Jump to content

Heroes

Banned
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

5 Followers

About Heroes

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:1:59721240
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z więzienia
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod

Recent Profile Visitors

3015 profile views
 1. Heroes

  [Plac Zabaw] qbas

  Jestem na TAK. Qbas jest aktywnym graczem, który przestrzega regulaminu i nie jest konfliktowy. Gracze go lubią co sprawia, że idealnie nadaje się na administratora.
 2. Heroes

  Bezsensowny warn

  Nie to nie był bait. Przeczytaj raz jeszcze cały temat, bo ileż można tłumaczyć, że nie złamałem regulaminu i dostałem warna. Uważasz, że ten warn jest nie do końca słuszny? To się od niego odwołaj, chyba nikt Ci nie broni. Jest na miejscu. Kary nadawane przez Dragonflya są wybiórcze, ponadto jak wiele osób twierdzi dawane są za "byle g*wno". Dla mnie obecnie jego system karania wygląda tak, jakby z forum urządził sobie swoje prywatne podwórko, w którym potrafi doczepić się do najmniejszej błahostki i dać za nią warna. Teraz aż strach coś napisać, albo zgłosić posta, bo nie wiadomo czy nasze słowa będą zrozumiałe dla Dragonflya lub czy nie zostaną przez niego uznane za prowokację. Widzę, że moderacja poukrywała posty w podaniu Kreciqa, które łamały regulamin, ale jeden został. Peszek "jestem na tak bo nie potrafi używać drabin na dollsach" moim zdaniem ta wypowiedź nie różni się niczym względem regulaminu od mojej odpowiedzi: "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja." Ale może tylko mi się wydaje... To już raczej ostatni mój post w tym temacie, bo nie mam ani ochoty, ani czasu na takie przekomarzanie się na forum. To czy warn zostanie zdjęty, czy też nie nic nie zmienia, bo w obydwu przypadkach następny warn, który otrzymam kończy się permem. Pozdrawiam Heroes.
 3. Podczas wymiany zdań mojej z moderatorami Nonejm podsunął mi fajny pomysł, więc założyłem ten temat, by poznać wasze preferencje drodzy Strefowicze, odnośnie picia herbaty. Chętnie się dowiem, jaką herbatę preferujecie czy zwykłą jak ja, czy może jakieś zielone herbaty lub smakowe. Jeśli smakowe koniecznie podajcie konkretny smak, ponadto powinniście wspomnieć ile i czym słodzicie(cukier, słodzik, miód) i czy dodajecie jakieś dodatki cytryna, pomarańcza, goździki itp. Jeśli odzew będzie duży to możliwe, że wasze głosy uwzględnię w ankiecie, którą muszę przygotować na zajęcia. Ja zacznę. Lubię zwykłą herbatę nie za mocną, czasami gorzką, ale jak już słodzę to dodaję 3 łyżeczki cukru. Pozdrawiam Heroes.
 4. Heroes

  [Plac Zabaw] rEZUS

  Jestem na TAK. Rezus to złoty człowiek, którego nie chwaląc się, miałem zaszczyt poznać osobiście. Jest bardzo kulturalny, usłyszenie jakichkolwiek wulgaryzmów z jego ust graniczy z cudem. Piastuje obecnie stanowisko serwerowego DJ, na którym czuje się jak ryba w wodzie. Jest bardzo towarzyski i potrafi rozkręcić placową atmosferę. Ponadto jest aktywnym graczem i nie można doczepić się do jego aktywności na serwerze. Jedynym minusem jest to, że jada takie średnie w smaku kebaby i uważa je za najlepsze, ale daje mu głos na tak, który jest równoznaczny z kredytem zaufania, mam nadzieję że zacznie jadać smaczniejsze kebaby.
 5. Heroes

  Bezsensowny warn

  @DragonFly No jak tak dajesz wszystkim warny to zapomniałeś go dać również sobie z powodem "obraza". Jednak dalej nie została wyjaśniona kwestia mojego warna, który nie łamie żadnego punktu regulaminu. Moja odpowiedź jest uargumentowana, może dla niektórych niezrozumiale, ale jak pograsz troszkę na placu to może się dowiesz o co chodziło. Nie czuję się zobowiązany wypowiadać się tak, by całe forum mnie rozumiało, podczas gdy wypowiadam się w dziale Placu Zabaw i adresatem moich słów mają być ludzie, którzy na nim grają. Wszystkiego nie sprawdzasz, tylko posty osób, których nie lubisz, przecież Laki już o tym wspominał :). Ogólnie jednym permbanie ten drugi zaś dałeś mi za nic, bo mnie nie lubisz i szukasz w moich słowach choćby najmniejszego przewinienia posuwając się przy tym tak daleko, że zaczynasz moje słowa interpretować na swój sposób i doszukiwać się w nich jakiejś prowokacji. Znając Ciebie teraz pewnie, też uważasz że odwołanie się od twojego warna jest z mojej strony prowokacją. Na waszym miejscu drodzy Strefowicze tak bym nie ryzykował, za zgłoszenie kiedyś posta nonejma, który łamał regulamin dostałem warna Na końcu dziękuje wszystkim tym, którzy nie chcieli się tu wypowiadać, ale napisali mi kilka słów w tej sprawie na steamie lub w wiadomościach na forum. Pozdrawiam Heroes. Dodam tu jeszcze jedno Skoro jest tylu moderatorów i adminów, którzy nie widzą w niektórych zachowaniach wykroczeń tylko widzisz je Ty, to nie pomyślałeś sobie, że może to z tobą jest coś nie tak?
 6. Heroes

  Bezsensowny warn

  Napisałem temat odnośnie warna, którego moim zdaniem otrzymałem bezpodstawnie, więc takie prowokacje i osobiste występki w moją stronę zachowaj dla siebie, ja też mogę napisać kilka ciekawych rzeczy o Tobie, ale to nie temat od tego. Tu również ban nadany na wyrost, co wyjaśniłem, że administrator wymyślił sobie niestworzoną historie, na podstawie której mnie zbanował. Mam rozumieć, że to jest powodem otrzymania mojego warna mam więc pytanie jak odniesiesz się do tych odpowiedzi w podaniach z twojego rodzimego TTT? Te 4 odpowiedzi pochodzą tylko i wyłącznie z najnowszego podania Kreciqa na ttt, ale w reszcie podań poziom prawdopodobnie jest ten sam. Dowiedziałem się również, że nie tylko moje odpowiedzi pod podaniami częściowo zostały poukrywane, lecz też innych graczy z Placu Zabaw, na szczęście oni nie otrzymali warna tak jak ja, ale to tylko pokazuje twoje wybiórcze respektowanie regulaminu. "O tych nie lubię grają na placu to im poukrywam posty, a Ci to ziomki z TTT udam że nic nie widzę". Tak to przynajmniej wygląda. @nonejm czy biorąc pod uwagę powyższe odpowiedzi pod innymi podaniami, dalej uważasz że za to dostałem warna? Podsumowując nie złamałem żadnego punktu regulaminu, a w szczególności tego : "§ 2.16 Zabronione jest wielokrotne wypowiadanie się w podaniach oraz nie uargumentowanie swojego stanowiska np. Jestem na nie." Uargumentowałem swoje stanowisko, a jak widać na powyższych screenach niektórzy nawet tego nie robią, co jest jawnym łamaniem regulaminowego forum i nie wyciągane są wobec nich żadne konsekwencje, jeszcze dziwniejsze jest to, że niektóre z tych osób znajdują się nawet w gremium moderatorów. § 4.2 Użytkownik może swobodnie wypowiadać się na całym forum, jeżeli jest to zgodne z regulaminem. Moja wypowiedź była zgodna z regulaminem, i dostałem za nią niesłusznego warna, więc proszę o rozpatrzenie tej sprawy przez jakąś kompetentną osobę nienależącą do tego kółeczka bezmyślnie przytakujących sobie osób. Pozdrawiam Heroes.
 7. Heroes

  Bezsensowny warn

  Ah drogi Nonejmie, powiedz Ty mi czy ja wypowiedziałem się wielokrotnie w podaniu Garzkiego, lub nie uargumentowałem swojej decyzji pisząc "jestem na tak"? No chyba nie, uargumentowałem swoją wypowiedź, to, że komuś nie podoba się mój argument, lub go nie rozumie nie powinno wpływać na to czy otrzymam warna czy też nie, ale utwierdzileś mnie tylko swoim postem o tym o czym pisałem dzisiaj w swoim podaniu, a mianowicie o "trzymaniu wspólnego frontu", widzę że na forum również mamy doczynienia z takim zjawiskiem. Pozdrawiam Heroes.
 8. Heroes

  Bezsensowny warn

  Tak jak w temacie. Dostałem warna z reasonem Spam/Shitpost, od moderatora Dragonfly za napisanie pod podaniem Garzkiego. "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja.". Warn można by powiedzieć z d*py. To może wydawać się shitpostem dla kogoś kto nie gra na placu i nie wie o co w tej wypowiedzi chodzi, a taką osobą jest dragonfly. Masę razy widziałem w podaniach same głosy jestem na tak lub nie i bez kompletnie żadnej argumentacji i nie wydaje mi się, by ktoś za to dostawał warny, ja swoją wypowiedz uargumentowałem, to że dragonfly tego argumentu nie zrozumiał to nic na to nie poradzę. Nie chce wysuwać daleko idących wniosków brzmiących, że warn nie jest za złamanie regulaminu, a z powodu braku sympatii wyżej wymienionego moderatora względem mojej osoby, ale takie wnioski nasuwają się same. Pozdrawiam Heroes.
 9. Heroes

  [Plac Zabaw] Heroes

  1. Wiek: 20 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:59721240 https://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/ 4. Link do profilu hlstatx: 5. Coś o sobie: Mam na imię Bartek pochodzę ze wsi obok Tarnowa i interesuję się podróżami i alpinistyką. Składam podanie na administratora, gdyż panuje deficyt na osoby pilnujące porządku na placu i chciałbym go zapełnić. Jak pewnie wszyscy wiecie istnieje taka możliwość, że plac wkrótce zostanie zahibernowany i jednym z głównych powodów jest brak zaangażowania obecnej administracji i obciążenia Remzo z niektórych obowiązków. Chce więc zasilić szeregi administracji swoją skromną osobą, i ofiarować swój zapał, oraz wiele różnorodnych pomysłów. Wielokrotnie pełniłem już funkcję admina m.in. jako założyciel dużego plemienia w plemionach, na strefowym murderze, w cs 1.6 serwery Cod Mod, Gun Game, Paintball, na CS:GO na FFA i na naszym kochanym Placyku. Niestety z braku czasu, chęci do gry oraz zbliżającej się matury zrezygnowałem z tego stanowiska, lecz teraz gdy uporałem się z egzaminem dojrzałości i zacząłem studia, to mam więcej czasu, który mogę w części poświecić serwerowi. Doskonale pamiętam wszystkie komendy administratora, oraz regulamin. Podczas mojego adminowania nie było większych zarzutów co do mojej osoby, prócz dłuższej nieobecności, której nie zgłosiłem, oraz mniejszej restrykcji regulaminu i karaniu graczy w godzinach nocnych. Byłem również adminem, który skupiał się na rzetelnej ocenie sytuacji, odbiegając od utartego "trzymania wspólnego frontu z administracją", gdy ta ewidentnie była w błędzie. Zauważyłem, że wiele osób złożyło podanie na administratora, i część z nich dostanie [email protected], więc chciałbym świecić im przykładem i pokazać jak postępować jako administrator, by np nie robić takich błędów jak banowanie na 2 tygodnie za namawianie, zamiast użycia opcji mute. Może i mam swoje za uszami, ale ubiegając się o to stanowisko deklaruję zaniechanie zachowań, które mogłyby w złym świetle ukazywać placową administrację. Dodam jeszcze, że przez najbliższe 2 tygodnie, może mnie nie być na serwerze, gdyż obecnie mam troszkę mniej czasu, ale po tym okresie jestem do waszej dyspozycji. Pozdrawiam Heroes.
 10. Heroes

  [PLAC ZABAW] Engry

  Oczywiście jestem na tak. Ów gracz idealnie nadaje się, by zasilić obecną administrację swoją skromną osobą.
 11. Heroes

  [Plac Zabaw] Nex

  Ja również jestem na tak. Nex jest rozmownym i przestrzegającym regulaminu graczem. Moim zdaniem warto dać mu szansę.
 12. Heroes

  [Plac Zabaw] Agust D

  Wielkie TAK. Wspaniały kandydat na admina i ponadto złoty człowiek. Czasem wciela się w rolę admina i pilnuje porządku na serwerze, strasząc łamiących regulamin banem. Skoro adminowanie tak mocno weszło mu w krew to można spełnić jego marzenie i oszczędzić nerwów Profesce, by ten nie banował biednego Jabuszka za udawanie administratora.
 13. Heroes

  [ban] Heroes

  @nonejm nie wiem do czego tu się odnosić mają admini. "Może - partykuła nadająca wypowiedzi odcień przypuszczenia, wahania, osłabienia kategoryczności." To że może to oznaczać przywrócenie kary w pełnym wymiarze nie oznacza że musi. Teraz jak mam ultimatum i gram na ttt i dostane karma bana to też według Ciebie powinien on być zmieniony na perma? Tego że nawet nie raczyłeś obejrzeć demka, by mieć własne zdanie tylko wpychasz się ze swoją bezsensowną wypowiedzią nie będę komentować, a adminowanie, i długości kar zostaw dla obecnej administracji bo ty na tym stanowisku się nie popisałeś. Pozdrawiam Heroes.
 14. Heroes

  [ban] Heroes

  1. Nick, na który została nałożona kara: Herøes 2. Steam ID: STEAM_0:1:59721240 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A59721240&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Hm no więc tak grałem sobie na placu i niestety wywaliło na nim mapę, a jak wiadomo po wywaleniu serwera domyślną mapą, którą jest grana jest zeizei. Jako, że już na placu trochę gram to takie wywalanie mapy i granie tego zeizeia jest z czasem nużące, bo ile można grać tego coursa, więc namówiłem na zmianę mapy i to w sumie jest moje jedyne przewinienie, za które dostałem bana na miesiąc. Może nie ma się czym chwalić, ale w przeszłości czasami już namawiałem na zmianę mapy podczas zeizeia, który był wymuszony przez serwer i nie tylko ja tak robię, wiele osób namawia do rtv, bo nie ma sensu granie mapy, której nawet gracze nie wybrali, tylko została wymuszona z góry. Zeizei nie jest jakąś złą mapą, ale jakby był jakiś fajny to gracze sami, by go wybrali do grania, nie robią tego bo: często nie da się go grać bo był ostatnio grany (wywalenie serwera) i ta mapa po prostu się graczom znudziła. Teraz odniosę się do tej całej bajeczki wymyślonej przez Profeskę, którą idzie łatwo zweryfikować sprawdzając demko radzę adminom najpierw je sprawdzić, a dopiero potem zobaczyć to co napisał pierw Profeska w skardze na paćka a potem ja tutaj. (przewinąć demko można do 1:50, a potem od 5:30-10:00 bo wtedy wychodzę z serwera zresztą jak inni gracze gdy widzą, że grany jest zeizei) Teraz rozpocznie się clownfiesta To co tutaj napisał wyżej wymieniony administrator to są chyba jakieś żarty nie wiem czy może jestem w jakiejś ukrytej kamerze czy coś. By opisać to dokładniej dla niezaznajomionych z tematem, lub mapą chodzi o takie trzy klocki, które trzeba zrobić na bhopie, bo zapadają się gdy się na nie wskoczy. Ja zrobiłem tą "przeszkodę" i stałem po 2 stronie niż trudzący się z tą pułapką gracze. Raz powtarzam RAZ z drugiej strony skoczyłem na ostatni bloczek który się zapadł, ale nie miało to wpływu na niczyją grę, bo osoba, która była w tym momencie była na tej pułapce została cofnięta na drugim klocku gdyż nie robiła tego bhopem. Widząc jak niektórzy gracze trudzą się z tą pułapką cofnąłem się na jej początek i pokazałem łatwiejszy sposób, by to zrobić, ale mimo tego że chciałem po prostu pomóc to Pro(f)eska postanowił wymyślać takie kłamstwa aż mi szkoda na to słów. Następnym powodem bana jest namawianie do rtv, które nie było też jakieś nachalne, gracze pytali się jak wyłączyć mapową muzykę, która jest zbugowana na zeizeiu, oraz jak się odrodzić bo nie żyli i musieli patrzeć jak inni się bawią to im odpowiedziałem, że jak wpiszą rtv i zmienią mapę to odrodzą się na następnej mapie. Po słowach icetea "zamknij k*rwa ryja" Dodałem że ile razy dziennie można grać tą mapę itp. tu znów odnośnik do bajkopisarza Profeski. Wiem jestem potworem chciałem zmienić mapę, przez która gracze wychodzą z serwera i jest grana do zarzygania ah ten zły ja. Teraz odniosę się może do tej walki stałego gracza z tym potworem. Kto jak kto, ale Icetea raczej nie jest najlepszą osobą, by zwrócić komuś uwagę odnośnie namawiania do rtv. Rozmowa z Icetea była raczej taką dla beki, bo żartował sobie że naśle na mnie Wodza i mi internet odłączy bo mam z orange , że naśle Gabe i mi steama zablokują, że naśle papieża i będę miał status jakiegoś heretyka i takie tam. A ja powiedziałem, że jestem nietykalny na tym serwerze co było czystą ironią, jak gracz, który już tyle czasu przesiedział na banie mówi że jest nietykalny. Nie wszystko co mówię na serwerze jest na poważnie, jak gracze śmieją się, że jestem [email protected] strefy to też sobie żartuje z tym że pomidor to mój pionek i takie tam. 5. Coś od siebie: Reasumując moim jedynym przewinieniem było namawianie, które było robione w dobrej wierze bo na zeizeiu. Nie chce żeby wyszło że uważam że jestem jakimś niewiniątkiem, bo tak nie jest, ale moim zdaniem Pro(f)eska przesadził. Godzinę próbowałem to wyjaśnić polubownie ale niestety się nie da. Dodam, że doceniam Profeske jako admina, który praktycznie w pojedynkę pilnuje serwera, ale ostatnio ma on tendencję do wyolbrzymiania i nadinterpretowania regulaminu. Ban 3-miesięczny dla Augusta za powiedzenie "bo ci zaraz bana wlepie", który na szczęście został usunięty albo te godzinne muty za nic dla mnie i dla Tivo. To tyle mam nadzieję, że ta cała sytuacja się wyjaśni i jakiś admin sprawdzi demko, które jest dostępne do końca dzisiejszego dnia, gdyż są one przechowywane 7 dni, jak któryś admin nie zdąży go dziś pobrać to mogę je udostępnić wystarczy do mnie napisać na priv to tyle ode mnie. Pozdrawiam Heroes.
 15. Heroes

  [Plac Zabaw] TABALUGA

  Jestem na TAK. Tabaluga to miły i kulturalny gracz. Nie przypominam sobie, by popełniał on kiedykolwiek jakieś większe wykroczenia. Lubi robić zdjęcia swoim aparatem, przez co jest lubianym członkiem placowej społeczności. Pozdrawiam Heroes.
×