Jump to content

Radke

Użytkownik
 • Content Count

  487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

3 Followers

About Radke

 • Rank
  Zaawansowany poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  40858884

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:78044510
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z pięknej, pełnej kominów miejscowości na Śląsku zwanej Dąbrowa G.
 • O mnie
  Bigger Than A Night Sky
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

3317 profile views
 1. Radke

  [ban] Atrak

  Za twoje błędy ortograficzne powinien ten ban zostać - będziesz miał czas poczytać słownik. A nie masz przypadkiem w pełni świadomego chomika, który takie rzeczy wypisuje albo złośliwego kota (heh), który podstępnie wskakuje na klawiaturę i to wszystko robi? (heh x2) Takie bajeczki były popularne ze 2-3 lata temu, dziś nie przejdą. Ale... Jeżeli nie daj Bóg okazałaby się to jednak prawda (zawsze trzeba tak założyć) to jesteś tępy jak 30-letnia kosa, bo nigdy nie daje się ludziom passów do własnych kont (a tym bardziej używanych), nawet najlepszym kumplom. Pozdrawiam.
 2. Radke

  [Ban] Zangery

  No - to teraz już wiesz co widzą, prawda? "You have been banned from this server. Please visit sourcebans.strefagier.com.pl for more information" Widok raczej niespecjalny, wiem. I na przyszłość radzę usuwać niechciane pliki .lua po "takich akcjach". Sprawdziłeś - trzeba było usunąć, proste? Ale wychodzi na to, że: 1. Albo to nie jest jednak takie proste () 2. Albo Ci się spodobało i wcale nie miałeś na celu usuwania tego pliku. Czy tak czy siak skończyłeś marnie - ciekawość to pierwszy stopień do piekła i tam powinieneś zostać. Dziękuje - dobranoc!
 3. Radke

  Święta!

  Witajcie w ten piękny dzień! Stało się to moją osobistą tradycją, więc... Chciałbym z tego miejsca życzyć całej naszej społeczności wesołych i radosnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, spełnienia wszystkich marzeń, smacznego opłatka, gra prezentów pod choinką i już na przyszłość wspaniałej zabawy w czasie sylwestra! Z pozdrowieniami! //Radke
 4. Radke

  ban OneTapOneKill

  A ty musiałeś to pisać? Czy ty na prawdę jesteś tak ograniczonym psychicznie tworem, bo nawet Cię człowiekiem w tym momencie nazwać nie mogę - ubliżyłbym naszemu gatunkowi - żeby tak to wszystko tłumaczyć? Jeżeli takie jest twoje podejście do sprawy to wnioskuje dla delikwenta o permanentną banicję z powodem "Bycie ograniczonym umysłowo" (Nie mam tu na celu obrażenia ludzi ograniczonych umysłowo z powodu choroby itp) lub powodem bliźniaczym. Dziekuje i nie pozdrawiam! PS. Tak - obraziłem Cię OneTap.
 5. Radke

  ban OneTapOneKill

  Zakaz ghostowania - porozumiewania się z żyjącymi graczami po śmierci w celu przekazywania informacji związanych z daną rundą. Tak to tutaj zostawię. Więcej chyba nie trzeba pisać. Jeżeli nie widzisz u siebie winy to ja bym osobiście nie widział Cię na tym serwerze, ale nie mam już mocy wykonawczej ( :') ) więc zostawiam to stróżom prawa Pozdrawiam!
 6. Radke

  Ban na strefa gier :< Gmod

  Nie po to go kupiłeś a jednak dostajesz Karma bana średnio co 3-4 dni. Pewnie też były spowodowane zwykłym "rzuceniem granata wybuchającego". Przy ocenie takiego zachowania powinno się też patrzeć na przeszłość delikwenta, a w tym wypadku jest ona prosta - gracz nie zna zasad albo mu się rozgrywka szybko nudzi. Ban powinien zostać, a kolega powinien sobie przez ten czas przeczytać ponownie zasady trybu (i najlepiej zdać kartkówkę z nich u jakiegoś admina na nie mniej niż 4 - tak dla pewności). Pozdrawiam!
 7. Radke

  [skarga] DJ

  Panowiee - perm to nie jest odpowiedni ban dla takiego osobnika. Po co kolorować listę na SB czerwonymi kolorkami skoro są bany na np 200 lat Zachowacie jednolitość a i jest bardziej imponujące niż perm. Tego nawet urna z jego prochami nie przeżyje. Pozdrawiam!
 8. Radke

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 2:31 - 2:41 Ocena: 6/10
 9. Radke

  perm gag MIKA

  To naciśnij jeszcze tu: https://sjp.pwn.pl/ Jak tu naciśniesz, przeczytasz i znajdziesz błąd to będzie dobrze, bo osobiście nie mogę na to patrzeć (Wizio tym bardziej). Pozdrawiam!
 10. Radke

  [ban] Murloc

  Powiem tak - nie masz się czym chwalić, że grasz tutaj od x lat, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Admin zawsze traktuje stałego gracza w sposób bardziej ostry i powinieneś się tutaj cieszyć, że ban wleciał tylko na 4 tygodnie, a nie np. na losowy numer od 300000 do 75000000 (tak - takie bany daje/dawałem choćby ja). Propkill stałego gracza, jeszcze zamierzony był traktowany czasami gorzej niż Ghosting. I tak drobna dygresja tutaj: Właściwie to po co mamy Cię informować, że dostaniesz bana? Tak trudno jest grać "w miarę" zgodnie z zasadami? (dwa pytania retoryczne). Szczerze to przez całą moją "karierę" na serwerze nie widziałem/słyszałem żeby Admin informował/ostrzegał gracza, że może polecieć z banem 🤣 Zasady reguluje regulamin, a jeśli go nie przestrzegasz to papa. Podsumowanie: 4 tygodnie to za całokształt twojego zachowania to i tak mało. Dziękuje i dobranoc! Zaspany Student
 11. Radke

  Minecraft (za bardzo niedługo)

  Jak zdąże to się dopisuje 😜
 12. Radke

  Mapy do Dodania

  Sweet Bro and Hella Jeff https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=219039516 Już była kiedyś i większości się podobała 😜
 13. Radke

  Złote myśli TTT

  [Psay]: adamwis1625 do You: gdzie mialem wejsc na tym foróm???
 14. Radke

  <TTT> Tako

  Wszyscy wracają - będzie biba A tak serio to jak najbardziej jestem za - Tako to człek znany, nawet i lubiany a doświadczenia mu nie brak - Tak Pozdrawiam!
 15. Radke

  <TTT> kreciq198 (podanie o administratora)

  Nie urażając Cię tutaj, 80 godzin spędzonych na serwerze to z deka za mało na staranie się o posadę administratora. Uwielbiam też jak mówicie że adminów non stop nie ma - ludzie! Są wakacje - nie jesteśmy maszynami i też chcemy odpocząć, gdzieś pojechać czy coś. Jedyne co za tobą przemawia to wiek - masz 20 lat wiec jednocześnie nie masz tak nawalone we łbie jak spora część naszych graczy tutaj. I jeszcze jedno - możesz się przyczynić do uporządkowania serwera będąc zwykłym graczem - wystarczy napisać na Steamie do Admina/Operatora - któryś będzie na pewno dostępny. O tłumaczeniu zasad już nie wspomnę. Pograj dłużej, wykaż się to się zobaczy. Chwilowo jestem na nie. Pozdrawiam!
×