Jump to content

Worm

Banned
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

7 Followers

About Worm

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday February 10

Metody kontaktu

 • Skype
  plworm

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Atlantyda
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

5625 profile views
 1. Pomogłem z1 zarejestrować się na forum i wrzucić mu te podanie które sam napisał, mam nadzieję że forum samo będzie wkrótce funkcjonalne dla obcokrajowców (mówię to w ramach tego aby nie było że robię 'multikonta'..) Staying on topic, z1 is reliable player which has been playing a quite while on our server. He has wanted to become operator since day he joined the server but he has proven that he really wants good for the server by applicating as operator.
 2. Polecam allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 3. Worm

  Kontrolery

  Pad X360 jak dla mnie najlepszy do gier na PC Dodatkowo sam jest najczęściej wspierany przez gry, chociaż dla tych które nie wspierają tego można emulować Xpadderem.
 4. Czuję że na siłę chcesz tą rangę tylko dlatego że na operatora się nie załapałeś...
 5. Nie, dawanie uprawnień do votegagów na 999999999 każdemu powyżej 250h to słaby pomysł. Sam fakt że się zdobywa to grając też nie jest najlepszy; od pilnowania jest admin a nie 'stały gracz' - przy obecnej administracji która jest w ilości ponad 12 osób to całkowicie mija się z celem.
 6. Projekt brzmi bardzo świetnie, chociaż myślę że problemy były by z tym że ogólnie na polskich serwerach RP za bardzo nie biorą na poważnie co mogło by być konfliktem z twoim trybem. Czy posiadasz może dodatkowo jakieś ss z trybu?
 7. Worm

  TTT - Jarl

  Chciałbym tutaj przytoczyć sytuację z vesotią gdzie byłeś wielkim groźnym paladynem (prawie jak pan E.) 'broniącym' jej do tego stopnia że celowo trollowałeś tych którzy za nią nie przepadali oraz kłamałeś w reportach na RDMach jakie wykonywałeś. @Kajox i @Gerard aka Max Payne również pamiętają jaki burdel robiłeś gdy jakaś nastolatka weszła na serwer...
 8. Worm

  TTT - Jarl

  Na nie, jest fałszywy jego punkt widzenia w reportach często odbiega od zaistniałej sytuacji, za bardzo kieruje się emocjami.
 9. @Arczi Jeśli dla ciebie pozbywanie się szkodników ze Strefy Gier to nadużycie admina, to zastanawiam się jak wygląda twoje administrowanie na Jailbreaku. @LAN PARTY Bardzo ładna wersja, a teraz pozwól że ja się wypowiem jak to wygląda. "Jakiś miesiąc temu moja "spina" z Wormem nasiliła się, a dokładniej jego agresja do mnie" Nie było żadnej agresji z mojej strony. Wcześniej byłeś upominany na forum abyś panował nad swoim zachowaniem. "Od razu postanowiłem pogadać z Wormem na steamie, no ale oczywiście jego zachowanie pozos
 10. Podanie odrzucone z powodów podanych powyżej.
 11. Podanie przyjęte, witamy w ekipie
 12. @Rutek - Jestem na TS3 cały czas, jak będziesz miał chwilę to wejdź i daj mi poke to cię przeniosę do kanału
 13. Witam. Poszukuję ludzi do niezbyt dzielnej ekipy do wspólnej gry w Fallout Online: Reloaded. W wielkim skrócie, jest to wersja multiplayer Fallouta złożonego z materiałów od Fallout 1 oraz Fallout 2 - czyli ten kto grał z jedną z tych części powinien móc się odnaleźć w tej grze Do wspólnego grania była by bardzo przydatna wiedza angielskiego (aby nie było pytań co pięć minut "jak się robi x?") do korzystania z wiki oraz komunikacja poprzez TS3 (kanał jestem w stanie zapewnić) - a sam byłbym zdolny grać od 17 do 21 w dni powszechne a w weekend nieco dłużej. K
 14. Pogrzeb w swoich plikach lokalnych garry's moda i znajdziesz większość rzeczy, myślę że wystarczy też wyszukać problem w internecie bo jest dużo poradników na ten temat. Tryb wrzucasz do folderu gamemodes jeśli masz inny niż TTT/Sandbox.
 15. Grasz dopiero od dzisiaj, nigdy nie rozmawiałeś z SA* a staż administratorski na innych serwerach mnie nie interesuje jeśli nikt z naszej społeczności cie nie zna. Dajesz ogromne wrażenie chęci posiadania rangi administratorskiej tylko dla własnych celów lub na szkodę serwera. Jeśli się myle i faktycznie zależy ci na dobrze serwera to zapoznaj się z naszą społecznością, pomagaj graczom i administracji oraz graj przez minimum 3 tygodnie to będziemy mogli rozpartywać podanie. *Miał na myśli moją osobę //Yor
×
×
 • Create New...