Jump to content

Świrex

Weteran SG
 • Content Count

  789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Everything posted by Świrex

 1. Kanał utworzony, uprawnienia nadane.
 2. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Przy okazji przypomnę, że w TeamSpeakowej sekcji gier znajdują się kanały przeznaczone do gry w LoLa.
 3. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Na razie otrzymałeś tylko 2 podkanały. Jeśli zauważymy, że faktycznie potrzebujesz ich większej liczby, to wrócimy do rozmowy.
 4. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału. PS. Na razie otrzymałeś tylko 2 podkanały. Jeśli zauważymy, że faktycznie potrzebujesz ich większej liczby, to wrócimy do rozmowy (na razie mam w pamięci, że twój kanał już raz był usuwany ze względu na brak aktywności).
 5. @Vanish Po pierwsze, nie tobie oceniać, co jest "groźnym" i "złym" wyzwiskiem. Jeśli gracz w wyniku bezpodstawnego ataku na swoją osobę poczuł się źle, ma pełne prawo do tego, żeby pisać skargę. Poza tym, raczej nikomu nie zależy na tym, by trzymać na serwerze "toxiców", więc bardzo dobrze, że poświęcił swój czas, by napisać temat na forum. Po drugie, jeśli się nie znasz, to może trochę ostrożnie się wypowiadaj? Gracz podał wystarczającą ilość danych, żeby można było zlokalizować odpowiednią osobę wraz z dowodami jej postępowania. Nawet nie grając na serwerze, czego jestem prz
 6. Nie chciałem zasugerować, żeby powyższa klawiatura miała być zła i należy koniecznie inwestować w znane marki jak wspomniany Razer (chociaż ja sobie swoją BlackWidow Stealth bardzo cenię ^^). Pragnę tylko zwrócić uwagę na dobór odpowiednich przełączników, żeby ich wybór był świadomy. Byś później nie był rozczarowany pomimo wydania sporej kasy (nawet jeśli większość rzeczy teraz można bez problemu oddać, to zawsze generowane są dodatkowe koszty). Druga podlinkowana klawiatura ma już brązowe przełączniki, więc nie brzmisz, jakbyś miał w tej materii wyrobioną opinię Jako szczęśliwy uż
 7. Właściwe pytanie nie brzmi "czy potrzebujesz mechanika", tylko "czy cię na niego stać". Jeśli tak, to się nie certolisz i bierzesz mechanika ;-> A żeby post był przydatny dla @Av3niXo, to zapytam: przez RED masz na myśli czerwone przełączniki? Proponuję, byś w miarę możliwości przetestował gdzieś działanie różnych rodzajów mechanicznych przełączników. Niebieskie są chyba najrzadziej wybierane przez graczy, ze względu na duży, charakterystyczny skok, który wiąże się też z hałasem (cenione są m.in. za "feeling" wśród osób dużo piszących). Dla odmiany takie czerwone przełączniki ma
 8. Zostałem wywołany, to się wypowiem. Kara została nałożona na nick Vito, nie VIQ. (Nie ten Vito, który grywał u nas regularnie?) Cztery lata temu... Nieźle. Piszesz tragicznie. Takich błędów spodziewałbym się prędzej po jakimś gówniarzu, który jeszcze nie skończył szkoły. Rada na przyszłość: to może być odebrane jako brak szacunku i działać przeciwko tobie Pamiętam tę akcję. Jednego wieczoru nałożyłem 9 permbanów za "zmasowany atak" na Plac Zabaw (w tym dla Bochena, który był jednym z prowodyrów akcji?). (Jeszcze jeden perm poszedł następnego dnia). Już nie ode
 9. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 10. Cześć! Przepraszam, że tak długo musiałeś czekać i że nikt nie zajął się twoim zgłoszeniem, gdy byłem niedostępny. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 11. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 12. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 13. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 14. Jesteś pewien, że cię nie trollują? Albo że nie dostałeś jakiegoś mute'a/gaga? (Czy wtedy nadal pojawia się znacznik u osoby próbującej coś mówić)? Najlepiej poprosić bezpośrednio jednego z adminów na serwerze, by pomógł ci z mikrofonem. Może próbowałeś mówić, gdy komunikacja była zawieszona, bo byłeś martwy? (Nie wiem, jak jest skonstruowany Murder na Gmodzie, więc rzucam różnymi pomysłami).
 15. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 16. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 17. @Fluttershy, jeśli będziesz próbował pełnego usuwania gry, to polecam program Revo Uninstaller. Powinien wyszukać ci pozostawione pliki, foldery, a także wpisy w rejestrach.
 18. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 19. Kanał utworzony. Zgłoś się na TSie do dowolnego Super Moderatora (zielona tarcza przy użytkowniku), by przyznał ci prawa do kanału.
 20. Nie widzę twojego bana na liście banów TS3. Zanim poproszę kogoś wyżej o zweryfikowanie sprawy, mógłbyś jeszcze raz sprawdzić, czy na pewno masz bana na TeamSpeaku Strefy Gier?
 21. Obawiam się, że niewiele osób będzie miało okazję pochwalić się wiedzą opartą na porządnych źródłach, tym niemniej poruszyłeś ciekawy temat. Sam również wpisuję się w grono wspomnianych osób, bo nigdy nie wczytałem się w żadne "poważne" dzieła (traktaty, manifesty, rozprawy filozoficzne...), jednak temat mnie trochę interesuje, więc z chęcią posłuchałbym przemyśleń osoby, która "zmierzyła się" z tymi ideologiami. Żeby jednak dodać coś od siebie napiszę, że kilka lat temu podobny temat badałem jedynie od strony literackiej, skupiając się na dziełach z gatunku utopii, dystopii i anty
 22. Odświeżam temat, co by więcej osób miało szansę się załapać:
×
×
 • Create New...