Skocz do zawartości

Szjdss

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Szjdss

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 19 Luty

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2330 wyświetleń profilu
 1. Szjdss

  Przeterminowane warny

  Dobry wieczór. Data nadania warnów wraz z powodami: - August 26, 2017, spam (§ 2.16 § 2.18). - May 7, 2017, używanie czerwonego kolorku jako zwykły użytkownik forum (tylko trzy znaki, dragonfly pls). - May 7, 2015, niewłaściwy język. - January 29, 2015, niewłaściwy język. Decyzja: Wszystkie cofnięte. Niestety nie widzę możliwości usunięcia 1 punktu ostrzeżenia (pod względem technicznym) Cóż, warny są całkiem stare, więc liczę na ich usunięcie. Pozdrawiam.
 2. Szjdss

  Dach na Goldenie...

  @Sir. Danken Lore Ludzie dostawali ode mnie za to kary, bo nie po to jest T-Room, żeby niewinni wchodzili sobie do niego tak po prostu. Często mnie to frustrowało, kiedy wbijałem do T-Rooma normalnym wejściem i dostawałem od razu głowę, bo ktoś sobie w nim biega. Tak samo jak widziałem, że ktoś sobie skacze w nim - nie wiedziałem, czy mam go zabić, czy nie. To nie kwestia tego, czy wejście tam jest proste czy nie, tylko kwestia tego, że to niesprawiedliwe w stosunku do zdrajców. Na sześćdziesiątej siódmej ulicy jeśli niewinny wejdzie do T-rooma to tylko z głupoty zdrajcy, a tam miejsce staje się pospolite i może tam wejść każdy, a tak nie powinno być. Ogólne banowanie wchodzenia do T-roomów jest bez sensu. Co najwyżej właśnie wchodzenie tam sposobem, który nie był w domyśle autora mapy, czyli właśnie propflyem albo stuckiem (swoją drogą nie doczytałem się, aby wchodzenie stuckiem do T-rooma było zabronione), ale imo można to podciągnąć pod bugowanie mapy i to był zawsze powód, za który dawałem karę.
 3. Szjdss

  Dach na Goldenie...

  Czy ja widzę pretekst do wyrzucenia tej beznadziejnej mapy?! jk Zawsze byłem przeciw wchodzeniu i forsowałem karanie za wchodzenie do T-Rooma w sposób nieprzewidziany przez autora mapy. Jak dla mnie, powinno to być karane, tak jak ja to zazwyczaj robiłem z T-Roomem na ttt_town_cośtam, bo to bardzo podobna sytuacja. Mimo wszystko calywtrawie oznajmił, że pojedyncze akcje tego typu nie będą karane, lecz nagminne wykorzystywanie tego błędu mapy będzie skutkowało uwagą do zeszytu i będzie uznawane za trolling. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Gracze mogą sobie tam wchodzić.
 4. Szjdss

  [skarga]Laki

  Witam, temat otwieram. W całej tej śmiesznej sytuacji nikt nie jest bez winy, bo notorycznie nawzajem się prowokowaliście (no chyba, że ta policja była na serio, to wybaczcie ale wiecie jak jest, ciężko traktować coś takiego poważnie). Co do sytuacji zawartej w skardze - Laki jest winien, nie powinien prowokować, sprawdzać swojego trash reporta i ciągnąć dalej sprawy z powodu prywatnej nienawiści do Mateła. Za to należy mu się piętnaście minut w ciszy w kącie twarzą do ściany i pouczenie, żeby więcej sobie prywatnych krucjat nie odstawiał, szczególnie że stworzył posta z głosowaniem na prywatnym forum. Jeśli chodzi z kolei o Mateła, to jestem prawie identycznego zdanie jak Danken - Mateło wprowadza nieprzyjazną atmosferę na serwer, jest agresywny w stosunku do ludzi o odmiennych poglądach, jest mściwy, zdarza mu się często używać wulgaryzmów i wyzwisk, no i powiedzmy to wprost, jest irytujący. Don jest mimo wszystko jednym ze starszych na ten moment graczy na naszym serwerze TTT, bo dużo osób poodchodziło i powinien zdawać sobie sprawę, jak należy się zachowywać na serwerze. Właściwie to nie tylko na serwerze, powinien znać ogólne zasady netykiety które według regulaminu są na nasz serwer narzucone (podobno znasz dobrze nasz regulamin, skoro jak to Laki napisał wytykasz mu go podczas kłótni na serwerze, prawda?). Według głosowania faktycznie, zadecydowano o eliminacji Mateła z naszej społeczności i się pod tym podpisuję. Mateło zasługuję na bana permanentnego za całokształt z możliwością odwołania się po miesiącu, dwóch. hurr durr kolesiostwo w administracji, Szejdi broni Lakiego i jego wypowiedź się nie liczy!!11 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru.
 5. Szjdss

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 0:54 - 1:10 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:34 - 0:54 lub 0:56 - 1:12 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:13 - 0:28 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:03 - ~0:21 Ocena: 11/10 Link: Czas: 2:28 - 2:44 Ocena: 19/10 Link:
 6. Szjdss

  Skarga na: Szejdi

  Witam, dlaczego zawsze kiedy piszę posta i już mam wysyłać to mnie ktoś uprzedza, @Szisz nie rób tak plssssssssssss. Na mapie ttt_community_bowling_v5a tak jak Frix napisał, zginął innocent, jak się nie mylę był to Puta. Puta był be be, więc Yor go chciał pif paf no i się zaczęli strzelać, tutaj pojawiasz się ty i dobijasz Putę (tak, to ty go zabiłeś, nie Yor). Chwilkę później zabijasz Yora, bo Puta był innocentem. Skoro uznałeś, że pomożesz Yorowi zabić tego beboka, bo miał powód, to nie widzę po kiego grzyba miałbyś zabijać Yora. Nie tak długo po śmierci Yora pada na Ciebie report, na który odpowiedziałeś tak jak odpowiedziałeś, zacytowałeś już wyżej, a ja lepiej nie będę powtarzał, bo to żenada, po prostu żenada. Reporta oznaczyłem sobie jako "w trakcie" na końcu rundy piątej i zapomniałem go w świecie sprawdzić, bo zaczęła się nowa runda. W tym momencie pojawia się kłamstwo, bo napisałeś, że winy zostały Ci wybaczone przez pokrzywdzonego, jednak nie, wręcz przeciwnie, Yor Ci nie wybaczył, co więcej przypomniał mi na początku następnej mapy, czyli ttt_skyscraper aby dać Ci karę! Odpisałem mu wtedy na czacie, że rzeczywiście, zaraz to zrobię, ale wylosowana została mi rola zdrajcy, więc chcąc szybko skończyć rundę postanowiłem, że zacznę walczyć już z pierwszym innocentem którego spotkam. Razem z nim spotkałem Ciebie, ale wszedłeś do kuchni, więc w praktyce granat nie powinien Cię zranić. Kiedy wyrzuciłem już granat po trzech sekundach warzenia, spostrzegłem, że nagle pojawiłeś się znowu blisko mojego celu, więc w lekkiej panice rzuciłem go pod złym kątem, co spowodowało, że granat odbił się nie tak, jak miał się odpić i poleciał w Ciebie, raniąc przy okazji trochę mnie.W reporcie, który na mnie złożyłeś przeprosiłem Cię, przyznałem się do winy i wyjaśniłem sytuację, jak wyglądało to z mojej strony. Na serwerze był wtedy Szisz, więc osąd zostawiłem jemu. Jak widać, uznał, że była to zwykła ludzka pomyłka i slaya nie dostałem. Natomiast co do reporta na Ciebie, dałem Ci slaye dwa - jeden, za RDM, i drugi, za wulgaryzmy i brak kultury w zgłoszeniu. Ze zgłoszeniami, tak jak Szisz wyżej napisał, obowiązuje w nich kultura, tak jak na forum. Apel do wszystkich, na przyszłość, jeśli chodzi o taką pierdołę, nie róbcie z igły wideł proszę, napiszcie do mnie na Steamie i wszystko wyjaśnimy sobie w maksymalnie piętnaście minut, a jak tam nie dojdziemy do zgody, to wtedy można iść na forum, jasne. Cóż, ode mnie to wszystko, życzę wszystkim miłego popołudnia, Szejdi. EDIT: Żeby nie nabijać postów, skomentować poniższą odpowiedź mogę tylko tym linkiem.
 7. Szjdss

  [Skarga] Szejdi

  Witam, na wstępie powiem, że z Jimem zrobiłem sobie dłuższą pogawędkę jeszcze przed podaniem, tłumacząc mu wszystko, ale najwyraźniej muszę zrobić to jeszcze raz. W połowie czwartej rundy, kiedy byłem w okienku sprawdzania reportów usłyszałem w tle coś, o wchodzeniu do T-rooma używając propów. Natychmiast zamknąłem okienko i napisałem, że jak kogoś tam zobaczę, to będę banował z miejsca, po czym wróciłem do przerwanej przeze mnie czynności. Owszem, mogłem napisać to używając chociażby @@, albo @@@, ale to, że napisałem to jako zwykłą wiadomość nie zwalnia Cię z przestrzegania tego. Było to proste ostrzeżenie, którego tak właściwie nie musiałem dawać, bo w regulaminie serwera jest wyraźnie napisane, że zakazane jest korzystanie z błędów mapy, a jak dobrze każdy wie - ignorantia iuris nocet. Ale ad rem, piąta runda, ja wciąż coś po reportach szperam, jednocześnie odpisując Konwoyowi, dlaczego nie może sobie posłuchać w basscanonie "Deszczy niespokojnych". W pewnym momencie, zobaczyłem, że mój kolega zdrajca, Szisz, który kampił w T-roomie zginął. Pytam go, jak to się stało, w odpowiedzi dowiedziałem się, że wszedłeś do T-rooma podsadzając się, co zostało wyraźnie przeze mnie zakazane rundę wcześniej. W tym momencie dostałeś bana za bugowanie mapy. Napiszę to teraz jasno i wyraźnie: wchodzenie w miejsca, gdzie gracz dostaje znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem ze względu na niedopracowanie mapy, takie jak wychodzenie i patrzenie przez tekstury, wchodzenie do T-rooma jako innocent w sposób inny, niż w zamyśle miał autor mapy oraz nadużywanie komendy !stuck jest rozumiane jako bugowanie mapy oraz jest surowo zabronione. Weźmy na tapet nieszczęsne ttt_town_b1. Jaki sens ma istnienie T-roomu, do którego może łatwo wejść innocent? Nie po to autor mapy dał magiczne łapki zdrajcom, które go otwierają, żeby mógł tam sobie jak gdyby nigdy nic wejść innocent swoim wejściem. Jest to po prostu zbugowanie mapy i wykorzystanie niedopatrzenia autora na swoją korzyść, aby otrzymać przewagę nad zdrajcami. Jeśli wciąż myślisz, że gdyby nie było by to zamierzone, to autor naprawiłby to, to powiedz, czemu autor stalingradu, albo terminala, albo jakiejkolwiek innej mapy, którą można zbugować jeszcze jej nie naprawił. Na sam koniec, chciałbym dodać, że chciałem Ci dać unbana, jakbyś okazał chociaż trochę skruchy i powiedział głupie "przepraszam", ale cóż, widzę, że nawet nie muszę Ci go dawać, bo sam napisałeś, że już nie wbijesz na ten serwer, przy okazji mówiąc bardzo brzydko o mnie i moich kolegach z administracji. Gdybym rzeczywiście miałbym Cię w tych czterech literach, to nie marnowałbym na odpisywanie Tobie mojej ulubionej mapy. Skargę zostawiam do osądu komuś wyżej, a teraz wszystkich cieplutko pozdrawiam, Szejdi.
 8. Szjdss

  [skarga] Momo

  Witam. Owszem, byłem świadkiem tej sytuacji oraz dostałem od gracza zawiadomienie o "ghostingu". Momo otrzymał ode mnie upomnienie na czacie prywatnym, bo był nowym graczem, mógł nie wiedzieć, co to ghosting i że jest na naszym serwerze zakazany. Myślę, że jesteśmy w stanie wybaczyć taki mały występek, a w razie podobnych sytuacji w przyszłości ze strony tego gracza zapewniam, że otrzyma on stosowną karę. Pozdrawiam serdecznie, Szejdi.
 9. Szjdss

  Wracamy do żywych

  Może nie jest to i błąd, lecz zauważyłem brak pewnej opcji, mianowicie switchowania z pięciu najświeższych tematów/postów po prawo od czatboxa. Nie wiem, czy zostaliśmy pozbawieni tej funkcji, czy jest to po prostu jakieś niedopatrzenie, błąd, ktoś o tym zapomniał, ale w razie czego, dopytam.
 10. Szjdss

  Problemy po formacie

  Problem jakoś rozwiązałem, dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Szejdi.
 11. Szjdss

  Problemy po formacie

  Wyświetla mi się tylko to, co na obrazku załączonym poniżej w spoilerze. W zakładce "informacje o urządzeniu" są tylko informacje techniczne, a na stronie głównej jest tylko przycisk "połącz"/"rozłącz" jakby ktoś chciał wiedzieć.
 12. Szjdss

  Problemy po formacie

  Sterowniki zaktualizowane, Service Pack pobrany, lecz wciąż niestety nic.
 13. Szjdss

  Problemy po formacie

  Co do przekroczenia limitu, nie mam go, więc nie mogłem go przekroczyć (no chyba, że mi o czymś nie wiadomo). Jeśli chodzi o drugi problem to rozwiązał się sam, zgaduję, że przez którąś z 193 aktualizacji, które właśnie wykonałem.
 14. Szjdss

  Problemy po formacie

  Witam, otóż jak w tytule, zrobiłem dziś pierwszy raz format komputera (co było swoją drogą ciężkim zadaniem dla kogoś tak zielonego into komputery jak ja). Po pewnym czasie, kiedy zacząłem już z niego korzystać i instalować różne duperele typu Steam, Teamspeak czy Garry's Mod, spotkałem się z kilkoma problemami, mniejszymi lub większymi, których rozwiązać nie potrafię. Pierwszym z nich i najważniejszym jest szybkość pobierania, która spadła ponad czterokrotnie - ze stałych 2-3MB/s do 400-600kB/s. Jest to naprawdę upierdliwe i średnio wyobrażam sobie pobieranie moich ulubionych gier, contentu do GMODa, niezbędnych programów czy innych rzeczy, o których teraz nawet nie pamiętam w takiej ślimaczej prędkości. Dzieje się tak tylko na tym komputerze, ponieważ na starym laptopie internet działa bez zarzutów. Następnym, równie dziwnym jest błąd wyskakujący podczas próby odpalenia wcześniej wspomnianego TeamSpeaka, o treści "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-rintime-l1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.". Próby ponownego instalowania TSa się podjąłem, niestety, nie przyniosła ona żadnych skutków, wyskakuje ten sam błąd. Mam jeszcze pewne obiekcje co do kilku rzeczy. Odnoszę wrażenie, że pobieram dzisiaj już trzeci raz te same aktualizacje Windowsa, które zresztą się czasami zacinają. Nie wiem, co mam zrobić w takim przypadku, ale pobieram cały dzień aktualizacje, które nazywają się tak samo, no i sporadycznie się zatrzymują w miejscu. Kilka informacji, które według mnie mogą się przydać osobom, które będą chciały jakoś pomóc: - Windows 7 Home Premium 64bit - Nielimitowany internet mobilny z Cyfrowego Polsatu (taki pendrive, idk czy internet mobilny to poprawna nazwa) Jeżeli znasz, lub myślisz, że znasz odpowiedź na któreś z moich pytań, choćby tylko jedno, proszę Cię bardzo o odpowiedź. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy. Pozdrawiam, Szejdi.
 15. Szjdss

  <TTT> Katyushka

  Witam. Słowem wstępu chciałbym zapytać panów wypowiadających się wyżej, co rozumieją przez to, że nasz serwer potrzebuje kobiety w administracji. To, że ktoś ma większe piersi niż my, administratorzy, nie oznacza, że będzie się lepiej sprawdzał w tej roli. Od razu odnosząc się do argumentu w stylu "kobiety mają inny tok myślenia" - każdy człowiek ma swój inny rozum i indywidualny tok myślenia, niezależnie od płci. Również do osób wyżej, nie rozumiem dlaczego wypowiadacie się pozytywnie nie popierając tego nawet żadnymi dowodami, oraz specjalne pytanie dla pana nade mną, dlaczego wypowiada się o osobie, z którą miał przyjemność raptem 2 razy. Co do samej Katki, uważam, że nie nadaje się ona na administratora. Jeszcze pół miesiąca temu klęła jak szewc, mogąc wcisnąć w jedno zdanie trzy brzydkie słowa (w tym przypadku były to wyrazy na "k" i nie chodzi tu o kurkę wodną), przy czym po dostaniu gaga od Cezarego zaczęła go męczyć na prywatnym czacie. Gdy ten ją już odgagował na prośbę jej oraz kilku innych graczy, ponownie zaczęła kląć, ironicznie przy tym rzucając "oh, przepraszam bardzo, bo jeszcze szanowny adminek mnie znowu zgaguje", co skutkowało kolejnym gagiem, już do końca mapy. Poza tym, jak pewna osoba dobrze zauważyła, Katka może mieć skłonności do faworyzacji swoich przyjaciół. Niestety, nie mogę nic udowodnić jeśli chodzi o mnie na temat jej możliwego kolesiostwa, jednak uważam, że Pan kilka postów wyżej zrobił to całkiem dobrze i poproszony o szczegóły chętnie głębiej przedstawi o co chodziło z tym bronieniem. No i nie wiem, czy ten dopisek w czwartym punkcie miał mnie zachęcić żeby Cię poprzeć, czy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru, Szejdi.
×