Jump to content

Radke

Użytkownik
 • Content Count

  487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

About Radke

 • Rank
  Zaawansowany poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  40858884

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:78044510
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z pięknej, pełnej kominów miejscowości na Śląsku zwanej Dąbrowa G.
 • O mnie
  Bigger Than A Night Sky
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

4318 profile views
 1. Za twoje błędy ortograficzne powinien ten ban zostać - będziesz miał czas poczytać słownik. A nie masz przypadkiem w pełni świadomego chomika, który takie rzeczy wypisuje albo złośliwego kota (heh), który podstępnie wskakuje na klawiaturę i to wszystko robi? (heh x2) Takie bajeczki były popularne ze 2-3 lata temu, dziś nie przejdą. Ale... Jeżeli nie daj Bóg okazałaby się to jednak prawda (zawsze trzeba tak założyć) to jesteś tępy jak 30-letnia kosa, bo nigdy nie daje się ludziom passów do własnych kont (a tym bardziej używanych), nawet najlepszym kumplom. Pozdrawiam.
 2. No - to teraz już wiesz co widzą, prawda? "You have been banned from this server. Please visit sourcebans.strefagier.com.pl for more information" Widok raczej niespecjalny, wiem. I na przyszłość radzę usuwać niechciane pliki .lua po "takich akcjach". Sprawdziłeś - trzeba było usunąć, proste? Ale wychodzi na to, że: 1. Albo to nie jest jednak takie proste () 2. Albo Ci się spodobało i wcale nie miałeś na celu usuwania tego pliku. Czy tak czy siak skończyłeś marnie - ciekawość to pierwszy stopień do piekła i tam powinieneś zostać. Dziękuje - dobranoc!
 3. Witajcie w ten piękny dzień! Stało się to moją osobistą tradycją, więc... Chciałbym z tego miejsca życzyć całej naszej społeczności wesołych i radosnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, spełnienia wszystkich marzeń, smacznego opłatka, gra prezentów pod choinką i już na przyszłość wspaniałej zabawy w czasie sylwestra! Z pozdrowieniami! //Radke
 4. A ty musiałeś to pisać? Czy ty na prawdę jesteś tak ograniczonym psychicznie tworem, bo nawet Cię człowiekiem w tym momencie nazwać nie mogę - ubliżyłbym naszemu gatunkowi - żeby tak to wszystko tłumaczyć? Jeżeli takie jest twoje podejście do sprawy to wnioskuje dla delikwenta o permanentną banicję z powodem "Bycie ograniczonym umysłowo" (Nie mam tu na celu obrażenia ludzi ograniczonych umysłowo z powodu choroby itp) lub powodem bliźniaczym. Dziekuje i nie pozdrawiam! PS. Tak - obraziłem Cię OneTap.
 5. Zakaz ghostowania - porozumiewania się z żyjącymi graczami po śmierci w celu przekazywania informacji związanych z daną rundą. Tak to tutaj zostawię. Więcej chyba nie trzeba pisać. Jeżeli nie widzisz u siebie winy to ja bym osobiście nie widział Cię na tym serwerze, ale nie mam już mocy wykonawczej ( :') ) więc zostawiam to stróżom prawa Pozdrawiam!
 6. Nie po to go kupiłeś a jednak dostajesz Karma bana średnio co 3-4 dni. Pewnie też były spowodowane zwykłym "rzuceniem granata wybuchającego". Przy ocenie takiego zachowania powinno się też patrzeć na przeszłość delikwenta, a w tym wypadku jest ona prosta - gracz nie zna zasad albo mu się rozgrywka szybko nudzi. Ban powinien zostać, a kolega powinien sobie przez ten czas przeczytać ponownie zasady trybu (i najlepiej zdać kartkówkę z nich u jakiegoś admina na nie mniej niż 4 - tak dla pewności). Pozdrawiam!
 7. Panowiee - perm to nie jest odpowiedni ban dla takiego osobnika. Po co kolorować listę na SB czerwonymi kolorkami skoro są bany na np 200 lat Zachowacie jednolitość a i jest bardziej imponujące niż perm. Tego nawet urna z jego prochami nie przeżyje. Pozdrawiam!
 8. To naciśnij jeszcze tu: https://sjp.pwn.pl/ Jak tu naciśniesz, przeczytasz i znajdziesz błąd to będzie dobrze, bo osobiście nie mogę na to patrzeć (Wizio tym bardziej). Pozdrawiam!
 9. Powiem tak - nie masz się czym chwalić, że grasz tutaj od x lat, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Admin zawsze traktuje stałego gracza w sposób bardziej ostry i powinieneś się tutaj cieszyć, że ban wleciał tylko na 4 tygodnie, a nie np. na losowy numer od 300000 do 75000000 (tak - takie bany daje/dawałem choćby ja). Propkill stałego gracza, jeszcze zamierzony był traktowany czasami gorzej niż Ghosting. I tak drobna dygresja tutaj: Właściwie to po co mamy Cię informować, że dostaniesz bana? Tak trudno jest grać "w miarę" zgodnie z zasadami? (dwa pytania retoryczne). Szczerze to prz
 10. Sweet Bro and Hella Jeff https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=219039516 Już była kiedyś i większości się podobała
 11. [Psay]: adamwis1625 do You: gdzie mialem wejsc na tym foróm???
 12. Wszyscy wracają - będzie biba A tak serio to jak najbardziej jestem za - Tako to człek znany, nawet i lubiany a doświadczenia mu nie brak - Tak Pozdrawiam!
 13. Nie urażając Cię tutaj, 80 godzin spędzonych na serwerze to z deka za mało na staranie się o posadę administratora. Uwielbiam też jak mówicie że adminów non stop nie ma - ludzie! Są wakacje - nie jesteśmy maszynami i też chcemy odpocząć, gdzieś pojechać czy coś. Jedyne co za tobą przemawia to wiek - masz 20 lat wiec jednocześnie nie masz tak nawalone we łbie jak spora część naszych graczy tutaj. I jeszcze jedno - możesz się przyczynić do uporządkowania serwera będąc zwykłym graczem - wystarczy napisać na Steamie do Admina/Operatora - któryś będzie na pewno dostępny. O tłumaczeniu zasad j
 14. Racja - bo inno tak po prostu mają Newtony dostępne na tej mapie Znać a przestrzegać to są dwa różne czasowniki. Może i znasz regulamin ale go nie przestrzegasz. I błagam - nie zasłaniaj się tym, że nie chciałeś mu psuć rozgrywki na samym początku mapy, bo ten argument jest jeszcze gorszy od napisania coś w stylu: "Brat mi wszedł na konto i to jego wina". Zabawa zabawą, ale obowiązują pewne zasady, których musisz przestrzegać. "Sytuacje nieopisane w regulaminie oraz wysokość kary zostawia się ocenie administracji" - wycinek z naszego regulaminu, ale nie
×
×
 • Create New...