Jump to content

MajoR

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

About MajoR

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

629 profile views
 1. Najgorszą rzeczą w remote detonatorze, jest to, że osoba dostająca go w wielu przypadkach dostaje laga na 80% czasu, który mogłaby go użyć na flicka na głowe, czy chociażby kosa. Prosiłbym administrację o potestowanie aspektów laga tego przedmiotu oraz ewentualne zmienienie/usunięcie go. Drugą rzeczą, która mi się w remote nie podoba, to mała widoczność trzymania go w łapie. Gówniaki, które podkładają go co rundę ogarniętym graczom nigdy nie byli po drugiej stronie, więc widzę, że mogą być nieświadomi jak łatwo pomylić holstered do remota/barnacla. Co do HE to pewnie z rok temu o nim pisałem, my points still stand.
 2. Dankena od strony administracyjnej nie znam, lecz od strony gracza i osoby już tak. Jako gracz, widać po nim przede wszystkim skill oraz game sense. Wie, co się dzieje i gdzie to się dzieje. Jestem pewny, że pomoże mu to na stanowisku admina przy analizowaniu rund. Nie jeden raz podsyłał mi sugestie co do potencjalnych ghosterów obecnych na serwerze. Spędza też czas nad rozważaniem balansu gry na serwerze. Bez wątpienie zależy mu na serwerze oraz na dobrej rozgrywce na Strefie. Jestem za nadaniem mu rangi i mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie.
 3. Dodanie komendy !textury, o takiej samej treści jak !tekstury. Z kwarantanna wiąże się duża ilość randomów, którzy pytają o brakujące tekstury. Męczące robi się powtarzanie w kółko żeby pisali przez "ks". //Dodane ~Wachu
 4. Duże nie na takie addony. Jak ktoś stoi w miejscu, to inni nie powinni wiedzieć, co robi.
 5. Position swapper śmierdzi mistrzownią bardziej niż sama mistrzownia. Do wywalenia w 100%.
 6. Gumijagody zajmuja 9 slot, na ktorym jest skaner DNA. Jestem ogólnie także przeciwny dawania D możliwości szybkiego przemieszczania się po mapie (nie licząc teleportera).
 7. Ogromne nie ode mnie. Kiedyś nie oznaczyłem jego kosa, gdy byłem dete, bo z kimś rozmawiałem. Zginął, po czym napisał do mnie na psayu, bym "spojrzał na czat".
 8. Również nie posiadam na wyżej wymienionej mapie dużej ilości tekstur. Jestem za jej usunięciem.
 9. MajoR

  [TTT] Zajuu

  Dużo myśli, dużo gra. Brak przeciwwskazań. Na tak.
 10. Give this man a medal. Świetna inicjatywa. 10/10
 11. Doświadczony, ogarnięty, jakby nie odszedł, wciąż pełniłby funkcję. Na tak.
 12. Dobrze się sprawdzał jako staff member. Jestem za jego powrotem.
 13. Karmy jest tysiąc dlatego, że jest ona używana w formie kalkulacji DMG. Im mniej masz karmy, tym mniej DMG zadajesz. Punkt w regulaminie odnośnie nadużywanie mikrofonu jest i jest on enforsowany. Im bardziej ktoś ma piszczący głos, tym bardziej każde jego słowo łamie ten punkt i są te osoby szybko wyciszane. Vote na slay nie ma prawa bytu na TTT, gdyż żywe osoby nie mogą w stu procentach znać roli osoby, na która by głosowały. Ewentualny votekick musiałby zostać poddany ankiecie i długim przemyśleniom.
 14. Każdy lowkey wie, że przychodzicie na serwer powalić w chuja, propkillować i trolować. Cała wasza gra polega na balansowaniu na granicy bana, sprawdzaniu, który bardziej nagnie zasady i nie dostanie bana. W momencie dostania bana nawet nie wiedzieliście, że dostaliście go za tą sytuację. Zuris zaczał gadać o zupełnie innej rundzie, pokazuje to tylko, że ignorowanie aktów T jako innocent jest u was codziennością, robicie to nieświadomie, niezwracając już na to większej uwagi. Zastanawia mnie tylko to, czemu nikt wiele wcześniej nie postanowił dać wam buta. See ya in 3 months, hopefully not.
×
×
 • Create New...