Jump to content

Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

2 Followers

About Gerard aka Max Payne

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 04/08/1999

Informacje

 • Steam ID
  gerard99
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

5791 profile views
 1. Na ten moment ungaga nie dostaniesz. Posiedzisz jeszcze z tydzień, w tedy możesz się do mnie zgłosić po ungaga.
 2. Jak już Ci pisałem, w najbliższym czasie nie mam zamiaru skracać bana ani go zdejmować. Postanowiliście z kolegą się pobawić, to teraz razem posiedzicie.
 3. Na prośbę autora zamykam odwołanie. "Sprawa nieaktualna, a wszystkie informacje zapisane w tym poście nie są prawdziwe ~ Red Lagger".
 4. Nie mam zamiaru zdejmować bana czy też go skracać (na ten moment). Długość kary jest adekwatna do tego jak się zachowałeś oraz jak podszedłeś do tej całej sytuacji. Późna godzina niczego nie zmienia bo to że Ty chcesz pograć sobie na luzie nie oznacza że inni też tego chcą (w sumie randomowe strzelanie do pierwszej lepszej osoby nie mogę nazwać luznym graniem). Grasz tu bardzo długo więc tym bardziej nie rozumiem Twojego debilnego zachowania.
 5. WRUM WRUM DIRT Rally za darmo https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally WRUM WRUM
 6. Pierwszego gaga dostałeś za nadmierne przeklinanie, na kolejnej mapie dostałeś drugiego gaga również za nadmierne przeklinanie, a nie za samo powiedzenie pajacu. Zaraz po drugim gagu dostałeś muta za spamowanie. Na koniec za ogół zachowania dostałeś permgaga i nie mam zamiaru w tym momencie go zdejmować. Od dłuższego czasu dostawałem informację o Twoim zachowaniu na serwerze. Za każdym razem kiedy używałeś czatu to albo przeklinałeś albo kogoś wyzywałeś (Na meczach Lecha z Legią panuje większa kultura niż podczas Twojej rozgrywki na naszym serwerze). Nie potrafisz rozmawiać normalnie z graczami to teraz nie będziesz z nimi w ogóle rozmawiać.
 7. Nie mam zamiaru skracać bana ani go zdejmować. Wszystko wyżej jest ładnie wyjaśnione. X D
 8. Darmowa gra co godzinę przez weekend - https://www.kinguin.net/crazy-free-weekends
 9. Bana dostałeś za całokształt zachowania. Pierwsza sytuacja, dostałeś muta za baitowanie coś w stylu "quit skinshop w konsoli = sklep ze skinami" - może i głupie i nie powinien się nikt na to nabrać, no ale jednak jest dużo nowych, młodych, i nieświadomych pewnych rzeczy graczy na naszym serwerze. Zaraz po tym jak dostałeś muta, postanowiłeś napisać na admin chacie "sram ci do ryja" więc dostałeś kicka abyś się ogarnął. Przy całej sytuacji był drugi administrator - @Szisz który zaraz po całej tej sytuacji poinformował mnie że to nie pierwszy twój raz kiedy pokazujesz swoje głupie zachowanie. Wróciłeś, chwile było spokojnie więc stwierdziłem że się ogarnąłeś. Jednak myliłem się, w kolejnej rundzie dostałeś kosa od Szisza za to że zabiłeś innocenta po czym znowu napisałeś na admin czacie "sram ci do ryja" tym razem skierowane do Szisza. Po tej sytuacji postanowiłem dać ci perma i na ten moment, po tym odwołaniu, nie mam zamiaru tego zmieniać. Goodbye! Unban no.
 10. "minęło prawie 10 miesięcy i myślę, że przez ten czas zdążyłem się już uspokoić i czegoś nauczyć" A ja myślę że jednak nie zdążyłeś się czegoś nauczyć, skoro jest to Twój 4 ban za to samo przewinienie, nie mówiąc już o innych banach. Ja bym zostawił bana tak jak jest.
 11. Patrząc na historie banów, to nie pierwszy raz kiedy obraża administrację. Warto przedłużyć bana
 12. Ban zdjęty. Proszę o zamknięcie tematu.
 13. Ban zdjęty. Niech któryś z moderatorów zamknie temat, bo ja na razie nie mam takiej możliwości. Done ~ Wizio
×
×
 • Create New...