Jump to content

Rosołek

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

About Rosołek

 • Rank
  Piszący posty
 • Birthday 06/09/1993

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Css
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Recent Profile Visitors

1210 profile views
 1. Rosołek

  Skarga Na Pewnego Pana.

  Nazwa tematu: Skarga 1. Nick osoby oskarżonej:Bodajże [R]ider. 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:46243095 3. Przybliżona data zajścia: 00:10-30 4. Nazwa mapy:ba_jail_resurrection_go_v1b 5. Opis sytuacji: Witam Piszę to w takiej sprawie, ponieważ osobnik wyżej wymieniony nie potrafi prowadzić Jail'i. Z tego względu że zabija osoby nie uprzedzając i zarazem wmawiając że popełnił błąd. Każdy wie jak jest naciągany przez wszystkich regulamin, lecz to już przegięcie.. Według mnie " nie umiesz to nie prowadź" PROSTE. 6. Coś od siebie: Człowiek wbija na serwer po długim czasie nieobecności a tu Ci wejdzie do CT cwaniaczek który nie potrzebuje regulaminu bo grał na placu w CS-Source. Dla mnie to ŻENADA. Mam nadzieje że jakąś "kare" dostanie. Pozdrawiam Serdecznie Rosołek
 2. Rosołek

  [skarga] ???

  No śmiechłem troszeczke
 3. Rosołek

  [Plac Zabaw] nonejm

  Wniosek? : Wszędzie gdzie grał to serwery upadły Nie no żarciuszek. Ogarnięty jestem na TAK
 4. Rosołek

  Darmowe gry

  https://www.gameitems.com/get-your-battlerite-free-steam-access-1195.html
 5. Rosołek

  Klawisz

  @Rzuf w sumie jest to najlepsze rozwiązanie.
 6. Rosołek

  Klawisz

  Witam. Może po prostu zablokować możliwość wchodzenia do CT. Udostępnić je tylko osobą które się zgłoszą do prowadzenia ? Jest tych osób multum. Tylko czy da się to zrobić.. ?
 7. Rosołek

  [Plac Zabaw] Andżej

  Oczywiście jestem na TAK. Gracz udziela się w czasie rozgrywki, jest pomocny oraz z chęcią prowadzi Jaile. W sumie był już on adminem na Placu Zabaw a więc Podwójne Tak.
 8. Rosołek

  Mute Stachu

  Dla mnie jest to definitywne namawianie. Każdy sugeruję się słowami Jesusa. I starają się w ten sposób ominąć regulamin. Kara ta jest na miesiąc, to i tak ją popieram. Z tego względu, że będzie to przestroga dla innych. Pozdrawiam Rosołek
 9. Rosołek

  [Perm Gag] <TABALUGA>

  Witam. Z tego co widzę to masz bana za "obraze admina" , lecz teraz nie jestem w stanie stwierdzić co dokładnie powiedziałeś. W swojej historii masz między innymi bana za " wulgarne słownictwo ". Wątpię, że dostałeś go bezpodstawnie. Ostatnio chyba nawet ktoś grał o nicku Tabaluga. Myślę że odsiedziałeś już swoje i jestem gotów zdjąć Ci bana . Lecz pod jednym warunkiem, mianowicie jeżeli będzie jeszcze jedna taka akcja to ban będzie 100% permanentny.
 10. Rosołek

  [Gag] Buchal

  Witam. Chciałbym tylko dodać, że Gag i tak wisi w powietrzu. Po historii czatu da się wywnioskować, że Gracz już dawno powinien być ukarany. Dla przykładu : http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=715979&page=2 http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=715979&page=3 Jest tego wiele wiele więcej. Pozdrawiam Rosołek.
 11. Rosołek

  [Perm Ban] BonkuByku

  Suuuuabe odwołanie Bonku... Jestem na nie.
 12. Rosołek

  [PLAC ZABAW] Lipton Criss

  Oczywiście jestem na TAK. Spokojny, opanowany, pomocny.
 13. Rosołek

  Propozycje map

  Hejka. Mapa : workshop/607727911/dr_crash_medieval_csgo do wyrzucenia, bądź do naprawienia. Pierwsza pułapka jeżeli zostanie odpalona to nie ma możliwości przeskoczyć na drugą stronę. Ostatnia pułapka tam gdzie powinna być "grawitka" tam jej nie ma. Pozdrawiam // Mapa usunięta ~Remzo
 14. Rosołek

  Propozycje map

  Witam Mapka : workshop/681317350/mg_pauls_multigames_csgo_v2 jest do wyrzucenia, ponieważ jest zbugowana. Climb , skate i paręinnych zabija na starcie z czego climb ponoć wyrzuca z gry.
 15. No i widzisz @Fubu :D #No#Skill# I Ty chcesz ungaga ?
×