Skocz do zawartości

Havor

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Havor

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Ostatnie wizyty

1032 wyświetleń profilu
 1. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  shhh you aint seen anything
 2. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  Jakiego zachowania oczekujesz od kogoś z "Xpompa" w nicku kek
 3. Havor

  [skarga] matrixpatryk

  Nagranie z dollsów: Byłem świadkiem drugiej sytuacji, gracz ten obrażał oraz strzelał do ludzi, którzy wkładali diamenty do pieca.
 4. Havor

  [ban] Murloc

  A to moja wina, że przytoczyłeś go? Ani razu na ten temat ze mną nie rozmawiałeś na psayu, w tym tkwi problem. Żadnych slayów runda po rundzie za propkille nigdy nie dostawałem. Napisanie, że "chyba" dasz mi bana, nie dając mi szansy na poprawę według mnie nie wystarczy. O banie wspomniałeś tylko pół godziny przed jego wydaniem.
 5. Havor

  [ban] Murloc

  Jedyne co zrobiłeś to złożyłeś na mnie reporta, w którym to napisałeś "[...] chyba dam ci bana". Na mapie frozen prison (30 minut później) powiedziałeś, że dasz mi bana - pomyślałem fine, odpocznę i przemyślę swoje zachowanie. Nie wiedziałem, że wrzucisz mnie do jednego worka z mass rdm'erami i dasz mi bana na 4 tygodnie z miejsca bez żadnych poprzedzających ostrzeżeń czy próśb o zaprzestanie (co ironiczne nawet napisałeś "ja zawszę daję ludziom drugą szansę"where's mine kek przed zbanowaniem mnie). Pomyślałem, że dasz mi, jak to kiedyś Tomislav mawiał, bana "kontrolnego" na maksymalnie dwa tygodnie. Dla Ciebie specjalnie obejrzałem film ponownie, naliczyłem 16 rdmów (o 20 mniej, rzeczywiście dużo jak na dwa lata): https://youtu.be/McGtCyPzq3U Nie wiem jak ty to liczyłeś, szczególnie że wszystko jest wyrwane z kontekstu. Gdybyś mi nie wierzył to mam +- 5 minut dodatkowego materiału do większości z nich. Jeśli tego nie popierasz, razem z większością graczy to dlaczego mnie o tym nie poinformowałeś? Po podwójnym zepchnięciu Ciebie na dolllsach potraktowałeś to jako dobrą zabawę, skąd miałem o tym wiedzieć? Według mnie banowanie graczy na miesiąc bez żadnych ostrzeżeń nie powinno mieć miejsca. Ostatecznie, widząc że ponad połowa wypowiadających się tutaj nawet nie przeczytała mojego odwołania, chciałbym dodać iż moje odwołanie dotyczy skrócenia kary, a nie jej zdjęcia.
 6. Havor

  [ban] Murloc

  Film został utworzony z materiału zaczynającego się w 2016 roku, zdecydowana większość osób zabijanych na nim propami to moi znajomi. Paru minutowy filmik? Moje "rdmy" trwają niecałe 40 sekund, w większości przypadków miałem powód do zabicia.
 7. Havor

  [ban] Murloc

  1. Nick, na który została nałożona kara: Murloc 2. Steam ID: STEAM_0:0:62001071 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:62001071 4. Opis sytuacji: Na mapie rooftops zepchnąłem Szysza beczką z dachu, kiedy on odpisywał na reporta. Nie zostałem przez niego za to ukarany, jednakże po zmianie mapy (około 30 minut później) i marnej próbie manipulacji słowami "każdy admin by ciebie dłużej ukarał" stwierdził, iż zasługuję na bana i mi go wlepił. 5. Coś od siebie: Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż sytuacja wydarzyła się w godzinach nocnych w niedzielę - nikt gry nie brał na poważnie, większość obecnych graczy następnego dnia wybierała się do pracy bądź szkoły; panowała luźna atmosfera. Miałem złe wyobrażenie, iż Szyszowi to nie przeszkadza, uzasadnione tą sytuacją (https://youtu.be/yzl9yA-HmI4?t=1m22s) , w której to zepchnąłem go z wysokości dwa razy a on potraktował to jako dobrą zabawę - śmiał się z tego i obiecał zemstę (nie otrzymałem żadnych reportów/kary za to). Nie rozumiem jego zachowania, zamiast poprosić mnie o zaprzestanie (jak każdy normalny człowiek (https://i.imgur.com/QGEF848.png) , ukarania mnie slayem, porozmawiania ze mną jak człowiek z człowiekiem, to po prostu mnie zbanował (co dziwne dopiero po 30 minutach i braku konwersacji). Wydaje mi się, że gdybym zepchnął zwykłego gracza to nie został bym ukarany oraz iż to był po prostu kolejny przykład power tripa tego administratora. Przypomina mi się sytuacja, w której to otrzymałem od niego slaya za trash report, "bo ja czasami takie sprawdzam". Irytuje mnie także fakt, iż on jawnie skłamał na mój temat w tym poście (https://i.imgur.com/0wAZktv.png), nigdy o żadnego bana nie prosiłem, ani nie mówiłem, że chcę odpocząć. Według mnie Szysz za bardzo traktuje swoją posadę administratora jak pracę w żandarmerii, dla niego musi zawsze być winny i kara. Pomimo tych wszystkich zastrzeżeń, uważam że spełnia o swoją rolę jako operator dobrze, najzwyklej brakuje mu doświadczenia; za bardzo kieruje się emocjami. Co do samego bana, nie mi to oceniać, czy na niego zasługuję, jedynie proszę o skrócenie kary. Edit: Chciałbym dodać, iż od dwóch lat nie otrzymałem żadnego bana, kara w postaci czterech tygodni wydaje mi się wyjątkowo surowa.
 8. See you in 28 days boys #FREEMURLOC
 9. Havor

  <TTT> kreciq198 (podanie o administratora)

  Just gonna leave this here: było tego o wiele więcej, ale nie będę procesora męczył
 10. Havor

  Ban [82DK-AR] Sarmat

  Dostałeś karma bana, który jest nałożony automatycznie i nie podlega odwołaniu. Wybuch C4 nie zabiera karmy, więc musiałeś zrobić coś innego.
 11. Havor

  Złote myśli TTT

  (siekiera nie działa na tym serwerze (ttt_rooftops_a2_f1))
 12. Havor

  [Skarga] Murloc

  Jak zwykle rzucasz oskarżenia, a nie podajesz żadnych dowodów. Nawet nie wiem co mam ci odpowiedzieć, ponieważ twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Trochę to śmieszne, że pierw wsypałeś kumpla (patrz screen nr.1), a teraz próbujesz go bronić.
×