Skocz do zawartości

Havor

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Havor

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Ostatnie wizyty

683 wyświetleń profilu
 1. Havor

  <TTT> kreciq198 (podanie o administratora)

  Just gonna leave this here: było tego o wiele więcej, ale nie będę procesora męczył
 2. Havor

  Ban [82DK-AR] Sarmat

  Dostałeś karma bana, który jest nałożony automatycznie i nie podlega odwołaniu. Wybuch C4 nie zabiera karmy, więc musiałeś zrobić coś innego.
 3. Havor

  Złote myśli TTT

  (siekiera nie działa na tym serwerze (ttt_rooftops_a2_f1))
 4. Havor

  [Skarga] Murloc

  Jak zwykle rzucasz oskarżenia, a nie podajesz żadnych dowodów. Nawet nie wiem co mam ci odpowiedzieć, ponieważ twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Trochę to śmieszne, że pierw wsypałeś kumpla (patrz screen nr.1), a teraz próbujesz go bronić.
 5. Havor

  [Skarga] Murloc

  Dlaczego nie ma żadnych dowodów na moje rzekome zachowanie i wywyższanie się? Według mnie użył pułapki traitora - trudno, pomyliłem się - zasługuję na slaya. To się zgadza. Nigdy nie powidziałem, że wiem najwięcej. Powiedziałem tylko, że wiem więcej od niego. To prawda, nie pokazałem się z dobrej strony - tak już się zachowuję w stosunku do osób, co mi grożą banem i mówią, że nie mam nic do gadania, bo grają już tutaj dwa lata. Inaczej bym mu nie odpowiedział, że niestety ja gram tutaj dłużej od niego - według mnie czas gry nie ma znaczenia. Edit: W logach można zauważyć, kiedy zmienia swoje zachowanie (inaczej pisze), bo robi screenshooty. Podsumowując: That's just pathetic, you're humiliating yourself.
 6. Havor

  [Skarga] Murloc

  1. Skarga łamie regulamin, sprawa sporna o slaya. 2. Nie ja użyłem pułapki traitora. 3. "kilkukrotnie użył stwierdzenia - jakim to ja jestem dzieciakiem" - podaj dowód? Kolejny twój wymysł. Wszystko jest jaśnie w logach napisane, więc nie wiem po co kłamiesz. 4. "jak to nie znam regulaminu" - No widać, że nie znasz. Zabiłeś mnie o coś, za co nie powinieneś, a teraz piszesz skargę niezgodną ze wzorem. 5. "jak próbuje się wywyższać." - to ty zacząłeś mi grozić banem, mówiłeś że już z adminami gadasz i się chwaliłeś, że grasz tutaj już dwa lata - too bad, gram tutaj cztery i wiem o wiele więcej niż ty. Edit: Jedno zdanie do punktu 3. Edit 2: Screeny, na których piszesz wszystkim, żeby mnie zabili: Screen 1: Screen 2: Na którym kłamiesz, że mnie zabiłeś, bo użyłem sprawdzarki (???): Screen 3: Na którym mi grozisz.
 7. Havor

  Zasilacz i Procesor

  Co masz na myśli przez "przyzwoitą cenę"? Do ilu złotych Ciebie interesuje procesor? Od 949 zł możesz dostać i5-4690k, bardzo dobry procesor.
 8. Havor

  [Skarga] Dawg, MR.Edzio72

  Miałeś mało karmy i postanowiłeś rzucić granat zapalający w innocenta, który blokował drzwi, a teraz płaczesz, że dostałeś karma bana? Trochę mało logiki, ale okay. Klawiatura mi zaczęła się wyłączać (ledwo działała) z powodu wyładowujących się baterii, więc spłonąłem, nie mogłem uciec. P.S: Screen nic nie wnosi do skargi -Dawg
 9. Havor

  [skarga] SirFliper

  Pierw patrzyłeś ile możesz skłamać, a kiedy twoje kłamstwa runęły to pomyślałeś, że jak przeprosisz to wszyscy zapomnimy to tym co się stało. Przyjmuję fałszywe przeprosiny.
 10. Havor

  [skarga] SirFliper

  I znowu kłamiesz. Gdy grasz na serwerze to wyskakuje taka piękna wiadomość: ,,Reporty o treści RDM nie będą rozpatrywane". Poza tym nie wierzę, że Matrix wlepił Ci slaya ,,od tak".
 11. Havor

  [skarga] SirFliper

  Czyli operator nie wie kiedy jest random kill? To jakim prawem wlepiasz slaye.
 12. Havor

  [skarga] SirFliper

  No jakoś nie widać żadnej skruchy od ciebie. Proof: SirFliper has been autoslain by Matrix.PL™ 4 hours ago with the reason: 'Operator... RDM i ucieczka.. Meh'.
 13. Havor

  [skarga] SirFliper

  ,, Wizio nie widze cie na serwerze więc czemu sie tu wypowiadzasz. " Tak jak ja, może grać pod inną nazwą, prawa do wypowiadania się nie możesz nikomu odebrać. ,, Radke nie zgodze się zawsze tłumacze skad pobrać tekstury, odsyłam pod f1 albo sam tłumacze " Nic mi nie powiedziałeś skąd i jak mam je pobrać (Sam wiedziałem jak, lecz Ci tego nie powiedziałem, liczyłem że może się zachowasz jak na operatora przystało) ,, gracz nie powiedział nic o amunicji " Bo mnie kicknąłeś? ,, a to mu dawało przewagę " przeczytaj mój poprzedni post. ,,więc powiedzialem zeby doinstalowal tekstury grał dalej to go kicknalem zebu tego nie wykorzystywał tego " Zagroziłeś mi banem, nawet nie wytłumaczyłeś mi jak i skąd mam je pobrać. Jeszcze myślałem, że ta skarga w jakimś stopniu zmieni twoje zachowanie, lecz do tego zacząłeś kłamać. PS. Popracuj nad budowaniem zdań, składnią i gramatyką - pierwszych dwóch zdań nie rozumiem.
×