Jump to content

Szjdss

Użytkownik
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

About Szjdss

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday February 19

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2608 profile views
 1. Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Nie róbcie jakichś beznadziejnych bonus rund po 22 drugiej jak @edzio72, bo wbijam żeby pograć w Trouble in Terrorist Town, a nie w team deathmatch albo 2 vs 20. I wyłączcie kolizje w Shield Gunie, bo gracze tego nadużywają, żeby bugować mapy.
 2. Szjdss

  Mapy do Usunięcia

  Czemu w ogóle goldenplixprison jeszcze jest na tym serwerze?
 3. Myślałem, że moje tabelki aktywności administratorów na zebraniach, które robiłem w paincie, były szczytem umiejętności graficznych i estetycznych, ale muszę Ci pogratulować, twoje są o niebo lepsze. A tak poważnie, to ciekawa inicjatywa, good job.
 4. Szjdss

  [Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

  >jestem toksycznym i irytującym graczem, notorycznie nadużywam czatu głosowego >nie mam pretensji o gagi >gag był niestosowny, tylko złamałem znowu regulamin >dajcie mi entą szansę pls
 5. Szjdss

  Który scp jest waszym ulubionym?

  ja lubie bardzo łazaża bo jest taki MROCZCNY
 6. Szjdss

  Mapy do Dodania

  A może nie dublować więcej map i zdecydować się na jedną wersję, zamiast wrzucać trzy wersje dollsów, dwa rooftopsy i cholera wie ile minecraftów? Nie wiem, po co proponować inne, skoro i tak tylko te w kółko będziecie wybierać. Nie pamiętam, kiedy ktoś sam od siebie poza mną nominował takie dobre mapy jak ttt_bb_suburbia_b3 czy stare, dobre ttt_camel_v1. Co do pierwszych trzech propozycji Kreciqa, zarówno TTT_Icebreaker_Final_FIX, ttt_grovestreet jak i ttt_waterworld na serwerze były, a wyleciały. 67thway z samochodami też wyleciało. Jak wejdziecie na forum TTT, w przypiętych macie taki temat, który aż krzyczy swoją nazwą, abyście go otwarli zanim zaproponujecie jakieś mapy. Ale cóż, nie dziwię wam się, że nie chciało wam się nawet rzucić na niego okiem, bo nikt go nie aktualizował od dwóch i pół roku. Miło by było, gdyby Wachu zadbał trochę o forum swojego serwera. ttt_Condemned, ttt_Trinity_Church i ewentualnie ttt_bikinibottom można chyba wrzucić i zobaczyć, jak się sprawdzą, ale osobiście średnie mi się wydają i wątpię, żeby zastąpiły częściej widywane mapy. No, może ttt_bikinibottom się wkręci, bo wygląda strasznie normie. PS: Danken, zamiast pisać taki wysryw, to mogłeś skończyć posta po pierwszej linijce, która zawiera więcej sensu niż jego pozostałość. Oczywiście pozdrawiam cieplutko i życzę spokojnej nocy. Szejdi, the Exile.
 7. Szjdss

  [BAN] - Moreno

  Skracając - "Nie wyrażam skruchy, jestem debilem i w sumie to fajnie jak dostanę unbana bo chcę pograć na Breachu" Odpowiedź się chyba sama nasuwa na myśl.
 8. Szjdss

  Dołączenie Serwera DarkRP

  ała, moje oczy
 9. Szjdss

  Rola detektywa

  Jakby mi się chciało słuchać poleceń innego gracza który notabene w przypadku tego serwera ma na 80% mental disability, to poszedłbym sobie pograć w Jailbreaka, tam są chociaż bardziej wymyślne rozkazy niż "ZatRzyMaj sIę" albo "iDź do tEsTera bo kOs". Nigdy nie istnieje sytuacja, gdy jesteśmy w pełni bezpieczni - gramy w TTT i zawsze istnieje możliwość, że podczas sprawdzania np. analizatorem albo podczas wykonywania jakiejkolwiek czynności narzuconej nam wyskoczy ktoś zza winkla i rozda burzę pocisków, zarówno nam jak i jełopowi, który nam ten los zgotował. Albo rzuci jednego HE, wtedy może nawet więcej osób skazać na śmierć. Claimowanie pokoju to też idiotyzm, taki sam jaki Danken zaprezentował nam w ostatnim akapicie swojej śmieciowej wypowiedzi weeaba. A, no i nigdzie nie ma zasady o life checkach. Milion razy zginąłem, bo jakiś nerd sobie ubzdurał, że jest jakaś niepisana zasada mówiąca, że może mnie skosować jak nie napiszę nic na czacie, bo on tak chce Jedyne słuszne polecenie które gracze powinni móc wydać i które widnieje już tylko na niezaktualizowanym lsie to "Gracz ma prawo wydać polecenie o zaprzestanie podążania za sobą innego gracza" czy jakkolwiek ta zasada brzmiała, wiecie o co chodzi.
 10. Szjdss

  TiTiTi Putsi (Filip)

  Puta ogólnie jest wspaniałym człowiekiem, jego gust muzyczny jest nie tyle co genialny co wręcz doskonały, a metal stukoczący na jego nadgarstkach, biodrach, uszach, cholera wie gdzie jeszcze ma te łańcuchy przywieszone sprawia, że budzi respekt wśród najciemniejszych oprychów Strefy Gier. W przeciwieństwie do mnie i niektórych mało inteligentnych osób, nie jest ani mściwy, ani "mentally disabled", posiada natomiast lodowatego ducha walki w sobie dzięki swoim nordyckim korzeniom. Nie ulega piersiom ubocznych ladacznic i nie ma żadnych problemów z trzymaniem nasienia, które kiedyś wyda na świat prawdziwych wikingów. Nie można ukryć, że jego toksyczność objawia się czasem okrzykami bojowymi w runicznym języku praprzodków, aczkolwiek przy reszcie jego zalet, jest to zaledwie niczym marna góra lodowa pojawiająca się na horyzoncie dostrzeganym z pokładu Drakkaru. Niech Cię Odyn błogosławi, przyjacielu. Pozdrowienia z Walhalli.
 11. Szjdss

  [ban] Xave

  Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. Zmarnowałeś swoją szansę, bardzo mi przykro. Następnym razem będziesz rozważniej się zachowywał. Swoją drogą, nie odnosiłbym się do serwera, z którego społeczności zostałeś wydalony jako "nasz". Życzę powodzenia w przyszłości, jeśli nie otrzymasz przebaczenia. Szejdi the Cruelest.
 12. Szjdss

  [odwołanie] Oliver Queen

  Hej. Nadałem bana, ponieważ Oliver złamał zasadę, którą gdzieś po trzydziestu sekundach rundy pierwszej ustaliłem, kiedy zauważyłem, że Oliver wraz serkiem brali w ręce propy, udając się do miejsca skąd zawsze gracze wskakują na dach. Brzmiała ona tak jak została wyżej zacytowana (cyk). Następnym razem bądź bardziej uważny i zwracaj uwagę na wiadomości na czacie tekstowym. Bana zdejmuję. Pozdrawiam, Szejdi the Cruelest.
 13. Szjdss

  [ban] skórkowy

  Witam. Pewnego razu miałem przyjemność adminować Jaila, jakoś niedługo po jego odrodzeniu. Wbił "Azus", a raczej Skórkowy na jego koncie. Zaczął rozdawać punkty z pointshopu, które sobie dodał za pomocą komend innym (świadek twierdzi, że tylko Tako dostał punkty, ale podejrzewam, że Puta również, może nawet ktoś jeszcze). Podobno miało to być po to, żeby go nie sprzedali, ale jakoś mnie doszły i tak wieści. Omijanie bana na koncie administratora, który ma permisje do wielu serwerów naszej sieci i wykorzystywanie komend to zdecydowanie nie jest stosowne zachowanie, to samo się tyczy co prawda Azusa, który Ci swoje konto udostępnił, ale cóż. Zaśmieję się na głos z tego, który tego bana zdejmie. Pozdrawiam, Szejdi, the Cruelest.
 14. Nie wiedziałem, że kroniki breachowców miały mieć spin-off w kolaboracji z TTT.
 15. Szjdss

  [Ban] Filip

  Witam. Sprawa jest nieco zagmatwana, ale postaram się to jakoś wytłumaczyć. Już z czasów przed banem, wiedziałem że Tako omija chociażby karmabany na innym koncie, powiedział mi to bodajże Danken kiedy spytałem go, czy nie zna gracza o jakimś tam nicku, który wtedy miał (zwrócił moją uwagę swoim wyższym niż przeciętnym poziomem gry). Dnia 15.04, jakoś tak wyszło że siedziałem razem z Tako i paroma innymi osobami na tsie, rozprawiając o pierdołach. W pewnym momencie sobie wbiłem na TTT i zobaczyłem, że Tako omija poważniejszego bana (do czego sam się niejednokrotnie przyznawał później), którego nadał Snajpero. Wszystko jest ładnie na filmiku (wzium), jakby ktoś powątpiewał. Wachu może sprawdzić IP z wtedy, czy coś. Wczoraj zostałem przyjęty jako operator na okres próbny i otrzymałem z powrotem uprawnienia na sb, więc uznałem że jak zobaczę Tako na multiku, to najpierw go ostrzegę, a jak nie usłucha to wyleci z permem. Wieczorem, wbiła osoba na alcie Tako. Subtelnie ją ostrzegłem, że na następnej mapie nie chcę jej widzieć, niestety nie usłuchała i zaraz po załadowaniu następnej mapy wlepiłem perma. Z tego co twierdzili Tako i Puta po nadaniu kary, konto jest altem Puty i hasło do niego ma więcej osób niż ich dwójka, a w momencie nadania bana na serwerze grał Puta. Szczerze, nie wiedziałem czy potraktować to jako pomoc w omijaniu bana osobie zbanowanej, czy jak, dlatego Pute zostawiłem w spokoju, a Tako już dostał tego perma za to, że grzeszył tuż przed nadaniem mi uprawnień. Później przekazałem przez adwokata Tako, który go wiernie bronił na Discordzie, że luźno dam mu unbana jeśli za dwa miesiące napisze odwołanie, tylko żeby potem nie odwalał już czegoś takiego. Dobrowolnie bana nie zdejmę, bo uważam, że jest słuszny. Mimo głupiej sytuacji, jest słuszny. Pozdrawiam cieplutko, Szejdi, the Cruelest.
×