Jump to content

VargasOgnisty

Moderator
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

7 Followers

About VargasOgnisty

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 03/14/2000

Informacje

 • Steam ID
  76561198050270485
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdzieś
 • O mnie
  Nic ciekawego.
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

3245 profile views
 1. VargasOgnisty

  Zablokowanie spam boxa.

  Pozwolę ci coś wyjaśnić mateloo. Próbujesz mnie łapać za słowa i zasadę której nie złamałem. Cytując "Flood" to jest zalewanie czatu tym samym tekstem / pojedynczymi literami co sprawia że przesuwa ważniejsze / normalniejsze rozmowami. Przykład w spoilerze: Ostatni raz to ty podpadłeś nam jak i innym swoimi śmiesznymi postami które zostały ukryte a ty postowałeś to samo ponownie. Robiłeś z siebie klauna. I nadal ci to wychodzi. Teraz próbowałeś zabłysnąć próbując mi wytknąć złamanie zasady której nie złamałem. Więc czemu ty się dziwisz że teraz masz blokadę? Nie planuję ci zdejmować tej blokady dopóki naprawdę nie zobaczysz gdzie popełniłeś błąd i nie przeprosisz i nie okażesz skruchy. A za ten aktualny cyrk lądujesz z permem po wywnioskowaniu całej sytuacji wraz z Nonejmem.
 2. VargasOgnisty

  [TTT] LupoFajnie

  Ponieważ wiemy jak to się skończy. Zamknę ten cyrk.
 3. VargasOgnisty

  [ban]Nfz/EyeZo

  Jeszcze raz zrobicie sobie syf i kłótnię to polecą warny. Czyszczę temat ze zbędnej treści.
 4. VargasOgnisty

  odwolanie

  Pozwolę sobie dorzucić swoje 5 groszy. Ziomek daj sobie siana i nie rób już tych multikont bo jak widać UB ci nie dadzą. A ty tymi kontami sobie grabisz. Koniec kropka.
 5. VargasOgnisty

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  No. Poczytało się więc czas podsumować coś tam. Dowód od Gerarda - Wystarczający. Zasada jest prosta. Nie twój? Zabijasz a nie z nim przesiadujesz. Utrudniasz innym rozgrywkę i przyjemność wygranej. Nie zabijając się równie dobrze działa jak współpraca. A to już łamie się z zasadą TTT czyż nie? No własnie. Wina już po waszych stronach oskarżeni. Traktowanie graczy - Z sensem. Świeżaki to zawsze ciamajdy (bez urazy) które pierw muszą zapamiętać regulamin i co jak działa. Bo znając życie większość wyszukała serwer nie po znajomości czy przez forum latając po necie. A przez samego Gmod'a w wyszukiwarce serwerów. Zanim pewnie im się wszystko pobrało itp itd. Równie dobrze otwierają zakładkę steama i przeglądają pierdoły na przeglądarce steamowej albo zmniejszają grę i czekają aż się pobierze. Nie zawsze (ale są tacy) gracze w trakcie sprawdzania odważą się czytać regulamin podczas loading screenu albo od razu wbijając na forum. Bo im się po prostu zazwyczaj nie chce w takich momentach. Więc u niego bany są inne zazwyczaj. Ponieważ jest wiele sytuacji których nie ma w regulaminie. A a natomiast gracze Weterani którzy już dużo przegrali na serwerze. Powinni równie dobrze wiedzieć co ich czeka jak przeskrobią coś na dany stopień. Nie ma zmiłuj. Pokazałeś że tu grasz to trzymaj się zasad i nie psuj innym gry bo nagle ci się po danym czasie zachciało śmieszkowania. Pokazujecie wtedy zero klasy i wasze chamstwo w najgorszy sposób. (No może nie aż taki.) P.S Chociaż za Gmod admina już nie robię. Prosiłbym by ci nie związani z sprawą nie truli dupy i robili większego bałaganu. Admin który zna sytuacje, świadkowie i oskarżony niech się tutaj wypowiadają. Nie ma sensu dowalać swoich paru groszy w zdaniach powtarzając to samo jak ktoś już powiedział gdzie coś jest sprzeczne czy też nie, jeśli nie byliśmy w daną sytuacje zamieszaną. Dziękuję i do widzenia. Również uważam za ban słuszny. I nie widzę sensu jego ściągania jeśli sobie nie przemyślicie minimalnie przez miesiąc tego co zrobiliście. I niech któryś jeszcze raz na kogoś wjedzie to stawiam warn. Ten post jest wyjątkiem od sytuacji zajścia/świadka by wyjaśnić każdemu by takie coś było jasne dla was.
 6. VargasOgnisty

  Stare Explode Station.

  Chociaż rzadko grywam. Wypowiem się bo miałem do czynienia z czymś takim. A ujmę to tak: "Vroom vroom gonimy traitora skręcił za prawym korytarzem. Odbiór." *Drift w stronę tego korytarza by złapać go. Lecz łapiemy gumę i z driftu nie drift a gwiazda przez okno bo wylecieliśmy. Gościu mikrofalówkę ze sklepu co kupił wywalił z bagażnika kieszeniowego* A tak nie odwalając maniany? Była irytująca i były widoczne nie raz skargi na to. Co zostało zastąpione to jest zastąpione i nie ma sensu tego zmieniać. Wystarczy że podrzucisz nagle coś takiego jak się inni lecą i by nagle wszyscy umierali. Nie ma sensu wmuszać broni by gracze zamiast wykazać się skillem. Używały tylko "danego" przedmiotu bo inaczej nie potrafią i muszą mieć właśnie tą mikrofalówkę bo "JA sam myślę że tak by było ok." Nie nie widzę przyszłości tego.
 7. VargasOgnisty

  Propozycje i pomysły

  Opcjonalnie dodaj sobie adminów na steamie do znajomych i napisz do nich o zaistniałej sytuacji. Albo zrób screeny logów i tyle. To też pomaga.
 8. VargasOgnisty

  Usunięcie ostrzeżeń

  Chyba tak. Zamykam.
 9. VargasOgnisty

  Jaka to gra?

  Toż to Metro 2033 Redux. To teraz ja
 10. VargasOgnisty

  Arma 3 alits life

  Zamykam. Natomiast otworzę jeśli znajdzie się potrzeba
 11. VargasOgnisty

  Discord

  Będąc na stronie głównej forum po prawej znajdziesz zakładkę z Discordem. Tam wciśnij connect, a następnie się zaloguj. Wszystko łatwo i wygodnie bez potrzeby linków.
 12. VargasOgnisty

  Propozycje i pomysły

  Gerard. Ty jak grochem o ścianę. Może kiedyś dasz już spokój? Wiemy że to nie przejdzie. Było działać jak były szanse.
 13. VargasOgnisty

  <TTT> SirFliper

  Przeszłość przeszłością. Ale mam powody nie licząc tamtych dziejów. Nie bez powodu wcześniej straciłeś uprawnienia. Jeździłeś po byle kim. (Szczególnie mnie) Ale że masz nawet czelność i nawet chęć na to by pisać podanie nawet jak nie grasz wystarczająco. To nie mam słów. Głównie powody. 1. Nie grasz wystarczająco. 2. Nikt nie zna cie teraz 3. Zawiniłeś srogo w przeszłości. 4. Równie dobrze wiemy że te podanie to potężny żart. Do tego po 1-szym kwietnia by dosolić. Nie.
 14. VargasOgnisty

  Dodanie emotikony Kappa

  Nie widzę tego sensu. Według mnie legendarne comic face'y wystarczają. Dodawać z powodu tego że jedna osoba chce to na co to komu?
 15. VargasOgnisty

  <TTT> Miecio.Pieczykon

  Podzielam to samo zdanie co Tomislav. Dodam tylko to. Że aktualne podania są żądne władzy. By nikt im nie mógł przerwać. A żeby tyrali swoje dalej. Dobre czasy przemineły, a dobre podanie to jak perła. Od dawna go nie widać w tym morzu. NIE. Pozdrawiam.
×