Skocz do zawartości

Heroes

Zbanowany
 • Zawartość

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

5 obserwujących

O Heroes

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59721240
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Ostatnie wizyty

2093 wyświetleń profilu
 1. 1.Nazwa łamiącego wiecznie regulamin użytkownika na którego została nałożona kara: Heroes 2.Przyczyna otrzymania bana: @Kare dostałem za zrobienie multikonta na forum, z którego wysłałem podanie fikcyjnej osoby. 3.Coś od siebie: Nie wiem nawet od czego zacząć, więc zacznę od najważniejszego czyli od tego, że przepraszam za zrobienie tego multikonta na forum. Nie pisze tego dlatego, że wole się zabezpieczyć przed głupimi postami typu "nie pokazał skruchy, więc nie powinien mieć UB", lecz robię to, bo jest mi serio przykro. Piszę to odwołanie, by powrócić przynajmniej na forum tej cudownej sieci, na której grałem już dobre kila lat. Zrobienie tego konta było głupotą, ale cały serwer tak się napracował wymyślając historie naszego Francuza, że postanowiłem je zrobić i wysłać te podanie. Teraz czas pokazał, że nie było to najlepszą decyzją tak samo jak rozmawianie o tym trollu otwarcie na serwerze :D. Wiem, że na forum też święty nie byłem, ale obiecuję poprawę. Nowa edycja M jak miłość nowy ja. Przyznam, że często sobie śmieszkowałem na forum, ale jednak prócz tego starałem się pomagać czasem graczom, czasami serwerowi. Świadczą o tym te wygrane w rankingu. Nie jest ich jakoś strasznie dużo, ale trochę ich się uzbierało. Prócz tego pomagałem również forum. Dawałem rożne propozycje, które w większości się nie przyjęły czy to z sposobami na odpracowanie warnów, albo z licznikiem czasu spędzonego na forum. Zgłaszałem też różne problemy po tym jak w całości wywaliło się forum. Nie piszę tego by teraz pokazywać jaki jestem wspaniały tylko po to, by pokazać też tą drugą stronę. Mimo tego, że tyle razy zawiodłem zaufanie Remza, który ostatecznie postanowił, że unbana na serwery nie dostanę to pragnę chociaż w jakimś małym stopniu powrócić tu na strefę. Tyle ode mnie pozdrowionka :).
 2. Heroes

  Skakanie

  @Jesus @Remzo W takim razie kamień spadł mi z serca. Jestem rad, że nie jest to spowodowane jakimś celowym działaniem, a jest to jedynie jakiś problem/ bug, a o mojej całkiem logicznej, spójnej i intrygującej teorii niczym z amerykańskiego filmu akcji możecie po prostu zapomnieć.
 3. Heroes

  Skakanie

  @Rzufteż tak mam najzwyczajniej w świecie sie przeskakuje lub nie trafia w dany punkt. Zmiana jest oczywiście na minus wyobraźcie sobie 2 punkty o kropka to wy przecinek tam gdzie chcecie skoczyć, a myślniki to odległość między tymi punktami .-------, Teraz dużo łatwiej się rozpędzić i nabrać dużą prędkość. Dziś bez problemu miałem 560 jednostek. Skoki na mapach się nie wydłużyły są takie same, natomiast prędkość gracza się zwiększa. Co za tym idzie? Właśnie to, że gdy robi się bh na małych obiektach powiedzmy na kolcach, to by wylądować na następnym kolcu, który jest dość blisko to musimy jeszcze bardziej i ostrzej operować myszką gdy znajdujemy się w powietrzu. (Nie wiem czy ktoś to rozumie ale ciężko to technicznie wytłumaczyć.) Więc zmiana, która z pozoru miała ułatwić graczom grę tylko ją utrudnia. Następną kwestią jest brak napisania czegokolwiek na forum jakiejś informacji. Została wprowadzona zmiana i nie wiem co niektórzy myśleli "yyy może się nie skapną" Nie chcę by wyglądało to tak, że uważam się za niewiadomo kogo i każda decyzja musi być ze mną konsultowana. Wcale tak nie jest po prostu miłym by było przynajmniej poinformowanie społeczności placu o tym, że są wprowadzone zmiany. (TEORIA SPISKOWA HEROESA!!!!!) Ogólnie widzę to tak. Przez ostatnie kilka dni siedziałem z rzufem i sprawdzałem ludzi na serwie, czy mają skrypty, po czym głównie rzuf pisał na nich skargi, gdyż obydwaj nie znosimy cziterów. Administracji nie chciało się tego sprawdzać ani karać graczy, tak na serio to tych skrypterów jest plaga na placu, nie są to pojedyncze przypadki, więc by nie tracić graczy, dodali taką beznadziejną zmianę i zacytuję tu pewną osobę, z którą zgadzam się w 100% "teraz najwieksze cioty beda bh robic" prócz tego, że największe drewno będzie robić bh to znalezienie skrypterów będzie cięższe, co przeszkodzi tajniakom z placu w szukaniu oszustów. Tyle ode mnie, ogólnie może wydawać się, że o wszystko się czepiam i tylko ja mam ze wszystkim problem, ale po prostu piszę to również w imieniu innych osób, bo duża część społeczności placu nie wchodzi na forum ,a słowa krytyki odnośnie zmian można od nich usłyszeć jedynie na serwerze. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś dodał to co tu napisałem do mojego 1 posta, gdyż to jest wszystko to, czego nie miałem czasu dopisać 40min temu. ~Dziękuję za przeczytanie tego eposu i pozdrawiam
 4. Heroes

  Skakanie

  Witam grając dziś coursa zauważyłem, że skakanie jest bardzo ułatwione, nie wiem co się zmieniło, ale na pewno utrata staminy podczas lądowania. Jako iż gram trochę na placu, uważam że skakanie powinno pozostać takie jakie było. Swego czasu było na placu ułatwione skakanie i najbardziej przez to cierpiał jail gdzie terro mogło się zbuntować poruszając się przy tym w nienaturalnie szybkim tempie. (Chyba, że mi się pomyliły serwery jak kiedyś nie było ułatwione bh na placu bardziej niż ostatnio to niech mnie ktoś poprawi ) W każdym razie piszę ten post po to, by przywrócone zostało poprzednie skakanie, zmian nie należy przeprowadzać w serwerze tylko w graczach tak jak napisał pewien mądry admin tydzień temu. Gdy takie ułatwienie nie sprawi, że gracze będą mogli przejść banalne coursy to jaki jest następny etap autobh?
 5. Heroes

  [Plac Zabaw] Zenix

  Jestem na Tak. Zenix to gracz, który ma niebagatelne poczucie humoru oraz spory dystans do siebie. Widać że ma doświadczenie, a placu przyda się admin, bo ostatnio widać kadrowe braki. Trudno mi obecnie wyobrazić sobie lepszego kandydata na to poważne stanowisko (nie wliczając mnie ) @Rzuf jesteś dobrym ale nie oszukujmy się, ja jestem najlepszym kandydatem. @Rzuf ty lepszym?? chyba ci się coś chłopcze pomyliło. @Rzuf Ja się więcej nie kłócę, swoje wiem. Zenix na admina!
 6. Heroes

  [skarga] A$tor

  Odświeżę temat, bo to co tu się dzieje jest śmieszne. Na demku widać ewidentnie, że gracz używa macro. Napierd*la mu skok nawet jak jest w powietrzu . Nie wiem skąd je wziął chyba z chińskiego bazaru. Widziałem, że część adminów przeglądała ten temat i mam takie pytanie czemu on dalej nie ma bana? Dalej może grać na placu i czitować, czy użycie zmysłu wzroku i wysilenie w małym stopniu swojego mózgu jest aż tak trudne. Demko trwa 1min i 54 sec, więc wystarczy niecałe 5 minut, by je pobrać obejrzeć i zbanować czitera, ale po co lepiej to olać i zostawić myśląc, a może zrobi to ktoś inny, super podejście szapo ba panowie Dodam tu od razu, że zamiast wymyślać jakieś mity odnośnie super ultra hiper mega wielkiego update, który wszystko naprawi, można zająć się też tymi prostymi rzeczami takimi jak zbugowane mapy na serwerze, które choć zgłoszone zostały początkiem maja, to dalej muszą uprzykrzać grę graczom placu. Wiem nie było dość czasu, by przez 3 miesiące się ich pozbyć. Tyle ode mnie, a odpał niech se dalej gra, bo po co coś zrobić elo.
 7. Heroes

  rtv votekick voteban

  @TimonDobrze, że pytasz. Ogólnie jako najważniejsza osoba na strefie pozwalam, by było tak jak napisałeś.
 8. Heroes

  rtv votekick voteban

  Ja proponuje zwiększenie wymaganych głosów z 51% do 65%. Może to spowodować bardziej przemyślany wybór podczas głosowania, oraz powstrzymać takie sytuację, że czasami w przeciągu 15-20min są grane 4 różne mapy gdyż ciągle jest dawane RTV. Oczywiście chodzi mi o rtv ogółem a nie tylko na najlepszym placowym trybie.
 9. Heroes

  rtv votekick voteban

  Powód jest oczywisty padają na 1 skoku dzięki czemu widzą na spec jak się powinno grać w tę grę Jak wyłączenie rtv nie wchodzi w grę na coursach i zwiększenie wymaganych głosów do 90% też nie to co powiecie na 85%? To rozsądna propozycja jak będzie 10 osób na placu to wystarczy by zaledwie 9 wpisało rtv Pewnie też nie to może 80% tu wystarczy już minimalna ilość głosów czyli tylko 8 na 10. Jednakże jest dość małe prawdopodobieństwo, że na te 10 osób 3 będą myślały i nie wpiszą rtv Od tego można dodać plugin, który jest dosyć mały(tak mi się wydaje), więc maszyna nie wybuchnie. Jak ktoś się nie rusza przez pierwsze 30 sec rundy to swapuje go do spec, ale nie wiem jak się nazywał ten plugin. Nie wiem ten nie taki ale podobny https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=708265 sm_afk_move_warn_time - Time in seconds remaining, player should be warned before being moved for AFK. to sie ustawi na nwm 25 sec sm_afk_move_time - Time in seconds (total) client must be AFK before being moved to spectator. a to na 50 sec PS: Oddajcie moje wszystkie ukryte posty z gmoda ;-;
 10. Heroes

  Regulamin - pytania, wnioski i interpretacja

  Proponuję dodać taki punkt do regulaminu Życzenia 10.Antyterroryści mają zakaz celowego uśmiercania się podczas ostatniego życzenia. Łącznie z takim głupim tłumaczeniem jak słyszałem dziś, że przypadkowo całe ct wpisało przez przypadek killa. Dziękuje nie pozdrawiam.
 11. Witam dziś grając sobie 1vs1 na placowym surfie wbiła 3 osoba na serwer i wpisała rtv co skutkowało zmianą mapy. Procent wymaganych głosów na zmianę mapy jest ustawiony na większy, lecz nie wiem dlaczego, gdy są 3 osoby na serwerze, to głos 1 wystarczy, by zmienić mapę. Już wcześniej mnie i innych graczy troszeczkę to irytowało. Wyobraźcie sobie taką sytuację gracie sobie mapę course w godzinach nocnych, bo wcześniej i tak wam ją zmienią, dajmy na to gram ja rzuf i jakiś random. Ten random zginie i wpisze rtv po tym jak następna mapa jest już wybrana, więc nie da się dać extenda i mapa się zmienia. Nasz wysiłek jak zaszliśmy daleko poszedł na marne, a ten random i tak wyjdzie po zmianie mapy, bo nie wie nawet co wybrał, więc te niedociągnięcie powinno zostać poprawione, by rtv zaczynało się jak 2 na 3 osoby wpiszą tę magiczną komendę. Teraz odniosę się do reszty komend takich jak votemute voteban votekick(który i tak nie działa) te komendy mają zawyżony procent głosów, które są wymagane. Jak ktoś rażąco łamie regulamin i trafi się na serwerze kilka ameb co nie wiedzą co się dzieje, albo nawet gracze afk to nie zostanie oddana odpowiednia ilość głosów na votebana dla gagatka, który freekilluje całą mapę. To sprawia, że gracze wychodzą z serwera. Nie wiem czy istnieje pełna możliwość konfiguracji tego pluginu, który za to odpowiada, ale na innych serwerach spotkałem się z taką sytuacja, że jak na serwerze jest powiedzmy 30 osób to 8 głosów wystarczy, by komenda zadziałała. Procent wymaganych głosów był zmienny, bo dajmy na to że w tamtej sytuacji były wymagane 26% głosów, ale jak na serwerze było już 10 osób to głosów wymaganych było bodajże 5, taki inteligenty plugin, który zapobiegał takim sytuacjom, że gdy jest mało osób na serwie to 1-2 głosy wystarczą, by kogoś wyrzucić. Nie wiem jak zadziałało by to ze śmieszkiami które wpisują bezpodstawne votebany na placu(ja tak nigdy nie robiłem jak coś :D), ale może warto spróbować. Jak nie da się tak tego konfigurować na placu to jakoś przeżyje, ale przynajmniej niech poprawione będzie rtv, bo to czasem nie idzie wytrzymać jak się gra i wejdzie taki jeleń po to, by zmienić mapę i wyjść z serwa. Tak w ogóle to na mapach course, by mapa została zmieniona to rtv powinno wpisać 90% graczy, albo całkiem powinno być wywalone. Niech się nauczą skakać, a nie padną i zmieniają ten piękny tryb ~Pozdrawiam skoczek Heroes PS: Oddajcie moje wszystkie ukryte posty z gmoda ;-;
 12. Heroes

  Crashe serwera

  11.07.2018 16:00 Surf buckwild Crash serwera
 13. Heroes

  Tło forum

  To jest najlepszy wygląd forum, a nie jakieś udziwniane: A pomysł bardzo fajny, aż milej by mi się czytało forum, gdy w tle widziałbym mojego kochanego psiaka
 14. Heroes

  [BAN] Kanister66

  Sens jest prosty Nabić posty!! Na wstępie napiszę, że to zbiórczy post dotyczący odwołania Kapecia i Karnistra @Adlino Czytając posty tu i w odwołaniu jego kolegi nie wiem kto jest bardziej bezczelny Ty czy oni(odpowiedz nasuwa się sama Ty ;). Domysły co, by się pewnie stało gdyby jego kolega nie napisał odwołania zostaw wróżce, bo to nie twoja działka. A to dlaczego? Swoimi postami tylko utwierdzasz ich w przekonaniu, że nie warto wracać. Człowiek napisał odwołanie i od administratora dostaje odpowiedz w stylu " o k*rwa ale beka XD XD XD XD jesteś bezczelny, bo nie napisałeś słowa że ci przykro" Ja między słowami Kapecia zauważyłem skruchę i prośbę o UB, lecz nawet potem dopisał, że jest mu przykro, to od admina dostał taką odpowiedź. "W którym zdaniu ją okazałeś?? I chodzi mi o zdanie w temacie teraz jak napiszesz że ci przykro to nikt ci nie uwierzy. Nie jesteś bezczelny?" Naprawdę żenada aż szkoda słów dawno takiego cyrku nie widziałem.... Co do bana to już swoje odsiedzieli, nie oszukujmy się tryb murder jest takim trybem, w którym prawdopodobnie każdemu zdarzyło się choć raz ghostować. Rok czasu to naprawdę sporo i człowiek przez ten czas może się zmienić. Zgaduję, że zbanowani są jeszcze dość młodymi osobnikami, więc ten czas, który minął od momentu zbanowania będzie po ich zachowaniu jeszcze bardziej widoczny. Za ten wstęp przepraszam, ale jak widzę zachowanie tego typu to nie mogę udawać, że nic się nie stało. -Pozdrawiam Heroes
 15. Heroes

  Steam link

  No to temat do zamknięcia dzięki wszystkim za pomoc
×