Skocz do zawartości

Emipod

Użytkownik
 • Zawartość

  355
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

O Emipod

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Pierniki
 • O mnie
  Emipod-Nikt nie wie kto to jest. On sam twierdzi, że nic nie pamięta i nic nie wie. Podobno wyszedł z dżungli z laptopem w ręku.

Ostatnie wizyty

5427 wyświetleń profilu
 1. Emipod

  [Plac Zabaw] Snetry

  No ja również chętnie się dowiem co to jest ten skrót JR.. Snetry to bardzo uczynny chłopak, zawsze pomaga słabszym i lubi dzieci oczywiście TAK
 2. 1. Nick osoby oskarżonej: Slazzy,Ojojoj 2. Steam ID osoby oskarżonej:ID Slazzy STEAM_0:1:6957159 , ID Pomidora STEAM_0:1:41946653 3. Przybliżona data zajścia: 2016-21-20 godzina 14;03 4. Nazwa mapy: Surf Greatriver 2015 5. Opis sytuacji: Pewna osoba, która była wtedy na serwerze poinformowała mnie, że oskarżeni są w grupie AntyBeifus i propagują nienawiść do mojej osoby przy tym podając moje dane osobowe 6. Coś od siebie:Bardzo mi przykro, że administrator i były administrator zakładają taką grupę, a opiekun serwera (Jesus) nic z tym nie robi w dodatku z tego co słyszałem śmiał się z tej całej sytuacji. linki do ss: Osoba która poinformowała mnie o tym całym zajściu chciała zostać anonimowa.
 3. Emipod

  Memy z Placu.

  To nie są memy, ale chyba nikt nie będzie krzyczał Atak bananków Loszki Gryfelda
 4. Emipod

  [Perm mute] RaRadosław aka boom .!

  Zgodzę się, że kara nieadekwatna do popełnionego czynu, ale co do wybierania jaila zawsze jest jakiś admin na steam i może ogarnąć ct
 5. Emipod

  [Perm mute] RaRadosław aka boom .!

  @Heroes zasady to zasady Ty powinieneś o tym wiedzieć najlepiej będąc administratorem na GMOD.
 6. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Kolego drogi to nie jest byle gówno
 7. Emipod

  [ban] Asko

  A Axy3r dalej nieudolnie troluje Asia, widzimy się na GO !
 8. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  @Jesus pytałem ludzi czy mieli przyjemność z ptysiem rozmawiać/zamienić chociaż jedno/dwa słowa to odpowiadali, ze kiedyś parę razy odezwał się na CSS.
 9. Emipod

  [Perm Gag] Dawidek.

  Właśnie luźne gacie
 10. Emipod

  [Perm Gag] Dawidek.

 11. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Rzeczywiście byłem 2/3 razy na serwerze od kiedy serwer został przeniesiony na GO tu masz moje dni przegrane na CS:GO: 5d 00:03:49h
 12. Emipod

  [Plac zabaw] Ptyś

  Używaj mikrofonu, prowadź jaile bez tego nie ma co się pchać na posadę administratora.Na razie jestem na NIE. Ps. podanie napisane na odwal się i adminów jest i tak sporo bodajże 12, albo 13 licząc jeszcze jednego gagatka.
 13. Emipod

  [skarga] Bobek

  Jakbyś nie wiedział, że takie gadanie to jest forma żartu, a jakby Ci to przeszkadzało chociaż w jakimś stopniu to byś mi to od razu powiedział na ts.
 14. Emipod

  [skarga] Bobek

  Ile razy z Tobą rozmawiałem i jakoś Cię nie obrażałem więc nie gadaj tu głupot.
 15. Emipod

  [skarga] Bobek

  Lepiej jest pogadać na steam/ts i sobie wszystko wyjaśnić niż pisać skargi, ale takiego wyboru nie miałem więc znajdujemy się tutaj. W takim razie proszę o demko. Znasz mnie na tyle Bobek jakbyśmy pogadali tej skargi by nie było. A co do samego ts i wyzywania nie wiesz jakbym postąpił więc nie rzucaj takich słów na wiatr.
×