Jump to content

Latający

Admin Forum
 • Content Count

  1739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

About Latający

 • Rank
  Spamerus maximus
 • Birthday 09/09/1991

Informacje

 • Steam ID
  76561197972036385
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

9866 profile views
 1. Latający

  Sourcebansy nie działają

  Jak dobrze pójdzie, SourceBans jeszcze dziś stanie na nogach.
 2. Latający

  CS:GO Warcraft

  Prawdopodobnie już poprawione. Niestety dopiero jutro będę mógł sprawdzić osobiście. Edit. Zrobiłem trochę poprawek przy rasach. Efekty wizualne powinny w miarę działać tak samo jak parę dźwięków.
 3. Latający

  CS:GO Warcraft

  Nie wiem która to już z kolei próba powrotu do Warcrafta na CS:GO. Postawiłem testowo serwer na nowym pluginie który wspiera rasy z trochę już starego Event Scripta. Na serwer wrzuciłem podstawowe pluginy oraz kilka bajerów. Obecnie na serwerze znajduje się 12 ras, gdzie niektóre mogą jeszcze nie działać poprawnie. Do tego dawno nie stawiałem nic na CS:GO więc możecie się spodziewać baboli odnośnie samej konfiguracji. Jeśli znajdą się zainteresowani serwerem, będziemy mogli go dalej rozwijać. Pozdrawiam, Latający
 4. Latający

  Antywirus jaki polecicie

  https://www.comodo.com/home/internet-security/security-software.php Od dawna używam wersji free i jestem zadowolony.
 5. Latający

  Pomysły i propozycję

  W tym temacie można składać propozycję i pomysły zmian na serwerze (na przykład usunąć limit sprintu), wrzucać linki z modyfikacjami itd.
 6. Latający

  Dane serwera

  Serwer w pełni zautomatyzowany. Serwer prywatny - postęp zapisywany lokalnie. Modyfikacje: Dodatkowy drop #1 Dodatkowy drop #2
 7. Latający

  Tło forum

  Możecie dalej dawać propozycje 😉
 8. Latający

  Tło forum

  Jeśli na prawdę chcecie proponować tła do forum to: Nie wrzucajcie "śmiesznych" grafik których i tak nie użyjemy. Grafiki muszą nawiązywać do gier lub Strefy Gier. P.S Minecraft dodany.
 9. Latający

  Tło forum

  Wymiary: 1920x1080 (o ile dobrze pamiętam)
 10. Latający

  Chatbox vs. Discord

  Na forum przez jakiś czas funkcjonował Discord jako spam skrzynka, z dniem dzisiejszym wrócił Chatbox abyście mieli porównanie jednego z drugim. Teraz finalna decyzja należy do was czy wolicie na forum Chatboxa czy Discorda (jako TItanEmbedded). Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, to zapraszam do pisania poniżej. Ankieta potrwa tydzień.
 11. Hah dawno tak dobrego postu nie czytałem na poprawę humoru, ba nawet prawie wszędzie są użyte polskie znaki, szkoda trochę, że jednak tej interpunkcji dalej brakuje. Nie mniej jednak miło nam, że czujesz się spełniony po bohaterskim wyrzuceniu ludzi z nieaktywnej grupy steam Arma SG. Ty razem ze swoją grupą interesujecie nas tyle co zeszłoroczny śnieg, a Twój wyczyn tylko pokazuje jaki poziom reprezentujesz ty oraz wasza grupa. Zamiast bawić się w grzecznie swojej piaskownicy to wolisz pokazać jaki to jesteś wspaniały wyrzucając ludzi z grupy steam na której masz dalej uprawnienia. Nikt od nas do was nie leciał na forum czy serwer psuć i szkodzić bo wasza grupa nas nie obchodzi. Swoim wyczynem pokazałeś, że nie jesteście lepsi od ukochanych tzw. Szachcikowców. Co lepsze, o ile mi wiadomo, to Markoff nic nie wiedział o twoim wyskoku, więc może się zastanów w przyszłości przed innymi heroicznymi wyczynami tego typu, co dobrego to przyniesie grupie którą reprezentujesz? Z Bannanowym pozdrownieniem, Latający, PS. Używanie "(tu sarkazm)" niszczy ideę używania sarkazmu.
 12. Latający

  Steam link

  @Heroes Skoro u Limbo dobrze działa na 2.4 Ghz to myślę, że nie masz się czego obawiać.
 13. Latający

  Steam link

  @Limbo 2.4Ghz czy 5Ghz? Obecnie Wi-Fi działa na dwóch pasmach - 2.4 Ghz i 5Ghz. W skrócie i uproszczeniu 2.4 Ghz to tradycyjne WiFi które działa na wszystkich routerach. 5Ghz jest nowsze i routery które to wspierają mają zazwyczaj w nazwie "Dual-Band". Różnice: 2.4 Ghz jest wolniejsze ale ma większy zasięg 5 Ghz jest szybsze ale ma mniejszy zasięg 2.4 Ghz może sprawiać problemy w przypadku streamowania gier z komputera na telewizor (Przynajmniej ja miałem problemy przy użyciu RaspberryPi). 5 Ghz powinno sobie poradzić ze streamowaniem. Kabel jednak jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Podsumowując, rozważ czy na pewno nie możesz użyć kabla. Jeśli nie, to najlepszym rozwiązaniem będzie WiFi 5Ghz, jednak tutaj musisz sprawdzić czy Twój router ma opcje "Dual-Band". Przetestował bym jak Steam Link działa na 2.4 Ghz osobiście ale na to będę miał okazję dopiero we Wrześniu.
 14. Latający

  Steam link

  @Fliper (SirFliper) Jak połączony jest Twój Steam Link? WLAN czy WiFi? 2.4Ghz czy 5Ghz? O ile dobrze pamiętam, to aby Steam Link dobrze działał, zalecane jest połączenie 5Ghz w przypadku WiFi. A co do Steam Linka to polecam obejrzeć
 15. Latający

  SUMMER SALE 2018

  Steam Link i Steam Controller
×