Jump to content

Laki

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  472
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Everything posted by Laki

 1. Laki

  [skarga] MR.EDZIO

  Witam. Z racji banalnego podłoża tej skargi odniose sie tylko do najważniejszych kwestii. Nie muszę chyba nikomu nadmieniać, że w związku z bezpośrednim powiązaniem historii naszego narodu z uciskiem niemieckiego uzurpatora, a co za tym idzie w związku z faktem że rodzice wielu z nas właśnie przez SS czy Gestapo do dziś przeżywają utratę babci/dziadka a czasami nawet matki, żarty z nazywaniem kogoś gestapowcem są co najmniej nie na miejscu w stosunku do osób z którymi nie mamy BARDZO dobrych relacji. Co do kwestii trzech slayów- nie wiem czego się spodziewałeś. To jest totalnie normalny taryfikator za napisanie takiego reporta. Tutaj nie ma co więcej dodać. Jedyne co można wyciągnąć z tej skargi to prosty wniosek- Nie rzucajcie żartów, których nie jesteście pewni w 100%.
 2. Laki

  [ban] DimeeN

  Witam. Główny problem podszywania się pod czyiś nick jest taki, że w przypadku dawania kosa na czacie głosowym, śmierć może ponieść przez przypadek niewinna osoba, a co za tym idzie tworzy się niepotrzebne zamieszanie. To, że dimon nie miała nic przeciwko, nie ma tutaj też zbyt wiele znaczenia- każdy ma własny rozum i odpowiada za siebie samego. Niemniej jednak szkodliwość twojego czynu pozostaje na znikomym poziomie. W oparciu o to, historie twoich banów oraz brak sprawiania znaczących problemów na serwerze powoduje, że przed nałożeniem permbana, powinieneś kilkukrotnie zostać wezwany słownie do zachowania zgodnego z regulaminem. Podejrzewam że w tej sytuacji po prostu wkradła się rutyna, i może trochę złości albo zepsutego dnia. W związku z powyższym ban zostaje zdjęty. Proszę jednak o unikanie takich zabaw w przyszłości. Sprawa z Szejdim została wyjaśniona.
 3. Laki

  [ban]Mateoo

  Na NIE Nie chodzi nawet o twoje zachowanie na serwerze, co stukrotne prowokacje na shoutboxie, forum i każdym możliwym środku przekazu. To był wierzchołek góry lodowej. Swoją wypowiedzią udowadniasz że nadal totalnie nie rozumiesz sensu tego bana. Dostałeś go przede wszystkim za notoryczny toxic- wszyscy mieli po dziurki w nosie twoje zawracanie gitary, notoryczne jojczenie że ktos cie nieslusznie potraktował, włączając w to @nonejm który wykazał się anielską cierpliwością a mimo wszystko cie zbanował na forum. Twój spam na shoutboxie, upominanie ciebie w lekko licząc SETKACH razy, wielokrotne ostrzeżenia o tym że czy to shoutbox, czy discord czy voicechat na serwerze to nie miejsce do robienia gównoburzy nic nie podziałały. na zebraniu administracji po twoim banie trafnie zauważyłem że luz na serwerze, a przede wszystkim ilość graczy wzrosła zauważalnie. Nie wspomne już o tym że gównoburze w ciagu tego okresu uświadczyłem tylko jeden raz i trwała ona mniej niż 10 minut. To właśnie jest sedno problemu. Poza tym wolales zlamac regulamin naszej spoleczności po raz kolejny tworząc multikonto. Nie wysiliłeś się nawet poprosić jakiegokolwiek kolegę z serwera o napisanie odwołania w twoim imieniu. Czemu? Jestem na nie. Jak dla mnie ban może posiedzieć jeszcze pare miesięcy. Pozdrawiam cieplutko.
 4. Siema! Mamy temat z darmowymi tytułami na steam, ale nie oszukujmy się- większość z tych darmówek to badziew którego bardzo często nigdy się nie nawet nie uruchamia, a dodaje do biblioteki tylko po to żeby mieć. W tym temacie dodajemy zajebiste okazje na gry Tak więc ja zaczynam. Dzisiaj: Gothic 2 gold za niecałego piątaczka. Moder nie bądź żyła podepnij temat Ogólnie okazuje się że cała saga gothica wychodzi za 2 dyszki także sztos. https://www.gog.com/games?page=1&sort=popularity&search=gothic // podpiąłem ale jak będą kazali to odepnę.
 5. Laki

  [ban] skórkowy

  W opcjach family-sharingu można ustawić jakie gry współdzielisz z innym kontem steam. Family sharing może być na całą bibliotekę, a może być na pojedyncze gry. W przypadku przekazania całego konta steam nie ma takiej możliwości.
 6. Laki

  [Ban] loudy

  ja z racji recydywy proponuje następujące rozwiazanie- Z racji tego że zachowywałeś się jak zwierze to teraz je wspomożesz- 12 zł, czyli tyle ile kosztuje jeden kebs albo McZestaw na mieście na dowolne schronisko z potwierdzeniem przelewu i można ci zdjąć bana. Jak raz sobie odmówisz kebaba na mieście i nakarmisz przy tym psiaka to nic ci się nie stanie, a przy okazji zrobisz dobry uczynek. Co ty na to? I co na to administracja?
 7. Laki

  Nie mogę wbić na serwa :/

  Cześć. Jeżeli masz taki problem, pierwsze co musisz zrobić to uruchomić steam, i wejść we właściwości garrysmoda: Następnie musisz wejść w zakładkę pliki lokalne, oraz kliknij przycisk "przeglądaj pliki lokalne" Kolejny krok to wpisanie nazwy mapy w wyszukiwarke eksplorera plików: Po znalezieniu w/w mapy usuń ją trwale i wejdź na serwer. Mapa powinna pobrać się od nowa.
 8. Laki

  <TTT> The Cruelest

  Na nie. Po ostatniej skardze na slaya, razem z Operativem rzucał jakieś żenujące teksty w stronę administracji TTT. Sam fakt tego, że wyłącznie ja byłem odpowiedzialny za całą sytuację to jedno, ale rzucanie tekstów że ekipa TTT jest na tak niskim poziomie że nie ogarnia tak trywialnych według niego rzeczy to drugie. Jeżeli już obrzucać kogoś błotem za tamtą sytuację to mnie, a nie całe grono administracji, i nie na shoutboxie, szczególnie jeżeli kandyduje się na w/w stanowisko. Dowodzi to tylko tego, że czujesz się lepszy, a takie zachowanie to największa żenada.
 9. Laki

  [TTT] MR.Edzio72

  Na NIE bo w ostatni weekend na atlas arenie zapłaciłem 30zł za gupi bilet i Skra Bełchatów przegrała 3:0 z jakimiś waflami z Włoch. Nawet półtorej godziny sie tam nie bawiłem. Edit- Edzio oddał mi 30 zł i przeprosił za kłopot. Edzio ogarnia i nie ma z nim problemów. Brak mikrofonu nie jest problemem jak juz udowodnilo pare osób. Jestem na TAK
 10. Laki

  [TTT] LupoFajnie

  Wiesz co, normalnie po przeczytaniu twojego wieku byłbym odrazu na nie, ale kojarze cie z serwera, i z tego co pamiętam to potrafisz się zachowywać bardzo dobrze. Nie mialem z tobą nigdy problemow, a i nie pamiętam żeby byly na ciebie jakieś reporty. W takiej sytuacji mogę zrobić wyjątek od swoich przekonań, i w akcie ciekawości być na TAK z zastrzeżeniem rozszerzenia twojego okresu testowego o opiekuna, który rozwiązywałby z tobą reporty, żeby sprawdzić czy jesteś w tej kwestii "kumaty" i czy pomimo młodego wieku masz już rozwinięty kręgosłup moralny i potrafisz rozróżniać zachowania oraz dostosowywać do nich karę.
 11. Laki

  Czy da się skrócić ban?

  Dałoby się. Mam nadzieję że rozwiałem twoje wątpliwości. Temat zamykam.
 12. Laki

  [skarga] Laki

  Po przedyskutowaniu tej sprawy z paroma osobami widocznie bardziej świadomymi ode mnie też udało mi się dość do kilku konkluzji. Muszę przyznać się do błędu i przeprosić za niesłusznie wymierzonego slaya. Nie wiem co było tego powodem- Gorszy dzień, może jakaś nagromadzona irytacja czy po prostu zaćmienie logiki myślenia. Trudno określić. Mimo wszystko biję sie w pierś i mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy mnie wystarczająco, żeby podobny incydent nie miał więcej miejsca z mojej strony. Nadal jednak wyznaję wiare w zasadność mute i gaga. Robienie burzy na serwerze nie służy nikomu, podburzanie gracze i psucie im rozgrywki nie ma racji bytu na serwerze. Od rozwiązywania sporów jest forum. Mam nadzieję że to zrozumiałeś- w takim wypadku oboje wyciągneliśmy cenną lekcję z tego przedstawienia.
 13. Laki

  [skarga] Laki

  Nie rozumiem czegoś. Wyskoczyłeś na serwer jak filip z konopii, nikt o tobie nie słyszał ani nikt cie nie zna, i ty nam narzucasz styl grania na serwerze, oraz to co można a czego nie? Nie ośmieszaj się proszę. Każdy serwer ma swoje podejście do różnych kwestii, oraz niepisany regulamin którym kieruje się w sprawach bardziej błachych- tak jak ta. Z pełnią szacunku ale większe prawo do mówienia co nam wolno a czego nie mają permbanowani stali gracze serwera, niż pierwszy losowy gracz ktory dopiero co się pojawił. Jak wchodzisz komuś do domu to też zjebujesz go że klape od kibla się zamyka, a syf z przedpokoju zamiata? Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu.
 14. Laki

  [skarga] Laki

  W takim wypadku to tylko zabójstwo za podejrzenia.
 15. Laki

  [skarga] Laki

  Piąty punkt regulaminu mowi jedynie że: W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. Wydawanie kosów i celowe nie zabijanie takich osób uznawane jest za trollowanie. Oznacza to jedynie, że w wypadku zostania zabitym przez fałszywego kosa slay idzie na osobe która go wydała, a nie na tą która go wykonała. Mój kos na innocenta nie był fałszywy, gdyż strzelanie do afka jest jednym z najbardziej zasadnych powodów do rzucenia takowego na strzelającego. Próbowałem ci to wytłumaczyć podczas gry, ale oczywiście buzia ci sie nie zamykała i nie dałeś sobie dojść do słowa.
 16. Laki

  [skarga] Laki

  Nie masz chyba świadomości że za podejście i wyzwiska jakie zaprezentowałeś podczas twojej wizyty na serwerze każdy inny administrator pożegnałby sie z ładnym banikiem na dłuuuuuuuugo. Podziwiam jednak że pomimo wiochy jaką zaprezentowałeś masz na tyle śmiałości żeby jeszcze lecieć ze skargą na forum.
 17. Laki

  [skarga] Laki

  Sytuacja wyglądała tak: Graliśmy dollsy, bylem afk chwile bo konczylem mecz w heartstonie, ale caly czas mialem pod kątem oka monitor. jakiś gracz X zaczął do mnie (innocenta) strzelać z tec9 , wiec odlozylem szybko telefon na bok, dalem na niego kosa, zabilem, sprawdzilem cialo, upewniłem się że nikogo nie ma wkoło mnie- co by ktoś potwierdził moją wersję, po czym wyjaśnilem na mikrofonie że dałem kosa na typa który był inno, bo próbował mnie zabić na afku, mam 30 hp, i ogólnie niefajnie. po około minucie roamowania mapy podchodzi do mnie w/w gracz, i mnie zabija. Napisalem na niego reporta żeby wyjaśnił mi dlaczego mnie zabił- napisał mniej więcej DALES FEJK KOSA WIĘC MIALEM PRAWO. No spoko, podtrzymałem reporta bo nadal czułem że coś mi tu nie gra, ale go nie sprawdzałem przez resztę mapy. W/w gracz widząc że report nie został wybaczony przez reszte rund dollsów podniecał się że mial prawo mnie zabić, że 5 punkt regulaminu więc elo, i ze administrator nie zna regulaminu. Szczególnie to ostatnie powtarzał notorycznie i wręcz upierdliwie, przez co dostał ode mnie pierwsze ostrzeżenie, że jak nie przestanie jęczeć na serwerze to zostanie wyciszony. Serwer to nie miejsce na robienie gównoburzy i psucie zabawy innym. Oczywiście gracz nie wzial sobie ani troszkę do siebie moich ostrzeżeń i dalej notorycznie jęczał o to że nie wybaczyłem mu (nadal niesprawdzonego) reporta. Następna mapa ciągnęła się tym samym- dalej gadal o piątym punkcie regulaminu, i podniecał się faktem że nic mu nie mogę zrobić. W akcie zwątpienia całą sytuacją skonsultowałem się z czterema administratorami- Arczim, Analem, Gerardem i Krecikiem, oraz jednym byłym administratorem. Czwórka z piątki wyżej wymienionych administratorów stwiedziła, że zabijającemu slay się należy. W związku z tym faktem, drugim że zaraz druga mapa się kończy, trzecim że gracz był wyjątkowo upierdliwy i notorycznie robił kwas na serwerze, oraz czwartym- że nie było żadnego innego administratora który mógłby zadecydować o karze- po konsultacji z administratorami wymierzyłem jednego slaya. Po tej sytuacji smęty i jęki nasiliły się kilkukrotnie. Gracz został znowu KILKUKROTNIE poinformowany o tym że jeżeli nie zaprzestanie robienia awantury na serwerze zostanie wyciszony. Jak też łatwo jest się domyślić- nie zaprzestał. Zastosowałem więc kare w postaci GAGA. To z kolei nie przyniosło żadnego efektu gdyż takowa kara tylko nasiliła spam na czacie. W związku z powyższym zdecydowalem sie zastosować też MUTE. Od tamtego momentu zaczął się spam na psayu w moją stronę, znowu z tym samym. Resztkami cierpliwości starałem się wyjaśnić graczowi że decyzja zostala podjęta po konsultacji z czterema osobami postawionymi wyżej ode mnie. To też nie przyniosło żadnego skutku. Gracz stwierdził że został wyciszony bo nie potrafie z nim wygrać argumentami: Następnie w akcie irytacji zlałem go tekstem "pisz odwołanie na forum" -kazał mi spierdalać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejny krok to domaganie się ode mnie unmute i ungaga. Stwierdziłem że mogę go odmutować, jeśli zapewni mnie, że nie będzie tej sprawy roztrząsał więcej na serwerze: W międzyczasie oczywiście leciały w moją strone wyzwiska, prowokacje, i cala masa zbędnych tekstów które ignorowałem. Taki człowiek wypowiada się o dawaniu przykładu dobrego zachowania ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
 18. Laki

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Dobrze Panowie, umówmy się- od tego momentu piszemy posty WYŁĄCZNIE z odniesieniem do sytuacji bezspornego. Kwestia czy zuris, lajter albo ktokolwiek inny zasluguje na bana, gaga czy cokolwiek to osobny wątek. Nie poruszamy go tutaj. Co do wypowiedzi bezspornego- Fakt tego że cezary 10 sekund po wejściu na serwer wymierzył ci karę jeszcze nic nie znaczy. Coraz więcej okoliczności potwierdza fakt że jest to sprawa bardziej złożona. Najprawdopodobniej cezary dostał materiał dowodowy od kogoś wewnątrz, i został poproszony o ukaranie cię. Nie rozbijaj proszę gówna na atomy, bo jedynie podkreślanie któryś raz z rzędu tego że cezary nie widział niczego a jednak dał ci Pgaga to naginanie rzeczywistości. komentowanie poziomu administracji której sam byłeś do bardzo niedawna częścią też nie należy do przesadnie odpowiednich. Szczególnie że nigdzie nie widze tematu który poruszałby tę kwestię z czasów kiedy jeszcze byłeś adminem.
 19. Laki

  [PERMBAN] SirFliper

  Fliper to taka nieudana wersja Tako, ale jestem za unbanem. Za gorsze przewinienia ludzie dostawali unbany szybciej.
 20. Laki

  Przeterminowane warny

  Daty warnów wraz powodami: Spam j/w(Ostrzeżony przez Kare 10 Styczeń) (nadać termin) Niewłaściwy język Wulgaryzmy - to nie podwórko. (Ostrzeżony przez Remzo 29 Listopad 2014) Spam Dość. Nie będę tolerował trollingu na forum. (ostrzeżony przez Remzo 2 Kwiecień 2014) Ostatni warn za spam został nałożony przez moje niedopatrzenie, gdyż zagłosowałem w podaniu na administratora nie podając uzasadnienia. Oba zostały cofnięte. Spam został zdjęty i ponownie nałożony z datą wygaśnięcia 10.01.2020
 21. Laki

  Zablokowanie spam boxa.

  Drodzy moderatorzy forum, jak już niejednokrotnie Mateło udowodnił- jedynym skutecznym rozwiązaniem jest całkowite zbanowanie go na forum, i o to też wnioskuje.
 22. Laki

  [skarga]Laki

  Odniosę się jeszcze na chwilę do sytuacji z reportem- rozpatrzylem takiego reporta, jakie rozpatruje zawsze w przypadku innych graczy. Teksty typu czemu mnie zabiles, za co, tłumacz się etc. Są przeze mnie normalnie rozpatrywane. Jedyne czego nie rozpatruje to reportow niezrozumiałych, z przeklenstwami albo reportow typu RDM!!!!!!!!!!. W dodatku zawsze jak ktoś pisze na mnie trash reporta nie odpisuje Jolo xd hehehe, tylko frazę "trash report" właśnie po to żeby nikt nie nałożył slaya mi. W związku z tym uważam, że traktując matela tak samo jak siebie czy każdego innego gracza postapilem sprawiedliwie wlepiajac mu dwa slaye- 1 za RDM, a drugi za trash odpowiedź łamane przez niedopilnowanie mojej prośby odnośnie odnoszenia się do mnie. Gaga dostałeś za dalsze nazywanie mnie policjantem. Bana za to samo. Według mnie wszystko uzasadnione. Spray mam od chyba ponad miesiąca, ukazuje on tylko i wylacznie wachlarz z pieniędzy. Oczywiście że jest on sugestywny. Ale czy prowokacyjny? Nie bardzo. A nawet jeśli to trzeba ważyć słowa i nie straszyć ludzi policja.
 23. Laki

  [skarga]Laki

  Tako jest jedyną osobą na serwerze która potrafi obrazić czyjąś matkę, ojca siostrę i jego samego od pań lekkich obyczajów, i będą mu przyklaskiwali. Wiesz dlaczego? Bo wszyscy wiedzą że tako to równy gość i do każdego jest nastawiony pozytywnie, i w razie czego chętnie też pomoże. Krecik podobnie. To ich różni od ciebie. Tako nazwał mnie ladacznicą jakieś miliard razy, ale nigdy nie zrobił tego tak, żeby mnie to zabolało. W przeciwieństwie do ciebie. Twoja obecność kole w oczy, twoje żałosne odzywki przyprawiają o mdłości, a twój stosunek do dzieci na serwerze wola o pomstę do nieba. Ty wszystkich atakujesz, próbujesz ponizyc. Czy naprawdę tego nie widzisz?
 24. Laki

  [skarga]Laki

  W związku z zaistniałym faktem, wieloma problemami zarówno na serwerze jak i na forum SG, rezygnacji dwóch członków administracji, a także zaprzestania uczęszczania na serwer przez niektórych innych, a także w oparciu o głosowanie w temacie dostępnym wyłącznie dla administracji gmod, w której to demokratyczną decyzją większości osób nieodstępujących od zabrania głosu Mateło powinien opuścić SG: 6 osób było za wykluczeniem mateła ze społeczności SG 6 osób pragneło pozostać bezstronnych w tej kwestii oraz aż 0 osób było za tym, aby gracza Mateło nie banować Wyłączając jawność tożsamości osób biorących udział w głosowaniu, oraz wyłączając jedną osobę, która głosu nie zabrała do tej pory, mimo iż została poproszona o zabranie głosu w środę 20 lutego 2019 w dyskusji, w której to jak sama powiedziała: cyt."[20.02.2019, 21:45] Szczerze, muszę się bardziej nad tym zastanowić Jutro postaram się przedstawić mój punkt widzenia " Nie wyraziła swojego zdania w żaden sposób do tegoż momentu, co więcej- według wyżej wskazanej statystyki jej głos i tak by nie zaważył na ogólnej opinii Biorę na siebie pełną odpowiedzialność za wydalenie Don Mateo ze społeczności SG. Oznacza to także, że ewentualne swawolne anulowanie bana nałożonego w oparciu o demokratyczne głosowanie na gracza Mateło wiąże się z moim automatycznym odejściem. PS. Tak, ja jestem autorem tematu. Temat zamykam do momentu wypowiedzi jakiegokolwiek innego administratora, żeby nie robić gównoburzy.
 25. Laki

  [skarga]Laki

  To wszystko koloryzuje, czy tylko tą kwestie z tym że nie upominałem cie żebyś mnie tak nie nazywał XD ? Czyżby hipokryzja i brak argumentów? Ps. Kiedy mi ta policja zapuka do drzwi? bo nie wiem kiedy sernik wrzucać do piekarnika
×