Jump to content

Wrona

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Wrona

 • Rank
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

908 profile views
 1. Na TAK, nie ma lepszego dj'a niż Janek. Przyznam, że jestem zawiedziony tym, że ten kandydat złożył podanie dopiero teraz i to jeszcze na jakiegoś podrzędnego administratora. Moim zdaniem Janek powinien zostać head adminem już dawno. Jestem przekonany, że jego profesjonalne podejście, znajomość zasad i nieskazitelna reputacja sprawią, że Plac stanie się lepszym miejscem. Dobrze, że to podanie w końcu wylądowało na forum. Chętnie wrócę do gry na Placu gdy Janek obejmie stanowisko administratora.
 2. Ostatnio chciałem zjeść kanapki z szynką i pomidorem. Pomidor okazał się być nadgniły. Ot i cała historyja.
 3. Ja również w ogóle Cię nie kojarzę, nie słyszałem jak mówisz przez mikrofon, statystyki pokazują co pokazują. Za wcześnie na składanie podania, jestem na NIE.
 4. Bardzo przyjemny gość, można się pośmiać i pogadać. Na ten moment przydałby się jeszcze jeden admin więc Monet wypełniłby tę lukę. Nie wiem jak ze znajomością regulaminu u kolegi ale jestem dobrej myśli. Jestem na TAK.
 5. A ja napisałem, że się z Tobą nie zgadzam Krecik, nie że nie masz racji. :)
 6. Jestem na NIE i nie zgodzę się z Krecikiem. Otóż DoMP właśnie nie odnosi się do graczy z szacunkiem, jest głośny, wybuchowy i nieprzyjemny. Z drugiej strony zna bardzo dobrze regulamin i świetnie prowadzi jaile. Nie wnikam w tę akcję między wami panowie ale dopóki nie zobaczę, że owy gracz wykazuje się z szacunkiem wobec innych (zwłaszcza wobec naszych Pań) swojego zdania nie zmienię.
 7. 1. Wiek: 21 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. SID oraz namiary: SID: STEAM_1:0:33889555 Namiary: http://steamcommunity.com/id/Wrona44/ 4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=603665 5. Coś o sobie: Witam, jestem Miłosz i gram na Placu od 2011 roku. Znam regulamin, a poprzez częstą grę na serwerze zasady przyjęły się u mnie bardzo dobrze. Nigdy nie byłem adminem lecz sądzę, że nadaję się na to stanowisko dzięki obserwacji administratorów w różnych sytuacjach (przez 5 lat można coś jedna
 8. Otóż kiedy na serwerze w CS:S naciskam przycisk od mikrofonu gra zatrzymuje mi się na dwie sekundy. Im częściej używam mikra tym rzadziej gra się zacina i lagi są krótsze. Problem występuje tylko na Placu Zabaw, na innych serwerach coś takiego nie występuje oraz podczas grania jakieś dwa lata temu na Placu ten problem nie występował. Gdy naciskam przycisk gra całkowicie zatrzymuje moją postać tj. podczas na przykład skoku postać zatrzymuje się w powietrzu i po tych dwóch sekundach leci dalej jakby nic się nie działo. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Niby dwie sekundy ale jednak w każdej
×
×
 • Create New...