Jump to content

Świrex

Weteran SG
 • Content Count

  789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

5 Followers

About Świrex

 • Rank
  Aktywny forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  Swirex
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA

Recent Profile Visitors

5460 profile views
 1. Kanał utworzony, uprawnienia nadane.
 2. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Przy okazji przypomnę, że w TeamSpeakowej sekcji gier znajdują się kanały przeznaczone do gry w LoLa.
 3. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Na razie otrzymałeś tylko 2 podkanały. Jeśli zauważymy, że faktycznie potrzebujesz ich większej liczby, to wrócimy do rozmowy.
 4. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Na razie otrzymałeś tylko 2 podkanały. Jeśli zauważymy, że faktycznie potrzebujesz ich większej liczby, to wrócimy do rozmowy (na razie mam w pamięci, że twój kanał już raz był usuwany ze względu na brak aktywności).
 5. @Vanish Po pierwsze, nie tobie oceniać, co jest "groźnym" i "złym" wyzwiskiem. Jeśli gracz w wyniku bezpodstawnego ataku na swoją osobę poczuł się źle, ma pełne prawo do tego, żeby pisać skargę. Poza tym, raczej nikomu nie zależy na tym, by trzymać na serwerze "toxiców", więc bardzo dobrze, że poświęcił swój czas, by napisać temat na forum. Po drugie, jeśli się nie znasz, to może trochę ostrożnie się wypowiadaj? Gracz podał wystarczającą ilość danych, żeby można było zlokalizować odpowiednią osobę wraz z dowodami jej postępowania. Nawet nie grając na serwerze, czego jestem przykładem. Logi z czatu załączam do postu. SteamID gracza kicikici: STEAM_0:0:96880687 @Mimi Na przyszłość, jak już ktoś się zaczął do ciebie pluć, to nie zgrywaj chojraka i nie prowokuj go więcej. Wiem, że zacząłeś to robić już po pierwszej pierwszej serii wiadomości gracza kicikici, ale wciąż jest to głupie (a mi się odechciewa stawać za takimi osobami).
 6. Świrex

  Nowa Klawiatura

  Nie chciałem zasugerować, żeby powyższa klawiatura miała być zła i należy koniecznie inwestować w znane marki jak wspomniany Razer (chociaż ja sobie swoją BlackWidow Stealth bardzo cenię ^^). Pragnę tylko zwrócić uwagę na dobór odpowiednich przełączników, żeby ich wybór był świadomy. Byś później nie był rozczarowany pomimo wydania sporej kasy (nawet jeśli większość rzeczy teraz można bez problemu oddać, to zawsze generowane są dodatkowe koszty). Druga podlinkowana klawiatura ma już brązowe przełączniki, więc nie brzmisz, jakbyś miał w tej materii wyrobioną opinię Jako szczęśliwy użytkownik mechanika, który pomagał także przy takim wyborze innym już-zadowolonym-posiadaczom, po prostu staram się nakłonić cię do dokładniejszego zbadania tematu, żebyś miał większą szansę na bycie usatysfakcjonowanym po zakupie
 7. Świrex

  Nowa Klawiatura

  Właściwe pytanie nie brzmi "czy potrzebujesz mechanika", tylko "czy cię na niego stać". Jeśli tak, to się nie certolisz i bierzesz mechanika ;-> A żeby post był przydatny dla @Av3niXo, to zapytam: przez RED masz na myśli czerwone przełączniki? Proponuję, byś w miarę możliwości przetestował gdzieś działanie różnych rodzajów mechanicznych przełączników. Niebieskie są chyba najrzadziej wybierane przez graczy, ze względu na duży, charakterystyczny skok, który wiąże się też z hałasem (cenione są m.in. za "feeling" wśród osób dużo piszących). Dla odmiany takie czerwone przełączniki mają kompletnie różną charakterystykę (stąd pierwsze pytanie). Chodzą liniowo, przez co są częściej wybierane wśród osób, którym zależy na najszybszym input-cie np. w strzelankach. Wydawany dźwięk zależy w nich głównie od użytkownika (czy ktoś napierdziela w klawiaturę, czy też nauczy się korzystać z niej bez dobijania przycisku do samego końca). Swoją drogą, nie podali producenta tych switchy, więc ciężko przewidzieć, jak długo pociągną. Ale z racji, że to mechanik, to można założyć, że i tak dużo dłużej niż klawiatury membranowe.
 8. Zostałem wywołany, to się wypowiem. Kara została nałożona na nick Vito, nie VIQ. (Nie ten Vito, który grywał u nas regularnie?) Cztery lata temu... Nieźle. Piszesz tragicznie. Takich błędów spodziewałbym się prędzej po jakimś gówniarzu, który jeszcze nie skończył szkoły. Rada na przyszłość: to może być odebrane jako brak szacunku i działać przeciwko tobie Pamiętam tę akcję. Jednego wieczoru nałożyłem 9 permbanów za "zmasowany atak" na Plac Zabaw (w tym dla Bochena, który był jednym z prowodyrów akcji?). (Jeszcze jeden perm poszedł następnego dnia). Już nie ode mnie zależy, czy zostaniesz odbanowany, ale powyższą informację podaję dla aktualnych decydentów. Chyba tyle w temacie z mojej strony.
 9. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 10. Cześć! Przepraszam, że tak długo musiałeś czekać i że nikt nie zajął się twoim zgłoszeniem, gdy byłem niedostępny. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 11. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 12. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 13. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 14. Jesteś pewien, że cię nie trollują? Albo że nie dostałeś jakiegoś mute'a/gaga? (Czy wtedy nadal pojawia się znacznik u osoby próbującej coś mówić)? Najlepiej poprosić bezpośrednio jednego z adminów na serwerze, by pomógł ci z mikrofonem. Może próbowałeś mówić, gdy komunikacja była zawieszona, bo byłeś martwy? (Nie wiem, jak jest skonstruowany Murder na Gmodzie, więc rzucam różnymi pomysłami).
×
×
 • Create New...