Skocz do zawartości

Kwasu Siarkowy

Użytkownik
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

1 obserwujący

O Kwasu Siarkowy

 • Tytuł
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z posnania
 • O mnie
  ...
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1581 wyświetleń profilu
 1. Kwasu Siarkowy

  Propozycje i pomysły

  Ja proponuję buff pomp i przywrócenie AVP do T-shopa 😛
 2. Kwasu Siarkowy

  <TTT> ❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

  Na nie Rzadko spotykam ludzi, którzy jak podchodzą do mnie z propem, to z miejsca otwieram do nich ogień.
 3. Kwasu Siarkowy

  Nowy Moderator

  Nie wiem kto to. ale to dobrze i guess 👀
 4. Kwasu Siarkowy

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  200 iq plays
 5. Spoko sztuczka, tylko niestety to się czasem buguje, i zamiast deathfake ty masz remota na sobie.
 6. Kwasu Siarkowy

  Zapobieganie kampieniu gdy zostają 2 ostatnie osoby

  Neutralny jestem. Z jednej strony nuży mnie czekanie na takich scrubow. Z drugiej strony natomiast lubię się bawić w uciekanie z ostatnim traitem, czekając, aż popełni błąd.
 7. Kwasu Siarkowy

  Propkilling i zabijanie afk'ów

  Jedynie co chcę jeszcze od siebie dodać, to: A: Jestem przeciwny banom za propkilling, bo kiedyś były bany za zabijanie afków i dostałem za to niesłusznego bana B: Kiedyś, jak Yor był [email protected], to prosił, żeby surowiej karać propkillerów, problem był taki, że prawie nigdy nie ma na nich reportów Ps: Nie wiem czemu, ale mi się skojarzyło, że większość administracji to były kiedyś trolle, śmieszki i Arolek.
 8. Kwasu Siarkowy

  Propkilling i zabijanie afk'ów

  W 4 punktach przedstawię, czemu te zmiany są bezsensowne: 1. Ludzie głównie propkillują, bo jest to metoda trudna do wykrycia w trakcie rundy (nie wspominając, że większość graczy jest na tyle niedomyślna, że nie potrafią w logach obejrzeć swojej deathsceny, ale to już ich problem). 2. Zwiększenie kary za propkilling zmniejszy ilość zabić przy użyciu propów, ale zarazem zwiększy ilość zabójstw przy użyciu innych narzędzi. Wolę, żeby ludzie propkillowali, aniżeli abusowali granaty (zwłaszcza disco i he). 3. Ludzie nałogowo propkillują... poza tym nałogowo zabijają afków, rdmują, dają fałszywe kosy, strzelają sobie do ludzi; i co? Za to kary nie zwiększać? Bo to nie propkill? A może zwiększmy też kary i na to, żeby ludzie w ogóle nie zabijali. I traici zawsze wygrywali, bo frajerzy będą się bali zabić. 4. Jeszcze wspomnę o jednym aspekcie, czyli reporty. Po tym, jak kara za propkille zostanie zwiększona, ilość reportów również (z czego i tak większość będzie z zawiści napisana lub na traitów, a wiele osób dostanie niesłuszne bany, bo wątpię, żeby admini chętnie oglądali każdą deathscenkę). Jak i zachowanie ludzi się zmieni np: Halo, xyz spropkillował, admin banuj!!!!!! Tl:dr : Walka z wiatrakami przeciwko złośliwości rzeczy martwych.
 9. Kwasu Siarkowy

  [ban] mz58

  Szczerze pisząc, ten temat powinien być w koszu, bo nikt poważnie go nie rozpatrzy. Ale skoro piszesz, że potrzebujesz pomocy, to zostawiam linki do specjalistów: https://www.autismspeaks.org http://strefamysli.pl
 10. Kwasu Siarkowy

  Jaka to gra?

  Jotun Ja dam coś łatwego, bo nie mam jeszcze screenów po zmianie kompa :c
 11. Kwasu Siarkowy

  [Skarga] Red Lagger

  ... Czyli piszesz, że nic nie powiedziałeś operatorowi o tym, że inny gracz rdmuje, bo szkoda ci było czasu włożonego w podanie. Ale to się nie trzyma całości. Zamiast rozwiązać sprawę odrazu i z lepszą precyzją (łatwiej do logów spojrzeć, obecność poszkodowanego i oskarżonego, komunikacja werbalna>piśmienna) to wolałeś napisać skargę... no cóż
 12. Kwasu Siarkowy

  Propozycje piosenek do basscanona

  1. od 2:22 do 2:50 2. od 0:08 do 0:36 3. od 1:53 do 2:21 4. od 1:05 do 1:33 Ja mi się jeszcze coś przypomni to z edytuję post
 13. Kwasu Siarkowy

  propozycja trybu Wild West

  Szczerze pisząc lepiej zagrać w FoFa (fistfull of frags) niż w gmodzie robić dziki zachód.
 14. Kwasu Siarkowy

  Serwer MineCraft- Survival

  O tyle co lubię minecraft, to uważam to za zły pomysł; ze względu na "przeszłość" oraz na niską przeżywalność takiego servera (góra 2 miesiące, bo chcąc, nie chcąc będzie większy spadek graczy, aniżeli wzrost).
 15. Kwasu Siarkowy

  Nóż

  Rzut nożem zabija na hita, ale dopiero od określonej odległości (żeby nim nie rzucać z 5 cm, ps: nie wiem z jakiej odległości, ta wiedza mi nie była potrzebna do szczęścia). A może tak by się nauczyć grać nożem, a nie na niego marudzić?
×