Jump to content

KoteKyuu

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About KoteKyuu

 • Rank
  Początkujący poster
 • Birthday 10/05/1998

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1130 profile views
 1. 1. Wiek: 16. Rocznikowo 17. 2. Email: [email protected] 3. SteamID32: STEAM_0:0:41774407 Link do profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043814542/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenia jako administrator: Byłem administratorem na kilku serwerach Minecraft (dość dawno temu). Byłem operatorem na największym serwerze Cinemy. Byłem operatorem na serwerze TTT neostrady przez jakiś czas. Według Gametrackera na serwerze mam 496 godzin na serwerze (nie wiem czy miałem jakieś inne nicki więc sprawdziłem tylko te których jestem pewien). 5. Dlaczego chcesz zostać
 2. Witam. Piszę z prośbą o założenie kanału o nazwie "Pokój Kyuu". Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 3. Proszę o nie wyzywanie mnie na forum. Ochłoń, proszę. Dziękuje. //EDIT: Nie tylko mnie ale też innych.
 4. Byłem przy tym. Sleeping wszedł na serwer jako Gold i pytaliśmy mu się czy go kupił, później porzuciliśmy pytanie i spytaliśmy się czy używa cheatów. Odpowiedział: "No może?". Na to wszyscy mówiliśmy mu że ma wyjść i usunąć hacki, po czym Kappa jednak zadecydował o tym, że da mu bana. Po tym jak dostał bana powiedział "Nie potraficie się bawić". Moim zdaniem ban zasłużony. Było to używanie cheata żeby zyskać Golda, a i może nawet wywalić serwer. Tyle mam do powiedzenia. Dziękuje, KoteKyuu.
 5. Tak jak mówiłem wyżej. Sam czasami mówię że jestem T gdy nim jestem by utrudnić sobie rozgrywkę. Tak samo dzisiaj o około godzinie 10 gdy były 4 osoby mówiłem że jestem T i testowałem bronie z T shopu. Nikomu to nie przeszkadzało a nawet angażowali się w to i sami mówili że są T.
 6. Jako T :) Nie jako innocent :)
 7. Edit: Zmieniłem długość bana na 1 dzień po ponownym przejrzeniu Regulaminu gdzie napisane jest że w wypadku braku poprawy mam wlepić jednodniowego bana. (Niestety nie zapamiętam każdego szczegółu regulaminu :)
 8. Za? Czy ja powiedziałem że mówię to jako Innocent?
 9. Nie sypałem kosami tylko wydałem go na kogoś kto przyznał się do bycia T.
 10. Było to drugi raz kiedy powiedziałeś na czacie głosowym że jesteś T. Nie obchodzi mnie czy kłamałeś czy mówiłeś prawdę. Powiedziałeś że jesteś T. Miałem Cie w tym wypadku prawo zabić, po zabiciu Cie pierwszy raz powiedziałem że dostaniesz karę jeśli zrobisz to jeszcze raz, w kolejnej rundzie zrobiłeś dokładnie to samo. Dałem na Ciebie kosa i zabito Cie, okazałeś się innocentem, kolejny raz. Innocenci otrzymywali karę za zabijanie Cie. Nie raz ja sam mówię na czacie że jestem T tylko po to żeby utrudnić sobie rozgrywkę, żeby mieć trochę więcej zabawy. Mówienie że jesteś T podchodzi pod trollin
 11. Na serwerze znajduje się nie jedna osoba która uważa Esmerilla za nieslusznego. Nie daje kar samemu sobie.
 12. Więc dlaczego to czytasz i się wypowiadasz? Prosiłem Cie o to? Jeśli uważasz że skarga nie potrzebna to olej ją. Tyle.
 13. Najpierw dał slaye, potem gaga, po tym bana.
 14. "Znając zachowanie Kyuu" Ile ze mna grałeś? 5 minut? Na serwerze nie ma Cie od miesięcy. Już kiedyś mówiłem to samo w innym temacie, nie ma Cie na serwerze, nie znasz mnie, więc nie oceniaj moje zachowania po tym co było miesiące temu :) Tu już bardziej chodzi o ogólne zachowanie Esmerilla.
 15. 1. Jak ktoś inny coś takiego zrobi to od razu leci ze slayem. 2. Kłótnia z adminem o niesłuszne potraktowanie. 3. Nie chcesz to nie wypowiadaj się pod tematem skoro uważasz że to shitstorm. Nikt nie zmusza Cie do odpowiedzi pod tym tematem. 4. Ban to ban. Tu już nawet nie chodzi o tego bana, bo zapewne wygasł. Ale o ogólne zachowanie Esmerilla, o to że nic nie robi w sprawie tego jak on coś zrobi. Wstawia slaye/bany tylko osobom które uważa że na to zasługują. Jak on sam coś zrobi to "Nic się nie stało".
×
×
 • Create New...