Skocz do zawartości

Drains

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Drains

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

197 wyświetleń profilu
 1. Drains

  [Perm gag] Av3niXo

  " ponieważ w regulaminie nie ma jasno napisane, można używać mikrofon tylko, gdy ma się mutacje czy 16 lat, a jest, żeby nie nadużywać mikrofonu bez mutacji lub 16 lat" Ło panie pan budowe zdania tak tu zje*ał jak architekt rondo solidarności w Łodzi. A odnośnie tego, jest info w regulaminie żeby nie nadużywać, a dziecięce głosiki nieskalane mutacją ranią uszy graczy na serwerze, więc ja to rozumiem tak że powinno się go używać tylko w razie konieczności. Bindy są, czat tekstowy jest więc w zasadzie czat głosowy można ograniczyć do minimum minima i wcale to rozgrywce nie zaszkodzi. A Pan akurat musiał coś nie na temat gadać kiedy wbił D. W sumie to Admini i Operatorzy zwykle z takimi osobnikami się nie cackają i po jednym czy dwóch zdaniach Gagami sypią więc mnie to nie dziwi, a nawet cieszy. Znaczy według mnie to powinni ci zdjąć Gaga, widziałem cię sporo razy na serwerze i słyszałem jeśli w ogóle to sporadycznie bo nie mogę sobię przypomnieć twojego głosu, a to oznacza że go nie nadużywasz. nom 5 post z głowy, nie bede juz potrzebował zgody moda na pisanie postów :3333
 2. Drains

  [TTT] Miecio.Pieczykon

  Najbardziej przeszkadza brak mutacji i w sumie głównie z tego powodu jestem na NIE , gdyby miecio był już po mutacji to może zagłosowałbym inaczej.
 3. 1. Nick osoby oskarżonej: JOT.PE hype 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:181114901 3. Przybliżona data zajścia: 18:00-18:30 2017-02-11 4. Nazwa mapy: skyscraper, ttt_out_of_order 5. Opis sytuacji: Generalnie to gracz już wcześniej korzystał z faktu że na serwerze nie było admina i rdmował od czasu do czasu, jednak podczas ostatniej rundy kiedy byłem Detektywem ów gracz non stop za mną łaził, więc mu grzecznie mówię żeby przestał. Mówię mu to pierwszy raz, drugi, trzeci, rachubę w zasadzie straciłem i cierpliwość zaczęła mi się kończyć więc mówię do niego żeby przestał za mną łazić bo go zastrzelę, na co on zaczął do mnie strzelać jako innocent. Na pytanie dlaczego zaczął do mnie strzelać odpowiedział "Bo cię nie lubię!!!" oraz (czego nie zdążyłem uchwycić na screenshoocie) że zbyt bardzo się wymądrzam. Na następnej mapie czyli na skycraperze, na dachu zastrzelił przed moimi oczami innocenta i na pytanie czemu go zabił po prostu skakał i kręcił się w kółko, co wymusiło na mnie zabicie go, no i jak się okazało był innocentem. Wnioskuje że po prostu baitował mnie na karma bana co mu się w sumie udało bo przez rak fieste i na zabijaniu rdmiarzy i idiotów straciłem dużo karmy. (przy okazji na powyższym screenie udało mi się uchwycić jeszcze jednego rdmiarza, a mianowicie axela :3 ) 6. Coś od siebie: Całe Zachowanie gracza pozostawało wiele do życzenia, caps lock, liczne błędy ortograficzne, i teksty typu "no i co mi zrobisz", ignorowanie poleceń i ostrzeżeń detektywów mógłbym tak trochę jeszcze się rozpisać ale to trochę mija się z celem i niczego nowego nie wnosi.
 4. Drains

  <TTT> Vargas Ognisty. (Podanie o Operatora)

  Jestem zdecydowanie na TAK - ogarnięty (w miarę) - oczy ważki - jako jeden z nielicznych wie o istnieniu regulaminu i co więcej go zna. - nie jest toksyczny
 5. Drains

  [Skarga] SieniaS

  Osobiście byłem świadkiem tylko obelg Gandalfa kierowanych w stronę SieniaS'a , kosy na początku rundy tak naprawdę sypały się od każdego , a TTT przerodziło się w deathmatch. Sytuacja uspokoiła się dopiero jak wszedł ktoś od administracji.
×