Jump to content

rEZUS

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About rEZUS

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 10/18/1991

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_1:1:10499307
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Austria
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Rust

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obejrzałem sobie demko i zacznę od skargi sup foxa. Faktycznie Blansz popełnił błąd i zabił supfoxa bez powodu. Dlaczego Blansz siebie nie uśmiercił po "freekillu" i po zwróceniu uwagi przez supfoxa tłumacze sobie tym, że Blansz prawdopodobnie miał go zmutowanego. Teraz do skargi Maxiura: Tak Maxiur wybral sobie "Freedaya" w następnej rundzie. Blansz z nieznanego mi powodu uśmiercił sie na początku następnej rundy. Tym oto sposobem pozbawił gracza Maxiura jego "freedaya". Maxiur domagał się o spełnienie jego życzenia w nowej rundzie, jednak Blansz stwierdził że runda w której Maxiur miał "Freedaya" się skończyła. Troszkę chamskie zagranie Werdykt jest taki: Za celowe niespełnienie życzenia i za jednego Freekilla gracz ✪Blansz✪ #YT dostaje bana na CT na okres jednego tygodnia od chwili kiedy będzie następnym razem na serwerze.
 2. Nex w ostatnich 2-3 tygodniach sporo grał na serwerze i nie wpadał mi negatywnie w oko. Wielkim plusem jest tez fakt że ma znaczące doświadczenie byciem adminem na innych serwerach. Ja jestem na Tak.
 3. Po obejrzeniu Demka z tej mapy stwierdzam ze oskarżony nie dawał nikomu "freeruna". Można tylko powiedziec ze baitował, zeby potem zabić na innej pułapce. Jednak Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ namawiał zeby zvotebanować gracza "Hanikena". Z kontekstu wydaję mi się ze chodzi tutaj o gracza "Henieq". Mój werdykt w sprawie tej skargi: Trollᵧₒᵤᶠᶸᶜᵏ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮ dostaje gaga na 6 godzin.
 4. 1. Wiek: cos tak między 20 a 30 wiosenek2. Kontakt e-mail: [email protected] Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:10499307 https://steamcommunity.com/profiles/765611979812643434. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2795. Coś o sobie: Cos o mnie? No to jestem rezusem i narazie od 3 miesięcy seks mam tylko z kciukiem i jego czterema córkami. Żyje sobie w kraju z wysokimi górami, a mianowicie w Austrii. Tak jak przypadło na austriaka to do moich hobby zaliczam jazdę na nartach i wspinaczkę. Dlaczego ja mam dostać admina? Potrafię klaskać jedną ręką, gotuje naprawde dobre Wiener Schnitzle, oglądam amerykański football, kibicuje Chicago Bears no i gram na placu juz sporo lat. Nie wiem które z tych wymienionych punktów jest więciej wart. Nie mi to oceniać. Mam takie przeczucie ze dla graczy tego serwera jestem miłą osobą. Mogę się mylić. No cóż, na koniec dodam jeszcze powiedzenie mojego ojca: "Młody nie masz co robić? Nudzi się ci? To kup sobie kij i po jajach się bij" Pozdrawia posiadacz paszportu z polsatu rEZUS
 5. Witam, Mam małą propozycję. Otóż od czasu do czasu zdarzają się na mapach typu jail następujące sytuacje: Wbija gracz, nieświadomy z trybem jaila lub regulaminem do drużyny Antyterrorystów i zaczyna freekillowac więźniów. Niestety psuje to innym graczą zabawe. Ja wiem ze jak Admin jest to ogarnie Freekillera, dając mu Bana na Ct lub banując go z serwera. Ale czasami nie ma Adminow pod reką. Nikt nie oczekuje żeby Admin byl nonstop na serwerze pilnując rozgrywke. Sam bylem Adminem i wiem ze nie zawsze mozna znaleźć czas na gre. Możliwość dana nam jako gracz, bowiem zbanowania Freekillera, niestety nie dziala. Teraz przejde do mojej propozycji: Wporwadzenie stanowiska Klawisza. Co Klawisz robi? Pilnuje porządku na mapach typu jail. Jak to robi? Może tylko przerzucać graczy z Ct do Terro. Jak zdobyć range Klawisza? Klawiszem można zostac po złożeniu podania o to stanowisko. Dodatkowo Gracz powinien przez dłuższy czas juz grać na serwerze. Minimalna ranga to Gold 3. Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie zaakceptowana i że nie będzie zbyt trudna do zrealizowania. Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Pozdrowienia, rEZUS
×
×
 • Create New...