Jump to content

wad321

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About wad321

 • Rank
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze świata?
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Fuck off. Ja też kiedyś byłem randomem, ale na samym początku została wprowadzona zasada, że można zabijać za zabicie innocenta, a to było 2 lata temu. Może tego nie wiedział, ale pomijając ten fakt, zabijanie innocentów jest czysto z zasad gry wskazujące na fakt, iż morderca jest T. Więc JEDNYM twoim argumentem jest fakt, że koleś jest nowy. Więc może powstrzymaj swój język i użyj kiedyś mózgu? Wina jest po stronie gościa który strzelał do afk-a, nie Angel1234, który zabił kogoś kto ZABIŁ innocenta. Nigdy nie słyszałem, że zabicie innocenta może zostać wytłumaczone jeśli nie jesteś detektywem, ty zapewne też nie, ale musisz bronić swoich kolegów. I know. I ma, cholibka, rację, bo cały ten slay, gag i cała reszta jest bezpodstawna - jedyna podstawa to fakt, że moderator poczuł się urażony bo ktoś go zabił - najs. EDIT: gag może faktycznie się należał
 2. Zgadzam się, potrzeba tutaj prawa, a nawet i sprawiedliwości, aby zarówno poszkodowane osoby, jak i kryminaliści zawsze mogli być uczciwie sądzone za swoje akcje przez niezależnych i dobrze wybranych administratorów.
 3. Czyli jeśli kogoś zabijesz i zakopiesz w lesie, aresztują cię za napad z bronią, a później w rozprawie sądowej znajdą ciało w lesie, to mają cię puścić wolno za to zabójstwo? I feel this logic! LET HIM BE FREE!
 4. Zabiłeś inno to cię zabiłem, możesz sobie popłakać do Mrufki. Ja ufam swojemu instynktowi a jeśli zabijesz inno na podstawie tego co "mógł zrobić" to racej cie zabiję, kapiche? #edit Dzięki z góry że nazwałeś mnie bezmyślnym, będę musiał o tym pomyśleć później...,oh wait. Ale, ale. To, że cię zabiłem wynikało też z innego powodu, którym jakoś nie miałem ochoty się dzielić, mówiłeś, że Mrufka chciał cię zepchnąć do lawy. No spoko. Tylko że byliście po drugiej stronie mapy od tej lawy, przynajmniej ty go tam zabiłeś. Widzisz, nie chodzi o to że nie namyślam się nad zabijaniem. Chodzi o sam fakt tego, że wiele razy nadziałem się na niezabijanie. I mówię to poważnie, jakieś bullshity w stylu że popychał mnie propem, strzelał mi obok twarzy.... Jeśli widzę że jakiś ktosiek zabija innego ktośka bo był "KOS" od detektywa, to nic mu nie zrobię... Ale jeśli widzę ludzi zabijających się o jakieś gówno, to z doświadczenia już ich zabijam... bo nie chce żebyś ten "killer" zabił mnie później. Takie tam. Chłodne kalkulacje. Może nie wiem co ty widzisz w TTT, ale ja widzę tam dużo ludzi mówiących dużo kłamstw...
 5. Bear trap fajny , ale tak zboostowany powinien byc tylko jeden na rundę, gdyż kill jest za prosty a bear trapa juz nie widac tak jak kiedyś (nie jest juz ciemny po podswietleniu latarka).
 6. Jeśli na serwerze są dwaj admini i na jednego z nich wpłynie raport to nie może on rozstrzygać własnego reporta - jest to skrajna głupota. Niech jego uczynki rozstrzyga 2gi admin który będzie na sytuację patrzył z dystansu a nie przez pryzmat emocji. Chcę tu nadmienić, że takie przypadki się już zdarzały. Oczywiście, jeśli na serwerze jest tylko 1 admin, wszystko będzie po staremu. Pozdrawiam.
 7. wad321

  <TTT> Ola

  Zdecydowanie za, ale weź nie wychodź od razu jak cię zabiję , ekhem... zabiją :D
 8. Tam w równaniu powinno być x2 -36* x + 324= 0 jeśli ktos nie ogarnął :P.
 9. wad321

  <TTT> vash

  Ogólnie ostatnio było dłuższa przerwa :D Według mnie gracz ogarnia zasady serwera i ich przestrzega, więc jestem na tak. Co do tego portalu randkowego to wiesz, pogadamy na pw.
 10. Nie wiem czy czytaliście, ale cytująć punkt 4 : "4.Trelluje już na SG (nie tylko na SG) od roku." To faktycznie lubię potrellować...
 11. Wzór zgłoszenia: 1.Wiek: x2 - 36*x = 324 2.Kontakt: STEAM, TS3, 3.Steam ID: STEAM_0:1:45382617, Namiary: 54°11′25″N 16°10′54″E 4.Trelluje już na SG (nie tylko na SG) od roku. Jestem lub byłem adminem na Vanilli (bo tego nie rozumiem teraz). Szukacie mnie dlatego, że rekrutacja jest otwarta a ja napisałem podanie. 5. I cannot clearly speak English, it is too much power to wield within the realm of my body. Pisze to drugi raz, bo nie można chyba używać entera podczas pisania posta... EDIT :Przepraszam, z powodu przepisywania wkradł sie bład w równianie.
 12. Brak możliwości oglądania innych graczy po śmierci - brakuje jakiegoś pliku. Mapa mainstreet_v1 nie działa a mimo to można ja wybrać na głosowaniu.
 13. Do czasu aż zeslayujemy kogoś bo tak powie inna osoba i będzie wszystko na nas, tak? No ale jakoś sobie poradzimy tylko weźcie pod uwagę możliwość naszych błedów.
 14. Hmmm to po co operatorzy?? A no i byłaby różnica bo wy macie jakieś tam komendy typu size itp. Poza tym operatorzy mają własnie po to być : jak nie ma adminów to mają rozstrzygać "niejasności", czyż nie?
 15. Ja proponuje damagelogi dla operatorów, gdyż nie ma sensu dawac nam opcji slaya bez czegoś czym moglibyśmy potwierdzić nasz wybór. To takie strzelanie na ślepo albo słuchanie się ludzi co mówia (a chyba kłamią w tym ttt , co nie?) Oraz jestem za przywróceniem headcrabów :D
×
×
 • Create New...