Jump to content

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

About Arczi

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubuskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2890 profile views
 1. Arczi

  [Perm Ban] Żuczysław

  Otóż ten plik jest stricte pod cheatowanie, szczerze nie widzę innego zastosowania tego pliku, który umożliwia obejście "zabezpieczeń" Garry's Moda i pozwala uruchamiać własne skrypty na serwerach. Wiarygodne... jak na człowieka, który został zbanowany za cheaty. Masz cheaty, ale antycheat zbanował Cię niesłusznie. Chyba już się pogubiłem... Ban zostaje.
 2. Arczi

  [ban] mlodyamti

  Ban zostaje.
 3. Arczi

  [Ban] loudy

  10 miesięcy to kawał czasu, mam nadzieję, że zdążyłeś się "nauczyć i przemyśleć" jak sam wspomniałeś. Również mam nadzieję, że nie zmarnujesz tej szansy. Ban zostaje zdjęty.
 4. Arczi

  [skarga] Laki

  Tak jak wspomniał @Kare i @wad321- ten slay nie powinien mieć miejsca. W trybie, który ma opierać się na kłamaniu można nie uwierzyć drugiej osobie, a nawet wręcz jest zalecana ostrożność wobec dosłownie każdego. Bez znaczenia czy ktoś jest graczem czy administratorem. Administracja nie powinna również sprawdzać swoich zgłoszeń lub zgłoszeń na siebie. Tym razem obejdzie się bez żadnych kar dla Lakiego- został źle nakierowany przez @AnalWake, @Gerard aka Max Paynei @kreciq198. Proszę tę ostatnią trójkę o napisanie mi w prywatnej wiadomości waszego toku myślenia w tej sprawie. Temat zamykam.
 5. Arczi

  [ban] Atrak

  Ty odpowiadasz za swoje konto, nie kolega, Ban jest zasłużony i nie podlega dyskusji. Myślę, że dasz radę odczekać tę karę. Ban zostaje.
 6. Arczi

  Informacja

  Z dniem dzisiejszym funkcję administratora technicznego i [email protected] przejmuje @Pr!d3. Pozdrawiam
 7. Arczi

  [ban] VirusBob

  Witam, tak jak w odwołaniu Zangerego otrzymujesz ostatnią szansę, następne takie przewinienie skończy się banem permanentnym bez możliwości odwołania.
 8. Arczi

  [Ban] Zangery

  Po dłuższej analizie otrzymujesz unbana, lecz następne takie przewinienie skończy się permem bez możliwości odwołania.
 9. Arczi

  [ban] Miio

  Ban zdjęty
 10. Arczi

  [Skarga] Laki

  Mnie też nie było podczas "incydentu". Wizio podjął decyzję. Zamykam.
 11. Arczi

  [ban] Falafelus

  Ban zdjęty
 12. Arczi

  [TTT] Snajpero

  Przyjęte na okres próbny.
 13. Arczi

  [skarga] Kreciq

  Nie osądzamy po plotkach. Laki wyżej odniósł się do tego. Krecik nie powinien sprawdzać własnych reportów, choć jak sam w pierwszej linijce stwierdziłeś- zabiłeś go niesłusznie i bez żadnych dowodów na niego. Obejdzie się bez żadnych kar. Niech ta skarga będzie nauczką na przyszłość. Temat zamykam
 14. Arczi

  [TTT] Cezary_PL

  Podanie przyjęte, witamy w zespole!
 15. Arczi

  [Ban] frestylek

  Witam, jest nam przykro z zaistniałej sytuacji. Jest tutaj oczywista nasza wina, że nie poinformowaliśmy o zabezpieczeniach antycziterskich na naszym serwerze. Musimy dodać do nazwy oraz przy wchodzeniu na na serwer właściwą informację. Bana zdejmuję, życzymy miłej gry!
×