Skocz do zawartości

lordmatiz

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O lordmatiz

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 1. lordmatiz

  Salem MMO

  Dziwne. Mnie dopiero dzisiaj o 12 poinformowało ze jest nowa odpowiedź w temacie..... no nic. Jeśli jesteś chętny, to zapraszamy do współpracy. ALE. Żeby nie było, że przychodzisz na gotowe-zanim dostaniesz klucze do wioski- będziesz musiał odbębnić murzyńską robotę ;) wszyscy mieli duży wkład w rozwój woski i pasożytnictwa nie lubimy więc pozwolimy Ci najpierw się wykazać :)
 2. lordmatiz

  Salem MMO

  No i git. Wieś się powiększa o nowych Murzynków :D Zapraszamy zapraszamy. Im więcej tym weselej! Miejsca mamy pod dostatkiem ;)
 3. lordmatiz

  Salem MMO

  No cóż... Update serwera zastopował moją rozbudowę :( Póki co miejsca jest sporo, zbudowałem kilkanaście pułapek na ryby i stojaków do (ich) suszenia. Mam już zakupione 10 sztabek żelaza na koksowniki i podstawowy sprzęt. Dalej w kolejności jest posadzenie krzewów (żeby było skąd brać wkład do pułapek), później piec do wypalania gliny.... itd. Czekam na jakiegoś murzy... znaczy się pomocnika, coby robota sprawniej szła :)
 4. lordmatiz

  Salem MMO

  Sanki sanki (również znaleźne) ;) Dobrze Panowie i Panie! Miejsce na bazę znalezione. W okolicy wszystko co do szczęścia potrzebne: kamyczki, wapień i glina. Kto zechce pomóc mi w rozbudowie zadupia - niech się już loguje do gry (najlepiej przy pomocy kienta ze strony http://forum.salemthegame.com/viewtopic.php?f=11&t=7681&sid=b8aa1521250198a0b444162cecc93f81 - bo przyjemniej niż ze standardowym - w razie problemów z javą pszukajcie sobie w googlach jak dodać ten programik do wyjątków) i po ukończeniu krótkiego tutoriala wciskacie CTRL + B i w okienku make kin by homestead secret wpisujecie 1234lordmatizabcd Dzięki temu dodacie mnie do znajomych i będę mógł wam dać mapkę (dzięki której teleportujecie się do naszej miejscówki).
 5. lordmatiz

  Salem MMO

  Luzik. Już zaszedłem całkiem daleko - niestety ze względu na brak różdżki do szukania pokładów metalu - mogę co najwyżej częściowo dobre miejsce znaleźć... Nie mniej jednak i tak byśmy się pewnie przenosili w lepsze miejsce w miarę rozwoju drużyny (po paru tygodniach). Póki co mam już kupę srebra (do powiększenia terenu bazy), kupę sieci pajęczych (pułapki na ryby), nasiona, roślinki do hodowania w doniczkach, trochę przedmiotów do początkowego rozwoju (dla Was :P), 2 skrzynie (fajne i drogie w produkcji pojemniki) i pewnie jeszcze masa dupereli.
 6. lordmatiz

  Salem MMO

  Koksowniki to żaden problem. Metal można kupić od innych graczy za naprawdę niską cenę.... Niestety ale nie stanowią one ochrony przeciwko zorganizowanej grupie/silniejszemu graczowi... Grunt to znaleźć miejsce gdzieś daleko, ale takie gdzie będzie dostęp do kilku podstawowych rzeczy: rzeki/jeziora (ryby), żył żelaza (i miedzi), zapasów limestone (nie chce mi się szukać polskiej nazwy), kamienia. Skoro jesteś już w grze to dodaj mnie do znajomych (1234lordmatizabcd - wpisujesz pod 'add kin'). Póki co nie szukałem miejsca, ale za to mam już małe nasiona dyni, kapusty i bawełny :)
 7. lordmatiz

  Salem MMO

  Spoko. Proponuję komunikację głosową (skype) - jeśli ktoś chce wcześniej zacząć to nawet dobrze - niech zrobi tutorial, później przeniesie się gdzieś w dzicz i poulepsza skille, a jak przyjdzie co do czego to się zgadamy w mieście i wyruszymy w świat. Ale ostrzegam - trzeba mieć na to kuuuuuupę czasu. Najlepiej umówić się na któryś ranek i przez parę godzin iść przed siebie :) Im bliżej miasta się rozbijemy tym szybciej nas znajdą i rozgromią....
 8. lordmatiz

  Salem MMO

  Też się piszę :) Jakiś czas temu zacząłem i miałem przerwę, więc cały mój dobytek zniknął. Z chęcią zacznę grać w jakimś teamie :) Wszystko ogarniam, wiec mogę Was nauczyć podstaw!
×