Skocz do zawartości

Rosołek

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Rosołek

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 06/09/1993

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Css
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1013 wyświetleń profilu
 1. Nazwa tematu: Skarga 1. Nick osoby oskarżonej:Bodajże [R]ider. 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:46243095 3. Przybliżona data zajścia: 00:10-30 4. Nazwa mapy:ba_jail_resurrection_go_v1b 5. Opis sytuacji: Witam Piszę to w takiej sprawie, ponieważ osobnik wyżej wymieniony nie potrafi prowadzić Jail'i. Z tego względu że zabija osoby nie uprzedzając i zarazem wmawiając że popełnił błąd. Każdy wie jak jest naciągany przez wszystkich regulamin, lecz to już przegięcie.. Według mnie " nie umiesz to nie prowadź" PROSTE. 6. Coś od siebie: Człowiek wbija na serwer po długim czasie nieobecności a tu Ci wejdzie do CT cwaniaczek który nie potrzebuje regulaminu bo grał na placu w CS-Source. Dla mnie to ŻENADA. Mam nadzieje że jakąś "kare" dostanie. Pozdrawiam Serdecznie Rosołek
 2. Rosołek

  [skarga] ???

  No śmiechłem troszeczke
 3. Rosołek

  [Plac Zabaw] nonejm

  Wniosek? : Wszędzie gdzie grał to serwery upadły Nie no żarciuszek. Ogarnięty jestem na TAK
 4. Rosołek

  Darmowe gry na platforme Steam

  https://www.gameitems.com/get-your-battlerite-free-steam-access-1195.html
 5. Rosołek

  Klawisz

  @Rzuf w sumie jest to najlepsze rozwiązanie.
 6. Rosołek

  Klawisz

  Witam. Może po prostu zablokować możliwość wchodzenia do CT. Udostępnić je tylko osobą które się zgłoszą do prowadzenia ? Jest tych osób multum. Tylko czy da się to zrobić.. ?
 7. Rosołek

  [Plac Zabaw] Andżej

  Oczywiście jestem na TAK. Gracz udziela się w czasie rozgrywki, jest pomocny oraz z chęcią prowadzi Jaile. W sumie był już on adminem na Placu Zabaw a więc Podwójne Tak.
 8. Rosołek

  Stary plugin - Jihadmod

  Czasami nawet wystarczyło jak jedna osoba wpisała i wszyscy CT padali i koniec rundy. Naprawdę było ciekawie i CT nie czuło się tak swobodnie jak teraz.
 9. Rosołek

  Stary plugin - Jihadmod

  Tak jak napisał Jesus Allah akbar, po paru sekundach po wpisaniu komendy !boom wybuchałeś zabijając przeciwników którzy znajdywali się blisko Ciebie.
 10. Rosołek

  Stary plugin - Jihadmod

  Chciałbym poprosić @Remzo i @Timon o wypowiedź bo nie mam pojęcia czy będzie to działać na GO.
 11. Witam. Wpadłem na pomysł, żeby dodać komende !boom (o ile to możliwe w GO). Przypomniało mi się że na CS Source była takowa komenda i dodawała dużo fun'u z gry. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia i dodania takiej komendy na jail'e . Pozdrawiam Rosołek
 12. Rosołek

  Mute Stachu

  Dla mnie jest to definitywne namawianie. Każdy sugeruję się słowami Jesusa. I starają się w ten sposób ominąć regulamin. Kara ta jest na miesiąc, to i tak ją popieram. Z tego względu, że będzie to przestroga dla innych. Pozdrawiam Rosołek
 13. Rosołek

  [Perm Gag] <TABALUGA>

  Witam. Z tego co widzę to masz bana za "obraze admina" , lecz teraz nie jestem w stanie stwierdzić co dokładnie powiedziałeś. W swojej historii masz między innymi bana za " wulgarne słownictwo ". Wątpię, że dostałeś go bezpodstawnie. Ostatnio chyba nawet ktoś grał o nicku Tabaluga. Myślę że odsiedziałeś już swoje i jestem gotów zdjąć Ci bana . Lecz pod jednym warunkiem, mianowicie jeżeli będzie jeszcze jedna taka akcja to ban będzie 100% permanentny.
 14. Rosołek

  [Gag] Buchal

  Witam. Chciałbym tylko dodać, że Gag i tak wisi w powietrzu. Po historii czatu da się wywnioskować, że Gracz już dawno powinien być ukarany. Dla przykładu : http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=715979&page=2 http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=715979&page=3 Jest tego wiele wiele więcej. Pozdrawiam Rosołek.
 15. Rosołek

  [Perm Ban] BonkuByku

  Suuuuabe odwołanie Bonku... Jestem na nie.
×