Skocz do zawartości

nonejm

Moderator
 • Zawartość

  402
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

O nonejm

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 05/22/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

2265 wyświetleń profilu
 1. nonejm

  [ban] Zajuu

  Zgadzam się z przedmówcą. Nie widać nawet cienia podejrzenia, że posiada aimbota.... czysty fart nie żaden cheat. . . I też ciężko oceniać po jednej "podejrzane"j akcji czy ktoś jest odpalony.
 2. nonejm

  Mega okazje na gry. Promocje/zniżki

  Ubisoft i weekend zniżek https://store.steampowered.com/sale/ubisoft_weekend/?snr=1_4_4__118
 3. nonejm

  BR#2 skate036

  Skoro twierdzisz, że podanie napisałeś bez sensu, Twoja kandydatura również jest bez sensu. Widać przewidywać przyszłość umiesz bo patrząc na posty innych doczekasz chyba następnego razu i wykorzystaj to mądrze. Co do Twojej kandydatury. Nie znam Cię, Nie gram na Gmodzie, ale zważywszy na to jak podszedłeś do pisania podania - nie widzę Cię w gronie administracji.
 4. nonejm

  [Skarga] Alucard, NavySealPL

  Ponieważ zostałem wywołany do tablicy odniosę się do tego. Wyjdę trochę poza swoje uprawnienia za co przepraszam gospodarzy. 1. @Makklowicz ♥ dostajesz unbana . Chciałbym zaznaczyć byś w przyszłości nie wykorzystywał uprawnień po rezygnacji/wyrzuceniu z grona administracji. Podobne ale na większą skalę miały miejsca na Placu Zabaw, gdzie sytuacja skończyła się permem na forum jak i serwerach. Niech to będzie przestroga dla Ciebie i każdego innego, komu przyjdzie do głowy taki pomysł. Ban był zasadny jednak jego wielkość już nie. Owszem błąd również leży po stronie administracji, która powinna zadbać o to byś po rezygnacji/wyrzuceniu nie miał uprawnień. 2. Kwestia skargi na @NavySealPL oraz @Alucardd decyzja zostaje "zawieszona" do czasu. O ile sytuacja z @Alucardd została w jakimś stopniu "rozwiązana" poprzez rezygnację, pozostaje jeszcze kwestia z całą sytuacją w gronie administracji gmod. W związku z tym będzie to tematem najbliższego zebrania Administracji Strefy Gier, by rozwiązać daną sytuację, jak również wypracować rozwiązania które w przyszłości zapobiegną by zaistniałe problemy się pojawiały.
 5. W tym temacie można odwoływać się od warnów zgodnie z zasadami ujętymi w poście załączonym poniżej. Czas rozpatrzenia podania nie jest powiedziany. Będziemy starać się robić na bieżąco, w przypadku gdy podanie nierozpatrzone wisi powyżej tygodnia proszę o ponowne przypomnienie się w tym temacie składając jeszcze raz podanie. Regulamin ponownie wklejam poniżej: Krótki wzór podania o odwołanie: Data nadania warna wraz z powodem: (w przypadku kilku wypisujemy wszystkie które chcemy usunąć) np. 1. 19.01.2018 - spam na czatbox 2. 20.02.2018 - offtopic itd. Decyzja: - tu pozostawiamy puste pole dla moderatora/administratora który odpisze czy daną czynność wykonał czy też nie. W przypadku odmowy zdjęcia przeterminowanego warna będzie to uzasadnione.
 6. Witajcie Od dnia dzisiejszego zostaje wprowadzony nowy system warnów. 1. Warny będą dawane na okres 12 miesięcy - po czym automatycznie wygasną. 2. Wyjątkiem od pkt. 1 są ciężkie naruszenia regulaminu - tu warn pozostaje w mocy na czas nieokreślony. 3. Osoby, które notorycznie łamią regulamin / ukrywane są ich posty / ostrzegane - dostaną ograniczenie dodawanej zawartościZawartość dodana przez użytkownika do wskazanego czasu będzie musiała zostać ręcznie zatwierdzona przez moderatora, zanim będzie można ją wyświetlić. 3. Warny będą dawane w ostateczności, przede wszystkim będą wykorzystywane inne narzędzia moderacyjne. Jednakże od tej reguły stanowią wyjątki. Zostanie utworzony dodatkowy temat "Przeterminowane warny" - gdzie będzie można odwołać się od warnów danych z przed dnia 20.03.2019. -W przypadku gdy warn bezterminowy został dany w terminie 12 miesięcy wstecz od dnia 20.03.2019 - zostanie on przemianowany na warn terminowy z datą wygaśnięcia 12 miesięcy od chwili go nadania. -Warny nadane powyżej okresu 12 miesięcy zostaną wycofane Administracja zastrzega, że każdy warn zostanie rozpatrzony indywidualnie i nie jest zasadą, że zostanie on usunięty.
 7. nonejm

  [Skarga] Alucard, NavySealPL

  Dzieci, dzieci, dzieci... Ta dziecinna przepychanka, która na kilometr zajeżdża gówno burzą jest żałosna. Zachowujecie się, byle dopier... drugie stronie. Dziecinne screeny i wrzucanie sobie na wzajem gówna do piaskownicy... Vargas dość dobrze podsumował. Dlatego zamykam Wam piaskownicę i zabieram zabawki. A że 1% w tym temacie był z sensem czyli skarga vel odwołanie od bana - zwracam się do administracji gmoda o rozpatrzenie we własnym gronie kwestii unbana dla makkłowicza. Macie określić sobie DEADLINE informując o tym w poście. Po czym jeden z Was przedstawi wynik Waszej debaty. -Tu napiszcie do kiedy rozpatrzycie skargę- Nigdy nie chciałem wchodzić w paradę w inne serwery oraz ich administrację, ale dziś zrobię wyjątek. Dlatego też Apeluję, Wybaczcie Panowie/Panie/Gendery/Cispłciowi, ale macie niezły burdel na tym gmodzie od najprostszych rzeczy i nieogarnięcia prostej skargi o unbana po hierarchię i organizację, oraz wewnętrzne spory i zgrzyty... Może czas najwyższy na rewolucję albo ewolucję? Jeśli sami nie umiecie ogarnąć tam wewnątrz swojej piaskownicy @Remzo ; @Latający @Wachu Wam pomogą.
 8. nonejm

  [Skarga] Alucard, NavySealPL

  Witajcie. W związku z bardzo silnym shitsztormem w tym temacie napiszę to tylko raz. 1. Wszelkie posty które nie będą NA TEMAT lub NIE WNOSZĄ NIC będą ukrywane a delikwent dostanie z automatu warna. Zacznijcie pisać i rozmawiać jak dorośli bo póki co przeciągacie line z jednej strony do drugiej , a cały temat to tylko wylewanie bólu dupy i jazda gównem po forum w związku z niespełnionymi ambicjami ... Będę obserwował ten komediodramat 90210 , I apeluję o merytorykę. A jeśli dalej będziecie bawić się jak dzieci to zamknę Wam tą piaskownicę, schowam zabawki i przyślę tatusia by Was ogarnął. Jeżeli w ciągu 24h temat będzie dalej w zawirowaniach trąby sraczkoburzy, temat zostanie zamknięty do czasu decyzji @Wachu , lub też innego odpowiedniego organu.
 9. nonejm

  Zablokowanie spam boxa.

  Niestety Twój całokształt działalności jest przeciw tej społeczności. W związku z tym opuścisz dom wielkiego brata.
 10. nonejm

  Zablokowanie spam boxa.

  Do czasu wyjaśnienia sytuacji i by nie robić zbędnego spamu temat chwilowo zamykam
 11. nonejm

  skarga krecik

  W związku, że byłem jednym z inicjatorów amnestii chcialbym przypomnieć jedną kwestię. chodzi to o "może " . Te sformuowanie to furtka dla administracji jak i graczy a o co chodzi? A o to że jeśli ktoś będzie po amestii i załóżmy zrobi np freekilla a ktosby zlozyl skarge, czy za takie coś należało by mu sie znów perm? No właśnie i tu wkracza ten punkt. Nie jestesmy zakladem karnym o zaostrzonym rygorze , a kazdy zasluguje na szanse, niemniej jednak nienznaczy to ze graczowi wolno wszystko. Jego postepowania sa oceniane indywidualnie za kazdym razem. Amnestia miala dac okazje wykazania sie gracza ze faktycznie zmienil sie i opanowal, a nakladanie mu kaganca nie ma sensu. Nikt nie jest swiety i za byle co bana nie dostaje. Rownie dobrze sam mogles dostac warna na forum za niezastosowanie sie do wzoru skladania skarg a sam temqt powinien wyladowac w koszu. Ale po co ? A no jestesmy tylko ludzmi i kazdy popelnia bledy wieksze za co dostaje sie kare jak i mniejsze ktore sie wybacza.
 12. nonejm

  [Ban]EyeZo

  Powiem to raz i zwracam się do wszystkich o zaprzestanie offtopicow. Rowniez do Ciebie NFZ. Od wyjaśnień są pw jeśli nie rozumiesz co zrobiłeś.
 13. nonejm

  [Ban]EyeZo

  Nfz - w tym momencie dostajesz warna za prowokacje oraz offtopic. I cyk dwójeczka. Ogarnij się chłopie bo twoja kariera na placu skończy się szybciej niż weekend.
 14. nonejm

  [Ban]EyeZo

  Byłeś, jesteś, będziesz nielubiany a na dodatek jesteś troszkę arogancki. Szansa może i Ci się należy ale bez zmiany swojego zachowania na serwerze jak i na forum nie widzę dla Ciebie szansy. Ja tu tylko to zostawię.
 15. nonejm

  [Skarga]o fuck! Pan Franciszek

  Do czasu sprawdzenia i wydania decyzji przez administrację temat zamykam.
×