Jump to content

Szjdss

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

About Szjdss

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday February 19

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2684 profile views
 1. Szjdss

  Digielek pozdro

  Dobrze, że Ciebie edzio już w tej administracji nie ma, bo serwer leciałby w dół z jeszcze szybszą prędkością, niż teraz, kiedy Wachu na serwer ma wywalone i dał superadmina komuś innemu, żeby się serwerem opiekował. Szczerze, to nie dziwie się, że to Wizio dostał tę rangę, bo zdecydowanej większości administracji brakuje autorytetu. Nie wiem, zapomnieli go gdzieś razem z tym, że Luger dalej nie jest znerfiony, ale nikt z nich nie ma chyba jaj, żeby zwrócić mu uwagę, że cały czas ma w dupie to, co ktoś mówi o jego ulubionej broni - jest dobrze jak jest, co nie? Deagle zabijający strzałem w głowę to przesada - równie dobrze możemy wrzucić Lee Enfielda na drugi slot zamiast na trzeci, bo mają podobną szybkostrzelność i podobne obrażenia w głowę i w ciało. Jaki sens ma ustawianie wartości pistoletu podobnych do broni pierwszorzędnej? Otóż nie ma sensu. Jest dobrze jak jest, bo broń spełnia swoją rolę jako broń drugorzędna, nie jest zbyt silna, ani za słaba, bo wciąż bije pokaźne obrażenie w ciało. ALE, z kolei LUGER, jest ZDECYDOWANIE zbyt silny jak na broń drugorzędną. Bije zbyt duże obrażenia w ciało na tą szybkostrzelność. W ciągu <2 sekund jesteś w stanie zdjąć gościa bez ŻADNEGO problemu. Naprawdę, Luger jest obecnie tierowo wyżej niż Mac, który przypomnę tylko, że jest bronią pierwszorzędną. Liczę, że HeadAdmin techniczny w końcu weźmie do serca sobie to, że nie gra sam na serwerze i znerfi swoją pukawkę, bo jest stanowczo przesadzona. Pozdrawiam i mam nadzieję, że przedmówca nie wróci na serwer, bo nie chcę obcować z taką głupotą w jednej piaskownicy.
 2. Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Jakiś dobry [email protected], z przykładu Yor, żeby średnia waszych punktów inteligencji na zebraniach wynosiła więcej, niż 55. Nie usuwanie dobrych map i nie wymienianie ich na jakieś badziewne przeróbki. Dodanie ttt_camel.
 3. Szjdss

  Aww man

  Update: Zrestartowaliśmy serwer, gra teraz o wiele więcej osób, więc na serwerze mamy aż 100 slotów! Maszyna też jest o wiele silniejsza. Wciąż zapraszamy do gry, miła atmosferka i w ogóle! ( :
 4. Szjdss

  Aww man

  Ostatnio był duży boom na Minecrafta przez serię od Pewdiepie'a , dużo osób przez to wróciło do gry, a ja oczywiście jestem trochę opóźniony, więc dopiero teraz mnie to złapało. Mam zamiar kupić jakiś tani serwer na Enderchest'cie za grosze z 10 slotami, wgram AuthMe i jeśli będzie potrzeba to pluginy w stylu /home, /tpa albo blokowanie skrzynek też. Może nawet zwiększę sloty. Serwer oczywiście będzie non-premium (mam nadzieję, że mnie administracja forum za to nie zje, a przynajmniej grzecznie proszę!), żeby każdy mógł pograć, jeśli chce. A, no i serwer będzie na tej najnowszej wersji, wiadomka. Zapraszam każdego kto nie jest nadmiernie toksyczny i potrafi grać w pokoju z innymi, zgłaszać się można pod tym postem, pisać na Discordzie (Szejdi#9719) albo nawet na Steamie. inb4: kwadratowa masakra wannabe x D
 5. Szjdss

  [perm} Moreno

  Jeśli Moreno dostanie ub za krokodyle łzy, to równie dobrze odbanujmy Ivariona albo Mateo. Szkodnik, beczka kwasu i puszka pandory. Laki zrobił bardzo dobrą rzecz dla serwera, więc nie psujmy tego wyjątkowego czynu. Rzecz jasna, jestem przeciwko. Pozdrawiam cieplutko.
 6. Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Nie róbcie jakichś beznadziejnych bonus rund po 22 drugiej jak @edzio72, bo wbijam żeby pograć w Trouble in Terrorist Town, a nie w team deathmatch albo 2 vs 20. I wyłączcie kolizje w Shield Gunie, bo gracze tego nadużywają, żeby bugować mapy.
 7. Szjdss

  Mapy do Usunięcia

  Czemu w ogóle goldenplixprison jeszcze jest na tym serwerze?
 8. Myślałem, że moje tabelki aktywności administratorów na zebraniach, które robiłem w paincie, były szczytem umiejętności graficznych i estetycznych, ale muszę Ci pogratulować, twoje są o niebo lepsze. A tak poważnie, to ciekawa inicjatywa, good job.
 9. Szjdss

  [Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

  >jestem toksycznym i irytującym graczem, notorycznie nadużywam czatu głosowego >nie mam pretensji o gagi >gag był niestosowny, tylko złamałem znowu regulamin >dajcie mi entą szansę pls
 10. Szjdss

  Który scp jest waszym ulubionym?

  ja lubie bardzo łazaża bo jest taki MROCZCNY
 11. Szjdss

  Mapy do Dodania

  A może nie dublować więcej map i zdecydować się na jedną wersję, zamiast wrzucać trzy wersje dollsów, dwa rooftopsy i cholera wie ile minecraftów? Nie wiem, po co proponować inne, skoro i tak tylko te w kółko będziecie wybierać. Nie pamiętam, kiedy ktoś sam od siebie poza mną nominował takie dobre mapy jak ttt_bb_suburbia_b3 czy stare, dobre ttt_camel_v1. Co do pierwszych trzech propozycji Kreciqa, zarówno TTT_Icebreaker_Final_FIX, ttt_grovestreet jak i ttt_waterworld na serwerze były, a wyleciały. 67thway z samochodami też wyleciało. Jak wejdziecie na forum TTT, w przypiętych macie taki temat, który aż krzyczy swoją nazwą, abyście go otwarli zanim zaproponujecie jakieś mapy. Ale cóż, nie dziwię wam się, że nie chciało wam się nawet rzucić na niego okiem, bo nikt go nie aktualizował od dwóch i pół roku. Miło by było, gdyby Wachu zadbał trochę o forum swojego serwera. ttt_Condemned, ttt_Trinity_Church i ewentualnie ttt_bikinibottom można chyba wrzucić i zobaczyć, jak się sprawdzą, ale osobiście średnie mi się wydają i wątpię, żeby zastąpiły częściej widywane mapy. No, może ttt_bikinibottom się wkręci, bo wygląda strasznie normie. PS: Danken, zamiast pisać taki wysryw, to mogłeś skończyć posta po pierwszej linijce, która zawiera więcej sensu niż jego pozostałość. Oczywiście pozdrawiam cieplutko i życzę spokojnej nocy. Szejdi, the Exile.
 12. Szjdss

  [BAN] - Moreno

  Skracając - "Nie wyrażam skruchy, jestem debilem i w sumie to fajnie jak dostanę unbana bo chcę pograć na Breachu" Odpowiedź się chyba sama nasuwa na myśl.
 13. Szjdss

  Dołączenie Serwera DarkRP

  ała, moje oczy
 14. Szjdss

  Rola detektywa

  Jakby mi się chciało słuchać poleceń innego gracza który notabene w przypadku tego serwera ma na 80% mental disability, to poszedłbym sobie pograć w Jailbreaka, tam są chociaż bardziej wymyślne rozkazy niż "ZatRzyMaj sIę" albo "iDź do tEsTera bo kOs". Nigdy nie istnieje sytuacja, gdy jesteśmy w pełni bezpieczni - gramy w TTT i zawsze istnieje możliwość, że podczas sprawdzania np. analizatorem albo podczas wykonywania jakiejkolwiek czynności narzuconej nam wyskoczy ktoś zza winkla i rozda burzę pocisków, zarówno nam jak i jełopowi, który nam ten los zgotował. Albo rzuci jednego HE, wtedy może nawet więcej osób skazać na śmierć. Claimowanie pokoju to też idiotyzm, taki sam jaki Danken zaprezentował nam w ostatnim akapicie swojej śmieciowej wypowiedzi weeaba. A, no i nigdzie nie ma zasady o life checkach. Milion razy zginąłem, bo jakiś nerd sobie ubzdurał, że jest jakaś niepisana zasada mówiąca, że może mnie skosować jak nie napiszę nic na czacie, bo on tak chce Jedyne słuszne polecenie które gracze powinni móc wydać i które widnieje już tylko na niezaktualizowanym lsie to "Gracz ma prawo wydać polecenie o zaprzestanie podążania za sobą innego gracza" czy jakkolwiek ta zasada brzmiała, wiecie o co chodzi.
 15. Szjdss

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Puta ogólnie jest wspaniałym człowiekiem, jego gust muzyczny jest nie tyle co genialny co wręcz doskonały, a metal stukoczący na jego nadgarstkach, biodrach, uszach, cholera wie gdzie jeszcze ma te łańcuchy przywieszone sprawia, że budzi respekt wśród najciemniejszych oprychów Strefy Gier. W przeciwieństwie do mnie i niektórych mało inteligentnych osób, nie jest ani mściwy, ani "mentally disabled", posiada natomiast lodowatego ducha walki w sobie dzięki swoim nordyckim korzeniom. Nie ulega piersiom ubocznych ladacznic i nie ma żadnych problemów z trzymaniem nasienia, które kiedyś wyda na świat prawdziwych wikingów. Nie można ukryć, że jego toksyczność objawia się czasem okrzykami bojowymi w runicznym języku praprzodków, aczkolwiek przy reszcie jego zalet, jest to zaledwie niczym marna góra lodowa pojawiająca się na horyzoncie dostrzeganym z pokładu Drakkaru. Niech Cię Odyn błogosławi, przyjacielu. Pozdrowienia z Walhalli.
×