Skocz do zawartości

nonejm

Moderator
 • Zawartość

  376
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

O nonejm

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 05/22/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1932 wyświetleń profilu
 1. nonejm

  Długość warnów na forum

  Kwestią nie jest gadanie tylko zaproponowanie czegoś. W mojej osobistej opinii (nie jako mod), można by było wprowadzić coś w takim stylu: Warn czasowy - warn który po X czasie wygasa Warn pernamenty - brak możliwości ściągnięcia warna - ciężkie naruszenie regulaminu A dodatkowo wprowadziłbym coś w stylu 3 warn - czasowy brak możliwości pisania na 24 h 4 warn - wszystkie posty będą zatwierdzane przez moderatorów forum lub serwerów. Dodatkowo można by wprowadzić warunkowe ściągnięcie bana - przez X czasu wszystkie posty przed opublikowaniem będą zatwierdzane przez moderację. W przypadku częstego naruszania regulaminu - warn powraca. Jeśli przez okres w/w X czasu nie będzie większych problemów - posty nie będą już zatwierdzane. Dodatkowo wprowadziłbym coś w rodzaju apelacji, - kwestie sporne decydowałaby "rada" czy coś w tym stylu z wyłączeniem osób które są w nie zamieszane. Można tu dorzucić również ewentualne spory lub osoby toxic które "niby" trzymają się regulaminu ale wprowadzają kwas na forum i do takiego czegoś zostałaby zgłoszona kwestii rozstrzygnięcia. Wprowadzenie: musiałby wyglądać w taki sposób by osoby które chcą zlikwidowania warna/bana złożyły adekwatne podanie. Później z automatu by warny wygasały - taki okres przejściowy. Kwestia dyskusji oczywiście ze wszystkim - jest to tylko od taki pomysł który zapewne zawiera wiele błędów Tak czy siak - jeśli chcemy innego systemu należy zrobić propozycję a tą przedstawić administracji celem rozpatrzenia
 2. nonejm

  Bezsensowny warn

  Twoja wypowiedź Twój głos: jestem na tak Argumentacja: bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja. A teraz mi powiedz ile ma ta argumentacja do samego podania kandydata na admina? Czy wnosi to coś do jego postawy wobec regulaminu, gracza lub samej decyzji administracji do przyjęcia na admina? Nie rozpatruje się podań i postów z argumentacją typu " o go weźmiemy bo lubi pić gorzką herbatę tak jak heroes" . Jest ona bezsensowna i nie na temat. Jeśli chcesz załóż sobie temat konesera herbaty bez słodzenia. A na posty pod podaniami wypowiadaj się merytorycznie a nie tylko po to by oddać głos.
 3. nonejm

  Bezsensowny warn

  Sam bym Ci wlepił Warna za to. Argumentacja nie jest w żaden sposób związana z podaniem i jego meteorytyką, a jedynie dygresją do żartów na serwerze (ja wiem o co chodzi)
 4. nonejm

  [ban] Heroes

  Nie wiem jak administracja się odniesie do tego ale chciałbym przypomnieć o jednym. ------- Edited @Heroes odpowiadając na twój post . Ze względu na to że mnie nie było ani nie oglądałem demka. - Nie napisałem, że jesteś winny czy też nie. Nie napisałem, że zrobiłeś źle czy też admin zrobił źle. Nie oceniałem sytuacji w żaden sposób. Przypomniałem pewną informację, której interpretacja należy do obecnej administracji.. --- Tyle było w moim temacie. Więc następnym razem zacznij czytać ze zrozumieniem i interpretować to. A takie "prowokacje" i "offtopicki" niezgodne z regulaminem forum zostaw dla siebie bo może, się to źle skończyć.
 5. nonejm

  [Plac Zabaw] sokowirowka

  Mam złe wspomnienia z tobą na serwerze. Za dużo kontrowersji i nie potrzebnej gadaniny. Nie.
 6. nonejm

  [Plac Zabaw] TABALUGA

  Brakuje Ci czasem cierpliwości i zdrowego osądu. Ale zaangażowanie jak najbardziej na tak póki co neutral.
 7. nonejm

  [PLAC ZABAW] Mały A'Tuin

  Gracz ogarnięty, rozważny i pomocny. Jak najbardziej na tak. (tylko zainwestuj w mikrofon xD)
 8. nonejm

  unban

  Napisz temat zgodnie ze wzorem
 9. nonejm

  Wstrzymanie Serwera(?)

  Nadejdzie taki czas że, powróci serwer. A tymczasem https://www.youtube.com/watch?v=t99KH0TR-J4
 10. nonejm

  Bomba przed 2:00

  dokładnie. Takie pluginy były za czasów 1.6 - jestem ciekaw czy można coś w tym kierunku zrobić. Jest to logiczne rozwiązanie bo bomba finalnie nie jest podłożona a gracz ukarany (nie psuje też rozgrywki wcześniejszym położeniem jej)
 11. nonejm

  Bomba przed 2:00

  Moim skromynm zdaniem plugin powinien zabijac delikwenta który próbuje położyć pake. Zabija go przed aktywacją
 12. nonejm

  Propozycje 2

  To juz jest na serwerze
 13. nonejm

  [TTT] DragonFly

  Panowie, proszę byście wypowiadali się sensownie i argumentami. Przypominam § 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do danego gracza - wyjaśnijcie sobie to albo prywatnie albo sensownie na forum. Ponieważ nie jestem związany w żaden sposób z TTT - będę obserwował ten temat ze względu na zażyłości które tu widzę. Dragon jednocześnie jako mod nie będzie używał go w ramach tego podania.
 14. nonejm

  [Plac Zabaw] Pro(f)eska

  Nie widzę przeciwwskazań do jego osoby. TAK
 15. nonejm

  [BAN] Mefizu

  @Remzo wypowiedz się proszę. Ban nie za moich czasów. Może Ty coś naświetlisz . Ogólnie nie mam nic przeciw (było to szmat czasu temu) jednakże chciałbym byś się wypowiedział.
×