Jump to content

Havor

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Havor

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Recent Profile Visitors

1326 profile views
 1. Havor

  Propozycje i pomysły

  Niektóre bronie mają po prostu być słabsze od innych.
 2. Havor

  Ranga dziewczyna

  local incel sees girl for the first time
 3. Havor

  Dołączenie Serwera DarkRP

  p2w trash
 4. Havor

  Antywirus jaki polecicie

  Płatne antywirusy są useless, jedyne co ci wystarczy to malwarebytes i common sense,
 5. Havor

  Propozycje i pomysły

  Nie widzę problemu. Po takiej sytuacji, osoba na którą słusznie wydałeś kosa, a okazała się innocentem dostaje slaya. Sytuacja powtarza się, to go banujesz.
 6. Havor

  Zablokowanie spam boxa.

  Nie widzę twojego problemu. Dostałeś proste i jasne ostrzeżenie (nawet kilka) od moderatora, nie zastosowałeś się do niego, więc otrzymałeś blokadę. Also wytykasz Vargasowi regulamin, który ciągle łamiesz lol
 7. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  shhh you aint seen anything
 8. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  Jakiego zachowania oczekujesz od kogoś z "Xpompa" w nicku kek
 9. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  Nagranie z dollsów: Byłem świadkiem drugiej sytuacji, gracz ten obrażał oraz strzelał do ludzi, którzy wkładali diamenty do pieca.
 10. Havor

  [ban] Murloc

  A to moja wina, że przytoczyłeś go? Ani razu na ten temat ze mną nie rozmawiałeś na psayu, w tym tkwi problem. Żadnych slayów runda po rundzie za propkille nigdy nie dostawałem. Napisanie, że "chyba" dasz mi bana, nie dając mi szansy na poprawę według mnie nie wystarczy. O banie wspomniałeś tylko pół godziny przed jego wydaniem.
 11. Havor

  [ban] Murloc

  Jedyne co zrobiłeś to złożyłeś na mnie reporta, w którym to napisałeś "[...] chyba dam ci bana". Na mapie frozen prison (30 minut później) powiedziałeś, że dasz mi bana - pomyślałem fine, odpocznę i przemyślę swoje zachowanie. Nie wiedziałem, że wrzucisz mnie do jednego worka z mass rdm'erami i dasz mi bana na 4 tygodnie z miejsca bez żadnych poprzedzających ostrzeżeń czy próśb o zaprzestanie (co ironiczne nawet napisałeś "ja zawszę daję ludziom drugą szansę"where's mine kek przed zbanowaniem mnie). Pomyślałem, że dasz mi, jak to kiedyś Tomislav mawiał, bana "kontrolnego" na maksymalnie dwa tygodnie. Dla Ciebie specjalnie obejrzałem film ponownie, naliczyłem 16 rdmów (o 20 mniej, rzeczywiście dużo jak na dwa lata): https://youtu.be/McGtCyPzq3U Nie wiem jak ty to liczyłeś, szczególnie że wszystko jest wyrwane z kontekstu. Gdybyś mi nie wierzył to mam +- 5 minut dodatkowego materiału do większości z nich. Jeśli tego nie popierasz, razem z większością graczy to dlaczego mnie o tym nie poinformowałeś? Po podwójnym zepchnięciu Ciebie na dolllsach potraktowałeś to jako dobrą zabawę, skąd miałem o tym wiedzieć? Według mnie banowanie graczy na miesiąc bez żadnych ostrzeżeń nie powinno mieć miejsca. Ostatecznie, widząc że ponad połowa wypowiadających się tutaj nawet nie przeczytała mojego odwołania, chciałbym dodać iż moje odwołanie dotyczy skrócenia kary, a nie jej zdjęcia.
 12. Havor

  [ban] Murloc

  Film został utworzony z materiału zaczynającego się w 2016 roku, zdecydowana większość osób zabijanych na nim propami to moi znajomi. Paru minutowy filmik? Moje "rdmy" trwają niecałe 40 sekund, w większości przypadków miałem powód do zabicia.
×