Jump to content

Kocmouch

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

About Kocmouch

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  /home/kocmouch
 • O mnie
  >>> Worst Programmer <<<
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Recent Profile Visitors

2053 profile views
 1. Witam, nie przypominam sobie, by padły wtedy z moich ust słowa: "W imię dobrego". Już pamiętam zaistniałą sytuację, był to jednorazowy wybryk, za który przepraszam, jednakże żaden z graczy nie krzyczał na mnie lub nie pisał nic złego o mojej osobie. Pgaga otrzymałem 3 miesiące temu w dniu 11 lipca. Pozdrawiam, Kocmouch
 2. 1. Nick, na który została nałożona kara: Kocmouch 2. Administrator, który nałożył karę: Gerard 3. Steam ID: STEAM_0:0:59294596 4. Opis sytuacji: Nie za bardzo pamiętam za co dostałem pgaga, jednakże powód jest pusty. 5. Coś od siebie: Przepraszam, jeżeli w jakiś sposób naraziłem graczy czy administrację na niedogodności związane z moim głosem lub mikrofonem.
 3. Cześć, ostatnio zrobiłem sobie coś na zasadzie rachunku sumienia i jedna rzecz nie daje mi spokoju. Swego czasu miałem możliwość pełnić wszystkie dostępne funkcje administracyjne na serwerze JailBreak w Garry's Modzie. Jak starsi bywalcy pamiętają, pewnego dnia po prostu zniknąłem bez żadnego słowa. Przyznam szczerze, że zachowałem się jak mały szczeniak, bo to moim obowiązkiem powinno być zgłoszenie czegokolwiek do Wyższej administracji o moim nastawieniem do serwera. Niestety zawiniłem, za co Was wszystkich przepraszam. Jednakże, nie byłem wtedy w stanie wytrzymać presji, z tego powodu, iż w powodu migracji maszyn serwer ucierpiał pod wieloma względami. Wtedy zaczęły się problemy, gracze pouciekali po wyłączeniu serwera, gdyż nie był przez pewien czas dostępny. Niestety to nie był jedyny problem, każdy z nas już się przekonał, że na tym świeci istnieje coś takiego jak złośliwość przedmiotów martwych. Tym razem cała serwerowa baza danych oszalała, przez co każdy z graczy potracił swoje punkty. Tak jak w miarę udało mi się przywrócić stary tryb, to bazy danych już nie potrafiłem naprawić. Po tym wszystkim straciłem jakąkolwiek chęć do dalszej pracy nad serwerem. I w tym miejscu zrobiłem błąd, iż jak pisałem wyżej, nikomu o tym nie powiedziałem. Czasami jak ktoś na Steam'ie do mnie napisał z pytaniem czy zagram, zazwyczaj wchodziłem, ale niestety, gdyby nie chęć kilku osób to w ogóle na serwerze nie byłoby graczy. To tyle z mojej strony. Przepraszam, za te wszystkie kłopoty, które powstały przez moje nastawienie. Pozdrawiam, Kocmouch PS Dziękuję za możliwość pełnienia funkcji HeadAdmina, wiele mnie to nauczyło, poznałem dużo fajnych osób. Nauczyłem też się sporo. Można powiedzieć, przez pewien moment Wasza społeczność stała się dla mnie jak własni rodzice. Jak sobie z czymś nie radziłem, zawsze miałem obok siebie Yora. Dziękuję Ci za to. Chcę również podziękować byłej już kadrze serwera JB, jesteście naprawdę świetnymi ludźmi. Miło mi Was było poznać i spędzić z Wami kilka chwil, pośmiać się, pobawić, czasami nawet pokłócić Społeczności serwera TTT dziękuję, ze to, że dawno temu mnie zauważyliście na serwerze, dzięki wam, nawet w trudnych chwilach mogłem liczyć na poprawę mojego humoru, a robiliście to nieświadomie. Jeszcze raz, dziękuję Wam wszystkim.
 4. Jestem na TAK! Ogarnięty i miły gracz. Pozdrawiam, Kocmouch
 5. Jestem za. Ciekawy tryb i urozmaiciłby rozgrywkę na Placu
 6. Witamy na pokładzie! Teraz czeka Ciebie okres próbny Pozdrawiam, Kocmouch
 7. Podanie przyjęte. Witamy na pokładzie. Pozdrawiam, Kocmouch
 8. Bana dostałeś na TTT, przenoszę na właściwy dział. Pozdrawiam, Kocmouch
 9. Witam, podanie odrzucone. Za niski wiek. Dużo negatywnych opinii. Pozdrawiam, Kocmouch
 10. Witam, podanie odrzucone. Spróbuj za jakiś czas. Pozdrawiam, Kocmouch
 11. Witam, po zebraniu Administracji Serwera Jailbreak gracz zostaje przyjęty. Witamy na pokładzie!
 12. Witam! Po rozmowie z Administracją serwera JailBreak podanie odrzucam. Pozdrawiam, Kocmouch
 13. Witam! Podanie odrzucone. Powód: Zbyt niski wiek. Pozdrawiam, Kocmouch
 14. Jestem na TAK. Gracz nadaje się na stanowisko. Pozdrawiam, Kocmouch
×
×
 • Create New...