Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1730
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

O Latający

 • Tytuł
  Spamerus maximus
 • Urodziny 09/09/1991

Informacje

 • Steam ID
  76561197972036385
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

9121 wyświetleń profilu
 1. Latający

  Pomysły i propozycję

  W tym temacie można składać propozycję i pomysły zmian na serwerze (na przykład usunąć limit sprintu), wrzucać linki z modyfikacjami itd.
 2. Latający

  Dane serwera

  Serwer w pełni zautomatyzowany. Serwer prywatny - postęp zapisywany lokalnie. Modyfikacje: Dodatkowy drop #1 Dodatkowy drop #2
 3. Latający

  Tło forum

  Możecie dalej dawać propozycje 😉
 4. Latający

  Tło forum

  Jeśli na prawdę chcecie proponować tła do forum to: Nie wrzucajcie "śmiesznych" grafik których i tak nie użyjemy. Grafiki muszą nawiązywać do gier lub Strefy Gier. P.S Minecraft dodany.
 5. Latający

  Tło forum

  Wymiary: 1920x1080 (o ile dobrze pamiętam)
 6. Latający

  Chatbox vs. Discord

  Na forum przez jakiś czas funkcjonował Discord jako spam skrzynka, z dniem dzisiejszym wrócił Chatbox abyście mieli porównanie jednego z drugim. Teraz finalna decyzja należy do was czy wolicie na forum Chatboxa czy Discorda (jako TItanEmbedded). Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, to zapraszam do pisania poniżej. Ankieta potrwa tydzień.
 7. Hah dawno tak dobrego postu nie czytałem na poprawę humoru, ba nawet prawie wszędzie są użyte polskie znaki, szkoda trochę, że jednak tej interpunkcji dalej brakuje. Nie mniej jednak miło nam, że czujesz się spełniony po bohaterskim wyrzuceniu ludzi z nieaktywnej grupy steam Arma SG. Ty razem ze swoją grupą interesujecie nas tyle co zeszłoroczny śnieg, a Twój wyczyn tylko pokazuje jaki poziom reprezentujesz ty oraz wasza grupa. Zamiast bawić się w grzecznie swojej piaskownicy to wolisz pokazać jaki to jesteś wspaniały wyrzucając ludzi z grupy steam na której masz dalej uprawnienia. Nikt od nas do was nie leciał na forum czy serwer psuć i szkodzić bo wasza grupa nas nie obchodzi. Swoim wyczynem pokazałeś, że nie jesteście lepsi od ukochanych tzw. Szachcikowców. Co lepsze, o ile mi wiadomo, to Markoff nic nie wiedział o twoim wyskoku, więc może się zastanów w przyszłości przed innymi heroicznymi wyczynami tego typu, co dobrego to przyniesie grupie którą reprezentujesz? Z Bannanowym pozdrownieniem, Latający, PS. Używanie "(tu sarkazm)" niszczy ideę używania sarkazmu.
 8. Latający

  Steam link

  @Heroes Skoro u Limbo dobrze działa na 2.4 Ghz to myślę, że nie masz się czego obawiać.
 9. Latający

  Steam link

  @Limbo 2.4Ghz czy 5Ghz? Obecnie Wi-Fi działa na dwóch pasmach - 2.4 Ghz i 5Ghz. W skrócie i uproszczeniu 2.4 Ghz to tradycyjne WiFi które działa na wszystkich routerach. 5Ghz jest nowsze i routery które to wspierają mają zazwyczaj w nazwie "Dual-Band". Różnice: 2.4 Ghz jest wolniejsze ale ma większy zasięg 5 Ghz jest szybsze ale ma mniejszy zasięg 2.4 Ghz może sprawiać problemy w przypadku streamowania gier z komputera na telewizor (Przynajmniej ja miałem problemy przy użyciu RaspberryPi). 5 Ghz powinno sobie poradzić ze streamowaniem. Kabel jednak jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Podsumowując, rozważ czy na pewno nie możesz użyć kabla. Jeśli nie, to najlepszym rozwiązaniem będzie WiFi 5Ghz, jednak tutaj musisz sprawdzić czy Twój router ma opcje "Dual-Band". Przetestował bym jak Steam Link działa na 2.4 Ghz osobiście ale na to będę miał okazję dopiero we Wrześniu.
 10. Latający

  Steam link

  @Fliper (SirFliper) Jak połączony jest Twój Steam Link? WLAN czy WiFi? 2.4Ghz czy 5Ghz? O ile dobrze pamiętam, to aby Steam Link dobrze działał, zalecane jest połączenie 5Ghz w przypadku WiFi. A co do Steam Linka to polecam obejrzeć
 11. Latający

  SUMMER SALE 2018

  Steam Link i Steam Controller
 12. Latający

  Wracamy do żywych

  @Wodzu, to był bym ja Odpaliłem indexowanie aby przelazło przez forum w nadziei, że to pozbędzie się Hinduskich Imion
 13. Latający

  Wracamy do żywych

  Normalnie z krzesła spadłem.
 14. Latający

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Haha, ostatnim czasem natknąłem się na jedną koszulkę ze zlotu grzebiąc w szafie Ciężko by teraz było zlot zorganizować, bo osobiście nie wiem w co by się wtedy grało, jedynie na myśl mi przychodzi TTT albo coś z Placu.
 15. Latający

  Minecraft strefygier

  Temat postawienia znowu Minecrafta był poruszany kilka razy, gdzie za każdym razem próbowano nam wmówić, że wersja piracka to legalna wersja free... Nie mniej jednak jeśli znalazła by się grupa chętnych z wersją "nie-free" to można by pomyśleć czy by czegoś nie postawić. Może nawet backup starego serwera się gdzieś znajdzie.
×