Jump to content

Ja jestem L.

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Ja jestem L.

 • Rank
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przybywam z Placu Zabaw!

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Ja jestem L.

  [Plac Zabaw] janek

  Jestem na TAK, uważam ,że gracz ten może zmienić serwer na lepsze.
 2. Ja jestem L.

  [Plac Zabaw] Andżej

  Jestem na TAK. Adminowałem na CS:Source z tym graczem jako jeden z niewielu mogę potwierdzić ,że w roli administratora sprawdzał się znakomicie.
 3. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Racja, nie przystosowałem się do tego co mi kazał MeraX, ale dalej uważam ,że słusznie, bo bronienie się dla mnie punktem ,że admin może ustalać własne zasady mówiąc przy tym "Bo ja tak mówię" nie jest konkretnym powodem. Jesus, przecież nie mam wpływu na innych graczy, ja (zazwyczaj) znam swoje granice, a to ,że ktoś się tak nazywa to świadczy tylko o nim i o jego wychowaniu. Nie mam zamiaru działać na szkodę serwera, a co dopiero demoralizować innych graczy. MeraX, gwoli ścisłości... nic do Ciebie nie mam, lubię Cię, ale moim zdaniem miałeś po prostu gorszy dzień.
 4. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Nie porównywałem mutów z banami. O.o Powiedziałem ,że w porównaniu do graczy, którzy mieli już pare permbanów, a dalej grają na serwerze nie wychodzę tak źle z moją historią sourcebansów. Nie uważam ,że jestem na tyle toksyczny ,żebym nie mógł grać na serwerze, szczególnie ,że bardzo rzadko któryś z graczy ma do mnie jakiś problem. A co do sytuacji o której była mowa to jest to śmiechu warte i naprawdę pierwszy raz pomyślałem ,że to Wy admini macie jakiś problem do graczy ,że się dobrze bawią. To WY się już nie macie chyba o co przyczepiać. Powtarzam jeszcze raz ,że nie mieliśmy na celu nikogo zdenerwować, bo zmienialiśmy pseudonimy przynajmniej pół godziny przed przyjściem MeraXa, a to ,że nie miał konkretnej podstawy, żeby nam kazać je zmienić jest powodem dlaczego tego nie zrobiliśmy. Tu nie chodzi o to na ile jest ten ban, ale o to ,że dostaliśmy go dosłownie za nic. Kończąc powiem tylko ,że MeraX zepsułeś wszystkim zabawę, bez przyczyny.
 5. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Jeśli chodzi o moje commsy na sourcebansach to z 64 minimum 20 dostałem żartobliwie, reszta to jakieś krótkie kary w większości za słownictwo (którego sam u siebie nie kontrolujesz). Co do banów to z trzynastu 3 są żartobliwe, 2 to unbany, a pozostałe kary nie przekraczają nawet dnia. Porównując mnie do graczy, którzy mieli pare permów i dalej siedzą sobie na serwerze to chyba aż tak źle nie wychodzę, co? Widać ,że twardo zapobiegasz niż leczysz. PS. Nie porównuj tego co zrobił Donald Tusk z tym co my zrobiliśmy.
 6. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Kto psuje komu dzień? Jakoś wszyscy gracze się dobrze bawili dopóki nie przyszedł MeraX, który zaczął robić z igły widły. Gdyby chociaż podał konkretniejszy powód do zmiany pseudonimu, niż "Bo tak" to może wszyscy by go zmienili. Rzeczywiście zmiana pseudonimu na "Kolega janka" lub "Brat janka" może przerodzić się w coś niewyobrażalnego jak obrażanie czyjejś rodziny, takich zbirów to od razu trzeba karać. Jesteście śmieszni naprawdę.. Jesus przedłuż bana połowie serwera za dobrą zabawę nie robiącą nikomu krzywdy.
 7. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Prowokowaliśmy? Zanim wszedłeś na serwer to już mieliśmy jakieś zabawne nicki. Nie spodobało Ci się i jeszcze wtedy mogłeś mieć jakiś konkretny powód. Nikt nie narzekał, nikogo nie obrażaliśmy, a najlepsze jest to ,że admini, szczególnie nowi, gdy nie mają konkretnego powodu bronią się tym punktem: "4. Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie". Tak właśnie wygląda władza na placu.
 8. Ja jestem L.

  [Skarga] Just MeRaX

  Ja tak samo, dostałem bana za nazwe "kuzyn dalekiego kuzyna janka". To jest śmieszne. Każdy się dobrze bawi, nie łamie regulaminu to wbija admin i daje bana połowie serwera. Trzymajcie tak dalej to będzie jeszcze mniej graczy.
 9. Ja jestem L.

  [PLAC ZABAW] Lipton Criss

  Dobry chłopak ale hawajskiej nie lubi. Jestem na tak.
 10. Ja jestem L.

  [ban] Asko

  Ta mapa już dawno powinna zostać usunięta.
 11. Ja jestem L.

  [Plac Zabaw] Heroes

  Świetny żart... Jestem na TAK.
 12. Ja jestem L.

  [PLAC ZABAW] ..::Biszkopt::..

  Jestem na TAK, Biszkopcik to bardzo pozytywna osoba, łatwo można się z nim dogadać i jeśli jest jakiś problem to pomaga jak może.
 13. Ja jestem L.

  [Gag] L.

  Jestem gotów na karę, dzięki za tak krótką.
 14. Ja jestem L.

  [Gag] L.

  Nie żałuje tego co na serwerze powiedziałem i cię za to nie przeproszę. Jedyne kogo za tamtą sytuację mogę przeprosić to Dezyla. Jeśli chodzi o to co napisałem pod twoim profilem to przepraszam. Lubię trollować, ale nie działam w ten sposób na szkodę serwera. Wmawiasz mi, że się darłem.. Możliwe ,że mam za czuły mikrofon, możliwe ,że miałem go trochę za blisko twarzy, ale jestem w 100% pewien ,że się nie darłem. No chyba ,że oboje znamy inne definicje słów "drzeć się". Moim zdaniem po prostu poruszyły cię moje słowa. Wtedy bardzo zaspamowałem admin czat i pewnie powinienem dostać za to karę, ale na pewno nie tak długą. A w czyjej kwestii? | Właśnie ,że nie, po prostu Ciebie nie lubię i jestem cięty na takie teksty szczególnie jeśli taka osoba wymaga ode mnie, a od siebie nie. Wybacz ,że cofnę się trochę w przeszłość, ale z tego co pamiętam zaczepki i aluzje na temat mojej głupoty zacząłeś Ty chociaż nawet Cię nie obraziłem. Był nawet moment kiedy Cię do znajomych chciałem dodać bo wydawałeś się fajnym gościem. Nie przyczepiam się bez powodu do kogoś kto nic mi nie zrobił, ale skoro ty nie okazujesz mi żadnego szacunku to jak ja mam go tobie okazywać? Admini=Gracze Timon, nie oszukujmy się. Lekceważysz mnie i starasz się pokazać swoją wyższość.
 15. Ja jestem L.

  [Gag] L.

  I czy to nie jest prowokacja z twojej strony? Właśnie dlatego tak wybuchłem.. Traktujesz mnie z góry. Co ty chcesz udowodnić tym zdaniem? Denerwują mnie twoje odzywki i aluzje, w których dajesz mi do zrozumienia ,że jestem po prostu głupi. Trwa to praktycznie od momentu kiedy pierwszy raz cię na tym serwerze spotkałem. Akurat to ,że trollowałem można było wyczuć na kilometr, ale wolałem to napisać, żeby nikt przypadkiem nie wziął tego co pisałem na poważnie tak jak ty. Po prostu chcę udowodnić ci ,że jesteś hipokrytą. Przychodzę na serwer nie po to ,żeby pograć, a po to, żeby trochę wyluzować i się pośmiać. Wiele rzeczy obracam w żart, ale większość serwera mnie zna i wie jak się zachowuje. Ktoś kto przegrał ze mną na serwerze maksymalnie 10h będzie mi mówił jaki mam stosunek do wszystkich ludzi. Rzeczywiście.. Teksty w stylu "wiec scisnij poslady." nie są ani troche prowokujące i zlewające. Tak, bo po wytknięciu Ci sytuacji z forum zbulwersowałeś się i dałeś mi gaga. Pewnie emocje wzięły górę tak jak u mnie to było. Lekkie podniesienie tonu jest dla ciebie darciem się? Musisz mieć bardzo czuły słuch. Idź na mecz, zobaczysz co to znaczy drzeć się. Jak grasz gry rankingowe to piszesz do supportu czy klikasz TAB i grzecznie wyciszasz denerwującą cię osobę? A to z żartami to tak jak wyżej. Na resztę nie odpowiadałem bo nie ma zbytniego sensu, walka z wiatrakami.
×