Jump to content

Latający

Admin Forum
 • Content Count

  1775
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by Latający

 1. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę na naszym serwerze Valheim, musisz złożyć podanie do dodanie do whitelisty. Ma to na celu zabezpieczenie serwera oraz obecnych graczy przed chaosem, zniszczeniem i trollowaniem. Podanie możesz złożyć w tym temacie. Wzór poniżej. 1. Nick: 2. Wiek: 3. SteamID64 (https://steamid.io/) 4. Jak trafiłeś na Strefę Gier. 5. Coś krótko o sobie.
 2. IP: 193.110.121.82:2302 Aby rozpocząć grę na serwerze kliknij w link poniżej i dołącz do whitelisty.
 3. Wszelkie dalsze dyskusje w https://strefagier.com.pl/index.php?/forum/400-forum-serwera-valheim/
 4. Widzę, że sporadycznie ktoś tam na serwer wpada. Trzeba będzie stworzyć jakiś dedykowany kanał na Discord lub TS3 do komunikacji. Można też pomyśleć o jakichś modach.
 5. Budowlane Tips and Tricks https://www.pcgamer.com/Valheim-base-building-tips-cohhcarnage/?utm_campaign=socialflow&utm_medium=social&utm_source=twitter.com
 6. Postawiliśmy testowo serwer Valheim. IP: 193.110.121.82:2302 Whitelista: Jeśli znajdą się chętni do gry to stworzymy odpowiedni dział na forum.
 7. Ban zdjęty na miesięczny okres próbny.
 8. Była małą aktualizacja forum, więc jakby się pojawiły jakieś błędy lub problemy to śmiało zgłaszajcie.
 9. Polski język na forum zaktualizowany,.
 10. Serwer został przeniesiony na trochę lepszą maszynę oraz odpalony na 64 bitowej Bonarce co poprawi trochę wydajność. Do wieczora serwer powinien wrócić na listę widoczności.
 11. Piszcie do mnie, dodam was do grupy. Wtedy na kanale Plac Zabaw będziecie mieli wszystko co potrzeba.
 12. Zainteresowanych pomocą proszę o kontakt na Discordzie SG. Tam będziemy ustalać testy i dyskutować o zmianach i błędach.
 13. 23.03.2020 Serwer postawiony od zera Dodano tryby: Surf Deathrun MultiGames Dodano Ultimate Map Chooser Dodano Advanced Commands Dodano Map Configs
 14. Hejka, Wraz z obecną administracją będę prowadził prace nad postawieniem nowego Placu Zabaw. Remzo w wolnej chwili obiecał, że poszuka jakichś backupów o ile znajdzie stary dysk przenośny. Na razie wszystko będzie stawiane od zera. Pracy trochę będzie, dlatego wszyscy chętni do pomocy mogą zgłaszać się w tym temacie. Pracy trochę będzie, zaczynając od konfiguracji pluginów, przez maplisty do testowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też porządki w administracji oraz na forum. Więcej informacji wkrótce. Pozdrawiam
 15. Witam, Można wrzucić jakieś misje jeśli znajdą się chętni do gry. Napisz do mnie na PW w tej sprawie. Pozdrawiam,
 16. Jak dobrze pójdzie, SourceBans jeszcze dziś stanie na nogach.
 17. Prawdopodobnie już poprawione. Niestety dopiero jutro będę mógł sprawdzić osobiście. Edit. Zrobiłem trochę poprawek przy rasach. Efekty wizualne powinny w miarę działać tak samo jak parę dźwięków.
 18. Nie wiem która to już z kolei próba powrotu do Warcrafta na CS:GO. Postawiłem testowo serwer na nowym pluginie który wspiera rasy z trochę już starego Event Scripta. Na serwer wrzuciłem podstawowe pluginy oraz kilka bajerów. Obecnie na serwerze znajduje się 12 ras, gdzie niektóre mogą jeszcze nie działać poprawnie. Do tego dawno nie stawiałem nic na CS:GO więc możecie się spodziewać baboli odnośnie samej konfiguracji. Jeśli znajdą się zainteresowani serwerem, będziemy mogli go dalej rozwijać. Pozdrawiam, Latający
 19. https://www.comodo.com/home/internet-security/security-software.php Od dawna używam wersji free i jestem zadowolony.
×
×
 • Create New...