Skocz do zawartości

Jarl

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Jarl

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. Jarl

  <TTT> Wuker

  Nie wiem. Może to zbyt samolubne, ale według mnie ja jestem najlepszym kandydatem. A jeśli miałbym wybierać pomiędzy edziem, a Wukerem, wolałbym Wukera, więc podtrzymałbym swój głos na: tak
 2. Jarl

  <TTT> MR.Edzio72

  Nigdy nie mówiłem, że jestem na tak :v
 3. Jarl

  <TTT> MR.Edzio72

  Niestety na nie. Według mnie gracz nijako się nie wyróżnia - może być, ale gdyby go nie było, to absolutnie nic by się na serwerze nie zmieniło. Nie ma mikrofonu, według mnie nie jest wystarczająco dojrzały do takiej roli społecznej, jak operator/admin/moderator. Nie jest na to miejsce wystarczająco ogarniętą i obiektywną osobą.
 4. Jarl

  <TTT> Wuker

  Jestem na tak. Nie grałem z nim dużo, ale wydaje się ogarnięty i dojrzały pomimo wieku
 5. Jarl

  TTT - Jarl

  Błąd stylistyczny, bym powiedział. DragonFly, co do Ciebie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - nic mnie z Twojej strony złego nie spotkało i żadnej urazy nie chowam. Nie myśl, że chowam, to tylko nieporozumienie :) Chodziło mi tu o worma i kajoxa. Pozdrawiam Cię, Dragon Fly i w przypadku dalszych chęci chętnie podyskutuję. Co do Vesotii pamiętam tylko, że była obrażana. Tyle. Nie potrzebuję adoracji i akceptacji nastolatek w internecie :v W sumie to mam już rodzinę, więc mi to nie potrzebne, na prawdę. Co do obiektywizmu moich osądów, zawsze na innych serwerach starałem się być sprawiedliwy. Według mnie osoby nie obiektywne, które mogłyby się wypowiadać to kajox, worm, raver i reborn, bo każdy z nich dostawał bany od Yora i Gerarda za rdmowanie mnie, z czego sytuację rozwiązałem pozytywnie chyba tylko z rebornem finalnie.
 6. Jarl

  TTT - Jarl

  Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. Zarówno na ciebie, jak i na kajoxa pisałem skargi na temat waszego zachowania. Gerard byłby bardziej obiektywny, więc jeśli by potwierdził to, co mówisz, to bym się nad tym głębiej zastanowił. Jednakże, ja jestem obiektywny, nie można jednak mówić o zerowej stronniczości - w końcu ludzie to nie maszyny :v
 7. Jarl

  TTT - Jarl

  Akurat zdaniem worma tutaj radziłbym się nie sugerować, gdyż jest to spowodowane jego prywatną niechęcią do mnie i faktem, że pisałem na niego skargi z powodu jego zachowania i uciążliwej gry. Co do reportów, zawsze opisuję je ze swojego punktu widzenia, bo tylko taki w takich sytuacjach posiadam. W przypadku, gdy sprawdzam czyjeś reporty, staram się być bezstronnym, nie kierując się całkowicie sugestiami reportującego i odpowiadającego, by samemu zdecydować, jak dana sytuacja wyglądała - zarówno według logów, a także, o ile tacy są, to sugestiom osób trzecich w ramach świadków zaitniałych zdarzeń ( o ile Ci są wiarygodni i bezstronni ).
 8. Jarl

  TTT - Jarl

  1. Wiek - 20,5 2. Adres e-mail - [email protected] 3. Steam ID oraz namiary - http://steamcommunity.com/profiles/76561198123584565/ - 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem, byłem operatorem, moderatorem, na dwóch małych serwerach, które wymarły, a także przez długi czas i to kilka razy na Guantanamo. Na Strefie Gier mi się nigdy nie udało. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Bo jeśli gram, to tutaj. Jestem studentem, więc mam dużo czasu. Teraz są wakacje. Lubię też karać ludzi, jeśli kara im się należy. 6. Na Murder i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego - chodzi mi o TTT, ale i tak angielski znam bardzo zaawansowany, także podstawy niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i fińskiego.
 9. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jarl95k wbija w to człowieku 2. Steam ID: STEAM_0:1:81659418 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:81659418&advType=steamid&Submit 76561198123584565 4. Opis sytuacji: Miałem sobie około 900 karmy, bo tak zazwyczaj mam. Czasami zabiję Niewinnego, czasami przypadkiem zabiję innego Traitora. Tym razem jednak te zdarzenia zazębiły się. Gram sobie spokojnie, jem sobie kanapki, popalam mentolowego papierosa. Fajnie, śnieg za oknem. A tutaj nagle ktoś na mapie kogoś zesnajpia na rooftopsach. Wchodzę po drabinie myśląc "Hm, któż to zginął?" jakieś 5-10 metrów od trupa, który w trupa został zamieniony za pomocą Scouta stoi typ ze Scoutem i snajpi gdzieś w eter. Stoi obok niesprawdzonego ciała, używa aktywnie tej samej broni, nad czym się zastanawiać? Głowa. Niewinny. Ktoś snajpi z innego miejsca w moje miejsce, musi to być ten który faktycznie go zastrzelił. Idę na tą taką dużą wieżę, przy tych trzech chudych wieżach i ktoś do mnie zaczyna strzelać, zabijam - Innocent. Nagle słyszę, że obok mnie ktoś zabija z pompy i słyszę syki, jakby ktoś palił ciało - spoglądam pod wejście do T rooma - plama krwi, bez ciała, obok ucieka z miejsca Kaczuszka Zen, nie informując o jakichkolwiek śmierciach. Zabijam - innocent. Moim zdaniem miałem w każdym przypadku słuszne podejrzenia, aby wnioskować, że ktoś może być Zdrajcą. 5. Coś od siebie: Nie chodzi tutaj tylko o te konkretne przypadki, ale czemu ludzie nie sprawdzają ciał, tylko stoją, patrzą na nie i biegną dalej, bez sprawdzenia. No ja.
 10. 1. Nick osoby oskarżonej: 'Ghostie 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:17496551 3. Przybliżona data zajścia: Dnia dzisiejszego, czyli 2 stycznia, koło 12-13 4. Nazwa mapy: Kakariko 5. Opis sytuacji: Ghosting i nękanie 6. Coś od siebie: Od czego chciałbym zacząć. Jestem Jarl, mam 20 lat. Dużo czasu spędzam z grami komputerowymi, często spędzając czas przy komputerze, bo w grach często są milsi ludzie, niż na prawdę. Bardzo więc lubię po prostu grać. Mogę się zrelaksować po wykładach. Moge sobie pogadać z ludźmi. Gra się po to, żeby było dla przyjemności, a gracz Ghostie utrudnia mi granie dla przyjemności, otwarcie przyznając, że nie dość, że ghostuje - pisano na niego reporty, ale jako, że stwierdził, że był Head Adminem to jest bezkarny i żadna kara go nie dosięgła, co sądzę, że powinno zostać przemyślane i rozpatrzone na forum, żeby każdy wiedział, jak to wygląda z boku - to, co wyprawia Ghostie, wspierany przez niektórych mdoów, którzy nie chcą reagować i interweniować. Ghostie dopuszczał się także pośredniego i bezpośredniego nękanai mnie, cały czas naśmiewając się ze mnie na mikrofonie, żartując, cały czas mając jakieś problemy. Kiedy wyraziłem swoją niechęć wobec ghostowania, to nagle zrobił się bardzo agresywny. Zatem, prosze o interwencję w sprawie tego, że Ghostie nęka, ghostuje i jest przy tym bezkarny. To, że był Head Adminem nie znaczy, że ma większe prawa, niż inni.
 11. http://steamcommunity.com/profiles/76561198230544104/ 1. Nick osoby oskarżonej: maślak 2. Steam ID osoby oskarżonej: 3. Przybliżona data zajścia: 10:27/28 dnia 26 czerwca 4. Nazwa mapy: Hem. Nigdy nie wiem. Ta z wulkanem pośrodku - mapa wyspa, gdzie resp jest zazwyczaj na statku. 5. Opis sytuacji: maślak najpierw wyzywał wszystkich od cwelów i gnojów (z początku wyzywał Konradosa, więc niewiele osób oprócz mnie się w sumie przejęło), ale potem zaczął masowo rdmować, krzycząc "wooohoo" "hura" jakby dostał 4 ze sprawdzianu z przyrki. Po głosie wnioskuję wiek około lat 12. Rysopis oskarżonego - niezbyt inteligentny wyraz twarzy, zapewne. Masowo rdmował, wyzywał, trollował a potem wyszedł z serwera. 6. Coś od siebie: Troll jakich wielu, ale u nas chyba pierwszy raz się pojawił na serwerze. Świadkami mogą być Konrados, Dolan, styk i Chmielek. Nie wiem, co z azusem, czy dołączył przed, czy po.
 12. MEM i Domen63. Nie wiem, jakie ID ma MEM, bo po zrdmowaniu mnie (specjalnie mnie zabił z zemsty za Domena63 jako Detektyw, gdy ja byłem Innocentem) uciekł z serwera. Właśnie Domen63 też uciekł. 1. Nick osoby oskarżonej: MEM i Domen63 2. Steam ID osoby oskarżonej: 3. Przybliżona data zajścia: 21:45? 4. Nazwa mapy: 5. Opis sytuacji: Ogólnie rzecz biorąc Domen mówił, że rzuca disco, które prawie mnie zrzuciło, to go zabiłem. Potem, z tego, co słyszałem na mikrofonie, to wiele osób skarżyło się, że rzuca disco w ludzi i ogólnie rzecz biorąc trolluje, mówiąc ludziom różne głupoty, typu "no ja rzuciłem to disco", a okazywało się, że to ktoś zupełnie inny. Gdy go zabiłem po raz pierwszy i twierdził, że nie rzucał disco, to powiedział, że MEM może to potwierdzić (MEMa tam nie było, był w innej części mapy z tego, co pamiętam). Potem zaś Domen powiedział przed startem rundy, że się będą z MEMem mścić i mnie zabijać. I tak też zrobili, a potem uciekli z serwera. Nie wiem ile z tego, co usłyszałem jest prawdą, ale rdm + ucieczka jest chyba karana, tak samo jak trolling. Oczyśćmy serwer. 6. Coś od siebie: No smutno było trochę, bo taka samowolka i niemiła atmosfera.
 13. Jarl

  [Skarga] kóteł ponóry

  No i co to ma do tej sprawy? Opisałem sytuację, parę osób się wypowiedziało, teraz kóteł napisał coś zupełnie innego i kara go ominie, bo jakże by inaczej. Nie wiem w jaki sposób mam zdobyć dowody. Nagrywać cały czas swoją grę jakimiś programami? By było widać i słychać, co robi? Bez przesady. Jest słowo przeciwko słowu.
 14. Jarl

  [Skarga] kóteł ponóry

  Raczej wątpię, by się wypowiedział, a jeśli tak, to nie spodziewam się po nim zbyt wiele. Wiem, że to pewnie nie wypada, ale miałem z nim podobne przygody na innym serwerze polskim, gdzie miał uprawnienia do votekicków, którymi spamował co chwila, chociaż nie przechodziły. Pomimo skarg to ja zostałem ukarany. A gdy tamten serwer się posypał, kóteł przybył tutaj, jak taka choroba, co drogą powietrzną lata sobie po serwerach.
 15. 1. Nick osoby oskarżonej: kóteł ponóry v2 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:108407975 3. Przybliżona data zajścia: 20 czerwca godzina przed 11, sobota 4. Nazwa mapy: ttt_terrortown i Island (ta z latarnią) 5. Opis sytuacji: Dręczenie. Kóteł cały czas chodził za mną krok w krok - ja nagle się obracałem, to on też i dalej chodził za mną. Ostrzegałem go, żeby tego nie robił, ale on nadal to robił. Mówiłem, że go zabiję, ale on nadal to robił, co skutkowało zabijaniem go. Bo ile można ostrzegać i prosić? Kóteł potem uznał, że też wpadnie na taki super pomysł i gdy tylko się obok niego pojawię, będzie spamował na mikrofonie "Jarl, idź stąd, bo Cię zabiję, Jarl, idź stąd" podczas gdy ja stałem kilka/naście metrów od niego. Było tam kilka osób, ale on zawsze szedł do mnie i to do mnie mówił "Jarl, idź stąd" nie zważając na innych, samemu do mnie podchodząc. Z tym graczem spotkałem się już na innych serwerach i sytuacja zawsze się powtarzała. Próbuje mnie spychać łomem z wysokości, wszędzie za mną chodzi uznając, że "Jarl jest podejrzany" nawet, gdy jestem proovenem. I tak w kółko, wspaniała pętla i wąż Uraboros. 6. Coś od siebie: Nie wiem, jak to inaczej nazwać, niż dręczeniem. To trochę smutne, że gry, które mają łączyć i dawać radość w rękach takich, jak kóteł sprawiają innym smutek. No bo co? Nie wiem, czy to z zemsty, że dostał kiedyś przeze mnie na innym serwerze bana bo masowo rdmował a "wszyscy byli podejrzani", czy za to, że go zabijałem, gdy próbował mnie zepchnąć/bądź za mną cały czas podążał kolejne razy. Na mapie Island złożył nawet na mnie report za zabicie. Koło godziny 10:30 być może. Tyle ode mnie.
×