Jump to content

MajoR

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

About MajoR

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Chcę, żeby o tym, czy trafi pocisk decydowało coś więcej niż rzut kością. Chcę dowiedzieć się też, opinii wielu osób, nie ważne, czy są dobrzy, czy noobki. PS. M24 jest najcelniejszą bronią na serwerze, ale rzucaj się dalej, jak szczupak wyciągnięty z wody.
 2. Proszę o rozważenie wyeliminowania (całkowitego) niecelności broni semi-auto, jak deagle, snajperki, inne pistolety, by gracze nie czuli się jakby grali w Dungeons and Dragons, i rzucali koścmi o to, czy strzał jest celny, czy nie. Prosiłbym o każdego o wypowiedzenie się, gdyż chciałbym poznać opinię społeczności na ten temat.
 3. Zacznę od rzeczy mniej ważnych, przechodząc do tych, które uważam za ważniejsze. 1. Prop killing. Dużo Twojej rozgrywki polega właśnie na próbach zabijaniu propami nie ważne, jaką masz rolę. Osobiście nienawidzę seryjnych propkillerów, mam wrażenie, że ludziom, którzy ciągle propkillują po prostu znudził się tryb, a siedzą po prostu z przyzwyczajenia. Przestań propkillować całkowicie. 2. Zbyt szybkie złożenie podania. Jak Jokkers zauważył, Twoja obecna aktywność jest zbyt mała. Można na to spojrzeć z perspektywy "weteran, który chce wrócić na stare śmieci", a można też popatrzeć na to z punktu widzenia "weteran, którego zasady mniej się lepią niż reszty". Okaż szacunek wszystkim, którzy tutaj grają i udowodnij, że nie jesteś ponad zasadami, nawet tymi, z którymi się nie zgadzasz lub nie uważasz za zbyt ważne. 3. "Kiedyś było lepiej" Uwierz mi, jestem osobą, która miała takich odczuć bardzo wiele, w stosunku do wielu serwerów, osób, teamów, klanów, przyjacioł. To jest wszystko tylko i jedynie nostalgia. Nie było wcale tak lepiej, tylko wszystko było świeże, tworzyłeś dobre wspomnienia, na serwerze, który był dla Ciebie świeży. Te czasy już nigdy nie wrócą, nawet jeśli wszyscy, którzy wtedy grali, zaczęli by grać i dorwałbyś pliki serwera z tamtych czasów. Nie zmienisz dziś na wczoraj, nie ważne jak bardzo byś chciał. Patrz w przyszłość, jeśli nie, to bardzo szybko się wypalisz. 4. Twoje ewentualne doświadczenie techniczne. Rzeczą, która działa na Twoją korzyść w tym podaniu najbardziej jest to, że byłeś Head Adminem. Jeśli znasz lua, mógłbyś pisać/przerabiac skrypty, zmieniać wartości broni, to bardzo jest to temu serwerowi obecnie potrzebne. Problem, z takimi osobami jest to, że jeśli jesteś w stanie pisać takie rzeczy, to jesteś też zazwyczaj w stanie znaleźć sobie pracę, która da Ci o wiele więcej, niż pisanie pluginów na serwer, stąd przeważnie liderzy serwerów poświęcają im mało czasu, bo byli by głupi, jeśli miałoby to u nich wysoki priorytet. Widzę Cię w administracji w przyszłości, ale jeszcze nie teraz. Nie.
 4. Można chłopakowi na próbę dać. Wie co się w okół niego dzieje, myśli, ogarnia. Jest miły i nie chodzi stadem z resztą adminów. Tak.
 5. Dodanie strefy palącej graczy na owym dachu na mapie ttt_terrortown Gracze wlatują tam propami i kampią przez co rundy są 20 razy dłuższe i żmudniejsze. https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1252512172301551941/4D5CD4D0D1491715B64DB5EA75313C065E690143/
 6. Najgorszą rzeczą w remote detonatorze, jest to, że osoba dostająca go w wielu przypadkach dostaje laga na 80% czasu, który mogłaby go użyć na flicka na głowe, czy chociażby kosa. Prosiłbym administrację o potestowanie aspektów laga tego przedmiotu oraz ewentualne zmienienie/usunięcie go. Drugą rzeczą, która mi się w remote nie podoba, to mała widoczność trzymania go w łapie. Gówniaki, które podkładają go co rundę ogarniętym graczom nigdy nie byli po drugiej stronie, więc widzę, że mogą być nieświadomi jak łatwo pomylić holstered do remota/barnacla. Co do HE to pewnie z rok temu o nim pisałem, my points still stand.
 7. Dankena od strony administracyjnej nie znam, lecz od strony gracza i osoby już tak. Jako gracz, widać po nim przede wszystkim skill oraz game sense. Wie, co się dzieje i gdzie to się dzieje. Jestem pewny, że pomoże mu to na stanowisku admina przy analizowaniu rund. Nie jeden raz podsyłał mi sugestie co do potencjalnych ghosterów obecnych na serwerze. Spędza też czas nad rozważaniem balansu gry na serwerze. Bez wątpienie zależy mu na serwerze oraz na dobrej rozgrywce na Strefie. Jestem za nadaniem mu rangi i mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie.
 8. Dodanie komendy !textury, o takiej samej treści jak !tekstury. Z kwarantanna wiąże się duża ilość randomów, którzy pytają o brakujące tekstury. Męczące robi się powtarzanie w kółko żeby pisali przez "ks". //Dodane ~Wachu
 9. Duże nie na takie addony. Jak ktoś stoi w miejscu, to inni nie powinni wiedzieć, co robi.
 10. Position swapper śmierdzi mistrzownią bardziej niż sama mistrzownia. Do wywalenia w 100%.
 11. Gumijagody zajmuja 9 slot, na ktorym jest skaner DNA. Jestem ogólnie także przeciwny dawania D możliwości szybkiego przemieszczania się po mapie (nie licząc teleportera).
 12. Ogromne nie ode mnie. Kiedyś nie oznaczyłem jego kosa, gdy byłem dete, bo z kimś rozmawiałem. Zginął, po czym napisał do mnie na psayu, bym "spojrzał na czat".
 13. Również nie posiadam na wyżej wymienionej mapie dużej ilości tekstur. Jestem za jej usunięciem.
×
×
 • Create New...