Skocz do zawartości

ReVo

Użytkownik
 • Zawartość

  258
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

5 obserwujących

O ReVo

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 02/10/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA

Ostatnie wizyty

2944 wyświetleń profilu
 1. ReVo

  Darmowe gry na platforme Steam

  Sanctum 2 free humblebunde https://www.humblebundle.com/store/sanctum-2
 2. ReVo

  [permban ct] Brzęczyszczykiewicz

  Po przeszukaniu bazy danych "ct ban" nie mogłem zlokalizować Twojego bana. Warunkowo rozpatruje twoje odwołanie pozytywnie do czasu zlokalizowania bana. Jak będziesz na serwerze zgłoś się do admina będącego na nim z prośbą o zdjęcie bana wskazując na ten temat.
 3. ReVo

  [Plac Zabaw] janek

  Po lepszym poznaniu Janka uważam że po mimo swoich wcześniejszych przewinień, zmienił się w znaczącym stopniu na tyle by dostać od mojej osoby kredyt zaufania. Dlatego jestem na TAK
 4. ReVo

  CoD:WWII

  Witam ktoś chętny na granie w multi i oczywiście Nazi Zombie. Pisać tutaj, sam czekam jeszcze na key'a.
 5. ReVo

  [skarga] Ptyś

  @nonejm wybacz szefie nie zwróciłem uwagi demko oczywiście ściągam opinie zamieszczę po 17
 6. ReVo

  [skarga] Ptyś

  @icE- Podaj mapę oraz godzinę zajścia. Serwer nagrywa swoje demka, wybacz ale nie mam zamiaru pobierać czegoś do czego nie jestem przekonany. Wrócę z pracy i jeśli nikt nie podejmie żadnej decyzji obejrzę demko.
 7. ReVo

  Plac Zabaw; leny the nub

  Wszystko co w podaniu się zgadza jak najbardziej na TAK
 8. ReVo

  [Permban] Asko

  Ja nie podchodzę ze złymi intencjami. Nie chodzi mi o to co zrobiłeś w czasie gry tylko o to co już mając fizycznie bana.
 9. ReVo

  [Permban] Asko

  Samo wchodzenie na multikoncie jest łamaniem regulaminu po za tym słyszałem, że dzisiaj na chyba yolo zbugował broń czy też mapa zbugowała a on strzelał do piłki na soccerze.
 10. ReVo

  [Permban] Asko

  Pytanie @Toshikao20 co zrobiłeś w tym kierunku by można było rozważyć zdjęcie twojego bana ?
 11. ReVo

  Propozycje map

  EDIT: DODAJE JESZCZE KILKA Stare mapy jeszcze z source surf_monster_dust2fix_go https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=391927978&searchtext=surf surf_rebel_resistance_final3 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=411229707 surf_81st_network http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=936045595 Surf_skyworld_csgo http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=525865087 surf_machine4_go_b2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=161472390
 12. ReVo

  MASS UB

  Tego tak bym nie nazwał bardziej jako nie przemyślane i pochopne działanie. Owszem każdy popełnia błędy i zasługuję na drugą szanse, sam jestem tego dobrym przykładem ale trzeba odróżnić tą drugą szanse od tej piątej, dziesiątej bądź dwudziestej. Z tego co widzę większość graczy to uczniowie co za tym idzie w tygodniu gra mniej graczy ze względu na szkołę. Tak często grane są te same mapy a konkretnych propozycji jest coraz mniej. Co do mutów i gagów to już inna bajka nie można za bardzo przymykać oka na stanowcze przewinienia które są robione z premedytacją co innego pomyłka i nie wiedza. Tak cała moc serwera bierze się od graczy (admini to też gracze) to co robią gracze ma wpływ na całokształt, jeden trybik rusza następnymi.
 13. ReVo

  Nowa Klawiatura

  Posiadam R6 Red dobra klawiatura dla niektórych może być dosyć głośna, mnie to nie przeszkadza switche Blue dają radę.
 14. ReVo

  Które słuchawki lepsze

  W 100% się zgodzę z tobą @kopec23 ale idzie się do tego przyzwyczaić, po mimo tego widać znaczącą różnice w bassie oraz samej głośności dźwięku między Sennheiserami hd419, prawie 2x głośniej nie wiem czy to jest spowodowane wiekiem hd419 i zmęczeniem ich.
 15. ReVo

  Które słuchawki lepsze

  Ok dzięki Cloudy kupione Można zamknąć.
×