Skocz do zawartości

Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Zawartość dodana przez Gerard aka Max Payne

 1. Gerard aka Max Payne

  Ban [82DK-AR] Sarmat

  Sam jesteś sobie winny. Po co podkładałeś bombę, skoro nie byłeś T? Karma ban jest na 12 godzin i nie podlega odwołaniu.
 2. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  https://dl.dropboxusercontent.com/s/p9hitn7fyx54acu/Half Life Source 2018.08.01 - 16.25.43.04.DVR_edit.mp4 Po daniu kosa, Xave ucieka z dachu, zabija innego T ( T nie sprawdził innego T który się zabił latając na propie dodam że obok były jeszcze inne osoby ) po czym sam umiera. W tym czasie Brzydki zaczyna zabijać.
 3. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  Sytuacja która całkowicie różni się od waszej, chyba nie masz pojęcia za co dostał bana na 2 tyg a za co perma. Lewuz dostał bana na 2 tyg za propkillowanie, a poleciał z permem za granie na multikoncie podczas aktywnego bana, dzięki czujności Arcziego. Także nie rozumiem dlaczego wspominasz tego bana. Tego też nie rozumiem co to ma się do waszego bana, dwóch ghosterów sprawdzałem i nie miałem nic pewnego na nich. Z resztą ktoś mi to przypominał podczas gry i odpowiedziałem mu to samo na pw.
 4. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  Coś mi się wydaje że to było całkiem inaczej. Na czacie zaczęliście pisać bardzo dziwne rzeczy: Brzydkionjest: KSawie Xave: takaka Xave: Co Brzydki? Brzydkionjest: Czeba go zabic Brzydkionjest: Na 3 Xave: tego tryharda? Brzydkionjest: Dobra poszedl sobie Xavie: wyciagaj njutona Brzydkionjest: Okej W tym momencie zacząłem iść pod ten dach aby zobaczyć co wy tam robicie. Po chwili zobaczyłem Brzydkiego jak podaje Tobie Newtonguna więc dałem na was kosa. Ty uciekłeś z dachu i umarłeś pewnie przez kosa którego wydałem a Brzydki zaczął zabijać. Bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem że jesteś inno. Nie zabiłeś T który praktycznie dał ci broń T, bardzo dobrze wiedziałeś że jest T a go nie zabiłeś, nawet jak już dałem na was kosy to po prostu od niego uciekłeś, nadal go nie zabijając. Jedno wielkie kłamstwo. Nikt do mnie nie strzelił, a Ty stałeś naprzeciwko Brzydkiego i czekałeś aż poda ci broń. Postaram się jeszcze dzisiaj załączyć filmik, w którym pokaże jak właśnie teraz próbujesz okłamać wszystkich którzy to czytają. Wymówka że go nie zabiłeś tylko dlatego że mu darowałeś i masa osób tak robi, to jakiś żart chyba.
 5. Gerard aka Max Payne

  Odwołanie od permbana

  Bana dostałeś za całokształt zachowania. Jeśli dobrze pamiętam to wyzywałeś młodszych graczy i nadmiernie przeklinałeś na czacie głosowym, przez co dostałeś gaga. Potem zacząłeś wyzywać również mnie i wiadomo jak to się skończyło. Wystarczyło przeprosić i poprosić o ungaga a nie pajacować. W najbliższym czasie UB nie dam.
 6. Gerard aka Max Payne

  [skarga] Momo

  Skoro administrator jest twoim świadkiem to dlaczego nie zgłosiłeś mu tego na serwerze?
 7. Gerard aka Max Payne

  Karma?

  Karma ban jest banem na 12 godzin i nie podlega on odwołaniu.
 8. Gerard aka Max Payne

  [ban] welpiacek

  Chwila, chwila. Czyli jednak nie chcesz dostać tego UB na TTT? W sumie to lepiej bo z mojej strony nie licz na UB. Niżej zostawię ss, bo nie mam czasu na rozpisywanie się. Z resztą, w reporcie ładnie napisałeś co się robi z takimi jak ty 😉
 9. Gerard aka Max Payne

  [UNBAN] Seal #3

  Ban z głównego konta zostanie zdjęty 1 lipca, na drugim koncie ban zostanie. Kolejne podobne zachowanie będzie karane permem bez możliwości odwołania przez 12 miesięcy.
 10. Gerard aka Max Payne

  [Perm Ban] SirFliper

  Witaj. Od bana minął (dopiero) prawie miesiąc a przewinienie jest wysokiej rangi. Dam ci jeszcze trochę czasu, abyś wszystko sobie na spokojnie przemyślał. Wróć po wakacjach to pomyślimy nad UB.
 11. Gerard aka Max Payne

  [Perm Gag] Monciak

  W najbliższym czasie zapomnij o ungagu. Każde twoje wejście na serwer równało się z pyskowaniem, prowokacją i głupimi tekstami w stronę graczy, najczęściej tych młodszych. Nie wspomnę już o śpiewaniu czy nuceniu. Za każdym razem jak dostawałeś gaga, od razu spamiłeś, przepraszałeś i obiecywałeś że już nie będziesz. Po czym kolejnego dnia wchodziłeś i zaczynało się to samo. Gag nie jest tylko i wyłącznie za to głupie nucenie, ale za ogół twojego zachowania.
 12. Gerard aka Max Payne

  <SKARGA> Na gracza "isKoxPL"

  Gracz już został zbanowany przez Vargasa, który adminem już nie jest... Jak skończy się pierwszy ban, to przedłużę. To już nie pierwszy jego raz. Edit: Na moją prośbę Vargas zmienił na perma.
 13. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Unreal Gold za darmo. https://store.steampowered.com/app/13250/Unreal_Gold/
 14. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Prismata za darmo. https://store.steampowered.com/app/490220/Prismata/
 15. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Galactic Civilizations II za darmo. https://www.humblebundle.com/store/galactic-civilizations-ii-ultimate-edition
 16. Gerard aka Max Payne

  [UNBAN] [#2] Seal

  Pierwsze odwołanie napisał 24 kwietnia, a dzisiaj kolejne... W poprzednim odwołaniu było wszystko ładnie wyjaśnione. Zamykam.
 17. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Stories: The Path of Destinies za darmo. https://store.steampowered.com/app/439190/Stories_The_Path_of_Destinies/
 18. Gerard aka Max Payne

  SQUAD

  A jak wyglądałaby sytuacja przy tylko 32 slotach serwera (16vs16), a nie 80. Serwer 32 sloty, bez pojazdów ( Nie licząc paru Logistics które muszą być ), tylko i wyłącznie INF. Jest jakaś szansa? @Latający
 19. Gerard aka Max Payne

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  Sytuacja z filmu wyżej, z innej perspektywy
 20. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  Satellite Reign za darmo. https://www.humblebundle.com/store/satellite-reign
 21. Gerard aka Max Payne

  B4N kronik

  Te twoje odwołania to jakiś żart, zwłaszcza to poprzednie. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że bardzo chcesz do nas wrócić. Nie mam zamiaru dawać UB, tylko dlatego że ty tego chcesz XD. Niech inni się wypowiedzą, ja UB nie mam zamiaru dawać. ps. Jeżeli dobrze kojarzę, to bana dałem za obijanie ludzi z łoma, spamowanie po arabsku na czacie (Chyba były to wulgaryzmy? Nie pamiętam) oraz za Rdmy.
 22. Gerard aka Max Payne

  Mapy do Usunięcia

  Tak samo na ttt_heaven. Po wpisaniu komendy, budynek traci kolizje.
 23. Gerard aka Max Payne

  Propozycje i pomysły

  Nie rozumiem po co w ogóle się wypowiadasz. Praktycznie już nie grywasz, wiec nie powinno cie obchodzić co zostanie dodane, a co nie. "Było działać jak były szanse." - pisze o autokampie w każdym momencie, więc nie rozumiem o jakie szanse chodzi Dodajmy do ekwipunku D, nie musi być tak mocna jak ostatnio, byle by była.
 24. Gerard aka Max Payne

  Propozycje i pomysły

  A może dodamy autkampe :3?
 25. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry na platforme Steam

  The Darkness II za darmo. https://www.humblebundle.com/store/the-darkness-ii
×