Skocz do zawartości

Szjdss

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Szjdss

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2036 wyświetleń profilu
 1. Szjdss

  [skarga] Momo

  Witam. Owszem, byłem świadkiem tej sytuacji oraz dostałem od gracza zawiadomienie o "ghostingu". Momo otrzymał ode mnie upomnienie na czacie prywatnym, bo był nowym graczem, mógł nie wiedzieć, co to ghosting i że jest na naszym serwerze zakazany. Myślę, że jesteśmy w stanie wybaczyć taki mały występek, a w razie podobnych sytuacji w przyszłości ze strony tego gracza zapewniam, że otrzyma on stosowną karę. Pozdrawiam serdecznie, Szejdi.
 2. Szjdss

  Wracamy do żywych

  Może nie jest to i błąd, lecz zauważyłem brak pewnej opcji, mianowicie switchowania z pięciu najświeższych tematów/postów po prawo od czatboxa. Nie wiem, czy zostaliśmy pozbawieni tej funkcji, czy jest to po prostu jakieś niedopatrzenie, błąd, ktoś o tym zapomniał, ale w razie czego, dopytam.
 3. Szjdss

  Problemy po formacie

  Problem jakoś rozwiązałem, dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Szejdi.
 4. Szjdss

  Problemy po formacie

  Wyświetla mi się tylko to, co na obrazku załączonym poniżej w spoilerze. W zakładce "informacje o urządzeniu" są tylko informacje techniczne, a na stronie głównej jest tylko przycisk "połącz"/"rozłącz" jakby ktoś chciał wiedzieć.
 5. Szjdss

  Problemy po formacie

  Sterowniki zaktualizowane, Service Pack pobrany, lecz wciąż niestety nic.
 6. Szjdss

  Problemy po formacie

  Co do przekroczenia limitu, nie mam go, więc nie mogłem go przekroczyć (no chyba, że mi o czymś nie wiadomo). Jeśli chodzi o drugi problem to rozwiązał się sam, zgaduję, że przez którąś z 193 aktualizacji, które właśnie wykonałem.
 7. Szjdss

  Problemy po formacie

  Witam, otóż jak w tytule, zrobiłem dziś pierwszy raz format komputera (co było swoją drogą ciężkim zadaniem dla kogoś tak zielonego into komputery jak ja). Po pewnym czasie, kiedy zacząłem już z niego korzystać i instalować różne duperele typu Steam, Teamspeak czy Garry's Mod, spotkałem się z kilkoma problemami, mniejszymi lub większymi, których rozwiązać nie potrafię. Pierwszym z nich i najważniejszym jest szybkość pobierania, która spadła ponad czterokrotnie - ze stałych 2-3MB/s do 400-600kB/s. Jest to naprawdę upierdliwe i średnio wyobrażam sobie pobieranie moich ulubionych gier, contentu do GMODa, niezbędnych programów czy innych rzeczy, o których teraz nawet nie pamiętam w takiej ślimaczej prędkości. Dzieje się tak tylko na tym komputerze, ponieważ na starym laptopie internet działa bez zarzutów. Następnym, równie dziwnym jest błąd wyskakujący podczas próby odpalenia wcześniej wspomnianego TeamSpeaka, o treści "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-rintime-l1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.". Próby ponownego instalowania TSa się podjąłem, niestety, nie przyniosła ona żadnych skutków, wyskakuje ten sam błąd. Mam jeszcze pewne obiekcje co do kilku rzeczy. Odnoszę wrażenie, że pobieram dzisiaj już trzeci raz te same aktualizacje Windowsa, które zresztą się czasami zacinają. Nie wiem, co mam zrobić w takim przypadku, ale pobieram cały dzień aktualizacje, które nazywają się tak samo, no i sporadycznie się zatrzymują w miejscu. Kilka informacji, które według mnie mogą się przydać osobom, które będą chciały jakoś pomóc: - Windows 7 Home Premium 64bit - Nielimitowany internet mobilny z Cyfrowego Polsatu (taki pendrive, idk czy internet mobilny to poprawna nazwa) Jeżeli znasz, lub myślisz, że znasz odpowiedź na któreś z moich pytań, choćby tylko jedno, proszę Cię bardzo o odpowiedź. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy. Pozdrawiam, Szejdi.
 8. Szjdss

  <TTT> Katyushka

  Witam. Słowem wstępu chciałbym zapytać panów wypowiadających się wyżej, co rozumieją przez to, że nasz serwer potrzebuje kobiety w administracji. To, że ktoś ma większe piersi niż my, administratorzy, nie oznacza, że będzie się lepiej sprawdzał w tej roli. Od razu odnosząc się do argumentu w stylu "kobiety mają inny tok myślenia" - każdy człowiek ma swój inny rozum i indywidualny tok myślenia, niezależnie od płci. Również do osób wyżej, nie rozumiem dlaczego wypowiadacie się pozytywnie nie popierając tego nawet żadnymi dowodami, oraz specjalne pytanie dla pana nade mną, dlaczego wypowiada się o osobie, z którą miał przyjemność raptem 2 razy. Co do samej Katki, uważam, że nie nadaje się ona na administratora. Jeszcze pół miesiąca temu klęła jak szewc, mogąc wcisnąć w jedno zdanie trzy brzydkie słowa (w tym przypadku były to wyrazy na "k" i nie chodzi tu o kurkę wodną), przy czym po dostaniu gaga od Cezarego zaczęła go męczyć na prywatnym czacie. Gdy ten ją już odgagował na prośbę jej oraz kilku innych graczy, ponownie zaczęła kląć, ironicznie przy tym rzucając "oh, przepraszam bardzo, bo jeszcze szanowny adminek mnie znowu zgaguje", co skutkowało kolejnym gagiem, już do końca mapy. Poza tym, jak pewna osoba dobrze zauważyła, Katka może mieć skłonności do faworyzacji swoich przyjaciół. Niestety, nie mogę nic udowodnić jeśli chodzi o mnie na temat jej możliwego kolesiostwa, jednak uważam, że Pan kilka postów wyżej zrobił to całkiem dobrze i poproszony o szczegóły chętnie głębiej przedstawi o co chodziło z tym bronieniem. No i nie wiem, czy ten dopisek w czwartym punkcie miał mnie zachęcić żeby Cię poprzeć, czy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru, Szejdi.
 9. Szjdss

  [TTT] Szejdi

  Witam. 1. Wiek: 16. 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:49927330. 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem na żadnym oficjalnym serwerze. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach aktywność niektórych administratorów jest prawie znikoma, toteż dodatkowa para rąk nie zaszkodzi. W dodatku, często spotykam się z narzekaniem na niesprawdzone reporty, czym mógłbym się zająć i z powodu mojego szybkiego przyswajania nawykuz czasem robiłbym to coraz sprawniej. Jestem również dosyć znajomą stałym graczom osobą, ponieważ na serwerze gram od 2014 roku, co dla administratora jest całkiem ważną cechą. Nie podoba mi się też ostatnio mający miejsce napływ nowych graczy, tych spokojnych i nie, tylko z mutacją i bez, dlatego chciałbym przerzucić ich przez sito i pozbyć się tych, którzy przeszkadzają innym w grze. Z góry również zapewniam, że w przeciwieństwie do niektórych administratorów nie mam zamiaru nadużywać komend z zakładki fun takich jak explode czy launch. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko, Szejdi.
 10. Szjdss

  <BR#1> Matrix1773

  Witam. Mimo, że na samym trybie i panujących tam zasadach się nie znam, więc na temat samego podania nie wypowiem, to znam się trochę (chyba) na języku polskim, a przynajmniej posiadam umiejętność stawiania znaków interpunkcyjnych w właściwych miejscach. Co do większej części (tej górnej, aż do momentu wypowiedzi na temat podania) posta mógłbym się odnieść, mówiąc że są to stwierdzenia i rzeczy, które albo są oczywiste, albo nikogo nie interesują (patrz np. komentarz do posta NocnegoTajemnika). Wybacz mi Navy, bo nie znam Cię za dobrze, ani nie miałem przyjemności grać z Tobą na Breachu, ale z mojego punktu widzenia to wygląda jak głupie wymądrzanie się. Poprawiasz każdego w całym temacie na każdym kroku. komentujesz wszystko i zawsze w taki sposób, aby pokazać same głupie wartości czyjejś wypowiedzi. Proszę Cię, kiedy najdzie Cię znowu ochota na napisanie posta w tym stylu przejdź obok tematu i przymknij jedno oko. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia, albo może i wieczoru, Szejdi.
 11. Szjdss

  [ban] mz58

  Witam. Odwołanie równie śmieszne co powód bana. Cztery dni za głupie napisanie "szukam przyjaciół" w reporcie to chyba przesada, za takie coś szkoda nawet karać więcej niż jednym slayem, ale u was chyba rzeczywiście jest jakieś przeludnienie, skoro pozbywacie się graczy z taką łatwością. Administrator jest od pomagania, a nie od pokazywania, jak to potrafi się wlepić bana i pokazać swoją moc. Jestem pewien, że gdyby administracja upomniała gracza, przeprosiłby on i więcej nie pisał takich bzdur w reportach, ale co ja tam wiem, nigdy nie byłem administratorem, a tym bardziej na Breachu. Ogółem rzecz biorąc, jestem za odbanowaniem, chociaż autor tematu powinien na przyszłość poważniej pisać odwołania i nie pisać trash reportów. Pozdrawiam, Szejdi
 12. Szjdss

  Propozycje piosenek do basscanona

  Witam, https://youtu.be/Us_owgwskyk?t=23s - od 23 sekundy. Pozdrawiam, Szejdi.
 13. Kto płakał, ten płakał. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem tej broni, jedyny shotgun z którego korzystam, to lokomotywa, bo jest po prostu zbyt silna, i to mi właśnie w niej najbardziej przeszkadza. W CSie sprawa wygląda trochę inaczej - te bronie są silniejsze niż taki np. bizon, bo są po prostu droższe. No nie powiesz mi chyba, że gdybyś miał do wyboru Maca albo M4 po tej samej cenie, to wybrałbyś Maca. Masz rację, przesadziłem trochę z niektórymi zmianami i po namyśle, skreśliłbym te, dotyczące Famasa, Vectora i SG.
 14. Niedokładnie to miałem na myśli, zakładałem że pojedynczy wystrzał będzie zadawał ~75 obrażeń, za to podwójny 150, chociaż patrząc na to inaczej to nasze pomysły są bardzo zbliżone. Chciałbym spytać teraz wszystkich, którzy mieliby coś przeciwko - jeżeli wejdziecie do restauracji i zamówicie danie, którego jeszcze nigdy w życiu nie jedliście, to powiecie, że jest nie dobre i wam nie smakuje? Zmiany powinny być, a nawet jak nie przypadną do gustu, można wszystko naprawić i wrócić z powrotem do lokomotywy i poprzednich statystyk. Desert Eagle nie ma takiego celownika i aż tak precyzyjnych strzałów, oraz w ciało zadaje ~50 obrażeń, w przeciwieństwie do tej broni, która zadawałaby ~25 (tutaj łap linka do oryginalnego addonu, który zawiera tą broń niestety w paczce). ; ) Co do tych broni, nie mam nic przeciwko Berretce i AR15, z MP7 bym się wstrzymał, jakoś mi nie siada, ale cóż. Jestem przeciw, bronie z TFa nie pasują do TTT i są głupim pomysłem (tak samo jestem przeciw kanapce dla zdrajcy, mamy już kurczaka i kanibalizm, po co więcej tego leczenia?). Myślę, że ten item będzie dawał zdrajcą zbyt wielką przewagę. Razem w pakiecie z JetPackiem, Grapling Hookiem oraz Zombie Potionem. ; )
 15. Witam. Przychodzę z propozycją dość dużych zmian, albowiem dotyczą one podstawowych broni. Mówiąc szczegółowo - wrzucę na dół kilka odnośników do addonów ze Steama na podstawowe bronie do TTT, po czym krótko je opiszę, oraz porozmawiam trochę o obecnych. Spytacie pewnie teraz dlaczego w ogóle chciałbym, aby coś dodano, coś usunięto, coś zmieniono. Pewnie większość z graczy (czyli was), myśli, że przecież jest dobrze, po co to zmieniać. No otóż nie jest moim zdaniem dobrze. Jakiejkolwiek zmiany by nie wprowadzono, shotguny zawsze będą w mecie, zawsze będą po prostu silniejsze w stosunku do karabinów i karabinków, a to jest wielki problem. Obecnie ekwipunek przeciętnego stałego gracza, który orientuje się, co jest dobre, a co nie, wygląda następująco: Łom Lokomotywa/Autopompa/ Desert Eagle Granat HE. Zdecydowanie zbyt dużo ludzi korzysta z dwóch podkreślonych broni. Gra, w której shotgun jest w stanie zniszczyć wszystko co napotka jednym strzałem (lub dwoma, jeżeli gracz znajduje się xy metrów dalej), przy czym 90% innych broni nie da sobie z nimi rady gdy ich spotkają jest bez sensu. Poza tym, lokomotywa, z którą można wbiec w tłum i zabić czterech ludzi po czym sobie wyjść jak nigdy nic (bo już nikt nie żyje zazwyczaj) to już moim zdaniem lekka przesada. Pozwoliłem sobie przeprowadzić małą ankietę, a jej wyniki przedstawię poniżej: Większość z zapytanych zadecydowała, że najsilniejszym obecnie karabinem jest Famas. Mniej głosów uzyskało SG, ale uważam, że powinno również zostać tutaj wymienione. Nie ma najgorszego karabinu. Ciężko w to uwierzyć, ale każdy z ankietowanych wybrał inną broń, choć na wyróżnienie zasługuje AUG, bo zyskał aż 2 głosy, u boku Galila. Na pytanie "Jaką broń najchętniej wyrzuciłbyś z naszego TTT?" uzyskałem odpowiedzi takie jak (tutaj pozwoliłem sobie zacytować niektórych. Mam nadzieję, że nie będą mieć mi tego za złe): - "M14 Shooty" - "m14" - "AUTOPOMPA" - "Galila" - "karabinki z dupy w sklepie T te słabie weisz ktore" - "berety bo są bezuzyteczne" - "Odpowiedz "żadną" istnieje?" - "Lokomotywę, jeśli mówimy o zwykłych broniach, a ze sklepu zdrajców minę zbliżeniową. Detektywi i tak mało mają, nie ma co usuwać" Podsumowując: Z ankiety wynika, że niektóre bronie trzeba stanowczo poprawić, a niektóre - znerfić, a więc przejdźmy do tego, czyli jak widzę potencjalne zmiany: 1. KARABINY I KARABINKI: Famas dostanie lekko zmniejszone obrażenia. SG otrzyma leciutko zmniejszone obrażenia. Galil dostanie zmniejszony rozrzut. Vector otrzyma lekko zwiększoną szybkostrzelność. AUG dostanie zmniejszony odrzut, zwiększoną szybkostrzelność. 2. STRZELBY: Autopompa dostanie minimalnie zmniejszoną szybkostrzelność (c'mon, to prawie strzela z prędkością AUGa). Pompa dostanie zmniejszony magazynek do 7. Lokomotywa zostanie usunięta. Wielu z was, zastanawia się pewnie teraz "Ale jak to?! Lokomotywa?!". Otóż to, lokomotywa zostanie usunięta i wymieniona na inną broń, którą znajdziecie poniżej. Double Barrel - Jest to właśnie moja propozycja zamiennika za lokomotywę. Ma dwa razy mnie pocisków, możliwość wystrzelenia obu na raz, zbliżone obrażenia oraz długie przeładowanie. Brzmi jak świetne zastąpienie lokomotywy w odświeżonym i czystym stylu. PP19 Bizon - Nowy, świeży (tak, słówko świeży i jego synonimy od tego momentu będzie się powtarzało co drugie zdanie) PM, czyli coś, co moim zdaniem jest tutaj potrzebne. Jak mówiłem, wielu graczy gra z strzelbami, a dzięki tej broni może ktoś się zainteresuje innym typem broni, niż właśnie te shotguny. Raging Bull - Coś, co na obecną chwilę mogłoby przyciągnąć uwagę. Tak jak wyżej napisałem, wielu graczy zwraca uwagę tylko na Deagla i kiedy go widzi, myśli tylko o tym, że najchętniej by wymienił swoją broń, co z resztą chwilę później robi na właśnie pustynnego orzełka. Poprzez dodanie innych i świeżych pistoletów, możemy zainteresować gracza innymi zabawkami, a nie tylko Desert Eaglem. Pocket Rifle - Ta broń tak właściwie to dla mnie niewiadoma. Z jednej strony, brzmi spoko, z drugiej, wydaje się być zbyt mocne. Co każdy strzał trzeba przeładować, co zajmuje trochę czasu oraz bije znacznie mniejsze obrażenia od zwykłej snajperki, natomiast strzał w głowę zapewnia śmierć. Wszystkie z poniższych broni nie były przeze mnie testowane, a sam bazuję tylko na ich opisach, natomiast proponuję je tutaj, ponieważ chciałbym odnowić trochę to co jest obecnie na serwerze kilkoma nowymi pomysłami oraz zmianami. Na koniec chciałbym podziękować wszystkich osobom, które wzięły udział w ankiecie, oraz wszystkim osobom, które wypowiedzą się w tym temacie i porozmawiają trochę o tym, co zaproponowałem. Ba, może sami nawet zaproponują swoje zmiany, które tutaj przegadamy! Dodatkowo, chciałbym wam zadać pytanie, na które możecie odpowiedzieć niżej: Co najchętniej zrobilibyście z M14? Pozdrawiam, Szejdi.
×