Jump to content

Matrix.PL

Użytkownik
 • Content Count

  543
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

4 Followers

About Matrix.PL

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday 07/16/1999

Informacje

 • Steam ID
  76561198079939095
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Okolice Warszawy
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Recent Profile Visitors

7852 profile views
 1. Jak byliśmy razem w administracji to uważam, że robił co do niego należało i można było się z nim dogadać. Nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii, więc jeśli dalej chce mu się być operatorem/administratorem to moim zdaniem można dać szansę. Chociaż w sumie nie wiem czy ten post ma znaczenie, skoro nawet nie wiem co się dzieje na serwerze obecnie. Tbh jestem zwolennikiem pisania trochę więcej w podaniu, no ale mimo wszystko osoba po prostu w porządku.
 2. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale to jakiś jego kolega go chciał pomścić czy po prostu random nie ogarniał co się dzieje? A co do odwołania to na #śmietnik jak dla mnie. Argumentacja bana > Argumentacja (lol, nie jestem pewien czy była jakaś) odwołania
 3. 1. Nick osoby oskarżonej: RaKNeT 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:110865511 3. Przybliżona data zajścia: ~13:30 4. Nazwa mapy: ttt_goldenplixprison_v3 5. Opis sytuacji: Generalnie po tym jak go zabiłem w pierwszej rundzie (z tym że nie powinienem tego robić raczej było trochę racji, ale to swoją drogą) postanowił, że będzie mnie RDMować i obrażać. W pierwszej rundzie go zabiłem (nieświadomy, ale RDM :v) W kolejnej poleciał na mnie kos na start i jakiś inno stracił karmę zanim jeszcze skończyłem odpisywać na report. W następnej dostałem w głowę jak tylko mnie zobaczył. (Demko to jest powtórka z tej sytuacji. Nie wiem czy kogokolwiek to będzie interesować, ale zrobiłem) replay.dem Czwarta nasza runda wyglądała tak, że biegałem za nim i czekałem aż mnie zabije. Ograniczyło się do obicia do 5hp i nazwania debilem (nagrywałem tę rundę, ale to raczej nic szczegółnego, ciężko znaleźć warty uwagi moment. Poza tym plik jest za duży, żeby go wstawić). Za to też wstawiłem screen z tego co mu napisałem po rundzie (tak w o odniesieniu do tego jak mnie nazwał :v) 6. Coś od siebie: Generalnie nie lubię wchodzić na serwer i słyszeć, że "mam mało karmy, więc na pewno dużo RDMuje". A z tym "kolesiem" podobno już jakieś problemy były, ale nic mi o tym dokładniej nie wiadomo. Dorzucam jeszcze jak wyglądały odpowiedzi na reporty, które mu wysłałem w międzyczasie. P,S, Jeszcze podobało mi się jego stwierdzenie, gdy ktoś przytoczył, że "Kreciq jest operatorem i miał ~670 karmy, więc co w tym dziwnego, że też mam niską". On stwierdził, że Kreciq to może, ale jakiś random to już nie #Równouprawnienie
 4. ttt_christmas_bowling_v1a -> Duże spadki fpsów.
 5. W sumie to już jest drugi maja, więc otwieram podanie. ^^ Zapraszam do dyskusji.
 6. Hej! Z tego co widzę to dostawałeś już bany w przyszłości (jakiś inny mass rdm + współpraca ze zdrajcą, co jest w moim odczuciu zbliżone do ghostingu). Ponadto piszesz jakbyś miał 12 lat (nie wiem ile masz, tak strzelam), a na jednym z banów masz przykładowo nick bezpośrednio nawiązujący do ideologii nazistowskiej (do dosyć znanej osoby, pewnie się domyślicie o kogo chodzi i nie muszę pisać). Ostatnie nicki też pozostawiają sporo do życzenia. Nie wspominając nawet o ostatnim odwołaniu, które bardziej pasuje do jakiegoś tematu z kawałami. W obecnym już trochę lepiej, ale też pojawia się jedna, bardzo idiotyczna rzecz. Na luzie stwierdzasz, że trollowałeś i potem piszesz, jakby to nie było nic złego i po prostu pomijasz niewygodny temat. A jako jedyny argument do zdjęcia bana to "To fajny serwer i fajni ludzie, chcę pograć". Skoro Tobie się nudziło i trollowałeś, to może administracji się nudzi teraz i nie zamierza nawet czytać tego tematu? Bo póki co nie widziałem nawet jednego zdania z Twojej strony, które choć delikatnie zasugerowałoby, że widzisz coś złego w trollowaniu (i wszystkim, co tam jeszcze zrobiłeś, nie znam szczegółów). Tak dla podsumowania: Jak trollujesz z nudów, to admini powinni banować z nudów, żeby było fair. W skrócie jestem przeciwny odbanowaniu, moim zdaniem powinieneś napisać za minimum miesiąc, ale tak przyzwoicie, a nie tak samo jak to dzisiejsze oraz (w szczególności) piątkowe odwołanie. Pozdrawiam.
 7. Proponuję przyjmować póki nie zmienił zdania i chce być w administracji. Gracz generalnie w porządku, nie przypominam sobie, żeby były z nim jakieś problemy.
 8. To brzmi jak podobny rak, który widziałem na innym serwerze -> po użyciu binda w rogu ekranu wyskakują 'kosy'... Współczynnik raka i tak rośnie na serwerze, takie kolorowe kosy tylko go będą potęgować. A w dodatku nie ma to sensu, w ten sposób przestaje się od ludzi wymagać, żeby choć trochę ogarniali, co się dzieje...
 9. Komentarz napisany pod profilem @jakbu krótko po tym jak zbanował on tego 'młodzieńca' na godzinę. P.S. A jeszcze chwilę wcześniej mu Kuba gaga zdejmował.
 10. Co do stanowiska Tomislava to najlepiej by było, żeby można się było 'cofnąć' minimum 2-3 sekundy po uruchomieniu xmarka.
 11. ^Nie wiem jak inni administratorzy, ale ja nic nie mówiłem, bo nie patrzyłem, co tam tak dokładnie jest (no i nikt mi uwagi na to nie zwrócił).
 12. Ja osobiście uważam, że może być to spisek. Pewnie jacyś szpiedzy z zachodu chcą dokładnie monitorować, co ludzie robią i dlatego porozumieli się z Strefą Gier i zmusili ich, żeby przenieśli IP serwera na inne, na którym będzie można spokojnie monitorować, młodziaków polskiego pochodzenia i zbierania informacji na jego temat. Ważne jest jak wygląda społeczeństwo młodzieży/dzieci, bo jeśli zostanie uznane za "słabe", to być może w przyszłości Niemcy czy Francja wykorzystają tę wiedzę i przejmą cały kraj? Co o tym myślicie? Ja bym się bał, może nawet rozważał ucieczkę do Holandii na truskawki...
×
×
 • Create New...