Jump to content

ReVo

Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

2 Followers

About ReVo

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 02/10/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA

Recent Profile Visitors

3581 profile views
 1. Sanctum 2 free humblebunde https://www.humblebundle.com/store/sanctum-2
 2. Po przeszukaniu bazy danych "ct ban" nie mogłem zlokalizować Twojego bana. Warunkowo rozpatruje twoje odwołanie pozytywnie do czasu zlokalizowania bana. Jak będziesz na serwerze zgłoś się do admina będącego na nim z prośbą o zdjęcie bana wskazując na ten temat.
 3. Po lepszym poznaniu Janka uważam że po mimo swoich wcześniejszych przewinień, zmienił się w znaczącym stopniu na tyle by dostać od mojej osoby kredyt zaufania. Dlatego jestem na TAK
 4. ReVo

  CoD:WWII

  Witam ktoś chętny na granie w multi i oczywiście Nazi Zombie. Pisać tutaj, sam czekam jeszcze na key'a.
 5. @nonejm wybacz szefie nie zwróciłem uwagi demko oczywiście ściągam opinie zamieszczę po 17
 6. @icE- Podaj mapę oraz godzinę zajścia. Serwer nagrywa swoje demka, wybacz ale nie mam zamiaru pobierać czegoś do czego nie jestem przekonany. Wrócę z pracy i jeśli nikt nie podejmie żadnej decyzji obejrzę demko.
 7. Wszystko co w podaniu się zgadza jak najbardziej na TAK
 8. Ja nie podchodzę ze złymi intencjami. Nie chodzi mi o to co zrobiłeś w czasie gry tylko o to co już mając fizycznie bana.
 9. Samo wchodzenie na multikoncie jest łamaniem regulaminu po za tym słyszałem, że dzisiaj na chyba yolo zbugował broń czy też mapa zbugowała a on strzelał do piłki na soccerze.
 10. Pytanie @Toshikao20 co zrobiłeś w tym kierunku by można było rozważyć zdjęcie twojego bana ?
 11. EDIT: DODAJE JESZCZE KILKA Stare mapy jeszcze z source surf_monster_dust2fix_go https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=391927978&searchtext=surf surf_rebel_resistance_final3 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=411229707 surf_81st_network http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=936045595 Surf_skyworld_csgo http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=525865087 surf_machine4_go_b2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=161472390
 12. ReVo

  Nowa Klawiatura

  Posiadam R6 Red dobra klawiatura dla niektórych może być dosyć głośna, mnie to nie przeszkadza switche Blue dają radę.
 13. W 100% się zgodzę z tobą @kopec23 ale idzie się do tego przyzwyczaić, po mimo tego widać znaczącą różnice w bassie oraz samej głośności dźwięku między Sennheiserami hd419, prawie 2x głośniej nie wiem czy to jest spowodowane wiekiem hd419 i zmęczeniem ich.
 14. Ok dzięki Cloudy kupione Można zamknąć.
 15. Witam chciałbym się was poradzić które słuchawki wybrać Hyperx Cloud Black czy Sennheiser GSP 300. Obecnie posiadam Sennheisery hd419 które od 6 lat są nie zawodna lecz przyszedł czas na kupno nowego sprzętu typowo do kompa a te przejdą do użytku codziennego.
×
×
 • Create New...