Skocz do zawartości

Szjdss

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Szjdss

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 19 Luty

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2209 wyświetleń profilu
 1. Szjdss

  Poprozycje muzyki na koniec rundy

  Czas: 0:54 - 1:10 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:34 - 0:54 lub 0:56 - 1:12 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:13 - 0:28 Ocena: 11/10 Link: Czas: 0:03 - ~0:21 Ocena: 11/10 Link: Czas: 2:28 - 2:44 Ocena: 19/10 Link:
 2. Szjdss

  Skarga na: Szejdi

  Witam, dlaczego zawsze kiedy piszę posta i już mam wysyłać to mnie ktoś uprzedza, @Szisz nie rób tak plssssssssssss. Na mapie ttt_community_bowling_v5a tak jak Frix napisał, zginął innocent, jak się nie mylę był to Puta. Puta był be be, więc Yor go chciał pif paf no i się zaczęli strzelać, tutaj pojawiasz się ty i dobijasz Putę (tak, to ty go zabiłeś, nie Yor). Chwilkę później zabijasz Yora, bo Puta był innocentem. Skoro uznałeś, że pomożesz Yorowi zabić tego beboka, bo miał powód, to nie widzę po kiego grzyba miałbyś zabijać Yora. Nie tak długo po śmierci Yora pada na Ciebie report, na który odpowiedziałeś tak jak odpowiedziałeś, zacytowałeś już wyżej, a ja lepiej nie będę powtarzał, bo to żenada, po prostu żenada. Reporta oznaczyłem sobie jako "w trakcie" na końcu rundy piątej i zapomniałem go w świecie sprawdzić, bo zaczęła się nowa runda. W tym momencie pojawia się kłamstwo, bo napisałeś, że winy zostały Ci wybaczone przez pokrzywdzonego, jednak nie, wręcz przeciwnie, Yor Ci nie wybaczył, co więcej przypomniał mi na początku następnej mapy, czyli ttt_skyscraper aby dać Ci karę! Odpisałem mu wtedy na czacie, że rzeczywiście, zaraz to zrobię, ale wylosowana została mi rola zdrajcy, więc chcąc szybko skończyć rundę postanowiłem, że zacznę walczyć już z pierwszym innocentem którego spotkam. Razem z nim spotkałem Ciebie, ale wszedłeś do kuchni, więc w praktyce granat nie powinien Cię zranić. Kiedy wyrzuciłem już granat po trzech sekundach warzenia, spostrzegłem, że nagle pojawiłeś się znowu blisko mojego celu, więc w lekkiej panice rzuciłem go pod złym kątem, co spowodowało, że granat odbił się nie tak, jak miał się odpić i poleciał w Ciebie, raniąc przy okazji trochę mnie.W reporcie, który na mnie złożyłeś przeprosiłem Cię, przyznałem się do winy i wyjaśniłem sytuację, jak wyglądało to z mojej strony. Na serwerze był wtedy Szisz, więc osąd zostawiłem jemu. Jak widać, uznał, że była to zwykła ludzka pomyłka i slaya nie dostałem. Natomiast co do reporta na Ciebie, dałem Ci slaye dwa - jeden, za RDM, i drugi, za wulgaryzmy i brak kultury w zgłoszeniu. Ze zgłoszeniami, tak jak Szisz wyżej napisał, obowiązuje w nich kultura, tak jak na forum. Apel do wszystkich, na przyszłość, jeśli chodzi o taką pierdołę, nie róbcie z igły wideł proszę, napiszcie do mnie na Steamie i wszystko wyjaśnimy sobie w maksymalnie piętnaście minut, a jak tam nie dojdziemy do zgody, to wtedy można iść na forum, jasne. Cóż, ode mnie to wszystko, życzę wszystkim miłego popołudnia, Szejdi. EDIT: Żeby nie nabijać postów, skomentować poniższą odpowiedź mogę tylko tym linkiem.
 3. Szjdss

  [Skarga] Szejdi

  Witam, na wstępie powiem, że z Jimem zrobiłem sobie dłuższą pogawędkę jeszcze przed podaniem, tłumacząc mu wszystko, ale najwyraźniej muszę zrobić to jeszcze raz. W połowie czwartej rundy, kiedy byłem w okienku sprawdzania reportów usłyszałem w tle coś, o wchodzeniu do T-rooma używając propów. Natychmiast zamknąłem okienko i napisałem, że jak kogoś tam zobaczę, to będę banował z miejsca, po czym wróciłem do przerwanej przeze mnie czynności. Owszem, mogłem napisać to używając chociażby @@, albo @@@, ale to, że napisałem to jako zwykłą wiadomość nie zwalnia Cię z przestrzegania tego. Było to proste ostrzeżenie, którego tak właściwie nie musiałem dawać, bo w regulaminie serwera jest wyraźnie napisane, że zakazane jest korzystanie z błędów mapy, a jak dobrze każdy wie - ignorantia iuris nocet. Ale ad rem, piąta runda, ja wciąż coś po reportach szperam, jednocześnie odpisując Konwoyowi, dlaczego nie może sobie posłuchać w basscanonie "Deszczy niespokojnych". W pewnym momencie, zobaczyłem, że mój kolega zdrajca, Szisz, który kampił w T-roomie zginął. Pytam go, jak to się stało, w odpowiedzi dowiedziałem się, że wszedłeś do T-rooma podsadzając się, co zostało wyraźnie przeze mnie zakazane rundę wcześniej. W tym momencie dostałeś bana za bugowanie mapy. Napiszę to teraz jasno i wyraźnie: wchodzenie w miejsca, gdzie gracz dostaje znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem ze względu na niedopracowanie mapy, takie jak wychodzenie i patrzenie przez tekstury, wchodzenie do T-rooma jako innocent w sposób inny, niż w zamyśle miał autor mapy oraz nadużywanie komendy !stuck jest rozumiane jako bugowanie mapy oraz jest surowo zabronione. Weźmy na tapet nieszczęsne ttt_town_b1. Jaki sens ma istnienie T-roomu, do którego może łatwo wejść innocent? Nie po to autor mapy dał magiczne łapki zdrajcom, które go otwierają, żeby mógł tam sobie jak gdyby nigdy nic wejść innocent swoim wejściem. Jest to po prostu zbugowanie mapy i wykorzystanie niedopatrzenia autora na swoją korzyść, aby otrzymać przewagę nad zdrajcami. Jeśli wciąż myślisz, że gdyby nie było by to zamierzone, to autor naprawiłby to, to powiedz, czemu autor stalingradu, albo terminala, albo jakiejkolwiek innej mapy, którą można zbugować jeszcze jej nie naprawił. Na sam koniec, chciałbym dodać, że chciałem Ci dać unbana, jakbyś okazał chociaż trochę skruchy i powiedział głupie "przepraszam", ale cóż, widzę, że nawet nie muszę Ci go dawać, bo sam napisałeś, że już nie wbijesz na ten serwer, przy okazji mówiąc bardzo brzydko o mnie i moich kolegach z administracji. Gdybym rzeczywiście miałbym Cię w tych czterech literach, to nie marnowałbym na odpisywanie Tobie mojej ulubionej mapy. Skargę zostawiam do osądu komuś wyżej, a teraz wszystkich cieplutko pozdrawiam, Szejdi.
 4. Szjdss

  [skarga] Momo

  Witam. Owszem, byłem świadkiem tej sytuacji oraz dostałem od gracza zawiadomienie o "ghostingu". Momo otrzymał ode mnie upomnienie na czacie prywatnym, bo był nowym graczem, mógł nie wiedzieć, co to ghosting i że jest na naszym serwerze zakazany. Myślę, że jesteśmy w stanie wybaczyć taki mały występek, a w razie podobnych sytuacji w przyszłości ze strony tego gracza zapewniam, że otrzyma on stosowną karę. Pozdrawiam serdecznie, Szejdi.
 5. Szjdss

  Wracamy do żywych

  Może nie jest to i błąd, lecz zauważyłem brak pewnej opcji, mianowicie switchowania z pięciu najświeższych tematów/postów po prawo od czatboxa. Nie wiem, czy zostaliśmy pozbawieni tej funkcji, czy jest to po prostu jakieś niedopatrzenie, błąd, ktoś o tym zapomniał, ale w razie czego, dopytam.
 6. Szjdss

  Problemy po formacie

  Problem jakoś rozwiązałem, dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i pozdrawiam. Szejdi.
 7. Szjdss

  Problemy po formacie

  Wyświetla mi się tylko to, co na obrazku załączonym poniżej w spoilerze. W zakładce "informacje o urządzeniu" są tylko informacje techniczne, a na stronie głównej jest tylko przycisk "połącz"/"rozłącz" jakby ktoś chciał wiedzieć.
 8. Szjdss

  Problemy po formacie

  Sterowniki zaktualizowane, Service Pack pobrany, lecz wciąż niestety nic.
 9. Szjdss

  Problemy po formacie

  Co do przekroczenia limitu, nie mam go, więc nie mogłem go przekroczyć (no chyba, że mi o czymś nie wiadomo). Jeśli chodzi o drugi problem to rozwiązał się sam, zgaduję, że przez którąś z 193 aktualizacji, które właśnie wykonałem.
 10. Szjdss

  Problemy po formacie

  Witam, otóż jak w tytule, zrobiłem dziś pierwszy raz format komputera (co było swoją drogą ciężkim zadaniem dla kogoś tak zielonego into komputery jak ja). Po pewnym czasie, kiedy zacząłem już z niego korzystać i instalować różne duperele typu Steam, Teamspeak czy Garry's Mod, spotkałem się z kilkoma problemami, mniejszymi lub większymi, których rozwiązać nie potrafię. Pierwszym z nich i najważniejszym jest szybkość pobierania, która spadła ponad czterokrotnie - ze stałych 2-3MB/s do 400-600kB/s. Jest to naprawdę upierdliwe i średnio wyobrażam sobie pobieranie moich ulubionych gier, contentu do GMODa, niezbędnych programów czy innych rzeczy, o których teraz nawet nie pamiętam w takiej ślimaczej prędkości. Dzieje się tak tylko na tym komputerze, ponieważ na starym laptopie internet działa bez zarzutów. Następnym, równie dziwnym jest błąd wyskakujący podczas próby odpalenia wcześniej wspomnianego TeamSpeaka, o treści "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-rintime-l1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.". Próby ponownego instalowania TSa się podjąłem, niestety, nie przyniosła ona żadnych skutków, wyskakuje ten sam błąd. Mam jeszcze pewne obiekcje co do kilku rzeczy. Odnoszę wrażenie, że pobieram dzisiaj już trzeci raz te same aktualizacje Windowsa, które zresztą się czasami zacinają. Nie wiem, co mam zrobić w takim przypadku, ale pobieram cały dzień aktualizacje, które nazywają się tak samo, no i sporadycznie się zatrzymują w miejscu. Kilka informacji, które według mnie mogą się przydać osobom, które będą chciały jakoś pomóc: - Windows 7 Home Premium 64bit - Nielimitowany internet mobilny z Cyfrowego Polsatu (taki pendrive, idk czy internet mobilny to poprawna nazwa) Jeżeli znasz, lub myślisz, że znasz odpowiedź na któreś z moich pytań, choćby tylko jedno, proszę Cię bardzo o odpowiedź. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy. Pozdrawiam, Szejdi.
 11. Szjdss

  <TTT> Katyushka

  Witam. Słowem wstępu chciałbym zapytać panów wypowiadających się wyżej, co rozumieją przez to, że nasz serwer potrzebuje kobiety w administracji. To, że ktoś ma większe piersi niż my, administratorzy, nie oznacza, że będzie się lepiej sprawdzał w tej roli. Od razu odnosząc się do argumentu w stylu "kobiety mają inny tok myślenia" - każdy człowiek ma swój inny rozum i indywidualny tok myślenia, niezależnie od płci. Również do osób wyżej, nie rozumiem dlaczego wypowiadacie się pozytywnie nie popierając tego nawet żadnymi dowodami, oraz specjalne pytanie dla pana nade mną, dlaczego wypowiada się o osobie, z którą miał przyjemność raptem 2 razy. Co do samej Katki, uważam, że nie nadaje się ona na administratora. Jeszcze pół miesiąca temu klęła jak szewc, mogąc wcisnąć w jedno zdanie trzy brzydkie słowa (w tym przypadku były to wyrazy na "k" i nie chodzi tu o kurkę wodną), przy czym po dostaniu gaga od Cezarego zaczęła go męczyć na prywatnym czacie. Gdy ten ją już odgagował na prośbę jej oraz kilku innych graczy, ponownie zaczęła kląć, ironicznie przy tym rzucając "oh, przepraszam bardzo, bo jeszcze szanowny adminek mnie znowu zgaguje", co skutkowało kolejnym gagiem, już do końca mapy. Poza tym, jak pewna osoba dobrze zauważyła, Katka może mieć skłonności do faworyzacji swoich przyjaciół. Niestety, nie mogę nic udowodnić jeśli chodzi o mnie na temat jej możliwego kolesiostwa, jednak uważam, że Pan kilka postów wyżej zrobił to całkiem dobrze i poproszony o szczegóły chętnie głębiej przedstawi o co chodziło z tym bronieniem. No i nie wiem, czy ten dopisek w czwartym punkcie miał mnie zachęcić żeby Cię poprzeć, czy wręcz przeciwnie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru, Szejdi.
 12. Szjdss

  [TTT] Szejdi

  Witam. 1. Wiek: 16. 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:49927330. 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem na żadnym oficjalnym serwerze. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach aktywność niektórych administratorów jest prawie znikoma, toteż dodatkowa para rąk nie zaszkodzi. W dodatku, często spotykam się z narzekaniem na niesprawdzone reporty, czym mógłbym się zająć i z powodu mojego szybkiego przyswajania nawykuz czasem robiłbym to coraz sprawniej. Jestem również dosyć znajomą stałym graczom osobą, ponieważ na serwerze gram od 2014 roku, co dla administratora jest całkiem ważną cechą. Nie podoba mi się też ostatnio mający miejsce napływ nowych graczy, tych spokojnych i nie, tylko z mutacją i bez, dlatego chciałbym przerzucić ich przez sito i pozbyć się tych, którzy przeszkadzają innym w grze. Z góry również zapewniam, że w przeciwieństwie do niektórych administratorów nie mam zamiaru nadużywać komend z zakładki fun takich jak explode czy launch. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko, Szejdi.
 13. Szjdss

  <BR#1> Matrix1773

  Witam. Mimo, że na samym trybie i panujących tam zasadach się nie znam, więc na temat samego podania nie wypowiem, to znam się trochę (chyba) na języku polskim, a przynajmniej posiadam umiejętność stawiania znaków interpunkcyjnych w właściwych miejscach. Co do większej części (tej górnej, aż do momentu wypowiedzi na temat podania) posta mógłbym się odnieść, mówiąc że są to stwierdzenia i rzeczy, które albo są oczywiste, albo nikogo nie interesują (patrz np. komentarz do posta NocnegoTajemnika). Wybacz mi Navy, bo nie znam Cię za dobrze, ani nie miałem przyjemności grać z Tobą na Breachu, ale z mojego punktu widzenia to wygląda jak głupie wymądrzanie się. Poprawiasz każdego w całym temacie na każdym kroku. komentujesz wszystko i zawsze w taki sposób, aby pokazać same głupie wartości czyjejś wypowiedzi. Proszę Cię, kiedy najdzie Cię znowu ochota na napisanie posta w tym stylu przejdź obok tematu i przymknij jedno oko. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia, albo może i wieczoru, Szejdi.
 14. Szjdss

  [ban] mz58

  Witam. Odwołanie równie śmieszne co powód bana. Cztery dni za głupie napisanie "szukam przyjaciół" w reporcie to chyba przesada, za takie coś szkoda nawet karać więcej niż jednym slayem, ale u was chyba rzeczywiście jest jakieś przeludnienie, skoro pozbywacie się graczy z taką łatwością. Administrator jest od pomagania, a nie od pokazywania, jak to potrafi się wlepić bana i pokazać swoją moc. Jestem pewien, że gdyby administracja upomniała gracza, przeprosiłby on i więcej nie pisał takich bzdur w reportach, ale co ja tam wiem, nigdy nie byłem administratorem, a tym bardziej na Breachu. Ogółem rzecz biorąc, jestem za odbanowaniem, chociaż autor tematu powinien na przyszłość poważniej pisać odwołania i nie pisać trash reportów. Pozdrawiam, Szejdi
 15. Szjdss

  Propozycje piosenek do basscanona

  Witam, https://youtu.be/Us_owgwskyk?t=23s - od 23 sekundy. Pozdrawiam, Szejdi.
×