Jump to content

Zuwal

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

About Zuwal

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 01/25/1995

Metody kontaktu

 • Skype
  alealealex_pl

Informacje

 • Steam ID
  Zuwal
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Dąbrowa Górnicza
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1542 profile views
 1. Tak szczerze, Yor? Zmiana headadmina mnie do tego skłoniła. Co jak co, ale ja muszę to na własne oczy zobaczyć. Powiew świeżości. Z drugiej strony jednak sam widzisz, że ludzie tęsknią za mną a ja za nimi. A odnośnie "opluwania starych śmieci" - możesz uważać, że srałem do własnego ogrodu, ale robiłem to z rozgoryczenia wynikającego ze stagnacji serwerowej, o której pisałem w moim pożegnalnym poście. Jestem starym graczem SG TTT. Pamiętam jak ludziom zależało. Pamiętam jak mi zależało. Chcę do tego wrócić. Ty byś nie chciał?
 2. Powiem ci szczerze Kera, że nie mam pojęcia o czym mówisz. Napisz tutaj albo na privie.
 3. O ludzie. Nie sądziłem, że dożyję dnia. Zaczynamy. 1. Nick: Zuwal 2. Steam ID: STEAM_0:0:48608902 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=zuwal&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Drobna uwaga zanim zacznę - było to rok temu. Szczegóły mogę przekręcić. Września 2016 roku "oficjalnie" zakończyłem przygodę z serwerem SG TTT (http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11287-dziękuję-i-żegnam/). Parę dni po tym jak zrezygnowałem z dalszej gry dostałem propozycję od trzech ludzi prowadzenia se
 4. Zawsze możecie znerfić autosnajpę. To tylko kilka linijek w pliku lua. Jeśli dobrze pamiętam, to dmg autosnajpy (albo jego mnożnik na głowę) był za duży. Możecie zmniejszyć amunicję auto albo zmienić typ amunicji na jakiś nie występujący w TTT. Mówiąc krótko - możecie zrobić wszystko.
 5. Siema wszystkim. Na starcie chciałbym powiedzieć, że szczerze mówiąc już dawno powinienem to zrobić. Serwer SG TTT jest w pewnym stopniu huśtawką emocjonalną dla mnie. Żywię do społeczności SG Garry's Moda szczególne uczucie, gdyż zostałem zaakceptowany, pomimo moich wad i "dziwnego" sposobu bycia. Jednakże serwer ten, moim skromnym zdaniem, zmienił się na przestrzeni tych paru lat na gorsze. Nie jest to niczyja wina, ludzie się zmieniają, zmieniają się też oczekiwania względem serwera. Mimo to uważam, że serwer idzie w złym kierunku. Podejście administracji do serwera wydaje si
 6. Ta sprawa jest conajmniej dziwna, jedynym znajomym serwerowym Gimolka był losesuas i zanim byłem w stanie ogarnąć logi pod tym kątem, doszło do zmiany mapy na Dollsy. Gimolek, z tego co pamiętam, nie podawał powodu dla kosy, więc istnieje możliwość, że ghostował.
 7. 1. Wiek - 20 2. Kontakt - skype: alealealex_pl 3. Steam ID - STEAM_0:0:48608902 4. Coś o sobie - to zdjęcie obrazuje moją osobę idealnie: https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1455171_595195170517939_758899430_n.jpg?oh=29efe384ecf67efd99876d16cd4a2493&oe=5567BBAB Dzień dobry wszystkim. Przedstawiać się nie będę. Zaniepokojony stagnacyjną sytuacją serwera postanowiłem napisać to podanie, jako iż uważam, że jestem dobrym kandydatem na administratora. Doświadczenie posiadam, a większość graczy mnie zna (lub kojarzy). Proszę o pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam, Z
 8. Ja, Zuwal, były admin SG TTT, chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników serwerów Strefy Gier. Chciałbym przede wszystkim przeprosić administrację SG, z którą w wyniku niesnasek się rozstałem. Moje zachowanie było niezwykle niedojrzałe, przez co zacząłem się wygłupiać, niźli pracować na rzecz Strefy. Jeszcze raz serdecznie przepraszam.
 9. Dzień dobry. Mam problem z napisaniem tematu na forach Garry's Moda. Gdy próbuję postować temat lub dokonać podglądu to wyskakuje mi taka informacja: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=qriz5d&s=8#.U7aYebHzEUF Czy ktoś wie o co może chodzić? Żydu nie był w stanie mi pomóc.
 10. Kwestia opów i admów to jest to, co zamierzam omówić jutro z Arolkiem.
 11. Napiszę to tutaj, gdyż nikt nie ma w zwyczaju mnie słuchać. :P Wnoszę o usunięcie dwóch najbardziej niezbalansowanych rzeczy na serwerze: RPG i Portable Medkita. Nie podoba mi się fakt, że RPG nie wymaga ŻADNYCH zdolności jeśli chodzi o jego użytkowanie. Nie ma to jak dostać z niego w plecy będąc detektywem. Nie podoba mi się też to, że człowiek z Medkitem w ręce jest praktycznie niezabijalny, bo co to za problem, gdy po dostaniu w klatę ze scouta schować się za rogiem i dwa razy wydać "kobiecy odgłos rozkoszy" leczący cię za tą samą wartość. Każdy głupi wie, że używanie tych rzeczy nie wi
 12. Stwierdziłem, że ten temat można założyć i tym samym wypromować serwer Murder. A tak naprawdę chodzi o to, bym miał jakieś uzasadnienie tego, że wrzuciłem ten filmik na YT.
×
×
 • Create New...