Jump to content

Baziu

Użytkownik
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Everything posted by Baziu

 1. Baziu

  HipHoP

  Szaman to chyba już nie jest rap :P Emipod chowaj w spoilerach [spoiler] [/spoiler]
 2. Space Hack - za darmo do jutra do godziny 19.00 - http://store.steampowered.com/app/315260/. Frozen Hearth - za darmo do wyczerpania zapasów, aby otrzymać grę trzeba dołączyć do oficjalnej grupy Indie Gala na Steamie a następnie podać e-mail tutaj.
 3. East India Company: Aby otrzymać grę należy zarejestrować się na www.dlh.net/de/register , następnie wejść w Profile/keys i w zakładce Steam keys zalogować się na swoje konto Steam. Uwaga – organizatorzy akcji wprowadzili ograniczenie w postaci 100 sztuk gry rozdawanych w ciągu każdej godziny.
 4. Jaka jest ulubiona dyscyplina sportowa klinik aborcyjnych?
 5. Dead Island: Epidemic za darmo na stałe dla tych, którzy dodadzą i zainstalują grę na swoim koncie Steam przed końcem weekendu. <KLIK>
 6. Jak nazywa się niejadalna część warzywa?
 7. Skoro nie są na Steam to ich tutaj nie wrzucajcie pomijając dubel. Trzeba zrobić porządek, jeśli chcecie się zająć wrzucaniem darmowych gier na jakiekolwiek platformy lub DRM Free to załóżcie swój odrębny temat. @edit Kolejna gra na Steam za darmo - Deadbreed: http://www.grabthegames.com/5000-deadbreed-beta-keys-giveaway.html Obecnie serwer nie wyrabia jak się domyślam przez ilość wejść, trzeba sprawdzać co jakiś czas. Warunki: Polubienie strony na FB: KLIK Dołączenie do grupy na Steam: KLIK Zainstalowanie aplikacji na FB - co zrobić aby po otrzymaniu gry się jej pozbyć opisałem
 8. Gun Monkeys do zgarnięcia pod tym adresem <klik> Warunki te same co przy Space Chem i Pid (poprzednie posty).
 9. Jest i DLC Recon: http://store.steampowered.com/app/278731/
 10. http://store.steampowered.com/app/278732/ następne darmowe DLC tym razem dla klasy Support. (Prawdopodobnie jutro będzie Recon ale to tylko podejrzenie :P)
 11. Baziu

  HipHoP

  Jeśli ktoś zna coś w podobnym klimacie to PW. ^_^
 12. http://store.steampowered.com/app/278730/ DLC do Ghost Recon Phantoms - EU za darmo do jutra do godziny 19.00.
 13. Absolutnie, im więcej "źródeł" tym lepiej, tym bardziej, że u mnie czasami kiepsko z czasem na research ;) A właśnie sprawdzałem czy ktoś dodał ^^ Pozdrawiam.
 14. Nie mam możliwości edycji więc... Ta sama gra jest do odebrania na tej stronie bez jakichkolwiek wymagań. :)
 15. Adventures of Shuggy (tylko dla posiadaczy Twittera) jeszcze przez pół godziny! Trzeba "podać dalej" ten post oraz dodać do obserwowanych ten profil. Na profilu o godzinie 21 zostanie podana informacja jak zdobyć kod.
 16. Ja tylko dodam, że zdobycie klucza wymaga zainstalowania aplikacji Coupons na facebooku. Jeśli ktoś nie chce żadnych zbędnych syfów na facebooku poniżej instrukcja jak ją odinstalować (po otrzymaniu kodu ;) ): Klikacie w znak w prawym górnym rogu strony i wybieracie "Ustawienia"; Wybieracie "Aplikacje" z menu po lewej stronie; Klikacie symbol x po prawej stronie nazwy aplikacji, zaznaczacie usunięcie całej aktywności aplikacji i zatwierdzacie czynność. Ewentualnie możecie jeszcze sprawdzić czy zalajkowaliście fanpage Bundle Stars. Wszystko. :)
 17. Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok: http://store.steampowered.com/app/283880/ Floating Point: http://store.steampowered.com/app/302380/ Portal 2 Sixense Perceptual Pack (nie wymaga gry Portal 2): http://store.steampowered.com/app/247120/ Star Swarm Stress Test: http://store.steampowered.com/app/267130/ Prime World - Prime Machine (wymaga Prime World [darmowa]): http://store.steampowered.com/app/255253/ Dodatkowo dla posiadaczy Afterall Insanity - Dirty Arena DLC: http://store.steampowered.com/app/233010/
 18. Zauważywszy, że już kilka razy widziałem jak ktoś na SB informuje o promocjach postanowiłem założyć temat, w którym każdy kto miałby jakieś info o tychże promocjach pisałby o tym tutaj z uwagi na to, że wiadomości z SB łatwo przeoczyć. No więc tak - temat powstał do informowania o AKTUALNYCH promocjach gier na platformę Steam. Wiem, że istnieją takie strony jak www.lowcygier.pl ale nie każdy takie strony zna i nie każdemu chce się takie strony codziennie sprawdzać. Na pierwszy ogień idzie: Anomaly Warzone Earth A żeby zdobyć klucz na STEAM trzeba wykonać proste i szybkie k
 19. Właśnie myślałem żeby wyznaczyć jakąś godzinę z pytaniem o dostępność. Jak dla mnie dzisiejszy wieczór pasuje, jakby co kontakt przez Steam/LoLa.
×
×
 • Create New...