Jump to content

Emipod

Użytkownik
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

About Emipod

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Pierniki
 • O mnie
  Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku.

Recent Profile Visitors

5646 profile views
 1. Emipod

  [Plac Zabaw] Snetry

  No ja również chętnie się dowiem co to jest ten skrót JR.. Snetry to bardzo uczynny chłopak, zawsze pomaga słabszym i lubi dzieci oczywiście TAK
 2. Emipod

  Memy z Placu.

  To nie są memy, ale chyba nikt nie będzie krzyczał Atak bananków Loszki Gryfelda
 3. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Kolego drogi to nie jest byle gówno
 4. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  @Jesus pytałem ludzi czy mieli przyjemność z ptysiem rozmawiać/zamienić chociaż jedno/dwa słowa to odpowiadali, ze kiedyś parę razy odezwał się na CSS.
 5. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Rzeczywiście byłem 2/3 razy na serwerze od kiedy serwer został przeniesiony na GO tu masz moje dni przegrane na CS:GO: 5d 00:03:49h
 6. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Używaj mikrofonu, prowadź jaile bez tego nie ma co się pchać na posadę administratora.Na razie jestem na NIE. Ps. podanie napisane na odwal się i adminów jest i tak sporo bodajże 12, albo 13 licząc jeszcze jednego gagatka.
 7. Emipod

  [PLAC ZABAW] <+Real+Hero+>

  Nie wszystko zostało już napisane.
 8. Emipod

  [PZ] Mitruz

  Tylko Mitruz grał ciągle z nami na Starym placu, aż do jego nieszczęśliwego upadku i wiem jak się zachowywał i jak sie zachowuje teraz. Ty wróciłeś tak samo jak EL, który po półrocznej przerwie wrócił pograł trochę dostał drugi raz admina i znów zniknął po miesiącu.
 9. Emipod

  [PZ] Mitruz

  Co tu dużo mówić to jest Patryk oczywiście TAK!
 10. Emipod

  [PZ] bania

  Zapytałem się raz gdzie jest ten autobh więc nie mów,że Cię prowokowałem. Druga sprawa nie przypominam sobie, żebyś mnie przeprosił, ani tłumaczył się ze swojego zachowania,ale może coś przeoczyłem.
 11. Emipod

  [PZ] bania

  Myślę,że Bania wykorzystał już swoje szanse na bycie administratorem. Jak ostatnio wszedłeś na serwer zapytałem Cię Bania gdzie jest "autoBH" to od razu mnie zwyzywałeś jak burą su*e i kazałeś ładnie mówiąc uciekać z serwera Przegranie na serwerze 1d 01:53:07h dam do porównania mnie: 3d 10:54:08h sam gram od niedawna na GO,a mam więcej niż Ty przegrane na serwerze Jestem na nie Pozdrawiam
 12. Emipod

  [Plac Zabaw] Podanie o Admina

  Nie Laki,już wszystko napisał
 13. Emipod

  HipHoP

 14. Emipod

  HipHoP

 15. Proszę o utworzenie kanału o nazwie "Kaplica Emipoda" i stworzenia pod kanału. Dziękuje
×