Skocz do zawartości

nonejm

Moderator
 • Zawartość

  356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

1 obserwujący

O nonejm

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 05/22/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1677 wyświetleń profilu
 1. nonejm

  Skarga na gracza "buchal"

  Po pierwsze. Napisz zgodnie ze wzorem. Po drugie: Wszystkie informacje przekazujemy na forum w skardze. Nie robimy prywaty Po trzecie: Nie pisz post pod postem Po czwarte: To co sobie na priv piszecie POZA serwerem - nas nie interesuje.
 2. nonejm

  [BAN] Mefizu

  @Remzo wypowiedz się proszę. Ban nie za moich czasów. Może Ty coś naświetlisz . Ogólnie nie mam nic przeciw (było to szmat czasu temu) jednakże chciałbym byś się wypowiedział.
 3. nonejm

  [BAN] A$tor

  W tej kwestii nic sięnie zmieniło. Napisz za dłuższy czas.
 4. nonejm

  Darmowe gry na platforme Steam

  Orwell za darmo. https://www.humblebundle.com/store/orwell
 5. nonejm

  [BAN] Heroes

  Wyrok bestialskiego i nieludzkiego potwora Ile Ty tych ostatnich szans miałeś?! Bo przestałem liczyć.... Jak to kiedyś mówiłeś. Nie macie psychy ... Ale czekaj. Mam psyche i jaja . Nie.
 6. nonejm

  Memy z Placu.

  ICETEA ma małego - nabrało nowego znaczenia.
 7. nonejm

  [Konkurs Kowboja] - Wyniki

  Jak już wspomniałem będą różne konkursy w trakcie . Dziś odbył się konkurs na najlepszego kałboja I Miejsce: @Gryfeld - 500 kg ziemniaków II Miejsce: @bobuu - 250 kg ziemniaków III Miejsce Maxiur - 100 kg ziemniaków Gratulacje dla zwycięzców.
 8. O co chodzi? - Od dzisiaj zaczynamy cykliczny konkurs na Placu Zabaw. Ostatniego dnia każdego miesiąca, trzy pierwsze osoby zgodnie z kategorią zostaną nagrodzone. Kto może wziąć udział w konkursie? - Każdy gracz spełniający warunki podane poniżej. Dyskwalifikacja - Osoby, które będą próbować zdobyć przewagę nad pozostałymi graczami w sposób nieodpowiedni (np. pozostawianie swojej postaci w stanie AFK) oraz oszukujące zostaną zdyskwalifikowane z konkursu. Co trzeba zrobić by wziąć udział? - Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki: Grać na serwerze Plac Zabaw. Należeć do grupy Steam Placu Zabaw Ogłoszenie wyników - Pod koniec miesiąca lub na początku następnego w tym temacie pojawią się wyniki osób które uzyskały miejsce na podium w danej kategorii konkursy Odebranie nagrody - Osoby wytypowane na podium mają maksymalnie 7 dni na skontaktowanie i umówienie się z Adminem poprzez Steam lub wiadomość prywatną na forum w celu odebrania swojej nagrody, po upływie tego czasu nagroda przepada. Nagroda zostanie otrzymana na serwerze po uprzednim umówieniu się na dzień jej odbioru Kategorie zabaw i wyniki: 1. Nolife serwerowy (Ilość przegranego czasu w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - 2 tony ziemniaków II miejsce - 1 tona ziemniaków III miejsce - 0.5 tony ziemniaków 2. Kolekcjoner ziemniaków (Ilość posiadanych ziemniaków w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - 1 tona ziemniaków II miejsce - 0,5 tony ziemniaków III miejsce - 0.25 tony ziemniaków 3. Mistrzowie coursa (Najlepszy czas na wybranej co miesiąc mapie w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - 2 tony ziemniaków II miejsce - 1 tona ziemniaków III miejsce - 0.5 tony ziemniaków 4. Mistrz akcji (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na Youtube z oznaczeniem placu zabaw i IP ) I miejsce - 5 ton ziemniaków + rezerwacja slota II miejsce - 3 tony ziemniaków III miejsce - 2 tony ziemniaków 5. Mistrz mema (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na forum w odpowiednim dziale. https://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11412-memy-z-placu/) I miejsce - 2 tony ziemniaków II miejsce - 1 tony ziemniaków III miejsce - 0,5 tony ziemniaków PIERWSZY RANKING: 31.08.2018 MAPA COURSE BRANA POD UWAGĘ: mg_zeizeiii
 9. nonejm

  Nowy Moderator

 10. nonejm

  [skarga] Skarga na gracza Adaministrantor

  2 dni milczenia totalnego mam nadzieje że BoguS zmądrzejesz.
 11. nonejm

  [BAN] A$tor

  Na pewno więcej razy się nie powtórzy. Użyłeś tego o jeden raz za dużo. Nope
 12. nonejm

  Pomysł na event z okazji "wielkiego update"

  Podzielam zdanie. Jest amnestia, jest dział odwołań. A takie pomysły zostaw dla siebie. Nastepnym razem postaraj się napisać coś inteligentnego. My podchodzimy do tego poważnie i szanujemy swoja prace wiec i Wy ją szanujcie. I nie robimy z tego serwera śmietniska
 13. nonejm

  Wielki update - 11.08.2018

  @Jakub Jakub ;) wszystko w swoim czasie . Zostanie dodany odpowiedni temat .
 14. nonejm

  [Ban] Bochen

  Tak - dostał unbana - Każdy wtajemniczony zna temat ogniska natomiast niewtajemniczeni uznają to za reklame. Logiczne zatem żeby nie prowokować do takich sytuacji i nie naginać regulaminu.
 15. nonejm

  [Ban] Bochen

  Czekaj czekaj. Profeska pisze w imieniu Bochena .... idac dalej odwoluje sie do bana ktorego odwolanie zostalo napisane rano z innego konta na forum po którym wiadomo że to heroes?! Śmierdzi mi tu
×