Jump to content

migacz100

Użytkownik
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

1 Follower

About migacz100

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • O mnie
  Ban na pisanie od draksika do czasu nieokreślonego (?)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mamy tematy o muzyce hip-hop i rock/metal. Ja sugeruje ten temat, w którym można by wstawiać linki do utworów które was motywują. Gatunek nie ma znaczenie :D Może ja zacznę; generalnie ten kawałek dubstepu kojarzy mi się z ludźmi robiącymi niesamowite rzeczy, co skutkuje tym, że i ja otrzymuję swoja dawkę motywacji by brnąć dalej: Proszę o chowanie nagrań wideo w 'spoilerach'. ~Świrex
 2. Dlaczego to nie pasuje? - Bo ludzie będą zajmować slot; - Ten serwer TTT jednak czasem osiąga dość wysoki poziom rozgrywki w porównaniu z resztą; - Jeśli ktoś robi MASS RDM dostawał PERMA z możliwością odwołania na forum, tu też widać komu zależy a komu nie. Zgodzę się tylko z podpunktem pierwszym. Choć zastanawia mnie fakt, dlaczego ten serwer umarł z tak dobrym (?) systemem :ph34r: .
 3. Do you feel, do you feel? Do you call this a life? Lubie piosenki z przekazem :rolleyes:
 4. Ta a ja tam byłem i robił gównoburze puszczając piosenki maroon 5 w trakcie jak Gulman puszczał John Cena.
 5. Ty nie masz przepraszać administracji tylko graczy; a gracze ci nie wybaczają. ~EDIT Nie cytujemy posta pod postem + nie obrażamy innych osób. Zmoderowany + ostrzeżenie -Laki
 6. 1. Nick osoby oskarżonej: RaVeR™ ; Gulman 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:132126192 ; STEAM_0:0:36661679 3. Przybliżona data zajścia:20:10 dziś 4. Nazwa mapy: freedy the ship 5. Opis sytuacji: Obie te osoby puszczały muzyke przez mikrofon uprzykrzając rozgrywkę. 6. Coś od siebie: Należy się srogi ban. Mam demok jakby co (jak mi powiecie jak wstawic i gdzie moge udostepnic).
 7. Tzn. Grałem sobie jak ona/on grał i sytuacja jest taka, że mogę potwierdzić, że ta osoba dopiero zaznajamia się z game modem jak i z samym garry's modem, tu gdzież mogła niezbyt zrozumieć działanie RDM managera. Usunięcie bana a wlepienie dwóch slay(i) było by odpowiednią karą. http://steamcommunity.com/id/darkdreamxd/
 8. Kappa ty i jak grać pro ( z urazą lub bez )? To lepiej zleć to Rebelowi :v
 9. I Feel Weak I Feel Numb Had Enough Robiłem dziś nogi ;=;
 10. Oj tam ja bajeczek nie opowiadam, piszę jak kiedyś ktoś z adminów mnie sądził :) . No cóż widzę, czasy się zmieniają.
 11. Generalnie jak ktoś daje KOS to trzeba się liczyć z tym, że jeżeli go wykonujesz to TY ponosisz odpowiedzialność w 90% a osoba która go wydała w 10%. (Dane zmyślone)
 12. migacz100

  Temperatury

  Odpowiedz sobie sam co teraz zrobiłeś nie tak :D A teraz do tematu: 1. Jakie temperatury miałeś wcześniej? 2. Czy używasz boxowego wiatraka? 3. Jak długo masz ten procesor i wiatrak? 4. Czy zmieniałeś pastę na procesorze? 5. Czy działo się coś "nie tak" z komputerem ostatnim czasem?
×
×
 • Create New...