Jump to content

Krychu

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

About Krychu

 • Rank
  Były admin TTT
 • Birthday 04/09/1996

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  Unturned

Recent Profile Visitors

1278 profile views
 1. Krychu

  [TTT]Puta to Kozak

  Puta to dobry gracz, potrafi obrażać innych w miły sposób. Czasami się zawiesza podczas mówienia. Jeśli usuniesz skrypt na BunnyHopa to będę na tak (nie przystoi adminowi skryptowac). 😛Puta nie jest egoistą, podzielił się skryptem, także jestem na TAK.
 2. Krychu

  [ban] Atreus

  Rysowanie swastyki nie zawsze wiąże się z propagowaniem faszyzmu. Chłopak nie zrobił tego w złej intencji, ale w formie żartu. Może i nie powinien tego rysować, bo każdy mógłby odebrać to na swój sposób, nie w taki jaki autor miał na myśli. Jednakże według mnie ban się należy, żeby ludzie nie pomyśleli, że od teraz można rysować swastyki... ale na krótszy okres. Nie jestem adminem i to tylko moja opinia. Pozdrawiam, Krychu
 3. Krychu

  [#1][ban]

  Zamykam z polecenia NavySealPL.
 4. Krychu

  [Ban] MiWO [Breach#2]

  Dostałeś bana za bugowanie drzwi. Dosłownie stałem przy tej sytuacji i gdy zareagowałem to odwróciłeś się w moją stronę i wyszedłeś z serwera. Nie wiem po co ukrywasz powód bana, każdy może wejść na SB i przeczytać. Dodatkowo przyznałeś się do podszywania pod kogoś. W tej chwili jestem skłonny przedłużyć karę z powodu, iż próbujesz nas oszukać podając inna przyczynę bana niż ta, która została napisana przeze mnie. Temat zamykam.
 5. Krychu

  [skarga][#4] Krychu

  Po pierwsze, to nie ja dałem Ci bana, a po drugie dałeś się specjalnie uleczyć 049, bo później dziękowałeś mu za darmowego expa.
 6. Krychu

  Szpiedzy CI

  @NavySealPL Ta loteria nazywana jest RDM'em. Jak ktoś zabije CI bez powodu, wnioskując po jego poziomie to podchodzi to pod RDM, co jest karane banem.
 7. Krychu

  [1][ban]Polishnope

  Dostałem na Ciebie reporta, następnie wziąłem Cię na przesłuchanie i wyszedłeś zaraz po tym z serwera. Nie wiem co jest napisane jeśli użytkownikowi wywali internet, ale wiem na pewno, że widziałem "Disconnected by user". Dlatego też dałem bana. Dodam, iż zdjąłeś kamizelkę i z łomem biegłeś, wiec mogłem uznać to za celową ucieczkę, bo nie stałeś jak afk.
 8. Krychu

  [Skarga[#1] ☢Ven0x☢

  Mówiliście mu przez mikrofon? Czy pisaliście na czacie? Bo jesli to pierwsze to on nie mial prawa was słyszeć.
 9. Krychu

  Projekt Regulaminu

  Cały regulamin jest dobrze opisany, wszystko ładnie wyjaśnione. Ale niestety muszę się nie zgodzić z tym podpunktem. To nie przejdzie, w żaden sposób. Wiedząc, kto jest CI będąc na obserwatorze nie możemy tak po prostu o tej osobie zapomnieć. Nawet jeśli zostanie to wprowadzone to i tak ludzie(zrespieni NTF) będą się gapili na owego szpiega, żeby tylko popełnił błąd(czyt. wystrzelił pocisk w stronę NTF). Dlatego też uważam, iż ten podpunkt jest zbędny. Administracja miałaby duży problem z rozpatrzeniem reporta od CI na NTF za zabójstwo, bo jeden powie, że niczego podejrzanego nie zrobił, natomiast drugi powie, że dziwnie się zachowywał lub strzelił ale nie trafił. Co do reszty, to odwaliłeś kawał dobrej roboty, nie będzie problemu z interpretacją przez nowych jak i starych graczy.
 10. Krychu

  Zebranie

  Pozdrawiam, Krychu
 11. Krychu

  <BR#4> Dizzy

  Na razie jestem na nie, ze względu na twój czas gry. Zgłaszając się na posadę admina musisz liczyć się z tym, iż trzeba poświęcić czas na pilnowanie serwera(regularne granie). Popraw to, a myślę, że ludzie zmienią zdanie co do twojego podania.
 12. Krychu

  <BR#1>AssassinPl

  Widać, że jest ogarnięty, dobrze kojarzę go z serwera oraz stara się pomagać. Niestety z godzinami jest gorzej, ale zawsze można poczekać i to nadrobi. Na razie jestem neutralny co do kandydata.
 13. Krychu

  [ Odwołanie ]

  Perm za ghosting od zawsze był dawany na naszych serwerach, to było prawie równoznaczne z cheatami, bo też polegało na oszukiwaniu, podawaniu informacji o pozycji przeciwnika.
 14. Krychu

  <BR#1>szymonw0107

  Niestety, ale jestem na nie. Zbyt krótko grasz, młody jesteś oraz dostaje na Ciebie reporty, co może świadczyć o tym, iż przeszkadzasz w rozgrywce innym graczom(dlatego kojarzę twój nick).
 15. Krychu

  <BR#1> Limbo

  Jestem na tak. Ogarnięty i dobry gracz, można się z nim dogadać. Bardzo dużym plusem jest jego aktywność. Co do wieku to mam wątpliwości.
×