Skocz do zawartości

Latający

Admin Forum
 • Zawartość

  1721
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Zawartość dodana przez Latający

 1. Latający

  Tło forum

  Jeśli na prawdę chcecie proponować tła do forum to: Nie wrzucajcie "śmiesznych" grafik których i tak nie użyjemy. Grafiki muszą nawiązywać do gier lub Strefy Gier. P.S Minecraft dodany.
 2. Latający

  Tło forum

  Wymiary: 1920x1080 (o ile dobrze pamiętam)
 3. Latający

  Chatbox vs. Discord

  Na forum przez jakiś czas funkcjonował Discord jako spam skrzynka, z dniem dzisiejszym wrócił Chatbox abyście mieli porównanie jednego z drugim. Teraz finalna decyzja należy do was czy wolicie na forum Chatboxa czy Discorda (jako TItanEmbedded). Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, to zapraszam do pisania poniżej. Ankieta potrwa tydzień.
 4. Hah dawno tak dobrego postu nie czytałem na poprawę humoru, ba nawet prawie wszędzie są użyte polskie znaki, szkoda trochę, że jednak tej interpunkcji dalej brakuje. Nie mniej jednak miło nam, że czujesz się spełniony po bohaterskim wyrzuceniu ludzi z nieaktywnej grupy steam Arma SG. Ty razem ze swoją grupą interesujecie nas tyle co zeszłoroczny śnieg, a Twój wyczyn tylko pokazuje jaki poziom reprezentujesz ty oraz wasza grupa. Zamiast bawić się w grzecznie swojej piaskownicy to wolisz pokazać jaki to jesteś wspaniały wyrzucając ludzi z grupy steam na której masz dalej uprawnienia. Nikt od nas do was nie leciał na forum czy serwer psuć i szkodzić bo wasza grupa nas nie obchodzi. Swoim wyczynem pokazałeś, że nie jesteście lepsi od ukochanych tzw. Szachcikowców. Co lepsze, o ile mi wiadomo, to Markoff nic nie wiedział o twoim wyskoku, więc może się zastanów w przyszłości przed innymi heroicznymi wyczynami tego typu, co dobrego to przyniesie grupie którą reprezentujesz? Z Bannanowym pozdrownieniem, Latający, PS. Używanie "(tu sarkazm)" niszczy ideę używania sarkazmu.
 5. Latający

  Steam link

  @Heroes Skoro u Limbo dobrze działa na 2.4 Ghz to myślę, że nie masz się czego obawiać.
 6. Latający

  Steam link

  @Limbo 2.4Ghz czy 5Ghz? Obecnie Wi-Fi działa na dwóch pasmach - 2.4 Ghz i 5Ghz. W skrócie i uproszczeniu 2.4 Ghz to tradycyjne WiFi które działa na wszystkich routerach. 5Ghz jest nowsze i routery które to wspierają mają zazwyczaj w nazwie "Dual-Band". Różnice: 2.4 Ghz jest wolniejsze ale ma większy zasięg 5 Ghz jest szybsze ale ma mniejszy zasięg 2.4 Ghz może sprawiać problemy w przypadku streamowania gier z komputera na telewizor (Przynajmniej ja miałem problemy przy użyciu RaspberryPi). 5 Ghz powinno sobie poradzić ze streamowaniem. Kabel jednak jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Podsumowując, rozważ czy na pewno nie możesz użyć kabla. Jeśli nie, to najlepszym rozwiązaniem będzie WiFi 5Ghz, jednak tutaj musisz sprawdzić czy Twój router ma opcje "Dual-Band". Przetestował bym jak Steam Link działa na 2.4 Ghz osobiście ale na to będę miał okazję dopiero we Wrześniu.
 7. Latający

  Steam link

  @Fliper (SirFliper) Jak połączony jest Twój Steam Link? WLAN czy WiFi? 2.4Ghz czy 5Ghz? O ile dobrze pamiętam, to aby Steam Link dobrze działał, zalecane jest połączenie 5Ghz w przypadku WiFi. A co do Steam Linka to polecam obejrzeć
 8. Latający

  SUMMER SALE 2018

  Steam Link i Steam Controller
 9. Latający

  Wracamy do żywych

  @Wodzu, to był bym ja Odpaliłem indexowanie aby przelazło przez forum w nadziei, że to pozbędzie się Hinduskich Imion
 10. Latający

  Wracamy do żywych

  Normalnie z krzesła spadłem.
 11. Latający

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Haha, ostatnim czasem natknąłem się na jedną koszulkę ze zlotu grzebiąc w szafie Ciężko by teraz było zlot zorganizować, bo osobiście nie wiem w co by się wtedy grało, jedynie na myśl mi przychodzi TTT albo coś z Placu.
 12. Latający

  SQUAD

  Jutro rusza Early Access gry SQUAD stworzonej przez ludzi odpowiedzialnych za mod Project Reality. Gra oczywiście opiera się na współpracy i działaniach drużynowych. Jak tylko będzie taka możliwość, to ruszymy z serwerem. Zainteresowanym polecam filmik wprowadzający oraz manual https://dl.dropboxusercontent.com/u/50135680/Squad_EA-Manual_1_0.pdf Strona www: http://joinsquad.com/
 13. Latający

  Minecraft strefygier

  Temat postawienia znowu Minecrafta był poruszany kilka razy, gdzie za każdym razem próbowano nam wmówić, że wersja piracka to legalna wersja free... Nie mniej jednak jeśli znalazła by się grupa chętnych z wersją "nie-free" to można by pomyśleć czy by czegoś nie postawić. Może nawet backup starego serwera się gdzieś znajdzie.
 14. Latający

  tapatalk problem

  Od jakiegoś czasu nie aktualizowaliśmy pluginu TapaTalk na forum co zapewne jest przyczyną wspomnianego przez Ciebie problemu. Najpóźniej jutro plugin zostanie zaktualizowany, poinformuję o tym w tym temacie.
 15. Latający

  Dane Serwera

  Nazwa serwera: [PL] Stationeers| StrefaGier.com.plIp serwera: 193.110.121.80:2315Gra: StationeersŚwiat: KsiężycIlość slotów: 30Lokalizacja serwera: Polska Hasło: Serwer zabezpieczony hasłem. Po szczegóły oraz dostęp zapraszamy na Discord. Serwer discord Stationeers Polska: https://discord.gg/xzfhVYm Serwer discord Strefa Gier: https://discord.gg/zExxpRT
 16. Latający

  Dziennik aktualizacji

  Zmieniono IP Breach #3 na 193.110.121.71:27015
 17. Latający

  Stationeers

  Za niecałe dwa tygodnie (12 Grudnia) wychodzi nowa gra od twórcy DayZ który już dawno opuścił BI studio. Tytuł gry jak w temacie i w skrócie polega ona na budowaniu stacji oraz statków kosmicznych. Przy budowie mamy dużo czynników takich jak gaz, ciśnienie, zasilanie, automatyzacja itd. http://store.steampowered.com/app/544550/Stationeers/ Na dniach od premiery postaram się postawić serwer dla zainteresowanych. Może to trochę zająć ponieważ na początku serwer działa na Wingrozie, czyli będzie to wymagało zabawy z wine lub postawienia wirtualnej maszyny. Zobaczymy jak to wszystko pójdzie.
 18. Latający

  SQUAD

  Serwer SQUAD nie wspiera wielu rdzeni i działa tylko na jednym od którego wymaga bardzo dużo (koło 4 GHz). Na chwilę obecną nie mamy możliwości technicznych na postawienie takiego serwera. Może z czasem jak gra będzie lepiej zoptymalizowana oraz będziemy mieli nowe maszyny będzie można coś postawić.
 19. Latający

  Sea of Thieves

  Nie wiem ile osób na naszym forum śledzi ten tytuł, ale dla zainteresowanych zbliżają się ostatnie testy przed premierą gry do których dołączyć może każdy kto dołączy do programu "Insider" do 1 Grudnia. Warto też wspomnieć, że gra działa tylko na Windows 10. Zapisy: https://www.seaofthieves.com/insider Poniżej Trailer
 20. Latający

  Garry's Mod: HEX

  W ramach mojego powrotu do aktywności. Nie mam możliwości sprawdzić czy działa poprawnie.
 21. Latający

  Uwagi na temat forum.

  Wczoraj forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Lista zmian: Update do wersji IPS 4.2.1 Aktualizacja Chatbox do najnowszej wersji Dodano możliwość logowania i rejestracji za pomocą Steam Z ciekawszych zmian które możecie zauważyć na forum, to możliwość tworzenia klubów. Z ich pomocą będzie wam łatwiej się zorganizować na wspólne granie lub inne eventy. Testowy klub, do którego dołączyło już trochę osób możecie znaleźć tutaj: Synchronizacja kont z Discordem oraz profile steam przy postach z czasem zostaną przywrócone.
 22. Latający

  Serwer breach #2

  Najpóźniej, w przeciągu dwóch tygodni.
 23. Latający

  [A2: CO] Cichociemny

  Podanie przyjęte
 24. Jak zapewne część z was już zauważyło, wszystkie osoby z grupy PGM działającej na Strefie Gier zostały pozbawione wszystkich uprawnień. Główną przyczyną zaistniałej sytuacji było oznajmienie przez członków grupy PGM bycia niezależnymi oraz niepodlegającymi pod jurysdykcję administracji Strefy Gier. Wypłynęło to w dyskusji, gdzie administracja Strefy Gier miała pretensje o założenie oddzielnego forum przez PGM, które było częścią Strefy Gier, bez wcześniejszego poinformowania lub omówienia sprawy. W ramach sprostowania, zacznijmy od tego, że na Strefie Gier nie działa, nie działała i nie będzie nigdy działać jakakolwiek organizacja, klan czy stowarzyszenie które jest niezależne i nie podlega administracji Strefy Gier. Nie wiem kiedy i gdzie narodziła się idea, że PGM jest niezależne i nie podlega administracji SG, ale przypomnijmy sobie początki PGM. A więc PGM zostało założone na Strefie Gier, przez graczy i administratorów Strefy Gier. PGM przez znacząco długi okres czasu działało tylko na forum Strefy Gier oraz tylko na serwerach Strefy Gier. PGM działało cały czas pod banderą Strefy Gier, jako część Strefy Gier. Dlatego też PGM podlega jurysdykcji administracji Strefy Gier. W związku z powyższym: Wszyscy członkowie PGM zostają pozbawieni wszelkich praw i dostępów na Strefie Gier. Serwery Arma 2 ACE i Arma 3 ACE zostają zamknięte. Administratorzy serwerów Arma 2 CO oraz Arma 3 są proszeni o przedstawienie swoich opinii w związku z zaistniałą sytuacją oraz czy mają chęci dalej prowadzić serwery bez powiązania z PGM. PGM nie jest już powiązane w jakikolwiek sposób ze Strefą Gier, w związku z czym wszelkie podpisy posiadające banery PGM lub odnośniki do ich stron lub serwerów naruszają regulamin forum. Użytkownicy proszeni są o modyfikację podpisów do końca tego tygodnia.
 25. Latający

  Uwagi na temat forum.

  Naprawione.
×