Jump to content

Krecik ;33

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

3 Followers

About Krecik ;33

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  Kreeeeecik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mazowieckie
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

2146 profile views
 1. Nie wiedziałem,że ktoś po roku napiszę na mnie skargę...Ciekawe
 2. Pomimo problemów z internetem konwój uważam jak najbardziej za udany (Poznań-Kristiansand) Na zdjęciu brakuje tylko Bobka który z powodu problemów sieciowych nie był obecny na zdjęciu.Jeszcze raz dzięki za miło spędzony wieczór.Liczę na powtórke Pozdrawiam K.
 3. Szybkie wytłumaczenie: Sytuacja 1: -Było polecenia wchodzicie na zabawe ze skakanką dopiero po wejsciu przez graczy odpaliłem skakankę byłes jedyną osobą która stała przed drzwiami dlatego też miałem prawo Cie zabic 7.Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba, że zostało powiedziane inaczej. Sytuacja 2: -Miało przeżyć 3 graczy których ta trójka pierwsza miała czas na przejście do określonego czasu nawet jeżeli ukończyłeś zabawę przed czasem byleś tuż za podium czyli automatycznie byleś do zabicia.Po około minucie rozmyślen nad cała sytuacją killa wpisałem To tyle nie czuję sie winny Pozdrawiam K. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji ~ Yor
 4. Nic dodać nic ująć nie mam nic do ukrycia wszystko napisane powyżej. Dobrowolnie poddaje się karze,może to nawet być perm.Chcąc rozjuszać nudne społeczeństwo serwera przekroczyłem pewną granice której nigdy nie powinienem przekraczać to chyba mój koniec gry na placu Żegnam po 6 letniej kadencji. Pozdrawiam i Przepraszam K.
 5. Ja rowniez chetnie sie dowiem co oznacza skrót JR moze przyda mi się w zyciu codziennym. ~Gdzie sa moje kredyty ja sie pytam..
 6. LIBERUM VETO! Zejdzcie na ziemie to tylko internet elo Edit 2:W sumie też dostałem bana za klikanie guziczkami o których nie miałem pojęcia,że własnie w ten sposób działają. Ban 3 dni -> 2 tyg Po banujmy wszystkich i nie będzie kłopotu z "klikaczami guziczków" taka rada.
 7. @Heroes Z jednej strony masz rację ale to nie zmienia faktu,że nawet nowi gracze rozumieją to polecenie przez co jestem zaskoczony.Polecenie samo w sobie jest wykorzystywane nawet przez adminów prowadzących jaila więc nie widze nic złego w owej komendzie. Pozdrawiam K.
 8. Śmiechu warte jest aktualnie to co napisałeś w cytowanym fragmencie.Tak to prawda zabiłem Cię jeśli już masz mówić,to moja sprawka ale czy reszta graczy się na to uskarża ?Nie.. 11 graczy zrozumiała,przez co zabiłem tylko Ciebie i 2 innych graczy.Polecenie jak najbardziej zostało wykonane prawidłowo i właśnie owa komenda tj. "Przed schodami jest mój spray macie na nim bezruch" było wałkowana dośc długo i nie jednokrotnie przez co taka komenda jak dla takiego stałego bywalca na placu jak ty nie powinna być obca. Pozdrawiam K.
 9. Siemka skoro jest już temat na propozycje pragnę złożyć swoją propozycje odnośnie głosowania na mape.Jeśli to tylko możliwe to chciałbym zaproponować urozmaicenie głosowania spowodowane wyświetleniem w dolnym środkowym rogu ilości głosów na danej mapie. Przykład: 21 osób na serwerze 9 graczy głosuje na Surf_nazwa -> Surf wygrywa przeważając 1 głosem 42 % 8 graczy głosuje na Jail_nazwa 2 graczy głosuje na mg_nazwa 2 graczy wstrzymuje się od głosu Będzie to na pewno jakaś zmiana który wypadłaby na + Dlaczego? 11 Graczy która nie głosowała na surfa napewno zechce zagrać coś innego niż surf i poprzez komendę /revote 2 graczy może zmienić losy głosowania mapy która bedzie grana w przyszłości .W tym przypadku będzie to wyglądać tak: Przykład 2: 9 graczy głosuje na Surf_nazwa 11 graczy głosuje na Jail_nazwa -> Jail wygrywa przewagą 2 głosów 52% 1 gracz wstrzymuje się od głosu Na pewno urozmaici to możliwość głosowania przez co gracze będą wiedzieć czego się mogą spodziewać: Przykład 3: Gracz 1 głosuje na jail_2 Gracz 2 głosuje na jail_2 Gracz 3 głosuje na jail_3 Gracz 4 głosuje na jail_3 Gracz 5 głosuje na jail_4 Gracz 6 głosuje na jail_4 Gracz 7 głosuje na surf_1 Gracz 8 głosuje na surf_1 Gracz 9 głosuje na surf_1 Gracz 10 głosuje na surf_1 Szybkie podsumowanie osiągu %: jail_2 (20 %),jail_3(20 %),jail _4(20%),surf_1(40 %). Podsumowując -> Wygrywa mapa surf pomimo iż większość graczy miała ochotę zagrać mapę jail lecz każdy naciskał na vote na innego jaila. Pozdrawiam K.
 10. Pomiędzy jednym,a drugim podanie widać różnicę.Pomimo,że na początku byłem na NIE z każdym kolejnym dniem Blodii odnajdywał się na serwerze coraz bardziej.Dlatego na chwilę obecną jestem w 100 % na TAK.
 11. I masz swój powód perm muta-Byłes ostrzegany nie zaprzeczasz ...
 12. Na westwoodzie również pościłeś jakieś onomatopeje pomimo,że admin Cie ostrzegał,że możesz dostać perm mute...
 13. Przeczytaj sobie to zdanie które napisałeś powyżej...Czy to ma jakiś sens?Powiedz mi tylko czy aż tak nie masz argumentacji aby odwołać się od silenca i próbujesz "udupic" innych wmawiając im,że to własnie oni podpowiadali,namawiali czy robi coś tego typu.Chamstwo Chamstwo i Chamstwo. Twoja postawa wskazuje tylko to,że zdjęcie tego silenca będzie zbędne. AD2: Według Ciebie jestem osobą która jest faworyzowana przez adminów?Okej Zobacz tutaj:
×
×
 • Create New...