Skocz do zawartości

Kwasu Siarkowy

Użytkownik
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Kwasu Siarkowy

 1. Kwasu Siarkowy

  TTT Fails / Wins na StrefaGier

  200 iq plays
 2. Spoko sztuczka, tylko niestety to się czasem buguje, i zamiast deathfake ty masz remota na sobie.
 3. Neutralny jestem. Z jednej strony nuży mnie czekanie na takich scrubow. Z drugiej strony natomiast lubię się bawić w uciekanie z ostatnim traitem, czekając, aż popełni błąd.
 4. Kwasu Siarkowy

  Propkilling i zabijanie afk'ów

  Jedynie co chcę jeszcze od siebie dodać, to: A: Jestem przeciwny banom za propkilling, bo kiedyś były bany za zabijanie afków i dostałem za to niesłusznego bana B: Kiedyś, jak Yor był [email protected], to prosił, żeby surowiej karać propkillerów, problem był taki, że prawie nigdy nie ma na nich reportów Ps: Nie wiem czemu, ale mi się skojarzyło, że większość administracji to były kiedyś trolle, śmieszki i Arolek.
 5. Kwasu Siarkowy

  Propkilling i zabijanie afk'ów

  W 4 punktach przedstawię, czemu te zmiany są bezsensowne: 1. Ludzie głównie propkillują, bo jest to metoda trudna do wykrycia w trakcie rundy (nie wspominając, że większość graczy jest na tyle niedomyślna, że nie potrafią w logach obejrzeć swojej deathsceny, ale to już ich problem). 2. Zwiększenie kary za propkilling zmniejszy ilość zabić przy użyciu propów, ale zarazem zwiększy ilość zabójstw przy użyciu innych narzędzi. Wolę, żeby ludzie propkillowali, aniżeli abusowali granaty (zwłaszcza disco i he). 3. Ludzie nałogowo propkillują... poza tym nałogowo zabijają afków, rdmują, dają fałszywe kosy, strzelają sobie do ludzi; i co? Za to kary nie zwiększać? Bo to nie propkill? A może zwiększmy też kary i na to, żeby ludzie w ogóle nie zabijali. I traici zawsze wygrywali, bo frajerzy będą się bali zabić. 4. Jeszcze wspomnę o jednym aspekcie, czyli reporty. Po tym, jak kara za propkille zostanie zwiększona, ilość reportów również (z czego i tak większość będzie z zawiści napisana lub na traitów, a wiele osób dostanie niesłuszne bany, bo wątpię, żeby admini chętnie oglądali każdą deathscenkę). Jak i zachowanie ludzi się zmieni np: Halo, xyz spropkillował, admin banuj!!!!!! Tl:dr : Walka z wiatrakami przeciwko złośliwości rzeczy martwych.
 6. Kwasu Siarkowy

  [ban] mz58

  Szczerze pisząc, ten temat powinien być w koszu, bo nikt poważnie go nie rozpatrzy. Ale skoro piszesz, że potrzebujesz pomocy, to zostawiam linki do specjalistów: https://www.autismspeaks.org http://strefamysli.pl
 7. Kwasu Siarkowy

  Jaka to gra?

  Jotun Ja dam coś łatwego, bo nie mam jeszcze screenów po zmianie kompa :c
 8. Kwasu Siarkowy

  [Skarga] Red Lagger

  ... Czyli piszesz, że nic nie powiedziałeś operatorowi o tym, że inny gracz rdmuje, bo szkoda ci było czasu włożonego w podanie. Ale to się nie trzyma całości. Zamiast rozwiązać sprawę odrazu i z lepszą precyzją (łatwiej do logów spojrzeć, obecność poszkodowanego i oskarżonego, komunikacja werbalna>piśmienna) to wolałeś napisać skargę... no cóż
 9. Kwasu Siarkowy

  Propozycje piosenek do basscanona

  1. od 2:22 do 2:50 2. od 0:08 do 0:36 3. od 1:53 do 2:21 4. od 1:05 do 1:33 Ja mi się jeszcze coś przypomni to z edytuję post
 10. Kwasu Siarkowy

  propozycja trybu Wild West

  Szczerze pisząc lepiej zagrać w FoFa (fistfull of frags) niż w gmodzie robić dziki zachód.
 11. Kwasu Siarkowy

  Serwer MineCraft- Survival

  O tyle co lubię minecraft, to uważam to za zły pomysł; ze względu na "przeszłość" oraz na niską przeżywalność takiego servera (góra 2 miesiące, bo chcąc, nie chcąc będzie większy spadek graczy, aniżeli wzrost).
 12. Kwasu Siarkowy

  Nóż

  Rzut nożem zabija na hita, ale dopiero od określonej odległości (żeby nim nie rzucać z 5 cm, ps: nie wiem z jakiej odległości, ta wiedza mi nie była potrzebna do szczęścia). A może tak by się nauczyć grać nożem, a nie na niego marudzić?
 13. Kwasu Siarkowy

  [skarga] Szaliwun

  Z góry przepraszam za słowo hipokryta, gdyż pisząc dany wyraz myślałem o określeniu nim siebie. Nie pomyślałem o tym, że napisane w taki sposób te słowo może zostać odebrane za obrazę, mój błąd. A wracając do wypowiedzi: Oczywiście, że się czepiam, jak skarga wygląda, bo nie po to jest wzór skarg i odwołań, żeby go olewać. To, że skarga nie została z miejsca zamknięta, świadczy o dobrej woli administracji breacha i o tym, że nie chcą ignorować twojego problemu względem jakiegoś operatora/administratora. Bo ja wiem czy bronię? Wskazałem na to, że skarga jest niezgodna z procedurami, co raczej nie jest pomocne dla administracji breacha, a wręcz przeciwnie. Szczerze pisząc, obawiałem się, że prędzej do mojego wpisu tutaj problem będzie miała jakaś osoba z administracji breacha niż autor tematu Również, nie wiem czemu stwierdziłeś, że bronię administracji. W sensie nie rozumiem. Czemu miałbym bronić ludzi których nie znam? Po co? W jakim celu? Z trzeciej osoby na sprawę spojrzeć nie mogę, bo jakby nie patrzeć jestem administratorem i porządek na forum również należy do mojej kompetencji.
 14. Kwasu Siarkowy

  [skarga] Szaliwun

  Nie wiem jak rozpocząć, więc napiszę to jak bot. -Temat skargi jest niezgodny ze wzorem -W 2 punkcie oskarżyciel zamiast podać steam ID, podał profil steam oskarżonego -Skarga trudna w odczytaniu (hipokryta). Brak interpunkcji w określonych miejscach, tautologia, wiele niepotrzebnych zdań. -Skarga nie jest napisana profesjonalnie, tylko pod wpływem emocji [niech się temu Szaliwunowi dostanie... Szali ну, погоди!] Podsumowując: Ja bym tą skargę zamknął z miejsca lub gdybym miał zamiar rozpatrywać tą skargę, to bym edytował ją na "zgodną ze wzorem". Pragnę jedynie jeszcze dodać, że to jest trash skarga, bo przedstawia ona ilość, a nie jakość. Dodatkowo uprzedzam, że nie miałem na celu wytknąć błędy (bo krytyka dzisiaj to ATAK), tylko wskazać, co było nie właściwie, żeby uniknąć błędów w przyszłości. Dziękuję, Kwasio
 15. Kwasu Siarkowy

  [BAN] Pingfinka

  Jak tryczek napisał, może to być problem z multibanem, który ostatnio nie odwołuje się do SB. Zwłaszcza, że za ghosting bana zazwyczaj nie dostaje jedna osoba.
 16. Kwasu Siarkowy

  [Skarga] LEAN ON

  Witam. Gracz został ukarany banem permanentnym za toksyczność. Następnym razem prosiłbym o podawanie pełnego steamid.
 17. Kwasu Siarkowy

  [ban] <2-D> <┝╳Misszov╳┫>

  Zająłem się sytuacją, stwierdziłem, że mogłem się rzeczywiście pomylić z banem. Gracze zostali warunkowo odbanowani, ale znajdują się w watchliście. Zamykam.
 18. Kwasu Siarkowy

  Mały Książe

  Wspaniała lektura. Wzruszająca, poruszająca i zmuszająca do łez. ~Starbucks Coffee Company
 19. Kwasu Siarkowy

  Gry survivial?

  Minecraft Terraria Unturned
 20. Kwasu Siarkowy

  <BR#1/4> : nitjsefni

  Cytując pewnego inżyniera: "Kto to zatwierdził. Jak podanie nie spełnia wymogów to zamykać je z miejsca, a nie nabijać pod nim 10 postów.
 21. Kwasu Siarkowy

  Typowy dzień z serwera breach

  Polecam na dziale breacha zrobić temat faile/śmieszne sceny z breacha, bo na głównym forum ludzie się będą czepiać, a moderacja przeniesie/usunie.
 22. Kwasu Siarkowy

  <BR#2> Bruno

  Prawo mają, ale ludzi z 1 postem powinno się ignorować w podaniach. Chyba, że mam przypomnieć o pewnym zmiennym lisku.
 23. Kwasu Siarkowy

  [DR]Ananasek

  Niech ktoś mi to wytłumaczy. Na forum jest podany wzór, stworzony wyłącznie do kopiowania i wklejania, a jakimś cudem ludzie kopiują podania innych bądź piszą wzory od nowa.
 24. Kwasu Siarkowy

  [ban] PiratPepe

  Edytuję odwołanie w taki sposób, żeby pokazywało wszystkie bany danego gracza (2) i jego Steam Id. Próbowałem użytkownika odbanować, gdyż: a. Permban za rdm i ucieczka jest zdecydowanie za długi b. Osoba która nadała bana (cukier) obecnie nie pełni, żadnej funkcji administratorskiej na serwerze ttt. Problem jest taki, że ja nie mam prawdopodobnie wystarczających permisji do zdjęcia tego bana: "0 players has been unbanned from SourceBans. 1 failed."
 25. Kwasu Siarkowy

  SCP od LVL'a

  Znając życie to się skończy tak: 5 scp-173 w jednej rundzie. Po drugie, ograniczenie ludziom scp którymi i tak rzadko grają większości się nie spodoba. Po trzecie, rozumiem podział mtf/ntf/ci na levle bo mają różne zadania, ale scp? Mają zawsze to samo zadanie.
×