Skocz do zawartości

Heroes

Użytkownik
 • Zawartość

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Zawartość dodana przez Heroes

 1. Heroes

  [ban] buchal

  Czy dla was obejrzenie demka nim zaczniecie o nim pisać jest takie trudne. @Brzęczyszczykiewicz piszesz o rzeczach, które nie miały miejsca. Owszem bugował, ale czy proponował bugowanie. Spytał się loliego czy bugują, dodam że loliemu skończył się dopiero ban za bugowanie broni i wbił na plac. Twierdził, "że ma wyj*bane na ten serwer", więc śmiem twierdzić, że gdyby buchal nie zapytał się o to czy bugują, to loli i tak by to zrobił. Gdzie buchal dawał przykład jak bugować? Co więcej gdzie to pokazał loliemu xD. Gracze obecni wtedy na serwerze nawet nie wiedzieli, że Buchal zbugował broń, gdyż jej nawet nie używał. Dostanie się po tą broń jest bardzo łatwe, gdyż leży po prostu na środku mapy. Nawet jakby buchal poszedł po m4a1-s w normalny sposób, to zaskoczę Cię ale nie zginałby i tak samo nie miałby żadnego fraga, gdyż przez całą rundę ani jeden gracz z drużyny przeciwnej nie wszedł do tego wielkiego "pomieszczenia". Widzę po waszych odpowiedziach, że nie do końca się rozumiemy nie przeczę, że buchal jest niewinny po prostu uważam, że skoro są dawane unbany z okazji dnia dziecka, to nie powinny być dawane tylko 3 osobom, które zrobiły gorszą rzecz od buchala, lecz również nasz kochany oskarżony, również powinien mieć UB. Pozdrawiam(jeszcze bardziej zmęczony niż jeden post temu) Heroes
 2. Heroes

  [ban] buchal

  @Jesus nie wiem co masz na celu pisząc takie docinki. Ja nie twierdzę, że jego ban jest niesłuszny, po prostu dodałem, że moim zdaniem namawianie do bugowania nie łamie regulaminu. 2. Jakiekolwiek działania na szkodę serwera będą surowo karane. Ten punkt regulaminu jest tak obszerny, że może wywalicie wszystko z regulaminu i zostawicie tylko go? ehhh. 17. Zabronione jest korzystanie z błędów map. Według Ciebie namawianie do bugowania, łamie podpunkt regulaminu, który zabrania KORZYSTAĆ z błędów map. No fajnie tam masz. Jesus napiszę to samo po raz kolejny. Skąd Buchal miał wiedzieć, że ma się do was zgłosić by zostać potraktowanym ulgowo skoro nonejm dał jasno i wyraźnie do zrozumienia, że Buchal nie ma szans na ulgę. Wyżej wymienieni gracze również się do was nie zgłosili, ale ty wypisujesz że tak było. Mimo braku zgłoszenia z ich strony zostali odbanowani, a Buchal nie został, więc jest to po prostu nie fair w stosunku do niego. Obejrzałem to demko i to całe namawianie nie miało tam miejsca. buchal : bugujemy?XD *NIE ŻYJE* turn around//loli : yo *NIE ŻYJE* turn around//loli : a jak Namawiać: zachęcić lub przekonać kogoś do czegoś. Buchal ani nie zachęcał, a tym bardziej nie przekonywał nikogo do bugowania. Po prostu spytał się loliego czy bugują. Nie zmienia to jednak faktu, iż zbugował mapę, kupując m4a1-s która pojawiła się w next rundzie. Nikogo tą bronią nie zabił, oraz zaczął z niej strzelać po minucie po zaczęciu się slidea, na którym tą emke można również podnieść, więc zbytniej przewagi mu ona nie dała. Powtórzę się po raz kolejny, ale szkodliwość tego czynu jest naprawdę mała i biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy za gorsze przewinienia w dodatku w ogóle nie prosząc o zdjęcie bana oraz nie pokazując skruchy dostają UB z okazji dnia dziecka, to Buchal również powinien je dostać. Pozdrawiam (zmęczony już całą dyskusją z osobami, które jak zwykle nic nie wiedzą o danej sytuacji, a w dyskusji na jej temat udzielają się najbardziej) Heroes PS. Wiem Jesus, że trzymasz wspólny front z administracją, ale taka mała rada od byłego admina jak się wypowiadasz w odwołaniu to pierw poświęć te 5-10min, by oglądnąć demko. Nie wiem czy kłótnia ze mną w każdym możliwym temacie na forum to twoja osobista misja, ale zapraszam na priv, jak chcesz o czymś podyskutować.
 3. Heroes

  [ban] buchal

  Jesus wydaję mi się, że ani buchal ani wyżej wymienieni muszkieterowie nie pisali o swoim banie, gdyż nonejm podkreślał, że takich graczy amnestia nie obowiązuje. Skoro z okazji dnia dziecka są zdejmowane bany osobom, które nawet o to nie zabiegały to wydaje mi się, że administracja nie powinna robić tego tak wybiórczo jak to bylo w tym przypadku. Nie zamierzam sie kłócić, ale stwierdzam jak wygląda cała sytuacja z boku. Buchal twierdzi, że nie zabił nikogo zbugowaną bronią, więc nie można robić tak jak Brzęczy, który gdyba co by zrobił Buchal, gdyby nie wleciał do pomieszczenia gdzie sie wybiera mapę. Ponadto tu wychodzi znów niedoprecyzowanie regulaminu, który nie zabrania namawiania do bugowania mapy, wiec tym czynem Buchal regulaminu nie złamał. Szkodliwość tego czynu była znikoma, wiec dla mnie buchal również powinien się załapać na ub z okazji dnia dziecka. Teraz widzę, że posty poznikały, ale jak to pisałem to jeszcze były, więc za tamten post przepraszam. Ten już bardziej rozwija moje zdanie na temat odwołania Buchala. @Brzęczyszczykiewicz faktycznie źle zrozumiałem, ale już wiem o co Ci chodziło
 4. Heroes

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_alex_multigames -mapa składa się z zawrotnej ilości zabaw równej 4. Chyba nie widziałem, biedniejszej mapy na placu. Ciekawym zjawiskiem jest to, że mimo tego często widuję tę mapę graną na serwerze, więc z ciekawości wbijam by posłuchać narzekania ludzi jaka ta mapa jest słaba. Prócz małej ilości zabaw jedna z nich nie działa do końca tak jak powinna.
 5. Heroes

  Opinie o serwerze.

  Dla mnie największym problemem placu jest to, że kilka razy dziennie zupełnie bez powodu serwer się wywala. Nie jest to zależne ani od mapy ani od ilości graczy na serwerze, ale te crashe sprawiają, że połowa graczy znajdujących się na serwerze przed crashem nie wraca, nie ma w tym nic dziwnego, bo ja też tak robię, gdy widzę zeizeia. Od technicznej strony nic niestety nie poradzę, może wgranie pluginów od nowa pomoże. Kiedyś tak często maszyna nie padała, więc może te crashe są spowodowane ostatnimi zmianami, którymi chyba były plugin z paką, albo walka na kosy. Na razie nie pozostaje chyba nic innego niż czekanie na ten wielki update, może on rozwiąże ten problem.
 6. Witam. Skoro dziś moje święto, i na forum roi się od różnych pomysłów z okazji dzisiejszego dnia to postanowiłem poprosić oficjalnie i ładnie o zdjęcie mej czatboxowej blokady. Codziennie gdy widzę na nim, gdy rano ktoś się wita, to próbuję odpisać cześć i w tym momencie moje serduszko pęka, gdyż nie mogę tego zrobić, a w miejscu przeznaczonym na pisanie na czatbox widnieje taki brzydki czerwony napis "Nie możesz korzystać z Czatboxa, ponieważ zostałeś zablokowany." Cała historia tej blokady sięga momentu, gdzie zostałem wyróżniony przez Remza i otrzymałem od niego nagrodę. Niestety nagrodą była owa blokada. Przepraszam Remzo za te nękanie z mojej strony o dodanie map FFA, ale gdy teraz [email protected] od spraw serwerowych ma @nonejm to jego będę nękać o dodanie map FFA, a tobie dam spokój i obiecuję, że nie będę robił tego na czatbox. Od mojej blokady minęły już prawie 2 miesiące, a to i tak sporo jak za taki mały nieszkodliwy i troszeczkę żartobliwy shout. -Pozdrawiam spokorniały, subordynowany, uległy, skruszony, cichy jak baranek, spolegliwy, zdyscyplinowany, bezwolny, kapitulancki, pokutę czyniący, usprawiedliwiający się, bolejący, czujący skruchę, żałujący, proszący, przepraszający Heroes
 7. Heroes

  Usunięcie ostrzeżeń

  Ale tu jest ograniczenie postów, co to powstrzyma, chyba że to teraz jest na większości forów, co sprawiałoby, że zrobienie tych 20 reklam będzie bardzo trudne :(.
 8. Heroes

  Usunięcie ostrzeżeń

  Gdyby był zrobiony szablon, to sposobem na odrobienie warna mogłoby być wklejanie reklam naszej sieci na inne fora i jako dowód podawanie linków. Jak grałem kilka lat temu w cs 1.6 to w jakiś sposób to przyciągało graczy na kochany paintball mode, a delikwent z warnem na forum miał możliwość odkupić winy działając na korzyść ogółu.
 9. Heroes

  Usunięcie ostrzeżeń

  Prezentem może być następny warn za pisanie posta pod postem Jednak dzisiejszy dzień jest fajną okazją, by wyjść naprzeciw takim kryminalistą jak my. Okazane nam miłosierdzie tylko pokaże wielkość i wspaniałomyślność kochanej administracji.
 10. Heroes

  [skarga] nonejm

  Ja też nie wiem dlaczego nonejm zablokował nam możliwość pisania na forum i ukrył nasze posty. Nie wydaje mi się, bym coś ostatnimi czasy zrobił, a poza tym wydaję mi się, że utrzymuję z nim dość przyjazne relację. Teraz gdy wchodzę na swój profil i nie widzę swoich postów odczuwam wewnętrzną pustkę. Czytając odpowiedź nonejma trudno mi uwierzyć w to, że wbicie nonejma na nasze profile, 6h temu po czym nie mogliśmy nic pisać nie ma ze sobą niczego wspólnego. Jak nonejm o niczym nie wie, to może ktoś włamał się na jego konto? Może jest możliwość sprawdzenia ip i skąd się na nie logowano. W sumie nie widzę powodu po co miałby nonejm to robić. Może podawałeś komuś hasło lub jest tak łatwe, że udało się je komuś złamać. (ale mi się przypominały czasy plemion, gdzie okradałem ludziom konta, bo mieli takie same hasło jak nick, co więcej na pocztę te hasło również pasowało ) Pozdrawiam Haker Heroes Moje posty wróciły dziękuję kochana administracjo/moderacjo Edit// Teraz widzę, że nie wszystkie tematy/posty wróciły jak to jest możliwe to proszę, by zostały "odukryte"
 11. Heroes

  [PBan] Prof

  Ja też jestem za zdjęciem tego perma. Tęskniąc za Profem nie pozostało mi nic innego, niż słuchanie jego chrapania wydobywającego się z wentylatorów na mapie deathrun_iceworld_pz. Dodam tylko że troszeczkę śmieszy mnie wypowiadanie się w tym temacie osób, które nigdy nawet z Profem nie grały, a jeszcze zabawniejsze jest to, że niektórzy z nich są na nie xD. Poza tym niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nigdy nie rozpowszechniał danych Remza, które i tak zna każdy (ale bym tera oberwał kamieniami, dobrze że to tylko internet :D). Ps. Wiem, że moje zdanie nie ma znaczenia, ale uświadomię tu resztę, że nie muszą się męczyć czy są za zdjęciem bana czy też nie, bo wasze zdanie nie wpłynie na decyzję Remza, który jest w tym przypadku poszkodowany. Biorąc pod uwagę to, że odwołanie zostało napisane po spotkaniu się na ts Remza i Profa można wysnuć wniosek, że decyzja jest już podjęta ;3. Pozdrawiam Heroes.
 12. Heroes

  [Ban] rzuf

  Mi się wydaję, że jego votebany to były po prostu missclicki, tak jak było w moim przypadku. Jestem za rozgrzeszeniem dla tego gracza, gdyż jak sam twierdzi szansa odmieni go tak jak mnie. (Jak coś to to że ja też dawałem votebany, zbugowałem adeva, zrobiłem dziś mass TK i namawiałem do RTV to są pomówienia). Nowa szansa nowy rzuf.
 13. 18. Celowe uśmiercanie członków własnej drużyny jest niedozwolone Tyczy się to zabaw typu ein zwei drei? Nie jest to moim zdaniem celowym uśmiercaniem członków swojej drużyny, gdyż nie decydujemy na którym polu staną gracze. Odpalając zabawę, wciąż jest duże prawdopodobieństwo, że nasi kompani z drużyny przeżyją, a jako iż my nie decydujemy, które pole ginie moim zdaniem nie powinno się to zaliczać do teamkillów. Mam pytanie również o Freedaya. Jak mamy FD to możemy wybiec z cel od razu po rozpoczęciu się rundy (czyli tak jak było kiedyś), czy musimy czekać aż prowadzący nam na to pozwoli, bo od różnych adminów słyszę rożne wersje. Następnym punktem do którego pragnę nawiązać to 14. Głosowanie na następną mapę musi odbyć się w ciszy. Niby głosowanie ma odbywać się w ciszy, ale nigdy się nie odbywa, więc uważam że ten punkt można usunąć z regulaminu. 18. Antyterroryści mają zakaz wydawania poleceń do tzw. "odwołania". Czasem zdarzy się, że prowadzę i czy wydanie polecenia, np że więźniowie nie mogą skakać do 3:00 czy wiąże się to z tym że jest one jakby do odwołania, czy nie bo sam nie wiem. Wiadomym jest, że po kilku min odwołam jakby to polecenie, bo nie będę czekał 7 min by zrobić jakąś zabawę, ale gdy tego nie odwołam to polecenie w końcu wygaśnie i nie jest do odwołania. 11. Antyterroryści mają prawo zabić Terrorystę, który nie słucha poleceń, posiada broń, przebywa w miejscach niedozwolonych, np. zbrojownia, secret. Nie ma tu wzmianki o tym, że antyterroryści mają prawo zabić Terrorystę, który nie wykonuje polecenia najszybszym tempem i najkrótszą drogą, więc zabijanie graczy podając ten powód jest najzwyczajniejszym freekillem. Wiem, że Remzo wypowiedział się na ten temat, w innym poście ale 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba że zostało powiedziane inaczej. Moim zdaniem te polecenie powinno być traktowane tak jak pisał pomidor, jak prowadzący poda obiekt na który mamy się udać, to możemy najkrótszą drogą i najszybszym tempem udać się na dowolny obiekt wymieniony przez prowadzącego, który znajduje się na tej mapie. Takie postrzeganie tego punktu sprawiłoby to, że CT zaczęłoby myśleć i znalazłoby inny sposób na uśmiercanie terrorystów niż stanie z linijką i mówienie haha ta ławka jest krok bliżej. Po prostu polecenia mają być jasne i dokładne, wymieniając obiekt wystarczy doprecyzować o który nam chodzi (np ten przed celami, ten w który strzeliłem, ten który jest NAJBLIŻEJ. Wystarczy, że prowadzący powie że chodzi mu o ten co znajduję się najbliżej i cały kłopot znika, czy to nie jest proste? Tak myślałem.
 14. Heroes

  [skarga] Jesus; nonejm

  @Akise nie wiem co ty chcesz pokazać swoim postem, to że trzymasz się błędnego zdania kolegów po fachu czy brak jakiejkolwiek wiedzy. Poruszanie się do przodu tyłu w bok jest sobie równe, poruszanie się patrząc przed siebie nie jest szybsze od chodzenia do tyłu Następny admin, który nie przeczytał postu ridera. Próbowaliśmy się dogadać, ale niestety usłyszeliśmy coś typu "eh jak ja nie lubię jak ktoś się kłóci a nie ma racji, nie podoba się idz na forum." Więc Rider napisał na forum Wina tego, że post jest skonstruowany według Ciebie ze zbyt trudnych wyrazów nie leży chyba po stronie autora :P. Nie wiem o co Ci chodzi piszesz, że szukamy momentu, w którym zabłyśniemy swoją wiedzą. Zostaliśmy zfreekillowani, Rider próbował się dogadać, lecz został odesłany na forum, więc napisał post. Według mnie powinno już dawno być zrobione to o czym pisał @nonejm i wyżej @Jesus, a mianowicie powinna być dyskusja na temat regulaminu, i może lekkiej modyfikacji, by wyeliminować jakieś niesnaski, które się w nim znajdują. Wyżej pisałem co chciałem osiągnąć pisząc mój poprzedni post i nie są to kłótnie o jakiegoś głupiego freekilla.
 15. Heroes

  [skarga] Jesus; nonejm

  Też zostałem zabity, bo nie patrzyłem się na te najbliższe drzewo, niestety nie sprawdzę kto mnie zabił gdyż demka nie są ogólnie dostępne. Możliwe, że zabił mnie ktoś inny, jak to nie byłeś ty to przepraszam, po prostu wydawało mi się, że to byłeś ty gdyż jak zacząłem mówić o popełnionym na mnie FK to ty zacząłeś wmawiać, że żadnego fk nie było. Nie miałem na celu kłamać, ale i tak dla mnie nie jest ważne kto to zrobił. Nie doszukuje się jakichś kar za takie błahostki i pisałem o tym wyżej. @JesusDopisałem to bo ostatnio CT przesadza z tym punktem. Czasem się zamotasz pójdziesz 2 kroki w innym kierunku i już zostajesz zabity, bo nie robisz najkrótszą drogą, a ten temat jest troszkę powiązany z tym punktem regulaminu. Prócz tego "spamu" wypowiedziałem się na ten temat tej sytuacji, w której uczestniczyłem. Jak dodanie tych kilku zdań tak przeszkadza mogę je usunąć i zrobić osobny temat tylko po co? Dla Ciebie ja tworzę niepotrzebny spam, ale biszkopt, który nie przeczytał postu Ridera i wypisuje głupoty, bo jak inaczej można nazwać to co napisał już spamu nie tworzy ehhh... @Heroes jestem za tym, by zrobić otwartą dyskusję z graczami na temat regulaminu - jest parę punktów, które wypadałoby poprawić, tutaj powinniśmy dyskutować tylko o samym przewinieniu jako takim. A opinia Biszkopta jest tylko komentarzem co do jakości samej skargi, a raczej co do powodu... /eot J.
 16. Heroes

  [skarga] Jesus; nonejm

  @..::Biszkopt::.. Próbowaliśmy sprawę załatwić na serwerze, nawet rider o tym wspomina wystarczy tylko przeczytać jego post. Dla mnie Rider ma racje, też zostałem zabity gdyż nie patrzyłem się na najbliższe drzewo. Teraz sam już nie wiem jak mam grać, gdy icetea prowadzi czasem, by zmylić terrorystów ustawia ich pod ścianą i każe patrzyć się na niego, a potem na ścianę, przy czym on stoi obok ściany, więc dalej trzeba patrzyć się na niego, dla mnie to jest ok gdyż to jest najszybszym tempem, błędnym wykonaniem polecenia jest popatrzenie się na najbliższą ścianę obok której stoimy, a argumentując swoje freekile Jesus powiedział, ze zawsze chodzi o najbliższe(w tamtym przypadku najbliższe drzewo) teraz serio już nie wiem jak mam wykonywać polecenia tego typu. Moim zdaniem od około roku, pół roku (ciężko sprecyzować) występuje nadinterpretacja regulaminu przez prowadzących jaile, którzy upatrzyli sobie punkt regulaminu. 7. Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba, że zostało powiedziane inaczej. Widać to w takich kuriozalnych sytuacjach w których prowadzący każe gdzieś się udać nie precyzując dokładnie gdzie, wymieniaa np obiekt po czym zabija połowę graczy, gdyż ten obiekt był 10cm dalej niż ten, który upatrzył sobie prowadzący. Krew mnie zalewa jak widzę CT którzy na jailu minecraft każą iść na najbliższą dynie (chodzi o te 2 przy wyjściu). Nie wiem czy nie myślicie racjonalnie czy co, ale tyle samo czasu zajmuje dostanie się na obie dynie, a drogi na nie są zbliżone, gdyż jednym i tym samym skokiem można dostać się na obie z nich. Przykład z dyniami podaje by zobrazować problem. Kiedyś tak nie było z tego co pamiętam i pisze to tu by nie tworzyć nowego tematu. Dla niezaznajomionych z tematem ten przykład nie dotyczy ani Jesusa ani Nonejma. Wracając do tematu Jesus moim zdaniem popełnił 2 freekille, gdyż jak wspomniał Rider idąc pod wyznaczone drzewo mogliśmy patrzyć się na to 2 i po wydaniu polecenia patrzycie się na drzewo najszybszym tempem było kontynuowanie patrzenia się na to samo drzewo. Co do sytuacji z sofami to też Rider ma rację gdyż dawanie jednym wyboru, a innym nie jest sprzeczne z tym by wszyscy mieli równe szanse. Mój post jest po to by zwrócić uwagę na pewien precedens, a nie po to by doszukiwać się jakichś kar. Sam zrobiłem już sporą ilość mass fk jak prowadziłem jaile, oczywiście nieumyślnie i nikt o to nie robi jakiegoś halo :D. Może odrobina chęci i próba rozwiązania problemu sprawiłaby, że ten temat, by nie powstał, lecz na serwie jedyne co usłyszeliśmy to to że mamy się uspokoić, a jak uważamy że freekille były to mamy pisać na forum. Pozdrawiam Heroes
 17. Heroes

  Mapy do usunięcia/poprawy

  mg_krane_multigames jeszcze gorsza wersja od poprzedniej. Zabawa z decoyami nie działa tak jak powinna, gdyż przegrana drużyna dostała deagle. Piłkę da się wywalić za mape. Poza tym jest tam autobh co sprawia że tryby only hs mogą trwać w nieskończoność, a na końcu mapy jeszcze wywaliło serwer. Jednym słowem ściek. Ta stara wersja była 100x lepsza
 18. Heroes

  Mapy do usunięcia/poprawy

  Ten poziom jest do przejścia i nie jest jakiś strasznie trudny a poziom 13 na spokojnie można zrobić za 1 razem. Już trudniejszy jest 19 z tym bh ale dla mnie słabym powodem by wywalić coursa jest to że jest trudny, chyba o to w tym chodzi xD. mg_wipeout_demuth- do wywalenia zbugowany niektóre pułapki nie działają tak jak powinny, poza tym jak ktoś przejdzie takie coś co się kręci to około po 1-2 minutach inni nie mogą tego zrobić tylko automatycznie giną jak wejdą na tą pułapkę. surf_galaxy_b1_4- zbugowane teleporty i nie tylko one, czasem spada się na część mapy i zamiast trafić do jaila w jakiś magiczny sposób się ginie. mg_enw_course- na mapie jest pułapka na której pali się podłoga, niestety na serwerze nie widać tych ogni co sprawia, że przejście tej pułapki jest praktycznie niemożliwe. Na kilkanaście razy gdy była grana ta mapa tylko raz udało mi się to zrobić i dalej nie wiem gdzie tam trzeba skakać xD. mg_kohztec_course- trzeba tu dać komendę co się potocznie nazywa ladder fix. Nie wiem jak się ją dokładnie pisze w konsoli, ale bez niej ta mapa jest nie do przejścia. O to chyba ta sv_ladder_scale_speed 1
 19. Heroes

  Nowy Tryb Hunger Games

  Runda tego trybu będzie krótsza, niż runda jaila gdy ct ogarnia i nie ma buntów. Jak jednak tryb nie udźwignie takiej ilości graczy to można znaleźć jakiś odpowiednik. Np takie coś. Nie jest to jakiś osobny tryb, tylko mapa ma tu wszystko wbudowane https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=499172310 może tu grać do 32 graczy czyli na plac się nada. Grałem na zagranicznych serwerach na których była ta mapa i bawiłem się świetnie o znalazłem jeszcze coś takiego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=850490634 Na tej mapie nie grałem ale to też battle royal. Nie będzie problemów raczej z konfiguracją, bo jak wspomniałem wyżej nie jest to jakiś plugin z trybem, a gotowa mapa. Ostatnio battle royal cieszy się dużą popularnością, więc myślę że warto spróbować dodać taki tryb na plac. Nie widziałem polskich serwerów z takim trybem, więc jest szansa na nowych graczy, którzy podbiją średnią ilość graczy, która ostatnimi czasy na placu jest bardzo niska. o tu jeszcze jedna mapa https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500852664 ;3 - też fajna mapa, lecz na tej podnosi się poziom wody, by stopniowo zmniejszyć rozmiar planszy i skrócić czas rozgrywki w sumie na tamtych też jest ten mechanizm tylko tam zabija jakiś prąd. I jeszcze jedna https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=926327189&searchtext=br_flood widzę, że tych map jest trochę więc pomysł z tym trybem nie jest taki głupi, może niektórzy znów zaczną grać na placu, a nie w tego fortnajta. Sry że ten post taki chaotyczny ale to 4 posty w jednym. Sprawdziłem część tych map i runda tam trwa około 3-4 min, więc nie ma tu czekania po 10min.
 20. Heroes

  Nowy Tryb Hunger Games

  Ja też jestem za. Jest kilka naprawdę fajnych map, które by pasowały na plac. Ten tryb powinien zaleźć się w notesie Remza "rzeczy do zrobienia" pod pluginem jaila, by randomy nie mogły wbijać do CT i trybem HNS
 21. Heroes

  [skarga] jesus, heroes

  E tam złamał ultimatum, zabawa nie była zbugowana wystarczyło sie nie ruszać i tym sposobem afczący Biszkopt był na niej nie do pokonania. Co do Jesusa jedyną sensowną karą jest ukrzyżowanie. Podaj swój Nick w grze na placu, a rozwiejesz wszelkie wątpliwości czy jesteś multikontem, bo jak na razie wygląda to na goda v2.
 22. Heroes

  [skarga] Heroes

  @XxMuminosxX1 Na westwoodzie z tego co pamiętam raz zmieniłem drużynę na wybór jest 15 sec wbiłem do ct, terro było zajęte więc zmieniłem, a faktycznie na putinie zmieniłem kilka razy, nie tylko ja zmieniałem, nawet o tej sytuacji nie pomyślałem. Na serwie był chyba wtedy admin slazzy i uporał się z botami. Na Ciebie nie najeżdżam ani się nie dowartościowuje, ale czemu wspominasz tu o asku jak zacząłeś grać na placu (na tym koncie) 28 stycznia xD. Już wtedy asko tu nie grał, nasuwały mi się ciągle pewne podejrzenia i coraz bardziej się potwierdzają. Za putina klepie się w pierś. I nie proszę o laske tylko o łaskę. Tak jak wspominał Garzki zabawa była fajna, lecz niestety na serwie nie zobaczymy już Zenona i Matiego (*)
 23. Heroes

  [skarga] Heroes

  Nonejm tego buga użyłem tylko raz. Póżniej te boty pojawiały się same nawet Timon to sprawdzał. Ponownie tego bugu użyłem tylko raz. Czyli multikonto na forum, ale ciekaw jestem jakie jest twoje inne konto na placu Sam mnie w tym wyręczasz. Tak się składa, że demko sprawdziłem, ty przecież też, ale się nie przyznasz, bo nie pasuje to do dziesięcioletniego dzieciaka na którego się kreujesz pisownią. Jak się łącze na serwer na nową mapę praktycznie jestem pierwszy, tak było i w tym przypadku. Zbugowałem to przez około pierwsze 10-15 sec po czym na serwer dołączyłeś ty, nie widziałeś, że ja to buguje bo na serwer dołączyłeś po rozgrzewce. Tylko dziwi mnie czemu skargę napisałeś tylko na mnie, nie pojmuje tego przecież mogłeś zrobić ją na większą ilość osób, ale tak po prostu wybrałeś mnie. Chyba że nim dołączyłeś na serwer widziałeś że ja buguje, ale że inni to już nie, sam nie wiem. @nonejm - Nie odwracam żadnego kota ogonem, sprawdziłem demko dziwię się, że ty tego nie zrobiłeś i wydawało mi się, że kłamstwo osoby składającej skargę jest czymś istotnym. Do tego bugowania się przyznałem już wyżej, ale to była tylko jedna sytuacja, potem boty respiły się same na jailach westwoodzie i niektórych surfach w mniejszej ilości nawet, gdy mnie nie było na serwerze. Po prostu pan wyżej coś kręci, a z winowajców bugowania wybrał mnie i napisał skargę. Już pisałem, że się przyznaje i przepraszam. Dodam tu jedynie że pewna mądra osoba powiedziała że najważniejsze to zrozumieć swój błąd i tak jest w tym przypadku Dodam jeszcze, że w grudniu mam urodziny i jako przedwczesny prezent z chęcią przyjmę ułaskawienie z rąk najlepszego kolarza pod słońcem Remza. Pozdrawiam
 24. Heroes

  [skarga] Heroes

  Jak napiszę, że nie mogłem się zdecydować którą drużynę wybrać to mi uwierzycie? pewnie nie Cóż mogę napisać, dzień wcześniej była taka sama sytuacja, na tej samej mapie, wywołana nie przeze mnie i tak się spodobało graczom granie deatchmacha na jailu, że postanowiłem zrobić powtórkę z rozrywki. Dawno serwer placu nie był pełen, a podczas tego incydentu tak było :D. Poza tym dzięki temu udało się wyeliminować ten bug i zapobiec takim sytuacjom w przyszłości (dziękować możecie później). Nie podejrzewałem, że boty zaczną się respić też na innych trybach. Nie pozostaje mi nic innego niż przeprosić za tamtą sytuację i się z wami pożegnać. Bye. PS. Fajne multikonto muminox. Udajesz, że nie potrafisz pisać, robiąc tak oczywiste błędy, które aż Ci się podkreślają na czerwono, ponadto nie napisałeś skargi wcześniej, gdyż nie umiałeś założyć konta szkoda, że ze sprawdzeniem demka nie miałeś takich problemów Choć słyszałeś, że Slazzy sprawdzi demko i da osobie bugującej perma postanowiłeś napisać skargę, po co? Zorientowałeś się, że dalej nie mam bana i dlatego napisałeś skargę, więc nie musisz kłamać, że zrobiłeś to dopiero teraz bo nie potrafiłeś założyć konta na forum. Ciekawe skąd wiedziałeś, że dalej nie jestem zbanowany, skoro od tamtego czasu nie pojawiłeś się na serwie, a mając problem z założeniem konta na forum łatwo wysnuć wniosek, że nic nie wiesz o istnieniu sourcebansów, by sprawdzać czy ktoś ma bana. Wracając do tematu: złamałem regulamin to fakt, a skarga jak najbardziej słuszna nie mam nic więcej na swoją obronę. Zdaję się na łaskę Remza.
 25. Heroes

  BOT'y w grze

  Dziś pojawiło się to na westwoodzie i jailu oasis, tym razem nie było to spowodowane zmienianiem drużyn przez jakiegokolwiek gracza Jedyne co się zmieniło to ich ilość, która wynosiła 2-4 botów na mapę.
×