Jump to content

Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

About Gerard aka Max Payne

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 04/08/1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

7528 profile views
 1. Karma ban jest na 12h i nie podlega odwołaniu, a zanim ktokolwiek zdążył sprawdzić ten temat to ban już się przedawnił.
 2. Ty żartujesz sobie tym podaniem prawda? @Zaro
 3. Zanim napiszesz kolejna skargę, polecam przeczytać wszystkie posty w dziale ze wzorami, no i zacznij w pierwszej kolejności patrzeć na swoje zachowanie, a nie na innych.
 4. Ban skrócony do 5 października, przy czym ostrzegam że jeśli sytuacja się powtórzy, oraz twoje zachowanie się nie zmieni (trollowanie propami i inne sytuacje), to ban zostanie przywrócony.
 5. @Stepic ttt_lego już było na serwerze i zostało wywalone przez problem z txt. Polecam temat z mapami usuniętymi zanim napiszecie propozycję
 6. Ban zdjęty. Następnym razem postaraj się nie odwalać, bo drugiej szansy nie będzie.
 7. Fajne bzdury wypisujesz. Była +/- 30 sekunda gry, nie dałeś mi wejść na budynek, a potem blokowałeś mi wyjście z niego. Po tej rundzie dostałeś slaye po czym spłakałeś się na pw (" ja pierd*** dzieciaku") i wyszedłeś.
 8. Blokowanie przejść, blokowanie drzwi, strzelanie obok mnie, utrudnianie grania jako D, to była tylko jedna runda dla przykładu. Nadużywanie mikrofonu - ciągle waliłeś jakieś teksty w języku hiszpańskim(?) no i te przekleństwa oraz obrazy. Zaczepiałeś mnie od razu na wejściu na serwer jakimiś dziwnymi tekstami. Gaguje dzieciaki tylko w tedy kiedy uznam że trzeba, czyli krzyczenie albo jakieś dziwne dźwięki jak to bywa w ich przypadku, nie widzę sensu dawać gaga za samo odzywanie się dzieciaczków. Zawsze możesz sam sobie ich wyciszyć jeśli masz z tym jakiś problem. To jed
 9. Przeklinanie, obraza graczy, nadużywanie mikrofonu, zaczepki, prowokowanie, oraz trollowanie, to wszystko można było zobaczyć oraz usłyszeć podczas rozgrywki z tobą. Ode mnie samego dostałeś kilka gagów za samo przeklinanie. Wczoraj ledwo co dołączyłem do gry a już zdążyłem usłyszeć wiązankę jaką wykrzyczałeś do jakiegoś gracza. Nie karam za samo przeklinanie, bo sam przeklinam i jest to dozwolone z umiarem, no ale jak co drugie twoje słowo to "kur**" albo "ch**", to po prostu nie widzę innej opcji jak perm gag którego nie mam zamiaru na razie ściągać.
 10. Dostałeś bana za ogól zachowania w ostatnim czacie. Od dłuższego czasu dostajemy dużo pojedynczych skarg czy informacji o tym jak się zachowujesz na serwerze pod nieobecność administracji. Trollowanie, pajacowanie, randomowe obijanie, wyzywanie i zaczepianie graczy to tylko ogólne powody bana. Nie mówiąc już o tym jak sam bierzesz sprawy w swoje ręce i zaczynasz obijać albo trollować osobę która poprzednio to samo robiła, a potem z płaczem do nas że ktoś cie zabija. No bo przecież jaka ta administracja jest zła bo nie sprawdza reportów gracza który sam trolluje i ginie za to. Przypominam, bana
 11. Kulturę powinieneś utrzymywać zawsze, nie ważne co. Nie mówiąc już, że powinieneś się poprawić po gagu, więc raczej nie licz na szybkiego ungaga z takim cwaniakowaniem i podejściem do całej sytuacji.
 12. Nie minęła nawet minuta gry, zawołałeś Miecia przy czym powiedziałeś coś w stylu - "chodź do kościołka coś ci pokaże, dogadamy się". Kiedy weszliście do kościoła na oczach Miecia (Innocent) zaplantowałeś pakę na 10 minut. Miecio miał dużo czasu aby Ciebie zabić kiedy trzymałeś c4 i je plantowałeś, ale tego nie zrobił. Ty też miałeś dużo czasu aby zabić Miecia kiedy podchodził do paki i chciał rozbroić, ale również tego nie zrobiłeś. Próbując wyjaśnić sprawę na pw, skłamałeś mówiąc że nie wiesz czy Miecio widział Ciebie jak podkładasz c4. Jako bardzo doświadczony i aktywny gracz ( jak to koledz
×
×
 • Create New...