Jump to content

Szjdss

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

About Szjdss

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday February 19

Informacje

 • Steam ID
  76561198060120388
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z miejsca, gdzie budują domki z węgla.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2429 profile views
 1. Szjdss

  [odwołanie] Oliver Queen

  Hej. Nadałem bana, ponieważ Oliver złamał zasadę, którą gdzieś po trzydziestu sekundach rundy pierwszej ustaliłem, kiedy zauważyłem, że Oliver wraz serkiem brali w ręce propy, udając się do miejsca skąd zawsze gracze wskakują na dach. Brzmiała ona tak jak została wyżej zacytowana (cyk). Następnym razem bądź bardziej uważny i zwracaj uwagę na wiadomości na czacie tekstowym. Bana zdejmuję. Pozdrawiam, Szejdi the Cruelest.
 2. Szjdss

  [ban] skórkowy

  Witam. Pewnego razu miałem przyjemność adminować Jaila, jakoś niedługo po jego odrodzeniu. Wbił "Azus", a raczej Skórkowy na jego koncie. Zaczął rozdawać punkty z pointshopu, które sobie dodał za pomocą komend innym (świadek twierdzi, że tylko Tako dostał punkty, ale podejrzewam, że Puta również, może nawet ktoś jeszcze). Podobno miało to być po to, żeby go nie sprzedali, ale jakoś mnie doszły i tak wieści. Omijanie bana na koncie administratora, który ma permisje do wielu serwerów naszej sieci i wykorzystywanie komend to zdecydowanie nie jest stosowne zachowanie, to samo się tyczy co prawda Azusa, który Ci swoje konto udostępnił, ale cóż. Zaśmieję się na głos z tego, który tego bana zdejmie. Pozdrawiam, Szejdi, the Cruelest.
 3. Nie wiedziałem, że kroniki breachowców miały mieć spin-off w kolaboracji z TTT.
 4. Szjdss

  [Ban] Filip

  Witam. Sprawa jest nieco zagmatwana, ale postaram się to jakoś wytłumaczyć. Już z czasów przed banem, wiedziałem że Tako omija chociażby karmabany na innym koncie, powiedział mi to bodajże Danken kiedy spytałem go, czy nie zna gracza o jakimś tam nicku, który wtedy miał (zwrócił moją uwagę swoim wyższym niż przeciętnym poziomem gry). Dnia 15.04, jakoś tak wyszło że siedziałem razem z Tako i paroma innymi osobami na tsie, rozprawiając o pierdołach. W pewnym momencie sobie wbiłem na TTT i zobaczyłem, że Tako omija poważniejszego bana (do czego sam się niejednokrotnie przyznawał później), którego nadał Snajpero. Wszystko jest ładnie na filmiku (wzium), jakby ktoś powątpiewał. Wachu może sprawdzić IP z wtedy, czy coś. Wczoraj zostałem przyjęty jako operator na okres próbny i otrzymałem z powrotem uprawnienia na sb, więc uznałem że jak zobaczę Tako na multiku, to najpierw go ostrzegę, a jak nie usłucha to wyleci z permem. Wieczorem, wbiła osoba na alcie Tako. Subtelnie ją ostrzegłem, że na następnej mapie nie chcę jej widzieć, niestety nie usłuchała i zaraz po załadowaniu następnej mapy wlepiłem perma. Z tego co twierdzili Tako i Puta po nadaniu kary, konto jest altem Puty i hasło do niego ma więcej osób niż ich dwójka, a w momencie nadania bana na serwerze grał Puta. Szczerze, nie wiedziałem czy potraktować to jako pomoc w omijaniu bana osobie zbanowanej, czy jak, dlatego Pute zostawiłem w spokoju, a Tako już dostał tego perma za to, że grzeszył tuż przed nadaniem mi uprawnień. Później przekazałem przez adwokata Tako, który go wiernie bronił na Discordzie, że luźno dam mu unbana jeśli za dwa miesiące napisze odwołanie, tylko żeby potem nie odwalał już czegoś takiego. Dobrowolnie bana nie zdejmę, bo uważam, że jest słuszny. Mimo głupiej sytuacji, jest słuszny. Pozdrawiam cieplutko, Szejdi, the Cruelest.
 5. Szjdss

  Mapy do Dodania

  Pierwsze dwie były, wyleciały, bodajże sprawa FPSów, ale nie pamiętam dokładnie. Wszystkie mapy od tego postu w górę zostały dodane ~Wachu
 6. Szjdss

  [TTT] LupoFajnie

  Witam. Dziękuję za nominację na to zacne stanowisko niani, @PutaMadre. Jako szczęśliwe małżeństwo, razem z @DnCiak zastanawialiśmy się właśnie nad adopcją. Jednakże, nie wydaje mi się, aby kandydat był na tyle dojrzały, aby sprawować funkcję operatora (administratora, który ma dostęp do komend z zakładki fun tym bardziej). Nie przyglądałem mu się zbyt blisko, aczkolwiek osoba, która zmieniła o mnie swoje zdanie tylko przez to, że dostała dwa razy granatem wybuchowym wydaje mi się mało wiarygodna. Dochodzi również kwestia tego, że gracze mogą nie traktować poważnie kogoś, kto jest od nich młodszy, szczególnie jeśli różnicą może być nawet dziesięć lat. Aczkolwiek doceniam determinację, która nim kieruje skoro podanie składa już drugi raz. Niestety muszę być na nie, a szkoda, bo lubię dzieci. Miłego wieczoru!
 7. Szjdss

  Czy da się skrócić ban?

  Odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam.
 8. Szjdss

  Propozycje i pomysły

  Opcja unikania bycia zdrajcą, tak jak jest z detektywem po F1.
 9. Szjdss

  BezspornieNajlepszyGraczTejGry (PERMGAG)

  Witam. Masz całkowitą rację, od kiedy straciłeś rangę i wyleciałeś z administracji jej poziom zdecydowanie wzrósł, bo nie ma w niej już Scrubsa. Znając waszą grupkę to pewnie przykleiliście się do tej trzynastolatki i lataliście jej wokół dupy, albo jakiegoś innego weeaba czy ośmiolatka. Jeśli tak, to myślę, że możesz posiedzieć z pgagiem trochę, jednego irytującego trolla na voicechacie mniej. Szkoda tylko, że nie ban i szkoda, że tylko ty :/. Pozdrawiam serdecznie, Szejdi.
 10. Szjdss

  <TTT> The Cruelest

  Witam. 1. Wiek (preferowany >= 16): Siedemnaście. 2. Adres e-mail: [email protected] 3. SteamID oraz namiary: STEAM_0:0:49927330 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem już raz administratorem na naszym strefowym TTT (link do podania tutaj), obecnie jestem jeszcze na martwym serwerze JB. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na strefowym TTT gram od sierpnia dwa tysiące czternastego roku, zazwyczaj grałem regularnie nie licząc kilku mniejszych przerw i epoki żywego JB, toteż myślę, że jestem dla wielu kojarzoną twarzą, mimo że nie odzywam się zbyt często na serwerze. Jeśli chodzi o sprawny mikrofon - posiadam takowy, lecz nie używam, bo nie czuję takiej potrzeby. Wyczuwalne są braki w kadrze, szczególnie że 10/16 administratorów i operatorów razem wziętych w ciągu ostatniego miesiąca wbiło mniej razy na serwer niż chociażby Batumen. Jako że spędzam trochę czasu na serwerze a dodatkowa para rąk do roboty zawsze jest mile widziana myślę, że mogę pomóc wypełnić chociaż trochę lukę w braku opieki na serwerze. Posiadam doświadczenie z poprzedniego okresu, gdy adminowałem i potrafię szybko sprawdzać reporty, do tego wymierzać odpowiednie kary do czynu. Ze względu na to, że nie znam się bliżej ze zdecydowaną większością serwera zapewniam obiektywizm i brak tego słynnego w gronie strefowiczów kolesiostwa. Poza tym, miłą kwestią jest zarezerwowany slot =]! Jak zwykle pozdrawiam cieplutko, Szejdi the Cruelest.
 11. Szjdss

  Przeterminowane warny

  Dobry wieczór. Data nadania warnów wraz z powodami: - August 26, 2017, spam (§ 2.16 § 2.18). - May 7, 2017, używanie czerwonego kolorku jako zwykły użytkownik forum (tylko trzy znaki, dragonfly pls). - May 7, 2015, niewłaściwy język. - January 29, 2015, niewłaściwy język. Decyzja: Wszystkie cofnięte. Niestety nie widzę możliwości usunięcia 1 punktu ostrzeżenia (pod względem technicznym) Cóż, warny są całkiem stare, więc liczę na ich usunięcie. Pozdrawiam.
 12. Szjdss

  Dach na Goldenie...

  @Sir. Danken Lore Ludzie dostawali ode mnie za to kary, bo nie po to jest T-Room, żeby niewinni wchodzili sobie do niego tak po prostu. Często mnie to frustrowało, kiedy wbijałem do T-Rooma normalnym wejściem i dostawałem od razu głowę, bo ktoś sobie w nim biega. Tak samo jak widziałem, że ktoś sobie skacze w nim - nie wiedziałem, czy mam go zabić, czy nie. To nie kwestia tego, czy wejście tam jest proste czy nie, tylko kwestia tego, że to niesprawiedliwe w stosunku do zdrajców. Na sześćdziesiątej siódmej ulicy jeśli niewinny wejdzie do T-rooma to tylko z głupoty zdrajcy, a tam miejsce staje się pospolite i może tam wejść każdy, a tak nie powinno być. Ogólne banowanie wchodzenia do T-roomów jest bez sensu. Co najwyżej właśnie wchodzenie tam sposobem, który nie był w domyśle autora mapy, czyli właśnie propflyem albo stuckiem (swoją drogą nie doczytałem się, aby wchodzenie stuckiem do T-rooma było zabronione), ale imo można to podciągnąć pod bugowanie mapy i to był zawsze powód, za który dawałem karę.
 13. Szjdss

  Dach na Goldenie...

  Czy ja widzę pretekst do wyrzucenia tej beznadziejnej mapy?! jk Zawsze byłem przeciw wchodzeniu i forsowałem karanie za wchodzenie do T-Rooma w sposób nieprzewidziany przez autora mapy. Jak dla mnie, powinno to być karane, tak jak ja to zazwyczaj robiłem z T-Roomem na ttt_town_cośtam, bo to bardzo podobna sytuacja. Mimo wszystko calywtrawie oznajmił, że pojedyncze akcje tego typu nie będą karane, lecz nagminne wykorzystywanie tego błędu mapy będzie skutkowało uwagą do zeszytu i będzie uznawane za trolling. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Gracze mogą sobie tam wchodzić.
 14. Szjdss

  [skarga]Laki

  Witam, temat otwieram. W całej tej śmiesznej sytuacji nikt nie jest bez winy, bo notorycznie nawzajem się prowokowaliście (no chyba, że ta policja była na serio, to wybaczcie ale wiecie jak jest, ciężko traktować coś takiego poważnie). Co do sytuacji zawartej w skardze - Laki jest winien, nie powinien prowokować, sprawdzać swojego trash reporta i ciągnąć dalej sprawy z powodu prywatnej nienawiści do Mateła. Za to należy mu się piętnaście minut w ciszy w kącie twarzą do ściany i pouczenie, żeby więcej sobie prywatnych krucjat nie odstawiał, szczególnie że stworzył posta z głosowaniem na prywatnym forum. Jeśli chodzi z kolei o Mateła, to jestem prawie identycznego zdanie jak Danken - Mateło wprowadza nieprzyjazną atmosferę na serwer, jest agresywny w stosunku do ludzi o odmiennych poglądach, jest mściwy, zdarza mu się często używać wulgaryzmów i wyzwisk, no i powiedzmy to wprost, jest irytujący. Don jest mimo wszystko jednym ze starszych na ten moment graczy na naszym serwerze TTT, bo dużo osób poodchodziło i powinien zdawać sobie sprawę, jak należy się zachowywać na serwerze. Właściwie to nie tylko na serwerze, powinien znać ogólne zasady netykiety które według regulaminu są na nasz serwer narzucone (podobno znasz dobrze nasz regulamin, skoro jak to Laki napisał wytykasz mu go podczas kłótni na serwerze, prawda?). Według głosowania faktycznie, zadecydowano o eliminacji Mateła z naszej społeczności i się pod tym podpisuję. Mateło zasługuję na bana permanentnego za całokształt z możliwością odwołania się po miesiącu, dwóch. hurr durr kolesiostwo w administracji, Szejdi broni Lakiego i jego wypowiedź się nie liczy!!11 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru.
×