Jump to content

DexterTheOne

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About DexterTheOne

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. @Heroes Zgadzam się w 100%, ale właśnie to dążyłoby to tego, że te słabe po prostu znikną z serwera. Teraz jak zostanie wybrany jakiś shit to kończy się na RTV po kilku minutach i wszyscy zapominają o sprawie na dłuższy czas, do kolejnej rozgrywki na danej mapie. Chociaż czasami jakaś dobra dusza napisze jej nazwę w "mapy do usunięcia/ poprawy".
 2. Mam pomysł jeszcze inny, ale nieco kontrowersyjny. Na serwerze jest algorytm, który pamięta, że np. ostatnio był grany jail i surf, więc nie można ich nominować i głosować na nie. Ja bym poszedł krok dalej i nie pozwalał na granie danej mapki, do póki pula innych nie zostanie wyczerpana. Na przykład gramy Forbiddena, to potem bedziemy musieli zagrać pewną pulę innych surfów, albo wszystkie, żeby móc dopiero w niego zagrać. Jestem ciekawy co o tym myślicie. Myślę, że przy takiej budowie algorytmu, po miesiącu, na serwerze zostały by na prawdę dobre mapy. Te które są byłyby przejrzane w 100% i wiadomo by było co jest ciekawe, a co to gniot. No i nie byłoby marudzenia, że znowu DustCsGo albo Dollsy. Jak napisałem nie zrozumiale to przepraszam
 3. 1. Nick osoby oskarżonej: -LtZ-2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:1105876703. Przybliżona data zajścia: 24.01.18 około 15:004. Nazwa mapy: ba_jail_rebellion_fix5. Opis sytuacji: Masowy FK, najgorsze jest to, że robił to z pełną świadomością, był informowany żeby tak nie robić, ale wolał czerpać z tego radość; na koniec uciekł z serwera, więc steam ID dorwałem dopiero na drugi dzień; najśmieszniejsze jest to, że gdy na drugi dzień został zfrekillowany przez gracza Janusz.gg com, zaczął go wyzywać od c*eli je*anych oraz k*rew 6. Coś od siebie: Proszę o ukaranie za działanie z premedytacją. 1. Nick osoby oskarżonej: Virtus.pro Janusz.gg com2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:1733697673. Przybliżona data zajścia: 25.01.18 około 21:204. Nazwa mapy: ba_2017_minecraft_b5. Opis sytuacji: Masowy FK, brak mutacji; w końcu się ogarnął i przeszedł do T, tylko potem żeby potem znów wrócić do CT i robić swoje.6. Coś od siebie: Proszę o ukaranie.
 4. 1. Nick osoby oskarżonej: AnalWake Mort Riku2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:44655272 Morta i Riku niestety nie posiadam3. Przybliżona data zajścia: 00:00-00:30 24.04.20164. Nazwa mapy: TTT_COD_STALINGRAD5. Opis sytuacji: AnalWake siedział tam praktycznie co rundę, Morta widziałem tam raz. Próbował wdrapać się tam też Riku, ale brakło skilla. Co do Riku to trollował cały późny wieczór od mniej więcej 23 do 1 w nocy, strzelał randomowo do ludzi(do mnie też), potem go zabijali i okazywał się inno.6. Coś od siebie: Normalnie bym sprawę olał, ale AnalWake tak się zarzekał że on to ma przegrane ponad 1000 godzin na serwerze i w ogóle. W takim razie powinien świecić przykładem. Skargę opieram "prawnie" na słowach Arolka z 29 marca: "(...) Po przedstawieniu screenów oraz opinii graczy oficjalnie zakazuje już tego spotu. (...)". Screeny:
 5. Ostatnio coraz więcej osób pojawia się na serwerze. Bardzo mnie to cieszy. Ze swojej strony widzę dwie rzeczy do zrobienia: -zrobić tak żeby postacie bez broni nie "leżały" -dodać latarkę
 6. Nie rozumiesz swojego błędu. Nie rozumiesz swojego przewinienia. Nie chcesz się zmienić i chcesz dalej łamać regulamin serwera. Proponuje zamiast tracić czas na forum, poszukać jakiegoś innego miejsca do gry, gdzie można siebie obrażać, jeździć po rodzicach, wyzywać itp. ...
 7. Była sobie mapka mg_nature_multigames_v2, i w wyniku głosowania wybrana został jakiś deathrun, który wywalił serwer(nawet się nie wczytał). Nazwy nie pamiętam(w konsoli nie widać), dziś koło 17:29.
 8. Jeszcze z takich pierdół, to w wyszukiwarce serwerów przed nazwą mapy jest numer, prawdopodobnie nazwa folderu z mapami.
 9. Na jailach nicków nie widać, i nie wiadomo do kogo CT ma się zwracać(swoją drogą niezłe akcje są przez to^^). I mam pytanko, czy będzie Zombie mod na serwerze, lub jakieś inne?
×
×
 • Create New...