Jump to content

Gerard aka Max Payne

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Gerard aka Max Payne

 1. Gerard aka Max Payne

  [Perm Gag] Yennefer BlackHairWoman

  Pierwszego gaga dostałeś za nadmierne przeklinanie, na kolejnej mapie dostałeś drugiego gaga również za nadmierne przeklinanie, a nie za samo powiedzenie pajacu. Zaraz po drugim gagu dostałeś muta za spamowanie. Na koniec za ogół zachowania dostałeś permgaga i nie mam zamiaru w tym momencie go zdejmować. Od dłuższego czasu dostawałem informację o Twoim zachowaniu na serwerze. Za każdym razem kiedy używałeś czatu to albo przeklinałeś albo kogoś wyzywałeś (Na meczach Lecha z Legią panuje większa kultura niż podczas Twojej rozgrywki na naszym serwerze). Nie potrafisz rozmawiać normalnie z graczami to teraz nie będziesz z nimi w ogóle rozmawiać.
 2. Gerard aka Max Payne

  [Ban] Kyle

  Nie mam zamiaru skracać bana ani go zdejmować. Wszystko wyżej jest ładnie wyjaśnione. X D
 3. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave

  Ban zdjęty.
 4. Gerard aka Max Payne

  Darmowe gry

  Darmowa gra co godzinę przez weekend - https://www.kinguin.net/crazy-free-weekends
 5. Gerard aka Max Payne

  [Ban] Lizcon

  Bana dostałeś za całokształt zachowania. Pierwsza sytuacja, dostałeś muta za baitowanie coś w stylu "quit skinshop w konsoli = sklep ze skinami" - może i głupie i nie powinien się nikt na to nabrać, no ale jednak jest dużo nowych, młodych, i nieświadomych pewnych rzeczy graczy na naszym serwerze. Zaraz po tym jak dostałeś muta, postanowiłeś napisać na admin chacie "sram ci do ryja" więc dostałeś kicka abyś się ogarnął. Przy całej sytuacji był drugi administrator - @Szisz który zaraz po całej tej sytuacji poinformował mnie że to nie pierwszy twój raz kiedy pokazujesz swoje głupie zachowanie. Wróciłeś, chwile było spokojnie więc stwierdziłem że się ogarnąłeś. Jednak myliłem się, w kolejnej rundzie dostałeś kosa od Szisza za to że zabiłeś innocenta po czym znowu napisałeś na admin czacie "sram ci do ryja" tym razem skierowane do Szisza. Po tej sytuacji postanowiłem dać ci perma i na ten moment, po tym odwołaniu, nie mam zamiaru tego zmieniać. Goodbye! Unban no.
 6. Gerard aka Max Payne

  [Ban] loudy

  "minęło prawie 10 miesięcy i myślę, że przez ten czas zdążyłem się już uspokoić i czegoś nauczyć" A ja myślę że jednak nie zdążyłeś się czegoś nauczyć, skoro jest to Twój 4 ban za to samo przewinienie, nie mówiąc już o innych banach. Ja bym zostawił bana tak jak jest.
 7. Gerard aka Max Payne

  [Skarga Wizi] [odwołanie od bana]

  Patrząc na historie banów, to nie pierwszy raz kiedy obraża administrację. Warto przedłużyć bana
 8. Gerard aka Max Payne

  [PERMBAN] SirFliper

  Ban zdjęty. Proszę o zamknięcie tematu.
 9. Gerard aka Max Payne

  [Ban] Brzydkionjest

  Ban zdjęty. Niech któryś z moderatorów zamknie temat, bo ja na razie nie mam takiej możliwości. Done ~ Wizio
 10. Gerard aka Max Payne

  Mapy do Dodania

  Vault i amsterville już były. Z tego co pamiętam obie wyleciały za rozmiar, dodatkowo amsterville miała problem z fpsami (?)
 11. Gerard aka Max Payne

  [Skarga] M.K.L & Maco

  1. Nick osoby oskarżonej: M.K.L oraz Maco 2. Steam ID osoby oskarżonej: M.K.L - STEAM_0:1:214702222 https://steamcommunity.com/profiles/76561198389670173; Maco - STEAM_0:1:156653400 https://steamcommunity.com/profiles/76561198273572529 3. Przybliżona data zajścia: 10.02.19 - godzina 19:24 4. Nazwa mapy: Większe dollsy, nie pamiętam pełnej nazwy. 5. Opis sytuacji: Zacząłem rundę jako T, biegnąć przez wentyle zauważyłem pod łóżkiem 2 kropki blisko siebie, przebiegłem przy przejściu i zawróciłem aby rzucić im niespodziankę. Jeden z graczy (MKL) umarł od granatu, drugi gdzieś uciekł i granat nic mu nie zrobił, w pobliżu był również mój kolega T. Nie całą minute później biegając dalej po wentach, daleko od miejsca zbrodni, podbiegł do mnie gracz Maco i bez wahania strzelił mi serie z M16. W pobliżu było jeszcze paru innych graczy, jednak on przybiegł prosto do mnie. Napisałem reporta i dostałem odpowiedz w stylu "widziałem jak zabiłeś inno" co było kłamstwem ponieważ w momencie śmierci, ten gracz znajdował się wewnątrz łóżka, trochę wyżej niż tam gdzie umarł jego kolega. Nikt inny również nie mógł widzieć mojej perfekcyjnej zbrodni, bo po prostu nikogo tam nie było. Oskarżeni nie byli skierowani w moją stronę aby w jakiś sposób widzieć mój nick. 6. Coś od siebie: Proszę o surowy wymiar kary jaki jest nakładany za ghosting. https://dl.dropboxusercontent.com/s/kch4a8vy5hf0kms/Half Life Source 2019.02.10 - 19.26.10.03.DVR.mp4 https://dl.dropboxusercontent.com/s/xgiubrswpl51mcq/Half Life Source 2019.02.10 - 19.30.20.04.DVR.mp4 https://dl.dropboxusercontent.com/s/9q7jzrj5ajhfduk/Half Life Source 2019.02.10 - 19.26.10.03.DVR2.mp4
 12. Gerard aka Max Payne

  [ban] volin™

  Odwołanie odrzucone.
 13. Gerard aka Max Payne

  [Perm Gag] Kocmouch

  Od momentu nadania gaga, na serwerze pojawiłeś się może z parę razy. Gag zostaję.
 14. Gerard aka Max Payne

  [Perm Gag] Kocmouch

  Gaga dostałeś za puszczanie dźwięku jihada co bardzo zabolało w uszy oraz zagłuszyłeś kosa. Bardzo dobrze wiedziałeś co się stanie kiedy to zrobisz. Gaga w najbliższym czasie zdejmować nie mam zamiaru, no bo jak to powiedziałeś przed gagiem - "W imię dobrego"
 15. Gerard aka Max Payne

  [PermBan] - Xave

  Ban zdjęty.
 16. Gerard aka Max Payne

  Forza Horizon 4 - wspólne granie oraz Strefowy Klub

  Forza zakupiona, nick w grze CesarVialpando9
 17. Gerard aka Max Payne

  Forza Horizon 4 - wspólne granie oraz Strefowy Klub

  Jak najbardziej chętny! Nie wiem czy zakupię Forze zaraz po premierze (Bo po drodze czeka na mnie FIFA), ale do listopada powinienem mieć.
 18. Gerard aka Max Payne

  <TTT> Tako

  Niestety jestem na Nie ponieważ Tako nie lubi shatterów. Zawszę kiedy zagłosuję na tą mapę zostaję zwyzywany 😥
 19. Gerard aka Max Payne

  [ban] Kreciq198

  Ban zostaje. Wystarczyło napisać normalnie reporta i zostawić robotę nam, wtedy by się nic nie stało. "Mam nadzieje że zdechniesz kur**" - kierowanie takich tekstów w stronę młodszego gracza, tylko dlatego że umarłeś od jego granatu, nie było najlepszym pomysłem Kolejne takie zachowanie będzie surowiej karane.
 20. Gerard aka Max Payne

  Ban [82DK-AR] Sarmat

  Sam jesteś sobie winny. Po co podkładałeś bombę, skoro nie byłeś T? Karma ban jest na 12 godzin i nie podlega odwołaniu.
 21. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  https://dl.dropboxusercontent.com/s/p9hitn7fyx54acu/Half Life Source 2018.08.01 - 16.25.43.04.DVR_edit.mp4 Po daniu kosa, Xave ucieka z dachu, zabija innego T ( T nie sprawdził innego T który się zabił latając na propie dodam że obok były jeszcze inne osoby ) po czym sam umiera. W tym czasie Brzydki zaczyna zabijać.
 22. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  Sytuacja która całkowicie różni się od waszej, chyba nie masz pojęcia za co dostał bana na 2 tyg a za co perma. Lewuz dostał bana na 2 tyg za propkillowanie, a poleciał z permem za granie na multikoncie podczas aktywnego bana, dzięki czujności Arcziego. Także nie rozumiem dlaczego wspominasz tego bana. Tego też nie rozumiem co to ma się do waszego bana, dwóch ghosterów sprawdzałem i nie miałem nic pewnego na nich. Z resztą ktoś mi to przypominał podczas gry i odpowiedziałem mu to samo na pw.
 23. Gerard aka Max Payne

  [ban] Xave, Brzydkionjest

  Coś mi się wydaje że to było całkiem inaczej. Na czacie zaczęliście pisać bardzo dziwne rzeczy: Brzydkionjest: KSawie Xave: takaka Xave: Co Brzydki? Brzydkionjest: Czeba go zabic Brzydkionjest: Na 3 Xave: tego tryharda? Brzydkionjest: Dobra poszedl sobie Xavie: wyciagaj njutona Brzydkionjest: Okej W tym momencie zacząłem iść pod ten dach aby zobaczyć co wy tam robicie. Po chwili zobaczyłem Brzydkiego jak podaje Tobie Newtonguna więc dałem na was kosa. Ty uciekłeś z dachu i umarłeś pewnie przez kosa którego wydałem a Brzydki zaczął zabijać. Bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem że jesteś inno. Nie zabiłeś T który praktycznie dał ci broń T, bardzo dobrze wiedziałeś że jest T a go nie zabiłeś, nawet jak już dałem na was kosy to po prostu od niego uciekłeś, nadal go nie zabijając. Jedno wielkie kłamstwo. Nikt do mnie nie strzelił, a Ty stałeś naprzeciwko Brzydkiego i czekałeś aż poda ci broń. Postaram się jeszcze dzisiaj załączyć filmik, w którym pokaże jak właśnie teraz próbujesz okłamać wszystkich którzy to czytają. Wymówka że go nie zabiłeś tylko dlatego że mu darowałeś i masa osób tak robi, to jakiś żart chyba.
 24. Gerard aka Max Payne

  Odwołanie od permbana

  Bana dostałeś za całokształt zachowania. Jeśli dobrze pamiętam to wyzywałeś młodszych graczy i nadmiernie przeklinałeś na czacie głosowym, przez co dostałeś gaga. Potem zacząłeś wyzywać również mnie i wiadomo jak to się skończyło. Wystarczyło przeprosić i poprosić o ungaga a nie pajacować. W najbliższym czasie UB nie dam.
 25. Gerard aka Max Payne

  [skarga] Momo

  Skoro administrator jest twoim świadkiem to dlaczego nie zgłosiłeś mu tego na serwerze?
×