Jump to content

talaq

Użytkownik
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

4 Followers

About talaq

 • Rank
  Aktywny forumowicz
 • Birthday July 14

Metody kontaktu

 • ICQ
  Nie wiem czy ten komunikator jeszcze działa :O
 • Gadu Gadu
  Nie używam :O
 • Skype
  Tak samo jak UP

Informacje

 • Steam ID
  talaq
 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Opolskie
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  Unturned

Recent Profile Visitors

6535 profile views
 1. 1. Nick osoby oskarżonej: Forest i TroweX 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:153658101 STEAM_0:0:138930842 3. Przybliżona data zajścia: 15:45 02.09.2017 4. Nazwa mapy: ttt_mc_mineshaft 5. Opis sytuacji: Zabiłem Foresta, ponieważ oskarżał mnie o rzucenie granatem podpalającym w innocentów (granta rzucił TroweX), mimo iż granat pokazałem na parę sekund (obaj jesteśmy inno). Forest mnie reportuje, ja odpowiadam na reporta w następnej rundzie i zaczynam grać, po 30 sekundach (zdążyłem raptem przejść 5 metrów i odpisać na reporta) zabija mnie TroweX (Ja T, Forest T, TroweX Dete). Spraw
 2. Psst a doktor Maynard nie zginął w oryginalnym CB na starcie? Mamy jego notatki w wymiarze łuzowym, a jego zwłoki spadają z sufitu na samym początku gry.
 3. Głupie rozwiązanie, ale może spróbuj ustawić mikrofon jako urządzenie domyślne i komunikacyjne bo może masz włączone miks stereo (jeżeli jest jak Szjdss mówi).
 4. Nic dodać nic ująć, Exotic ma racje w 100% a dla wszystkich co uważają inaczej polecam przeczytać nie tylko opisy SCP ale także historie, incydenty i opisy placówek, grup i zagrać w SCP CB a potem się wymądrzać i pisać głupoty, bo potem to nie jest SCP Breach tylko jakiś ośrodek z masą wymyślonych pierdół kupy sie nie trzymających, ba ja bym poszedł dalej i nawet darował sobie branie materiałów z polskiej fili SCP tylko czerpał bym wyłącznie z oryginału, czytaj anglojęzyczne SCP i gra SCP CB.
 5. Kolejny SCP, którego według fabuły uniwersum SCP nie powinno być w tym ośrodku. Może zamiast kombinować to dodajmy SCP typu 860 (chodzi o potwora z wnętrza jego wymiaru) i inne, które by miały racje bytu a nie dodajemy SCP, bo łatwo je zrobić, a według fabuły nie powinno ich być.
 6. Przypominam, że atomówka jest odpalana w przypadku braku możliwości złapania SCP(szczególnie niebezpiecznych) i klasy D, więc dla 966 można zrobić wyjątek bo to nie jest Keter, więc fundacja by nie odpaliła ładunków tylko wysłała oddział do złapania tego SCP. Tak samo jak dla tych SCP, które nie są bardzo niebezpieczne. Ładunek powinien być oboeiązkowy dla ucieczki 682 i tego typu SCP. (na 106 wystarczy ostrzał z helikoptera - tak było w SCP CB z tego co pamiętam).
 7. +menu_context pisane wiele razy na forum już.
 8. Ja uważam, że to świetny pomysł i doda trochę klimatu z oryginalnego SCP CB, którego trochę momentami brakuje na serwerach #SCP-087B. A w razie niewypału można dostosowywać czas atomówek jak i dostępu do nich (chociaż karta 4 byłaby idealna), przypominam także, że wszelkie takie pomysły są strzałem w dziesiątkę, bo dodają klimatu, i zabawy, która jest zgodna z oryginalnym uniwersum SCP, a nie, SCP wymyślone z powietrza i potem nie wygląda to najlepiej.
 9. W tym filmie autor wybiera swoją dedykowaną kartę jako tą główną, jak czytałem u niektórych osób na wszelakich kartach od nvidi (np. gtx 950) gra normalnie chodziła na dedykowanej. Poszperałem i skontaktowałem się z jednym z osób pracujących nad SCP CB i wrzucam odpowiedzi odnośnie problemów: Temat do zamknięcia. Tłumaczenie wiadomości:
 10. Mam pewien problem z grą SCP CB, po ściągnięciu gry w launcherze nie mam możliwości wyboru mojej karty graficznej, tylko Główny sterownik ekranu i Intel HD 4000, nawet pomimo nastawienia wysokiej wydajności w programie od radeona nic się nie zmienia, fpsy są bardzo niskie a gra nie używa w ogóle dedykowanej karty. Specyfikacja: I7-3612QM AMD Radeon 7670M (na dole dorzucam ss z wersjami sterownika) Ram 8 GB DDR3 1600MHz Windows 7 64bit
 11. Pomogę - http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:139513866%20&advType=steamid
 12. Nie chcę komuś zarzucać błędu, ale pierwsze zdanie w opisie modu Guess who? brzmi tak: czy ja tam widzę Spy Party? Chyba tak, to widać taki mod istniał/istnieje. A sam mod mógłby być ciekawy.
 13. Pssst, podanie może leżeć, po prostu nie wiadomo kiedy ktoś się nim zajmie. A z tego co pamiętam Cezary ogarniał, więc można dać mu szansę.
 14. Ban nakładany z automatu, aby nie unikać slayów, kiedy na serwerze murder wyjdziesz z slayem automatycznie banuje na 3h 20 min. (z tego co wiem, jak się mylę to proszę napisać)
×
×
 • Create New...