Jump to content

Heroes

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

5 Followers

About Heroes

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59721240
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z więzienia
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Recent Profile Visitors

3534 profile views
 1. Jestem na tak, Bardzo miły i kulturalny jegomość. Grałem na serwerach stworzonych przez tego użytkownika i faktycznie zna się na ich tworzeniu.
 2. Mimo wieku który znacząco odbiegał od preferowanego to jako admin spisywałeś się świetnie. Każdy robi czasem jakieś głupoty, ważne że wyciągnąłeś wnioski i miałeś odwagę się do tego przyznać
 3. Zostałeś zbanowany na serwerze TTT, na którym przegrałeś łącznie 28 minut za ghosting, a nie na breachu. Bana dostałeś będąc obecnym na serwerze, więc nie zostałeś zbanowany przez przypadek. Ponadto bana dostałeś półtora roku temu, a nie 3 lata temu. Pozdrawiam Heroes.
 4. Jak nie używasz mikrofonu to po prostu noś je na odwrót i problem zniknie.
 5. Na pluginach się za bardzo nie znam, ale również chętnie pomogę. Pozdrawiam Heroes.
 6. W związku z koronawirusem wyższe uczelnie zostały zamknięte przez co możliwe jest, że @Remzo ma więcej czasu, ale ciężko stwierdzić, czy ma również chęci. Teraz duża część osób siedzi w domu z wiadomych względów i przydałoby się takie miejsce jak nasz kochany placyk. #placykwruc Pozdrawiam Heroes.
 7. Dzień dobry, jako iż niestety mam permbana spowodowanego zbyt dużą ilością warnów, a ostatnie wydarzenia na ts pokazały, że nie myliłem się co do jednego byłego moderatora mam nadzieję, że chociaż niektóre zostaną ściągnięte i będę mógł wrócić do wspaniałej społeczności SG. Data nadania warnów wraz z powodami: 2 Maja 2017- § 2.13 w 20 Kwietnia 2018 - Spam: Debilne posty w dyskusji ogólnej 13 Maja 2018 - Trolling 22 Maja 2018 - Fejkowe zgłoszenie. 7 Stycznia 2019 Spam "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja." - Po moim odwołaniu został chyba zdjęty ten warn, niestety wciąż mi go pokazuje. 10 Stycznia 2019 Prowokacje https://imgur.com/a/ouBvHmh Minęło trochę czasu, pozwoliłem sobie go odbanować i dać jeszcze jedną szansę na normalne korzystanie z forum. Wszystkie powyższe ostrzeżenia zostały usunięte. P.
 8. Jestem na TAK. Qbas jest aktywnym graczem, który przestrzega regulaminu i nie jest konfliktowy. Gracze go lubią co sprawia, że idealnie nadaje się na administratora.
 9. Nie to nie był bait. Przeczytaj raz jeszcze cały temat, bo ileż można tłumaczyć, że nie złamałem regulaminu i dostałem warna. Uważasz, że ten warn jest nie do końca słuszny? To się od niego odwołaj, chyba nikt Ci nie broni. Jest na miejscu. Kary nadawane przez Dragonflya są wybiórcze, ponadto jak wiele osób twierdzi dawane są za "byle g*wno". Dla mnie obecnie jego system karania wygląda tak, jakby z forum urządził sobie swoje prywatne podwórko, w którym potrafi doczepić się do najmniejszej błahostki i dać za nią warna. Teraz aż strach coś napisać, albo zgłosić posta, bo nie wiadomo czy nasze słowa będą zrozumiałe dla Dragonflya lub czy nie zostaną przez niego uznane za prowokację. Widzę, że moderacja poukrywała posty w podaniu Kreciqa, które łamały regulamin, ale jeden został. Peszek "jestem na tak bo nie potrafi używać drabin na dollsach" moim zdaniem ta wypowiedź nie różni się niczym względem regulaminu od mojej odpowiedzi: "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja." Ale może tylko mi się wydaje... To już raczej ostatni mój post w tym temacie, bo nie mam ani ochoty, ani czasu na takie przekomarzanie się na forum. To czy warn zostanie zdjęty, czy też nie nic nie zmienia, bo w obydwu przypadkach następny warn, który otrzymam kończy się permem. Pozdrawiam Heroes.
 10. Podczas wymiany zdań mojej z moderatorami Nonejm podsunął mi fajny pomysł, więc założyłem ten temat, by poznać wasze preferencje drodzy Strefowicze, odnośnie picia herbaty. Chętnie się dowiem, jaką herbatę preferujecie czy zwykłą jak ja, czy może jakieś zielone herbaty lub smakowe. Jeśli smakowe koniecznie podajcie konkretny smak, ponadto powinniście wspomnieć ile i czym słodzicie(cukier, słodzik, miód) i czy dodajecie jakieś dodatki cytryna, pomarańcza, goździki itp. Jeśli odzew będzie duży to możliwe, że wasze głosy uwzględnię w ankiecie, którą muszę przygotować na zajęcia. Ja zacznę. Lubię zwykłą herbatę nie za mocną, czasami gorzką, ale jak już słodzę to dodaję 3 łyżeczki cukru. Pozdrawiam Heroes.
 11. Jestem na TAK. Rezus to złoty człowiek, którego nie chwaląc się, miałem zaszczyt poznać osobiście. Jest bardzo kulturalny, usłyszenie jakichkolwiek wulgaryzmów z jego ust graniczy z cudem. Piastuje obecnie stanowisko serwerowego DJ, na którym czuje się jak ryba w wodzie. Jest bardzo towarzyski i potrafi rozkręcić placową atmosferę. Ponadto jest aktywnym graczem i nie można doczepić się do jego aktywności na serwerze. Jedynym minusem jest to, że jada takie średnie w smaku kebaby i uważa je za najlepsze, ale daje mu głos na tak, który jest równoznaczny z kredytem zaufania, mam nadzieję że zacznie jadać smaczniejsze kebaby.
 12. @DragonFly No jak tak dajesz wszystkim warny to zapomniałeś go dać również sobie z powodem "obraza". Jednak dalej nie została wyjaśniona kwestia mojego warna, który nie łamie żadnego punktu regulaminu. Moja odpowiedź jest uargumentowana, może dla niektórych niezrozumiale, ale jak pograsz troszkę na placu to może się dowiesz o co chodziło. Nie czuję się zobowiązany wypowiadać się tak, by całe forum mnie rozumiało, podczas gdy wypowiadam się w dziale Placu Zabaw i adresatem moich słów mają być ludzie, którzy na nim grają. Wszystkiego nie sprawdzasz, tylko posty osób, których nie lubisz, przecież Laki już o tym wspominał :). Ogólnie jednym permbanie ten drugi zaś dałeś mi za nic, bo mnie nie lubisz i szukasz w moich słowach choćby najmniejszego przewinienia posuwając się przy tym tak daleko, że zaczynasz moje słowa interpretować na swój sposób i doszukiwać się w nich jakiejś prowokacji. Znając Ciebie teraz pewnie, też uważasz że odwołanie się od twojego warna jest z mojej strony prowokacją. Na waszym miejscu drodzy Strefowicze tak bym nie ryzykował, za zgłoszenie kiedyś posta nonejma, który łamał regulamin dostałem warna Na końcu dziękuje wszystkim tym, którzy nie chcieli się tu wypowiadać, ale napisali mi kilka słów w tej sprawie na steamie lub w wiadomościach na forum. Pozdrawiam Heroes. Dodam tu jeszcze jedno Skoro jest tylu moderatorów i adminów, którzy nie widzą w niektórych zachowaniach wykroczeń tylko widzisz je Ty, to nie pomyślałeś sobie, że może to z tobą jest coś nie tak?
 13. Napisałem temat odnośnie warna, którego moim zdaniem otrzymałem bezpodstawnie, więc takie prowokacje i osobiste występki w moją stronę zachowaj dla siebie, ja też mogę napisać kilka ciekawych rzeczy o Tobie, ale to nie temat od tego. Tu również ban nadany na wyrost, co wyjaśniłem, że administrator wymyślił sobie niestworzoną historie, na podstawie której mnie zbanował. Mam rozumieć, że to jest powodem otrzymania mojego warna mam więc pytanie jak odniesiesz się do tych odpowiedzi w podaniach z twojego rodzimego TTT? Te 4 odpowiedzi pochodzą tylko i wyłącznie z najnowszego podania Kreciqa na ttt, ale w reszcie podań poziom prawdopodobnie jest ten sam. Dowiedziałem się również, że nie tylko moje odpowiedzi pod podaniami częściowo zostały poukrywane, lecz też innych graczy z Placu Zabaw, na szczęście oni nie otrzymali warna tak jak ja, ale to tylko pokazuje twoje wybiórcze respektowanie regulaminu. "O tych nie lubię grają na placu to im poukrywam posty, a Ci to ziomki z TTT udam że nic nie widzę". Tak to przynajmniej wygląda. @nonejm czy biorąc pod uwagę powyższe odpowiedzi pod innymi podaniami, dalej uważasz że za to dostałem warna? Podsumowując nie złamałem żadnego punktu regulaminu, a w szczególności tego : "§ 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie." Uargumentowałem swoje stanowisko, a jak widać na powyższych screenach niektórzy nawet tego nie robią, co jest jawnym łamaniem regulaminowego forum i nie wyciągane są wobec nich żadne konsekwencje, jeszcze dziwniejsze jest to, że niektóre z tych osób znajdują się nawet w gremium moderatorów. § 4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem. Moja wypowiedź była zgodna z regulaminem, i dostałem za nią niesłusznego warna, więc proszę o rozpatrzenie tej sprawy przez jakąś kompetentną osobę nienależącą do tego kółeczka bezmyślnie przytakujących sobie osób. Pozdrawiam Heroes.
 14. Ah drogi Nonejmie, powiedz Ty mi czy ja wypowiedziałem się wielokrotnie w podaniu Garzkiego, lub nie uargumentowałem swojej decyzji pisząc "jestem na tak"? No chyba nie, uargumentowałem swoją wypowiedź, to, że komuś nie podoba się mój argument, lub go nie rozumie nie powinno wpływać na to czy otrzymam warna czy też nie, ale utwierdzileś mnie tylko swoim postem o tym o czym pisałem dzisiaj w swoim podaniu, a mianowicie o "trzymaniu wspólnego frontu", widzę że na forum również mamy doczynienia z takim zjawiskiem. Pozdrawiam Heroes.
 15. Tak jak w temacie. Dostałem warna z reasonem Spam/Shitpost, od moderatora Dragonfly za napisanie pod podaniem Garzkiego. "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja.". Warn można by powiedzieć z d*py. To może wydawać się shitpostem dla kogoś kto nie gra na placu i nie wie o co w tej wypowiedzi chodzi, a taką osobą jest dragonfly. Masę razy widziałem w podaniach same głosy jestem na tak lub nie i bez kompletnie żadnej argumentacji i nie wydaje mi się, by ktoś za to dostawał warny, ja swoją wypowiedz uargumentowałem, to że dragonfly tego argumentu nie zrozumiał to nic na to nie poradzę. Nie chce wysuwać daleko idących wniosków brzmiących, że warn nie jest za złamanie regulaminu, a z powodu braku sympatii wyżej wymienionego moderatora względem mojej osoby, ale takie wnioski nasuwają się same. Pozdrawiam Heroes.
×
×
 • Create New...