Jump to content

Esmerill

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

About Esmerill

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 08/21/1996

Metody kontaktu

 • Skype
  esmerillos

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z małego miasta w Wielkopolsce, zwanego Tuliszkowem.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1915 profile views
 1. IMO ban do zdjęcia. Jeden z najdłuższych stażem graczy na ttt, jako zdrajca nakłonił inno do wysadzenia paki więc swoje zadanie spełnił w 100%.
 2. Około 700 karmy, jeden ochotnik (na nim zostało sprawdzone czy z tą karmą head z Digla zabija na hita), potem już tylko 8 kolejnych killi z tejże broni.
 3. Może i na TTT wchodzę już bardzo sporadycznie, ale nie widzę powodów, by po tak długiej karze nie dać Zuwalowi UB. Był błąd, była kara, czas na zwolnienie warunkowe. Jak znowu coś przeskrobie, to po prostu poleci kolejny ban. P.S. Jak się kiedyś @Zuwal zauważe na liście obecnych na serwerze, to aż sam wpadnę przypomnieć sobie stare czasy
 4. Ja tam się zgadzam z Radke. Naprawdę chcecie odbananować kogoś, kto trollował a potem unikał kary poprzez Multikino?
 5. Tak, jak we wszystkich poprzednich podaniach: NIE.
 6. Witam was serdecznie. Czy ktoś z was planuje zakup/zakupił już najnowszego Tekkena na PC? Chętnie jakiemuś strefowiczowi spuściłbym manto moim Paulem, a i pouczył się nowych kombo ^^
 7. Moim zdaniem wina leży tylko i wyłącznie po stronie naszego detektywa. Rolą tej klasy jest sprawdzanie ciał i szukanie zdrajców, nie zajmowanie konkretnego pomieszczenia i kampienie. Można więc powiedzieć, że nie wykonywałeś założeń gry. Poza tym dałeś się sprowokować do zabijania innocentów w bezmyślny sposób. Trzeba było się pilnować i mieć trochę rozumu w głowie. Tyle ode mnie.
 8. Rozumiem to zdanie tak, że ty z piętra już sobie zszedłeś, a potem tam wróciłeś i zabiłeś kogoś, bo tam był. Poza tym bądźmy poważni... Skarga na jakieś dwa ogórki, które prawdopodobnie nie ogarniają o co chodzi, lub po prostu nie zwrócili uwagi na chat. Trzeba było uważać ile masz karmy i takich nowicjuszy nie zabijać.
 9. Ja to bym tą skargę zamknął i tyle. Przekrzykiwanie się argumentami, które nie są poparte żadnymi dowodami i zeznaniami świadków. Sytuacja opisana w skardze kwalifikuje się najwyżej na slay'a (nawet zakładając, że oskarżony jest winny) i z czymś takim ktoś przychodzi na forum...
 10. Nie czytałem postów bo za dużo błędów ortograficznych, ale dodam coś od siebie. Na TTT gram już sporadycznie, ale byłem świadkiem jednej sytuacji związanej z Tryczkiem. Na terrorception zmieniał sobie rozmiar pewnego gracza (nie pamiętam nicku) dobre 2-3 razy. Przez to oczywiście tego gracza widać było w skyboxie. Gracz oczywiście mówił Tryczkowi, żeby przestał i tego nie robił, lecz oskarżony niezbyt się tym przejmował. Tyle w temacie. Ogólnie zastrzeżeń dużych (większych niż do reszty administracji) nie mam. Pouczyć i niech dalej pracuje.
 11. Wybacz Ivarion, ale nie będę miał szacunku do ludzi, którzy rozsyłają spoilery z filmu, na który czekało się latami. Na SB też to wstawiałeś jeśli dobrze pamiętam. Tak, też zdarzało mi się trollować. Jednak ja, w odróżnieniu od ciebie, byłem w stanie odnaleźć granicę dobrego smaku i żartu. Bana wyrwałeś za to, że mimo wielu upomnień nie opamiętałeś się. Ty okazywałeś brak szacunku wobec wszystkich, ja okazuję go tobie. Lubiłem cię i przyjemnie się z tobą grało, ale przekraczania pewnych granic się nie wybacza.
 12. Ja tam jestem na nie. Tak marne trolle nie powinny pojawiać się w społeczności. Może od razu odbanować wszystkich zbanowanych za trolling?
 13. Esmerill

  Kontrolery

  X360. Mam chińską kopię (taką za chyba 30-40zł) i działa fantastycznie, nawet działa z xboxem360 ;p najwygodniejszy kontroler jaki można sobie wymarzyć.
 14. Trudna sprawa. Ja tam jakoś Lana nie uważam za szkodnika. Zdarza mu się trollować i kogoś wyzwać, ale komu się to nie przytrafia? Są jednak większe trolle i moim zdaniem ban na serwery jest mocno przesadzony. Rozumiem blokadę na forum, bo to na forum Lan posługiwał się językiem dość ofensywnym, ale perm na serwery za coś takiego? To chyba przesada. Moje zdanie jest takie, że powinien polecieć unban. Ban już trochę trwa. No i oczywiście dodać muszę, że reakcja Worma była przesadzona, ale moje zdanie znacie. Sam Robak święty nie jest, też zdarzały się wyskoki. Pamiętam jeden, kiedy to Worm wbił
 15. Naprawdę? Nie widzę powodu, który mógłby nakłonić administrację do przyjęcia kogoś, kto nie umie nawet skorzystać z przecinka i kropki. W dodatku za młody.
×
×
 • Create New...