Jump to content

Skynex

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

About Skynex

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zielona Góra
 • Gram na serwerach:
  Rust

Recent Profile Visitors

2207 profile views
 1. Polecam oglądnąć Breaking Bad (arcydzieło wśród seriali), Better Call Saul (zaraz po obejrzeniu BB) oraz Sons of Anarchy.
 2. Dobra, masz wytłumaczenie na kłamstwa (w które oczywiście nie wierzę), ale zostaje jeszcze kwestia twojej niedojrzałości. Za jakiś czas znowu zaczniesz mieć depresję i znów odejdziesz ? Nie potrafisz sobie poradzić z własnymi problemami i składasz podanie na admina. Po co ? Żeby się dowartościowywać, zyskać pewności siebie ? Jest to moja ostatnia odpowiedź w tym temacie. Cały czas uważam, że się nie nadajesz i jestem na nie.
 3. Nie cytujemy posta pod postem ~Laki. Kłamstwa i nie radzenie sobie z własnymi problemami. Dla mnie taka osoba nie nadaje się na admina. Jest zbyt niedojrzały.
 4. Jestem na nie. Sam nie wie, ile ma lat. Raz ma 18 a raz 16. Miał własne serwery, które nie wypaliły więc postanowił wrócić na SG. Miał swoją szansę i ją zmarnował. Dodatkowo teraz nawet widzę, że namówił kilka osób żeby napisały, że są na tak. Jak dla mnie nie nadaje się na tą posadę.
 5. Klasyczny murder był najlepszy. Te wszystkie modyfikacje były powodem mojej rezygnacji z administratora. Bardzo chciałbym, żeby było tak jak te ponad 2 lata temu, kiedy pierwszy raz wszedłem na serwer.
 6. Przez ponad 2 lata grania na murderze spotkałem wiele osób o niższym wieku niż wymagany na administratora. Te osoby nadawały się na to stanowisko mimo młodego wieku. Z naszą kandydatką niestety tak nie jest. Nie raz grając na murderze miałem styczność z tą osobą i według mnie nie nadaje się na administratora. Jestem na nie.
 7. Skynex

  [M] Ojro

  Jestem takiego samego zdania jak Kocmouch. Gracz często łamał regulamin. Jak dla mnie osoba nie nadaje się na administratora.
 8. To podanie to żart? Na ten moment masz łącznie przegrane 3.8h i składasz podanie na administratora? Osoba składająca podanie powinna mieć jakiś staż na serwerze. Nie chodzi mi tutaj o pierwsze wejście na serwer, tylko o godziny. Nie potrzeba raczej na tym stanowisku kogoś, kto składa podanie po tym jak zobaczył, że na serwerze wyświetla się komunikat o tym, że rekrutacja jest otwarta. Kolejne podanie do odrzucenia.
 9. Mimo iż już nie gram na murderze to jestem na NIE. Gametracker nie oszukuje, więc nie wymyślaj, że grałeś długo kiedyś. Twojego nicku kompletnie nie kojarzę, a na serwerze jestem (a raczej byłem) od kwietnia 2014 r. Przegrane masz 15h. To jakiś żart ? Na twoim profilu napisane jest, że w Garry's Moda grałeś 89 godzin, a w ciągu ostatnich 2 tygodni przegrałeś 70 godzin(nie chodzi mi tutaj tylko o GModa). Więc takie bajeczki możesz sobie darować. Jak dla mnie podanie powinno zostać od razu odrzucone.
 10. Gracz zostanie ukarany permamentnym gagiem przy najbliższej okazji. Skargę zamykam.
 11. Trzymajcie mnie... Na wszystkich nickach łącznie zagrane około 13 godzin a do tego nie gra nawet miesiąc na serwerze i ani razu go nie widziałem. Podanie ubogie strasznie i ten powód w punkcie piątym mnie załamał. Brak mi słów.
 12. 8 godzin na serwerze i składasz podanie na administratora ? To chyba jakiś żart.
 13. Jestem na nie. Z tego co mi wiadomo to posiadasz własny serwer albo jesteś współwłaścicielem.
 14. Okres próbny nie był by złym pomysłem. Nie mam żadnych zażaleń co do gracza, a przyda się ktoś kto ogarnie burdel, który czasami panuje na serwerze.
×
×
 • Create New...