Jump to content

Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

2 Followers

About Gerard aka Max Payne

 • Rank
  Zaawansowany poster
 • Birthday 04/08/1999

Informacje

 • Steam ID
  gerard99
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

6408 profile views
 1. Ban skrócony do 5 października, przy czym ostrzegam że jeśli sytuacja się powtórzy, oraz twoje zachowanie się nie zmieni (trollowanie propami i inne sytuacje), to ban zostanie przywrócony.
 2. @Stepic ttt_lego już było na serwerze i zostało wywalone przez problem z txt. Polecam temat z mapami usuniętymi zanim napiszecie propozycję
 3. Ban zdjęty. Następnym razem postaraj się nie odwalać, bo drugiej szansy nie będzie.
 4. Fajne bzdury wypisujesz. Była +/- 30 sekunda gry, nie dałeś mi wejść na budynek, a potem blokowałeś mi wyjście z niego. Po tej rundzie dostałeś slaye po czym spłakałeś się na pw (" ja pierd*** dzieciaku") i wyszedłeś.
 5. Blokowanie przejść, blokowanie drzwi, strzelanie obok mnie, utrudnianie grania jako D, to była tylko jedna runda dla przykładu. Nadużywanie mikrofonu - ciągle waliłeś jakieś teksty w języku hiszpańskim(?) no i te przekleństwa oraz obrazy. Zaczepiałeś mnie od razu na wejściu na serwer jakimiś dziwnymi tekstami. Gaguje dzieciaki tylko w tedy kiedy uznam że trzeba, czyli krzyczenie albo jakieś dziwne dźwięki jak to bywa w ich przypadku, nie widzę sensu dawać gaga za samo odzywanie się dzieciaczków. Zawsze możesz sam sobie ich wyciszyć jeśli masz z tym jakiś problem. To jedyna sytuacja gdzie przyznam ci rację, powinien dostać gaga. Nie mam obowiązku gagować każdego kto nie ma mutacji, robię to tylko kiedy uznam za konieczne. Przypominam, możesz sam ich wyciszyć. Co do ich trollowania, nie przypominam sobie abyś coś mi zgłaszał, a jeśli mówiłeś mi coś na czacie podczas trwającej rozgrywki to istnieje prawdopodobieństwo że po porostu cię zignorowałem jako gracz i nie słuchałem. Nadal nie wiem gdzie widzisz moje nadużywanie władzy, dostałeś zasłużonego gaga, dostałeś parę razy zasłużone slaye. Napisz jakąś skargę albo coś, bo temat tyczy się gaga, ale najwidoczniej starasz się coś innego udowodnić.
 6. Przeklinanie, obraza graczy, nadużywanie mikrofonu, zaczepki, prowokowanie, oraz trollowanie, to wszystko można było zobaczyć oraz usłyszeć podczas rozgrywki z tobą. Ode mnie samego dostałeś kilka gagów za samo przeklinanie. Wczoraj ledwo co dołączyłem do gry a już zdążyłem usłyszeć wiązankę jaką wykrzyczałeś do jakiegoś gracza. Nie karam za samo przeklinanie, bo sam przeklinam i jest to dozwolone z umiarem, no ale jak co drugie twoje słowo to "kur**" albo "ch**", to po prostu nie widzę innej opcji jak perm gag którego nie mam zamiaru na razie ściągać.
 7. Dostałeś bana za ogól zachowania w ostatnim czacie. Od dłuższego czasu dostajemy dużo pojedynczych skarg czy informacji o tym jak się zachowujesz na serwerze pod nieobecność administracji. Trollowanie, pajacowanie, randomowe obijanie, wyzywanie i zaczepianie graczy to tylko ogólne powody bana. Nie mówiąc już o tym jak sam bierzesz sprawy w swoje ręce i zaczynasz obijać albo trollować osobę która poprzednio to samo robiła, a potem z płaczem do nas że ktoś cie zabija. No bo przecież jaka ta administracja jest zła bo nie sprawdza reportów gracza który sam trolluje i ginie za to. Przypominam, bana dostałeś za ogól a nie tylko za tamtą sytuacje, stąd taka długość.
 8. Kulturę powinieneś utrzymywać zawsze, nie ważne co. Nie mówiąc już, że powinieneś się poprawić po gagu, więc raczej nie licz na szybkiego ungaga z takim cwaniakowaniem i podejściem do całej sytuacji.
 9. Nie minęła nawet minuta gry, zawołałeś Miecia przy czym powiedziałeś coś w stylu - "chodź do kościołka coś ci pokaże, dogadamy się". Kiedy weszliście do kościoła na oczach Miecia (Innocent) zaplantowałeś pakę na 10 minut. Miecio miał dużo czasu aby Ciebie zabić kiedy trzymałeś c4 i je plantowałeś, ale tego nie zrobił. Ty też miałeś dużo czasu aby zabić Miecia kiedy podchodził do paki i chciał rozbroić, ale również tego nie zrobiłeś. Próbując wyjaśnić sprawę na pw, skłamałeś mówiąc że nie wiesz czy Miecio widział Ciebie jak podkładasz c4. Jako bardzo doświadczony i aktywny gracz ( jak to koledzy wyżej piszą) powinieneś wiedzieć jak to się może skończyć. Na ten moment nie mam zamiaru zdejmować ani skracać bana, wróć za jakiś czas.
 10. @krasnal_xdWystarczyło napisać normalnie reporta, a nie z treścią jaką Ty go wysłałeś ("Kur** Jeb***" 2x). W większości przypadków jesteśmy w stanie wyłapać każdy propkill, nawet taki który bezpośrednio nie wyświetla się w logach. Po drugie, jak już wyżej wspomniałem za pierwszą obrazę w reporcie dałem Ci 3 slaye, jednak nie minęła nawet runda od sprawdzenia reporta a zdążyłeś dokładnie tak samo napisać kolejnego reporta do innego gracza, więc szybko zmieniłem kare na bana. W całej tej sytuacji pomyślę nad zmianą długości bana... oczywiście na dłuższą. Nie potrafisz się zachować, zero skruchy z Twojej strony a do tego marnie próbujesz kłamać, gratulacje. Ban przedłużony, temat zamykam.
 11. @krasnal_xd Żartujesz sobie w tym momencie prawda? Jeszcze przed chwilą przyznałeś się że to Ty wyzywałeś a teraz zwalasz winę na "brata"??
 12. Zamiast napisać normalnie reporta, postanowiłeś zwyzywać graczy. Za pierwszą sytuacje dostałeś slaye, jednak chwile po tym zrobiłeś dokładnie to samo i myślę że gdyby nie ban sytuacja znowu by się powtórzyła. Nie mam zamiaru ani zdejmować, ani skracać bana.
 13. Zgłoś się po ungaga do jakiegoś admina/operatora na serwerze. Mam nadzieje że sytuacja się nie powtórzy.
×
×
 • Create New...