Skocz do zawartości

Wizio

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  206
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

3 obserwujących

O Wizio

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Ostatnie wizyty

2101 wyświetleń profilu
 1. Wizio

  [ban] Ainzu Uru Goun

  Byłoby miło, gdyby ktoś przynajmniej za Ciebie poręczył. Osobiście mógłbym dać Tobie unbana, aczkolwiek dalej jakoś nie mogę zapomnieć tego co widziałem. Trudno mi w to uwierzyć, gdyż miejscami to były wręcz... niemożliwe lub cudowne akcje. Bezproblemowe obroty ze strzałem w glowe, dwa idealne noscope'y z m24, strzały z niemożliwego wręcz kątu. Wątpię, aby był to przypadek. I jeszcze ten VAC na koncie. Chciałbym Tobie uwierzyć, ale niestety zbyt dużo rzeczy świadczy przeciwko Tobie.
 2. Wizio

  [ban] Ainzu Uru Goun

  Witam, bana nadałem ja z bardzo prostego powodu, jakim były cheaty. Początkowo obserwowałem Ciebie przez kilka map (jako widz), aby już wtedy dojść wniosku, że jest coś z Tobą nie tak. Na mapie fastfood postanowiłem poprosić o pomoc graczy z serwera, aby raz na zawsze się przekonać, czy masz jakieś oprogramowanie. Chciałem, aby zaczęłi Ciebie szczuć i atakować, aby zobaczyć Twoje reakcje. Wszystko wskazywało na to, że jednak te cheaty posiadałeś (co potem razem uzgodniliśmy). Jeśli tak jednak nie jest i jesteś w 100% pewien, że ban został nadany niesłusznie to prosiłbym, abyś mi to udowodnił, ponieważ z naszych obserwacji wyglądało to na Twoją niekorzyść. Pozdrawiam Wizio
 3. Wizio

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Jakoś się nie dziwię. Jeśli Bydgoszcz wygląda tak samo jak 5 lat temu to sam bym unikał tego miejsca jak ognia. Szczególnie dworca. I zimą.
 4. Wizio

  Strefowy meeting, ale trochę inaczej

  Pyrkon absolutnie ssie i jest drogi. Nie jest to dobre miejsce na meeting. Nie zmienia to jednak faktu, iż się tam pojawię, gdyż prowadzę atrakcję. Jeśli coś się będzie działo, to na chwilę mogę wpaść. Ano, po takim awansie społecznym potrzeba czasu na przetrawienie informacji.
 5. Wizio

  [TTT] Szejdi

  To czego Szejdiemu odmówić nie mogę to fakt, iż rzeczywiście na serwerze spędził już kawał czasu i jest rozpoznawanym graczem, co zdecydowanie jest na plus względem podania. Przez te kilka lat gry na serwerze zmienił się na lepsze i widać po nim, że w jakimś stopniu dorósł. Być może jego stare nawyki bycia trollem dalej gdzieś są tam upchane i czasem dają o sobie znać, aczkolwiek nie ma to takiej częstotliwości występowania, jak niegdyś. Wydaje mi się, że na okres próbny może gracz ten zostać wciśnięty.
 6. Wizio

  Garry's Mod: Jail Break

  JB to kalekie i niechciane dziecko, które ludzie kochają, ale nie chcą się nim zajmować. Po co znowu wyciągać z grobu serwer, który nie ma ekipy, administracji oraz graczy? Nie widzę większego sensu, ale róbcie co tam chcecie.
 7. Wizio

  Garry's Mod: DarkRP

  Z doświadczenia powiem, że serwery RP w Polsce to jest niewypał. I to do tego bardzo duży. Aktualna społeczność Garry's Moda to wyrzutki i dzieci, które przyszły od strony youtuberów i nie tyle, że i tak już psują tę grę, to jeszcze nie ma szans, aby wiedziały cokolwiek o serwerach typu role play. Nie każdy spędzał godziny swojego życia na "Play by Forum" lub innych tego typu serwerach w grach jak San Andres Multiplayer lub po prostu Minecraft. Sam prowadziłem takowy serwer z pewną serwerownią, która ostatnio chyba po raz kolejny otworzyła swoją kolejną edycję tego serwera i nie polecam. Sumując... serwery RP nie mają prawa wyjść dla Polskiej społeczności, ponieważ jest to, brzydko mówiąc, społeczność pełna debili, których trzeba izolować, a bez nich serwer byłby zamkniętym kołem masturbacyjnym i byłby pozbawiony graczy.
 8. Wizio

  [Perm Gag] ZiomekEk

  Nawet mnie nie rozśmieszaj. Pisząc coś takiego masz czelność prosić o ungaga? Wolne żarty.
 9. Jestem przeciwny. To zadaniem ZDRAJCY jest ZABICIE innocentów, a nie na odwrót. Innocent ma przeżyć i ewentualnie zabić zdrajcę. Jak tego dokonają? To już ich sprawa. Jeśli traitor nie umie znaleźć innocenta to znaczy, że jest niekompetentny lub nie posiada radaru. Przypomina mi się akcja z fastfooda, gdy przez 3 minuty mając 5 hp siedziałem w mroźni i zasłaniałem się paletą. Było 1 na 1. Jako innocent moim zadaniem nie było zabicie traitora tylko wygranie. Wygrałem poprzez czas. Pomysł jest głupi, jestem zdecydowanie za odrzuceniem tej propozycji.
 10. Jako przeciwnik ogólnej czynności zwaną "propkill" wypowiem się tutaj z wielką radością, gdyż bardzo często doprowadza mnie ona do stanu zwanego irytacją. Zacznijmy od tego, że propkill nie powinien być traktowany jak zwykłe zabicie, a RDM propem jak zwyczajny RDM. Na serwerze istnieje wiele metod przy pomocą których ludzie uprzykrzają grę innym graczom. Jednakże to propkill jest najgorszym z nich, ponieważ jest on niezwykle notoryczny oraz w większości przypadków zabójczy. Gracze wykorzystują to głównie właśnie w celu trollowania innych i zabijania ich w "hehe" zabawny sposób co jest absolutnym idiotyzmem. Nie wspominając już o idiotycznych walkach na propy, gdzie bardzo często umierają osoby niepostronne, które nie miały z tym nic wspólnego. Nie chcę tutaj słuchać o tym, że było ostrzeżenie, iż tutaj bijemy się na propy. Równie dobrze mógłbym to porównać do zajmowania pomieszczenia pod groźbą śmierci, gdyż większej różnicy tutaj nie widzę. Co więcej... sporo nowych graczy (i nie tylko) często ignoruje takie zachowanie i co gorsza... powiela je. Jeszcze jakiś czas temu za propkill, który często był notorycznie powtarzany, były surowe kary, gdyż zachowanie takie było ostro tępione przez niektóre szczeble administracji. Sumując... propkill w 90% to czysty trolling, który uprzykrza grę osobą przebywającym na serwerze i powinien być on tępiony. Stanowiska nie zmienię i w dalszym ciągu będę surowo karać takie osoby.
 11. Wizio

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  To może ja dorzucę kilka cegiełek z mojej strony. Gdy wszedłem na serwer to napotkałem chaos (świadczy o tym fakt, że niemalże kilka sekund po tym jak się pojawiłem już zostałem zalany reportami). Większość z nich nie zgadzała się nawet z jednym punktem, który zmusiłby mnie, abym takowy rozpatrzył. "zabil mnie tak bez powodu", "za co mnie zabiłes?", "za co mnie zabiles odposzcze jakbyco" czy też Dranej, który dosłownie napisał "fajny rdm na proovnie". To mi nie wygląda jak normalny report, który powinienem rozpatrzyć, ponieważ nie wnosi on właściwie nic. Nie opisuje właściwie żadnej sytuacji, tylko czyn dokonany. Jeśli komuś zależy na tym, aby jego report został sprawdzony, to niech najpierw nauczy się go pisać. Na Lewuza natomiast został napisany report, który mimo braku interpunkcji opisywał sytuację. Zabił on bowiem kogoś, gdy strzelał do traitora. Osoba mu nie wybaczyła. Proste? Proste. Nie pamiętam, aby miał on problem z takową decyzją. Co do osób, które nie przeszły mutacji... nie ma nigdzie zakazu, aby te nie mogły mówić. Wielokrotnie pisałem na samym środku ekranu, że mają one ograniczyć się z wypowiadaniem, a nawet wlepiłem 2 gagi. Nie jest to osobiście moja wina, że Was drażni NIEMALŻE każda osoba, która nie przeszła mutacji. Jeśli takowa osoba coś mówi przez mikrofon to staram się mniej więcej oszacować jak ona brzmi. Nie wszystkie były tak bardzo tragiczne jak twierdzicie. Macie zbyt dużo uprzedzeń do osób bez mutacji. Nie wspominając już o szkalowaniu takich osób, gdy te odezwą się chodź by jeden raz.
 12. Wizio

  <TTT> Tomislav

  Tomislav wielokrotnie był już na stanowisku operatora na serwerach Garry's mod i radził sobie bardzo dobrze. Jest widocznie też lubiany przez społeczność serwera TTT. Byłby idealnym kandydatem na stanowisko operatora. Niestety jednak jestem na NIE. Wszystko z powodu Twojego zachowania, które bardzo mnie irytuje. Nie mam nic do Ciebie, gdyż jesteś bardzo sympatyczną osobą, z którą gra się świetnie. Ale Twoje ciągłe obrażanie się na wszystkich z prywatnych powodów lub o błahe sprawy są irytujące (nie mam zamiaru wnikać w to, gdyż nie interesuje mnie w tym przypadku Twoje prywatne życie, którego często nie dajesz rady oddzielać od gry). Dajesz sobie bany na kilka tygodni, pyskujesz innym, usuwasz niemalże każdego ze znajomych (mnie już 3 razy jak mnie pamięć nie myli) i za każdym razem rezygnujesz. Nie chciałbym, aby ponownie się coś takiego wydarzyło, gdyż było już tak 3 razy, więc nie będę zdziwiony, gdyby nie stało się tak 4 raz.
 13. Wizio

  <BR3> MrNinja015

  Niecierpliwość to zła cecha. Szczególnie w takim momencie. Stwierdziłeś, że nie chciałeś dłużej czekać i napisałeś podanie, gdy nie miałeś jeszcze pełnego miesiąca. Z tego powodu powinno zostać odrzucone. Może wtedy zrobiłbyś się bardziej cierpliwy, gdybyś musiał odczekać kolejny miesiąc, aby napisać nowe podanie.
 14. Wizio

  <BR#1>Kampi [PODANIE]

  Czyli mam rozumieć, że chcesz zostać przyjęty ze względu na to, iż grasz na serwerze i znasz regulamin (który powinien znać KAŻDY gracz)?
 15. Wizio

  [BAN] Dominik

  >dostań bana za swoje zachowanie >zwal wszystko na brata >napisz odwołanie, które zostanie odrzucone >zrób to samo za kilka tygodni >od biedy napisz, że przez 3 tygodnie wszystko przemyślałeś w trakcie nieprzespanych nocy, podczas których nie mogłeś było grać na hehe ulubionym serwerze >dostań kolejnego bana za to samo *clap* *clap* *clap*
×