Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1711
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Latający

 • Tytuł
  Spamerus maximus
 • Urodziny 09/09/1991

Informacje

 • Steam ID
  76561197972036385
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

8664 wyświetleń profilu
 1. Latający

  Wracamy do żywych

  Normalnie z krzesła spadłem.
 2. Latający

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Haha, ostatnim czasem natknąłem się na jedną koszulkę ze zlotu grzebiąc w szafie Ciężko by teraz było zlot zorganizować, bo osobiście nie wiem w co by się wtedy grało, jedynie na myśl mi przychodzi TTT albo coś z Placu.
 3. Latający

  Minecraft strefygier

  Temat postawienia znowu Minecrafta był poruszany kilka razy, gdzie za każdym razem próbowano nam wmówić, że wersja piracka to legalna wersja free... Nie mniej jednak jeśli znalazła by się grupa chętnych z wersją "nie-free" to można by pomyśleć czy by czegoś nie postawić. Może nawet backup starego serwera się gdzieś znajdzie.
 4. Latający

  tapatalk problem

  Od jakiegoś czasu nie aktualizowaliśmy pluginu TapaTalk na forum co zapewne jest przyczyną wspomnianego przez Ciebie problemu. Najpóźniej jutro plugin zostanie zaktualizowany, poinformuję o tym w tym temacie.
 5. Latający

  Dane Serwera

  Nazwa serwera: [PL] Stationeers| StrefaGier.com.plIp serwera: 193.110.121.80:2315Gra: StationeersŚwiat: KsiężycIlość slotów: 30Lokalizacja serwera: Polska Hasło: Serwer zabezpieczony hasłem. Po szczegóły oraz dostęp zapraszamy na Discord. Serwer discord Stationeers Polska: https://discord.gg/xzfhVYm Serwer discord Strefa Gier: https://discord.gg/zExxpRT
 6. Latający

  Dziennik aktualizacji

  Zmieniono IP Breach #3 na 193.110.121.71:27015
 7. Latający

  Stationeers

  Za niecałe dwa tygodnie (12 Grudnia) wychodzi nowa gra od twórcy DayZ który już dawno opuścił BI studio. Tytuł gry jak w temacie i w skrócie polega ona na budowaniu stacji oraz statków kosmicznych. Przy budowie mamy dużo czynników takich jak gaz, ciśnienie, zasilanie, automatyzacja itd. http://store.steampowered.com/app/544550/Stationeers/ Na dniach od premiery postaram się postawić serwer dla zainteresowanych. Może to trochę zająć ponieważ na początku serwer działa na Wingrozie, czyli będzie to wymagało zabawy z wine lub postawienia wirtualnej maszyny. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie.
 8. Latający

  SQUAD

  Serwer SQUAD nie wspiera wielu rdzeni i działa tylko na jednym od którego wymaga bardzo dużo (koło 4 GHz). Na chwilę obecną nie mamy możliwości technicznych na postawienie takiego serwera. Może z czasem jak gra będzie lepiej zoptymalizowana oraz będziemy mieli nowe maszyny będzie można coś postawić.
 9. Latający

  Sea of Thieves

  Nie wiem ile osób na naszym forum śledzi ten tytuł, ale dla zainteresowanych zbliżają się ostatnie testy przed premierą gry do których dołączyć może każdy kto dołączy do programu "Insider" do 1 Grudnia. Warto też wspomnieć, że gra działa tylko na Windows 10. Zapisy: https://www.seaofthieves.com/insider Poniżej Trailer
 10. Latający

  Garry's Mod: HEX

  W ramach mojego powrotu do aktywności. Nie mam możliwości sprawdzić czy działa poprawnie.
 11. Latający

  Uwagi na temat forum.

  Wczoraj forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Lista zmian: Update do wersji IPS 4.2.1 Aktualizacja Chatbox do najnowszej wersji Dodano możliwość logowania i rejestracji za pomocą Steam Z ciekawszych zmian które możecie zauważyć na forum, to możliwość tworzenia klubów. Z ich pomocą będzie wam łatwiej się zorganizować na wspólne granie lub inne eventy. Testowy klub, do którego dołączyło już trochę osób możecie znaleźć tutaj: Synchronizacja kont z Discordem oraz profile steam przy postach z czasem zostaną przywrócone.
 12. Latający

  Serwer breach #2

  Najpóźniej, w przeciągu dwóch tygodni.
 13. Latający

  [A2: CO] Cichociemny

  Podanie przyjęte
 14. Jak zapewne część z was już zauważyło, wszystkie osoby z grupy PGM działającej na Strefie Gier zostały pozbawione wszystkich uprawnień. Główną przyczyną zaistniałej sytuacji było oznajmienie przez członków grupy PGM bycia niezależnymi oraz niepodlegającymi pod jurysdykcję administracji Strefy Gier. Wypłynęło to w dyskusji, gdzie administracja Strefy Gier miała pretensje o założenie oddzielnego forum przez PGM, które było częścią Strefy Gier, bez wcześniejszego poinformowania lub omówienia sprawy. W ramach sprostowania, zacznijmy od tego, że na Strefie Gier nie działa, nie działała i nie będzie nigdy działać jakakolwiek organizacja, klan czy stowarzyszenie które jest niezależne i nie podlega administracji Strefy Gier. Nie wiem kiedy i gdzie narodziła się idea, że PGM jest niezależne i nie podlega administracji SG, ale przypomnijmy sobie początki PGM. A więc PGM zostało założone na Strefie Gier, przez graczy i administratorów Strefy Gier. PGM przez znacząco długi okres czasu działało tylko na forum Strefy Gier oraz tylko na serwerach Strefy Gier. PGM działało cały czas pod banderą Strefy Gier, jako część Strefy Gier. Dlatego też PGM podlega jurysdykcji administracji Strefy Gier. W związku z powyższym: Wszyscy członkowie PGM zostają pozbawieni wszelkich praw i dostępów na Strefie Gier. Serwery Arma 2 ACE i Arma 3 ACE zostają zamknięte. Administratorzy serwerów Arma 2 CO oraz Arma 3 są proszeni o przedstawienie swoich opinii w związku z zaistniałą sytuacją oraz czy mają chęci dalej prowadzić serwery bez powiązania z PGM. PGM nie jest już powiązane w jakikolwiek sposób ze Strefą Gier, w związku z czym wszelkie podpisy posiadające banery PGM lub odnośniki do ich stron lub serwerów naruszają regulamin forum. Użytkownicy proszeni są o modyfikację podpisów do końca tego tygodnia.
 15. Latający

  Uwagi na temat forum.

  Naprawione.
×