Jump to content

Wizio

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

4 Followers

About Wizio

 • Rank
  Zaawansowany poster

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  12044636

Informacje

 • Steam ID
  Wizio
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Lastation
 • O mnie
  ♥ Noire's secret lover ♥

  Sex: it's complicated

  Interests: Noire
 • Gram na serwerach:
  GMod
  Unturned

Recent Profile Visitors

2696 profile views
 1. Wizio

  [ban] Doritos

  Dwa-trzy lata to straszne wyolbrzymienie, jak nie minęło jeszcze nawet półtora roku od bana. Takie tylko drobne doczepienie się,
 2. Wizio

  [TTT] Dazaii

  Gracz nie spełnia podstawowych wymogów. Zamykam.
 3. Wizio

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Witam, poszkodowany chciał otrzymać dowody na jego winę, zatem napisałem z prośbą o logi z tego okresu i je dostałem. http://redirect.internetdsl.pl/ttt/odwolania/reaunger.log Chyba mówią same za siebie. Czy "poszkodowany" ma coś od siebie do dodania? Czy mogę zamknąć skargę/odwołanie i przedłużyć bana? Pozdrawiam Wizio
 4. Wizio

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Witam, Sprawa jest prosta. Zacząłeś odwalać na serwerze. Poleciały na Ciebie reporty za niestosowne zachowanie i RDMy. Gdy dostałeś slaye od jednego z innych administratorów ( @Snajpero lub @kreciq198) na serwerze napisałeś na chacie coś obrazliwego w stronę administracji lub serwera, niestety nie pamiętam już co dokładnie, i wyszedłeś z gry. Nie będę tolerował szczeniackiego zachowania godnego miana upośledzenia, więc nadałem stosownego bana ze stosownym powodem. Pozdrawiam Wizio
 5. Wizio

  [skarga] Laki

  Aby pokzać innym jaka ta administracja jest zła i niedobra. Przecie wiadomo, że każdy nowy gracz pierwsze co robi to wbija na forum i czyta skargi.
 6. Wizio

  [TTT] Podanie o Operatora - Lighter

  Dziwne, że chciałbyś wzmocnić obronę przed graczami swojego pokroju. Szczerze trochę mi Ciebie szkoda. Te kilka lat temu, gdy jeszcze posiadałeś uprawnienia na serwerze, byłeś w porządku człowiekiem, który niczym nie przypominał tego co stało się z nim teraz. Nie nadajesz się na stanowisko operatora z takim zachowaniem. Na nie.
 7. Wizio

  [UNBAN] zURIs :)

  Najmocniej przepraszam. Postaram się powściągnąć swój niewyparzony język. Edit: Dlatego uprzejmie poprosiłem o wypowiedzi graczy i administratorów na Twój temat.
 8. Wizio

  [UNBAN] zURIs :)

  Witam, sprawa jest prosta, widziałem jak zabiłeś Szejdiego z propa, mimo iż mówiłem na chacie, że jest proovenem i dałem mu ten tytuł. Na następnej mapie dostałem od poszkodowanego reporta. Będę szczery i powiem, że nie lubię ani Ciebie ani Twojej grupy prawiczków. Gdy tylko pojawiacie się na serwerze to siejecie zamęt i trollujecie. Trudno mi wierzyć w Twoje słowa po Twoich wcześniejszych występkach i wiecznym trollingu. Odwołanie przemyślę i poczekam na wypowiedzi innych osób, nie z powodu samej sytuacji, ale tematem będziesz Ty. PS: To była czysta przyjemność. Pozdrawiam Wizio Odpowiedź do wypowiedzi niżej: Cieszę się Twoim szczęściem Zurisie.
 9. Wizio

  [Ban] Brzydkionjest

  Powiedzmy sobie szczerze, Danken i tak był trzymany na smyczy przez dłuższy czas i nigdy nie stanowił większego problemu dla wykwalifikowanego 'Ead 'Untera jak mnie. Powiedzmy sobie szczerze, że nabroiłeś i przynajmniej jesteś tego świadom. Xave swoją szansę stracił już tydzień po dostaniu unbana, a nie czekał nawet 2 miesięcy na napisanie odwołania. Wydaje mi się, że można Tobie dać kolejną szansę. A poza tym... przyda się kolejny osobnik, który umie się posługiwać odpowiednio broniami i wie który gdzie lufę trzeba wsadzić, aby bolało. Może się pojawi nareszcie jakieś wyzwanie. Jestem na TAK.
 10. Wizio

  <TTT> The Cruelest

  To czego Szejdiemu odmówić nie mogę to fakt, iż rzeczywiście na serwerze spędził już kawał czasu i jest rozpoznawanym graczem, co zdecydowanie jest na plus względem podania. Przez te kilka lat gry na serwerze zmienił się na lepsze i widać po nim, że w jakimś stopniu dorósł. Być może jego stare nawyki bycia trollem dalej gdzieś są tam upchane i czasem dają o sobie znać, aczkolwiek nie ma to takiej częstotliwości występowania, jak niegdyś. Jestem na TAK.
 11. Wizio

  [Skarga] Laki

  Mnie też podczas incydentu nie było. Ja tylko podjąłem decyzję za to co stało się P O Z A serwerem. Pozdrawiam Wizio
 12. Wizio

  [skarga]Laki

  Temat zamykam. Do końca sprawy chciałem być bezstronny i mieć totalnie wywalone na ten spór, ale po zobaczeniu wiadomości oskarżającego do administratorów/operatorów to stwierdzam, że takich graczy nie potrzebujemy na serwerze. Ban pernamentny jest dobrą karą. Odwołanie będzie możliwe po minimum roku. Pozdrawiam Wizio
 13. Wizio

  [ban] Teemo

  Drogi Teemo, ilości razy, w których mi podpadłeś nie byłbym w stanie zliczyć na palcach obu rąk. Ciągłe trollowanie, propkille, wymuszanie utraty karmy, kolejne trollowanie, celowe zabójstwa, współpraca z traitorem, podszywanie się pod administratora, gdy ten jest na serwerze oraz ciągłe targetowanie mnie jako obiekt do, uwaga, trollowania; mógłbym tak wymieniać cały czas, aczkolwiek nie od tego tutaj teraz jestem. Początkowo moim zamiarem było odrzucanie każdego odwołanie ze strony waszej dwójki przez najbliższy rok, aby móc sobie trochę od waszej dwójki odpocząć, aczkolwiek nie musi tak wcale być. Odwołanie zostało napisane ładnie i jest miłe dla oka, tutaj masz plus. Pozwoliłem też sobie dać te 2 dni na przemyślenie całej sprawy i doszedłem do wniosku, że jestem w stanie dać Tobie kolejną i ostatnią szansę. Mam nadzieję, że to co tutaj napisałeś to nie są puste słowa, jak w przypadku pewnej osoby, która dostała bana za to samo zachowanie zaraz po warunkowym unbanie. Miej jednak na uwadze, że jeśli znowu coś przeskrobiesz i pokażesz swoje dawne "ja", to do bana permanentnego wrócisz, i to już prawdopodobnie na stałe. Mam wielką nadzieję, że nie będę żałował tej decyzji, a przede wszystkim chciałbym wierzyć, że rzeczywiście się zmieniłeś i przemyślałeś swoje zachowanie. Ban zostaje warunkowo zdjęty. Pozdrawiam Wizio
 14. Wizio

  Kółko koneserów herbaty

  Najlepszą herbatą jest rzecz jasna zielona. Herbata rzecz jasna musi być bez dodatku cukru. Poza tym bardzo lubię też darjeeling, assam, orange pekoe oraz rosehip. Także niezwykle smakowała mi ta ze smoczego owocu. Kiedyś pijałem sporo różnych herbat i kupowałem je w różnych sklepach lub herbaciarniach, które się w nich specjalizowały. Ostatnimi czasy jednak coraz mniej mam na to czasu i ochotę.
 15. Wizio

  [skarga] matrixpatryk

  Gracz sobie poczeka te kilka rund bo dostanie kilka slay'ów. Co do karmabana... Edziu, jeśli mi dostarczysz dowód, że CAŁA Twoja stracona karma jest tylko i wyłącznie z jego powodu, to wtedy tego bana zdejmę. Ale szczerze... sam w to wątpię. Skarge zamykam, a gracza idę ukarać.
×