Jump to content

Worm

Banned
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Everything posted by Worm

 1. Pomogłem z1 zarejestrować się na forum i wrzucić mu te podanie które sam napisał, mam nadzieję że forum samo będzie wkrótce funkcjonalne dla obcokrajowców (mówię to w ramach tego aby nie było że robię 'multikonta'..) Staying on topic, z1 is reliable player which has been playing a quite while on our server. He has wanted to become operator since day he joined the server but he has proven that he really wants good for the server by applicating as operator.
 2. Worm

  [PZ] Bobek

  Polecam allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 3. Worm

  Kontrolery

  Pad X360 jak dla mnie najlepszy do gier na PC Dodatkowo sam jest najczęściej wspierany przez gry, chociaż dla tych które nie wspierają tego można emulować Xpadderem.
 4. Czuję że na siłę chcesz tą rangę tylko dlatego że na operatora się nie załapałeś...
 5. Nie, dawanie uprawnień do votegagów na 999999999 każdemu powyżej 250h to słaby pomysł. Sam fakt że się zdobywa to grając też nie jest najlepszy; od pilnowania jest admin a nie 'stały gracz' - przy obecnej administracji która jest w ilości ponad 12 osób to całkowicie mija się z celem.
 6. Worm

  Outbreak

  Projekt brzmi bardzo świetnie, chociaż myślę że problemy były by z tym że ogólnie na polskich serwerach RP za bardzo nie biorą na poważnie co mogło by być konfliktem z twoim trybem. Czy posiadasz może dodatkowo jakieś ss z trybu?
 7. Worm

  TTT - Jarl

  Chciałbym tutaj przytoczyć sytuację z vesotią gdzie byłeś wielkim groźnym paladynem (prawie jak pan E.) 'broniącym' jej do tego stopnia że celowo trollowałeś tych którzy za nią nie przepadali oraz kłamałeś w reportach na RDMach jakie wykonywałeś. @Kajox i @Gerard aka Max Payne również pamiętają jaki burdel robiłeś gdy jakaś nastolatka weszła na serwer...
 8. Worm

  TTT - Jarl

  Na nie, jest fałszywy jego punkt widzenia w reportach często odbiega od zaistniałej sytuacji, za bardzo kieruje się emocjami.
 9. @Arczi Jeśli dla ciebie pozbywanie się szkodników ze Strefy Gier to nadużycie admina, to zastanawiam się jak wygląda twoje administrowanie na Jailbreaku. @LAN PARTY Bardzo ładna wersja, a teraz pozwól że ja się wypowiem jak to wygląda. "Jakiś miesiąc temu moja "spina" z Wormem nasiliła się, a dokładniej jego agresja do mnie" Nie było żadnej agresji z mojej strony. Wcześniej byłeś upominany na forum abyś panował nad swoim zachowaniem. "Od razu postanowiłem pogadać z Wormem na steamie, no ale oczywiście jego zachowanie pozostawiało dużo do życzenia i mnie zablokował." No oczywiście. Worm wszystkiego winien na Strefie. Najlepiej powiesić tego typa, nie? Stwierdzę jedynie tylko, że nie chciałeś dogadać się ze mną na TS3 a jedynie na Steamie żądałeś ode mnie abym ci nadał unbana (wtedy kiedy był jeszcze pierwszy ban na forum), i dlatego że nie dałem ci tego to jestem - w twoim mniemaniu - ze złym zachowaniem? Wybacz, buractwa nie toleruję. "Reasumując, bana dostałem tylko z powodu mojej prywatnej spiny z Wormem, a on swoje uprawnienia wykorzystał przeciwko mnie i nałożył mi bana." Prywatnej spiny? Pierwszy ban został wlepiony na forum dlatego że robiłeś z niego nie miejsce do dyskusji tylko chlew. Unbana nie wiem od kogo dostałeś, ale najwyraźniej nie wziąłeś tego do siebie że mogłeś to wykorzystać jako drugą szansę. Ponieważ nadal nie potrafiłeś się zachować na forum oraz w grze poleciał kolejny ban. Czy to, że pilnuję aby był porządek na forum, jest nadużyciem administratora? "Czy za taki post można dostać perma na serwerze? " Oczywiście, że nie. Pytanie można zadać sobie inne; Czy za takie zachowanie wobec społeczności Strefy na forum (jak i w grze[ss od adama świetnie obrazuje twoje zachowanie na serwerze]) powinno się dostać perma na serwerze? Nad tym polecam się zastanowić, bo od początku nie widzisz nigdy swojej winy w niczym i obwiniasz każdego oprócz siebie. TL;DR - LAN atakował innych użytkowników forum, dostał bana na forum, dostał unbana, zaczął na nowo, dostał bana na forum i w grze. PS: Worm robi sobie wakacje ale syf nadal musi sprzątać...
 10. Podanie odrzucone z powodów podanych powyżej.
 11. Worm

  <JB> SpiduR

  Podanie przyjęte, witamy w ekipie
 12. @Rutek - Jestem na TS3 cały czas, jak będziesz miał chwilę to wejdź i daj mi poke to cię przeniosę do kanału
 13. Witam. Poszukuję ludzi do niezbyt dzielnej ekipy do wspólnej gry w Fallout Online: Reloaded. W wielkim skrócie, jest to wersja multiplayer Fallouta złożonego z materiałów od Fallout 1 oraz Fallout 2 - czyli ten kto grał z jedną z tych części powinien móc się odnaleźć w tej grze Do wspólnego grania była by bardzo przydatna wiedza angielskiego (aby nie było pytań co pięć minut "jak się robi x?") do korzystania z wiki oraz komunikacja poprzez TS3 (kanał jestem w stanie zapewnić) - a sam byłbym zdolny grać od 17 do 21 w dni powszechne a w weekend nieco dłużej. Klient gry do pobrania: http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=1.0 Strona główna gry: http://www.fonline-reloaded.net/ Wikia: http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Main_Page
 14. Pogrzeb w swoich plikach lokalnych garry's moda i znajdziesz większość rzeczy, myślę że wystarczy też wyszukać problem w internecie bo jest dużo poradników na ten temat. Tryb wrzucasz do folderu gamemodes jeśli masz inny niż TTT/Sandbox.
 15. Grasz dopiero od dzisiaj, nigdy nie rozmawiałeś z SA* a staż administratorski na innych serwerach mnie nie interesuje jeśli nikt z naszej społeczności cie nie zna. Dajesz ogromne wrażenie chęci posiadania rangi administratorskiej tylko dla własnych celów lub na szkodę serwera. Jeśli się myle i faktycznie zależy ci na dobrze serwera to zapoznaj się z naszą społecznością, pomagaj graczom i administracji oraz graj przez minimum 3 tygodnie to będziemy mogli rozpartywać podanie. *Miał na myśli moją osobę //Yor
 16. Worm

  <JB>

  Podanie odrzucone. Grasz zaledwie 300 minut na serwerze i jesteś tydzień na serwerze a już chcesz zostać administratorem? Coś tu naprawdę nie gra I skoro mówisz że grasz ponad rok u nas to złóż jak przegrasz faktycznie rok na naszym serwerze. Zamykam.
 17. Worm

  <JB>

  Coś tu nie gra... Hmm...
 18. Worm

  <JB> SpiduR

  Przyjęty na okres próbny
 19. Pierwsze: nie rozumiem pustego przytakiwania niektórych osób w tym temacie które nic nie wnoszą do tematu, utrzymujcie temat czystym i na temat. Myślę że jest różnica pomiędzy ustawianiem krzaka wywalającego TS3 a masowym rozsyłaniem wiadomości do każdego na serwerze Teamspeak. Kara powinna być ale jest - jak wyżej powiedzieli - za surowa bo można to też porównać do chociażby TTT - za bugowanie mapy przez co ktoś/kilka osób w czasie rundy zginie nikt nie dostaje perma. Również fakt że Cezary jest operatorem na TTT i każdy go zna z tego że jest zaufanym graczem jestem przekonany iż jest to z pewnością pojedyńczy incydent który był pomyłką ze strony Cezarego a nie zamierzonym celem. Jeśli nawet ban miałby zostać to raczej TS3 nie ma żadnego związku ze serwerami Strefy bo do tej pory jeszcze z czymś takim się nie spotkałem. Również sam fakt że Cezary (byłem wtedy świadkiem tego) przyznał się od razu do winy - zamiast np. uciec albo siedzieć cicho - powinien mieć przynajmniej złagodzoną karę. Ale co ja mogę powiedzieć, i tak zostanę zdeptany bo mam mniejsze prawo głosu na strefie
 20. Podanie odrzucone. Zamykam
 21. Podanie odrzucone - okres próbny nie zaliczony.
 22. Worm

  <jb> Arczi

  Spóźnione - Przyjęty na stanowisko administratora, witamy w ekipie
 23. Worm

  <JB>Wuker

  Na nie. Nie wyróżniasz się niczym co by pomogło ci się dostać do obecnej ekipy która jest i tak duża.
 24. "...Panie władzo ja tylko go oblałem benzyną" Wystarczyło pomyśleć. Podobnie jak rzucanie broni w jednym miejscu np. w CSS i rzut granatem w to miejsce wysadza tak samo. Fizyka w Source nie jest perfekcyjna i to powinien każdy gracz gier tego silnika się przekonać. To że mapa jest wadliwa nie daje żadnego powodu do tego aby nią wywalać serwer poprzez spawnowanie biliona beczek. Crash jest bardzo możliwy przez to że gdy serwer próbował odnowić fazę mapy to nie zdołał ogarnąć takiej ilości beczek zregenerować. Natomiast sam za przedostatnie zdanie zostajesz zablokowany na forum - jak widać nie potrafisz się powstrzymać bez prowokacji innych użytkowników forum. Nie obchodzi mnie to czy będziesz mógł się obronić czy nie, byłeś wielokrotnie ostrzegany.
×
×
 • Create New...