Jump to content

Latający

Admin Forum
 • Content Count

  1783
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Latający

 1. Może to udało by się postawić i łatwiej TS3 ogarniać. https://www.ts3.app/ Zagadam do wodza w tej sprawie.
 2. Mi uprawnienia na TS3 dawno przepadły. Zbadam temat, czy nie da się jakiegoś panelu ogarnąć aby zdalnie móc uprawnienia dawać, ale nie wiem kiedy znajdę na to czas.
 3. Hej, Forum zostało wstępnie zintegrowane z Discordem oraz Facebookiem. Screenshoty publikowane na #screens-videos będą też wrzucane na FB. Dodatkowo nowe tematy z niektórych działów też będą się pojawiać na naszej stronie FB. Z czasem zrobimy trochę porządków na forum i naszym discordzie i zdecydujemy, co i gdzie się będzie pojawiać.
 4. Jeśli są chętni do odgrzania pewnego kotleta, to na 4 Maja możemy postawić https://www.moviebattles.org/ Pytanie czy znajdą się chociaż 4 osoby chętne.
 5. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę na naszym serwerze Valheim, musisz złożyć podanie do dodanie do whitelisty. Ma to na celu zabezpieczenie serwera oraz obecnych graczy przed chaosem, zniszczeniem i trollowaniem. Podanie możesz złożyć w tym temacie. Wzór poniżej. 1. Nick: 2. Wiek: 3. SteamID64 (https://steamid.io/) 4. Jak trafiłeś na Strefę Gier. 5. Coś krótko o sobie.
 6. IP: 193.110.121.82:2302 Aby rozpocząć grę na serwerze kliknij w link poniżej i dołącz do whitelisty. Oprócz whitelisty na serwerze obowiązuje hasło: masarka
 7. Wszelkie dalsze dyskusje w https://strefagier.com.pl/index.php?/forum/400-forum-serwera-valheim/
 8. Widzę, że sporadycznie ktoś tam na serwer wpada. Trzeba będzie stworzyć jakiś dedykowany kanał na Discord lub TS3 do komunikacji. Można też pomyśleć o jakichś modach.
 9. Budowlane Tips and Tricks https://www.pcgamer.com/Valheim-base-building-tips-cohhcarnage/?utm_campaign=socialflow&utm_medium=social&utm_source=twitter.com
 10. Postawiliśmy testowo serwer Valheim. IP: 193.110.121.82:2302 Whitelista: Jeśli znajdą się chętni do gry to stworzymy odpowiedni dział na forum.
 11. Ban zdjęty na miesięczny okres próbny.
 12. Była małą aktualizacja forum, więc jakby się pojawiły jakieś błędy lub problemy to śmiało zgłaszajcie.
 13. Polski język na forum zaktualizowany,.
 14. Serwer został przeniesiony na trochę lepszą maszynę oraz odpalony na 64 bitowej Bonarce co poprawi trochę wydajność. Do wieczora serwer powinien wrócić na listę widoczności.
 15. Piszcie do mnie, dodam was do grupy. Wtedy na kanale Plac Zabaw będziecie mieli wszystko co potrzeba.
 16. Zainteresowanych pomocą proszę o kontakt na Discordzie SG. Tam będziemy ustalać testy i dyskutować o zmianach i błędach.
 17. 23.03.2020 Serwer postawiony od zera Dodano tryby: Surf Deathrun MultiGames Dodano Ultimate Map Chooser Dodano Advanced Commands Dodano Map Configs
 18. Hejka, Wraz z obecną administracją będę prowadził prace nad postawieniem nowego Placu Zabaw. Remzo w wolnej chwili obiecał, że poszuka jakichś backupów o ile znajdzie stary dysk przenośny. Na razie wszystko będzie stawiane od zera. Pracy trochę będzie, dlatego wszyscy chętni do pomocy mogą zgłaszać się w tym temacie. Pracy trochę będzie, zaczynając od konfiguracji pluginów, przez maplisty do testowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też porządki w administracji oraz na forum. Więcej informacji wkrótce. Pozdrawiam
 19. Witam, Można wrzucić jakieś misje jeśli znajdą się chętni do gry. Napisz do mnie na PW w tej sprawie. Pozdrawiam,
×
×
 • Create New...