Jump to content

Maskol

Banned
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

About Maskol

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

751 profile views
 1. Maskol

  Skarga

  Witam, chciałbym złożyć skargę tylko nawet nie wiem na kogo. W dziale plac zabaw w temacie "Opinie o serwerze" został skasowany mój post. Żadnego powodu, żadnej informacji. Proszę o wyjaśnienia.
 2. Maskol

  Chatbox vs. Discord

  Discord bo nie mam na nim bana
 3. Maskol

  Opinie o serwerze.

  Zamiast się spinać to może szanowna administracja jakoś chociaż zachęci graczy, żeby poczekali na te zmiany. Nawet nie wiadomo co to za zmiany mają być. Może wreszcie usuniecie skiny zimowe?
 4. Maskol

  Opinie o serwerze.

  Czy szanowna administracja jeszcze interesuje się serwerem?
 5. Maskol

  Opinie o serwerze.

  @nonejm może coś nam zdradzisz. Ludzi coraz mniej na serwerze. Wystarczy popatrzeć na na statystyki na gametrackerze, że nie jest dobrze.
 6. Maskol

  [PBan] Prof

  Jestem na nie. Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność. Przestępstwo to jest przestępstwem umyślnym ściganym z oskarżenia publicznego.
 7. Maskol

  Opinie o serwerze.

  Ja uważam, że przede wszystkim sprawy techniczne powinny być szybciej załatwiane. Wiadomo nie od dzisiaj, że Remzo posiada ograniczoną ilość czasu więc może znajdzie się ktoś, kto ogarnia sprawy techniczne i jest zaufany. Gracze czekają na nowe pluginy a tu ani widu ani słychu.
 8. Witam. Tak jak w tytule, wyrażajcie swoje opinie na temat serwera. Chętnie poznam wasze zdanie. Dodatkowo ankieta do wypełnienia.
 9. Maskol

  [PLAC ZABAW] Brzęczyszczykiewicz

  Od siebie mogę teraz napisać spostrzeżenia. Gracz od momentu złożenia podania nagle zacząl udzielać się na forum i być bardzo miły na serwerze. Wygląda to tak jakby to było na pokaz.
 10. Maskol

  [skarga] Akise

  Bo tu już nie chodzi o tego bana tylko bardziej o zachowanie Akise, który nie potrafi przyznać się do błędu a to już nie pierwsza taka sytuacja.
 11. Maskol

  [skarga] Akise

  Akise, nie możesz po prostu przyznać się do błędu przeprosić i zdjąć tego bana? Wszyscy są przeciwko Twojej decyzji a Ty brniesz w zaparte. Jak pisałem już wcześniej, po obejrzeniu dema stwierdzam, że nie było podstaw do nałożenia bana. Skarga jak najbardziej słuszna.
 12. Chcąc nie chcąc obejrzałem całe demko. Jedyne do czego można się przyczepić to używanie słowa "szczał" zamiast "strzał" A pojedynczy FK nijak kwalifikuje się do bana
 13. Chciałbym tylko zaznaczyć, że te parę sekund na odpowiedź jest wystarczająca aby uruchomić przeglądarkę na steamie i znaleźć odpowiedź. Nie wiem czemu uczepiliście się tak tych pytań. Ja zadaję trudniejszą stolicę i nigdy nikt nie miał z tym problemu. Moim zdaniem ban do zdjęcia. Z Riderem nigdy problemów nie było a gracza pamiętam jeszcze ze "starych czasów". Mam wrażenie, że ktoś tu chce zabłysnąć i wlepiać jak najwięcej banów
 14. Wreszcie. Teraz będzie porządek na serwerze.
 15. Maskol

  Dyskusja na temat map ffa

  Proponuję dodać wszystkie mapy na serwer i co jakiś czas, powiedzmy miesiąc, zmieniać je. Ilość map oczywiście zostaje, czyli dwie.
×