Skocz do zawartości

nonejm

Moderator
 • Zawartość

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

1 obserwujący

O nonejm

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 05/22/1991

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1781 wyświetleń profilu
 1. nonejm

  Bomba przed 2:00

  dokładnie. Takie pluginy były za czasów 1.6 - jestem ciekaw czy można coś w tym kierunku zrobić. Jest to logiczne rozwiązanie bo bomba finalnie nie jest podłożona a gracz ukarany (nie psuje też rozgrywki wcześniejszym położeniem jej)
 2. nonejm

  Bomba przed 2:00

  Moim skromynm zdaniem plugin powinien zabijac delikwenta który próbuje położyć pake. Zabija go przed aktywacją
 3. nonejm

  Propozycje 2

  To juz jest na serwerze
 4. nonejm

  [TTT] DragonFly

  Panowie, proszę byście wypowiadali się sensownie i argumentami. Przypominam § 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do danego gracza - wyjaśnijcie sobie to albo prywatnie albo sensownie na forum. Ponieważ nie jestem związany w żaden sposób z TTT - będę obserwował ten temat ze względu na zażyłości które tu widzę. Dragon jednocześnie jako mod nie będzie używał go w ramach tego podania.
 5. nonejm

  [Plac Zabaw] Pro(f)eska

  Nie widzę przeciwwskazań do jego osoby. TAK
 6. nonejm

  [BAN] Mefizu

  @Remzo wypowiedz się proszę. Ban nie za moich czasów. Może Ty coś naświetlisz . Ogólnie nie mam nic przeciw (było to szmat czasu temu) jednakże chciałbym byś się wypowiedział.
 7. nonejm

  [BAN] A$tor

  W tej kwestii nic sięnie zmieniło. Napisz za dłuższy czas.
 8. nonejm

  Darmowe gry na platforme Steam

  Orwell za darmo. https://www.humblebundle.com/store/orwell
 9. nonejm

  [BAN] Heroes

  Wyrok bestialskiego i nieludzkiego potwora Ile Ty tych ostatnich szans miałeś?! Bo przestałem liczyć.... Jak to kiedyś mówiłeś. Nie macie psychy ... Ale czekaj. Mam psyche i jaja . Nie.
 10. nonejm

  Memy z Placu.

  ICETEA ma małego - nabrało nowego znaczenia.
 11. nonejm

  [Konkurs Kowboja] - Wyniki

  Jak już wspomniałem będą różne konkursy w trakcie . Dziś odbył się konkurs na najlepszego kałboja I Miejsce: @Gryfeld - 500 kg ziemniaków II Miejsce: @bobuu - 250 kg ziemniaków III Miejsce Maxiur - 100 kg ziemniaków Gratulacje dla zwycięzców.
 12. O co chodzi? - Od dzisiaj zaczynamy cykliczny konkurs na Placu Zabaw. Ostatniego dnia każdego miesiąca, trzy pierwsze osoby zgodnie z kategorią zostaną nagrodzone. Kto może wziąć udział w konkursie? - Każdy gracz spełniający warunki podane poniżej. Dyskwalifikacja - Osoby, które będą próbować zdobyć przewagę nad pozostałymi graczami w sposób nieodpowiedni (np. pozostawianie swojej postaci w stanie AFK) oraz oszukujące zostaną zdyskwalifikowane z konkursu. Co trzeba zrobić by wziąć udział? - Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki: Grać na serwerze Plac Zabaw. Należeć do grupy Steam Placu Zabaw Ogłoszenie wyników - Pod koniec miesiąca lub na początku następnego w tym temacie pojawią się wyniki osób które uzyskały miejsce na podium w danej kategorii konkursy Odebranie nagrody - Osoby wytypowane na podium mają maksymalnie 7 dni na skontaktowanie i umówienie się z Adminem poprzez Steam lub wiadomość prywatną na forum w celu odebrania swojej nagrody, po upływie tego czasu nagroda przepada. Nagroda zostanie otrzymana na serwerze po uprzednim umówieniu się na dzień jej odbioru Kategorie zabaw i wyniki: 1. Nolife serwerowy (Ilość przegranego czasu w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - 1000kg ziemniaków! II miejsce - 500kg ziemniaków! III miejsce - 250kg ziemniaków! 2. Mistrzowie coursa (Najlepszy czas na wybranej co miesiąc mapie w momencie sprawdzenia przez admina) I miejsce - 1000kg ziemniaków! II miejsce - 500kg ziemniaków! III miejsce - 250kg ziemniaków! 3. Mistrz akcji (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na Youtube z oznaczeniem placu zabaw i IP ) I miejsce - 5000kg ziemniaków!!! 4. Mistrz mema (Zrób najśmieszniejszą akcję na serwerze i podziel się nią z nami na forum w odpowiednim dziale. https://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11412-memy-z-placu/) I miejsce - 2500kg ziemniaków!! PIERWSZY RANKING: 31.08.2018 MAPA COURSE BRANA POD UWAGĘ: mg_zeizeiii
 13. nonejm

  Nowy Moderator

 14. nonejm

  [skarga] Skarga na gracza Adaministrantor

  2 dni milczenia totalnego mam nadzieje że BoguS zmądrzejesz.
 15. nonejm

  [BAN] A$tor

  Na pewno więcej razy się nie powtórzy. Użyłeś tego o jeden raz za dużo. Nope
×