Skocz do zawartości

Gryfeld

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

1 obserwujący

O Gryfeld

 • Tytuł
  Piszący posty

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

917 wyświetleń profilu
 1. Gryfeld

  Dyskusja na temat map ffa

  Jak coś będziecie z tym FFA robić to w pierwszej kolejności z listy Heroes'a dodajcie legendarnego de_kabul2!!! #surfynajgorszytryb
 2. Gryfeld

  Kto pierwszy ten lepszy.

  Pierwszy! W takim razie Ja wybieram skórkę do AWP Dragon Lore. Dziękuję bardzo.
 3. Gryfeld

  [Plac Zabaw] Snetry

  Też chcę wiedzieć co oznacza skrót "JR". Oczywiście jestem na tak, skoro admina na placu posiadają osoby, które w przeszłości miały perma to dlaczego Snetry miałby nie dostać?
 4. Gryfeld

  Ban DaaViss

  Oj nie tak dawno, bo zaledwie 2 miesiące temu. Tutaj masz swoje "coś niezgodnego z regulaminem" Reason Mass freekill, płacz, nieumiejętność pogodzenia się z sytuacją, ignorowanie poleceń, obraza admina, debilizm. Jeżeli chciałeś sobie zrobić przerwę od cs'a wystarczyło go wyłączyć, a nie wbijać na plac i odwalać takie rzeczy. I pomyśleć, że miałeś tu admina... Na miejscu Jesusa z miejsca odrzuciłbym odwołanie!
 5. Gryfeld

  [Skarga] Gryfeld

  Wystarczy, że przestaniesz wałkować ten temat to przestane na niego odpowiadać. Co do kolegi z ts'a to nie powinno Cię to interesować, lepiej zajmij się swoim "kolegą z tsa" Owszem mam prawo, bo nic nowego nie wnosisz i wszystko zostało powiedziane już w poniedziałek, kolejne posty to nieudana próba wmówienia ludziom swoich "głupich poglądów". Tego też pewnie nie widziałeś? Cały czas smęcisz tylko o jailu. Owszem tego nie doczytałem, ale tutaj też Cię zaskoczę, bo niestety powołałem się na ten punkt tylko i wyłącznie, gdy dostałeś slaya na mg, gdzie Cię uprzedzałem, że 2 minutowe kampienie w wieży zakończy się slayem, bo gracze po prostu skarżyli się na Ciebie, że z owej wieży nie wychodzisz oraz na mapie surf matrix, gdzie zwiększyłem czas protekcji na respie do 20 sekund. To już wszystko, jak masz więcej uwag to poproszę udokumentować to dowodami, a nie słowami kolegów z tsa, których nie było przy zaistniałej sytuacji. Buziaczki
 6. Gryfeld

  [Skarga] Gryfeld

  Tak więc wspominałem o tamtej sprawie, aby przybliżyć troszkę Pomidorowi co odwalał jak był adminem, jak stawiał niektórych wyżej oraz o tym jak chwilę później owy gracz wylądował z perm banem na Placu Zabaw. Teraz (mimo, że nie składał żadnego odwołania na forum to jednak jakaś "magiczna siła" zdjęła mu perma) wraca na serwer i próbuje wszystkim wmówić, że TK jest dobry i został on niesłusznie ukarany, a Gryfeld jest zły, bo jak on śmiał podnieść rękę na Wielkiego Pomidora i wlepić mu bana! Otóż przed jakąkolwiek karą ZAWSZE gracz dostaje ode mnie ostrzeżenie, jak już wspomniałem wyżej Ty także je otrzymałeś, niestety to Cię nie powstrzymało od TK i najlepsze, że przed banem próbowałeś mi jeszcze wmówić, że o TK nie ma nic w regulaminie :D. Hmm, mówisz? Ty jako Head admin powinieneś wiedzieć, dlaczego dane punkty zostały umieszczone w regulaminie, a nie je publicznie negujesz! A co do tematu to powinien zostać zamknięty(najlepiej usunięty) na samym początku jak Pomidor wspomniał już, że dostał niesłusznego bana za TK. I to powinieneś uczynić jako [email protected], a tak jest niepotrzebna gównoburza. Także temat zostaje jeszcze otwarty do godziny 23:59, kto ma coś do powiedzenia niech mówi, a później ciach. Pozdrawiam.
 7. Gryfeld

  [Skarga] Gryfeld

  Witam ponownie! Troszkę mnie nie było, ale widzę, że ktoś otworzył temat i tak jak pisałem w poście przed zamknięciem, nic nowego nie wniosłeś Pomidor, ciągle wałkujesz to samo, ale za to dwójka graczy wytłumaczyła Ci za co dostałeś tego bana + Dawidek potwierdził moje słowa, które wypowiedziałem wtedy na serwerze o TK na skakance, znajdzie się jeszcze kilka osób, które to potwierdzą, ale już nie będę ich wywoływać jak będą chciały to same się ujawnią, ale to i tak nic nie zmienia! Zrobiłeś TK i jest to czynność, która figuruje w regulaminie jako zabroniona! Także oskarżasz mnie o to, że Ci dałem bana, na którego w pełni zasłużyłeś. "Brakiem sprawiedliwości i faworyzowaniem innych osób można winić tylko i wyłącznie administrację (oczywiście nie mam na myśli wszystkich). [ciach by Jesus] Teraz Pan Heroes. Do demek wyłącznie ma dostęp Remzo, jeżeli ktoś z administracji potrzebuje demka musi go prosić o udostępnienie. Gracz spoza administracji nie ma wglądu do demek, nawet jeżeli by prosił, błagał, czy tam próbował przekupić, także Jesus nie miał prawa Ci tego demka udostępniać! Jeszcze odniosę się do posta Jesusa, gdzie wspomniał o "konkurencji", owszem tt są dla siebie konkurencją, ale wyeliminować siebie mogą TYLKO i wyłącznie poprzez zabawy wybrane przez CT inny rodzaj zwalczania konkurencji to pop prostu Team Kill, a to już jest ZAKAZANE! Można by też sobie tłumaczyć, że TT na mapie jail jest dla CT "zagrożeniem" więc nie otwierajmy cel, bo w każdej chwili mogą się zbuntować i nas zabić, a przecież my chcemy wygrać rundę lub od razu rozstrzelać ich w celach i nie będzie mowy o Free Kill'u, "bo przecież bałem się, że mnie zabiją". Od tego są te punkty w regulaminie żeby ludziom grało się przyjemniej na serwerze bez żadnych toksycznych sytuacji. Pozdrawiam!
 8. Gryfeld

  [Skarga] Gryfeld

  Polecam na przyszłość słuchać uważniej(lub odpuścić sobie ts'a, bo możliwe że to on Ci zagłuszył moje słowa, a to już niestety nie moja sprawa, bo o guziczku ładne 15 selund gadałem ), zapoznać się z regulaminem, który przez te wszyskie lata jak tu grasz praktycznie się nie zmienia, a pkt z TK widnieje tu bodajże od początku. A i Twoje zaczepki nie działają na mnie więc odpuść sobie. Temat zamykam, bo już nic ciekawego nie wniesie.
 9. Gryfeld

  [Skarga] Gryfeld

  Dobra najpierw sytuacja z jailem, gracze otrzymali ostrzeżenie, że jeżeli nacisną ten magiczny przycisk i kogoś skakanka zabijes to ściągam demko i gracz dostaje bana. Więcej nie ma co tu mówić, bo regulamin jest jasno napisany. Spina o slaya na mg także jest niepodstawna, bo 30 sekund przed slayem dostałeś ostrzeżenie abyś nie kampił. Ja jestem wyrozumiały, gdyby natomiast tak nie było to nie byłby to Twój pierwszy ban. I jedyny kto tu jest zadufany w sobie to tylko Ty, bo wbijasz na plac z ekipom i myślisz, że wszystko możesz, ale niestety trafiłeś na złą osobę. A co do kary to zostaje przywrócona!
 10. Gryfeld

  powrót FFA?

  Jak były mapy FFA to grane były tylko one i surfy na zmianę, mimo że tych map już nie ma na serwerze sporo czasu to nadal wszystkie plasują się w TOP6 granych map ogólnie na placu. Teraz, gdy ich nie ma można spokojnie pograć inne tryby z czego bardzo się cieszę, a stwierdzenie, że grane są tylko jaile i surfy to niestety nieprawda, nawet stwierdziłbym, że to właśnie mg przeważają! Dalej, odkąd nie ma map FFA tylko dwa razy ktoś się zapytał na serwerze podczas mojej obecności "Gdzie się podział westwood?", i to było jedyne pytanie, nikt już nie zadał pytania typu "Kiedy wróci?", albo "Oddajcie je". Co do posta Lenego mam tylko jedno pytanie, serio to napisałeś??? Serwer przeżywa teraz swój najlepszy okres po godzinie 14, gdy ludzie wracają ze szkoły do godziny 23 na serwerze liczba graczy nie spada poniżej 20, a jeśli już tak było to tylko i wyłącznie przez ban hammera nadanego przez Valve! Tak więc Ja nie jestem za przywróceniem tych map, a jeżeli ktoś wbija tylko i wyłącznie na plac dla map FFA to z góry bym mu podziękował i się z nim pożegnał! @edit Idealnie to ująłeś Axy3r, aż czyta to się głosem Jesusa.
 11. Gryfeld

  [Plac zabaw] яσѕσłєк

  Oczywiście ogarnięty typ, ale niestety wróciłeś na plac dopiero 6 dni temu i według mnie to trochę za szybko żeby starać się o posadę admina. Jestem na nie.
 12. Gryfeld

  WIELKI UPDATE!

  @Remzo @Jesus Sprawdziłem dzisiaj wszystkie coursy i do poprawy z tym mp_limiteams i czasem rundy są następujące mapy: Mg_100traps_v4_1 Mg_adev Mg_bifled Mg_gruber_course_v2_1 Mg_mario_course_v1_1 Mg_neon_climb_2 Mg_runordre_final Mg_siberdev_2 I mapa całkowicie do usunięcia, gdyż jest zbugowana Mg_lego_course_br I jeszcze podmienić surfa dust na tego http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=578866806&searchtext=surf_dust
 13. Gryfeld

  update mapy

  Jestem za, choć nie przepadam za tą mapą to poprzednia wersja była 100x lepsza. To samo z surfem_dustem trzeba wrzucić poprzednią wersję, bo gracze po prostu wyśmiali nowo wgranego dusta. Dzisiaj w nocy postaram się wrzucić listę coursów w których trzeba zmienić limitteams.
 14. Gryfeld

  WIELKI UPDATE!

  Zauważyłem kilka drobnych bugów, które trzeba naprawić. W nominate nie pokazuje surf_dust_2011 tego co został podmieniony za wersję 2015(nie jestem pewien, czy jeszcze jakichś map nie pokazuje). Na nowych coursach trzeba ustawić mp_limitteams na 0 oraz czas rundy zwiększyć tak jak na starych do 20+ minut. Surf_fruits zwiększyć czas rundy oraz naprawić odbijanie się bhopem od tych platform(postać zatrzymuje się). Jail_dust2 mapa do usunięcia, tylko 3 zabawy oferuje z czego 2 nie nadają się do gry. I to chyba wszystko, jak mi się coś przypomni to dopiszę. Najważniejsze z tego wszystkiego to coursy naprawić, bo bez admina tylko jedna osoba może grać.
 15. Gryfeld

  Perm gag za nic

  Po pierwsze polecam zapoznać się z regulaminem serwera, dzięki temu unikniesz sytuacji takich jak ta, a także z tym oto linkiem http://sourcebans.strefagier.com.pl/! Otóż ten link ukazuje graczy, którzy zostali ukarani za swoje przewinienia na serwerach Strefy Gier, znajdziesz tam również informację który za adminów Cię ukarał, na jak długo oraz parę dodatkowych informacji. Druga sprawa Twoje dane, które umieściłeś w odwołaniu są błędne, steam id jeszcze można zrozumieć, ale nie pamiętać własnego nicku to już jest dziwne, ale mniejsza o to, znalazłem Cię na Source Bans'ach i gag został nałożony za namawianie na tydzień przez admina o nicku Dezyl. Jeżeli masz więcej pytań to zadaj je w tym temacie, bądź podczas gry używając czatu drużynowego i przed tekstem, który masz zamiar wpisać dodajesz @, np. @Admin, mam sprawę. A i radzę zapoznać się ze wzorem pisania odwołań, bo za nazwę tematu odwołanie z miejsca powinno znaleźć się w koszu. Pozdrawiam, Gryfeld. edited by Jesus. dopisek ode mnie - gaga nie dostałeś ZA DARMO. Za darmo na tym świecie nie ma nic, z wyjątkiem gry na naszych serwerach.
×