Jump to content

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

About Arczi

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

3467 profile views
 1. Unban nadany, zapraszam do gry
 2. Pgag zostaje, raczej nie ma wątpliwości. Myślę, że twoje zachowanie przed nadaniem unpgaga powinno się zmienić, nie po.
 3. Hej! Czytając twoje poprzednie "odwołanie" jestem w stanie stwierdzić, że raczej nie nadajesz się obecnie do życia w tej społeczności. Jestem w 100% przeciwko dania tobie unbana w tym momencie. Nie sądzę, że twoja postawa w ciągu 2 dni się znacząco zmieniła. Nawet się dziwie, że możesz nadal normalnie pisać tematy na forum. Tyle ode mnie.
 4. Gracz dostał unbana, a błąd zostanie naprawiony wkrótce.
 5. Niestety nie wiem czemu demko mi się nie zapisało. Z grubsza wyglądało to tak- na początku zauważyłem niecodzienne strzelanie (celownik praktycznie przeskakiwał na przeciwnika i headshot), więc zacząłem cię obserwować. W pewnym momencie zaczęłaś się strzelać z detektywem, nie powiem, z celnością to wspólnego dużo nie miało, lecz nagle w środku walki poruszasz się bez myszki przez około 3s, później strzelasz szybkiego headshota i po tym wszystkim robisz perfekcyjnego bhopa. Po tej akcji wyszłaś, a ja wlepiłem bana.
 6. Jako, że zarzucają tutaj samowolkę oskarżonego to myślę, że powinienem też się w tej skardze wypowiedzieć. Otóż nie powinno się się sprawdzać skarg na samych siebie, jak głosi maksyma nemo iudex in causa sua- nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie. Decyzją w tej sprawie jest utrata rangi operatora przez @edzio72, 20 godzin prac społecznych oraz obowiązek wystąpienia w teatrze jak baletnica w różowym, powiewnym stroju. A poważniej, Danken zluzuj majty... Nie będę się zastanawiał co Cię pokusiło, by poświęcić czas odpowiadający sporej kilkukrotności tych 2 slayów, które są "domyślną" wartością za rdm na traitorze. Chciałeś mieć rację? Czy pokazać, że ten operator jest fu i be? Moje zdanie odnośnie całej tej sytuacji- operator uznał zgłoszenie za zgodne z regulaminem, ja również bym je sprawdził jak zwykłe zgłoszenie. A twoja odpowiedź jest dość słaba, nie każdy woła detektywa do ciał, szczególnie nowi gracze. Zabijać każdego, bo nie zawołał detektywa to wręcz losowe zabijanie ludzi i proszenie się o karmabana. Myślę, że to tyle z mojej strony. Oczywiście to, że Edzio straci rangę to żart, nie bierzcie wszystkiego na serio... Choć ta scena w teatrze mogłaby być ciekawa...
 7. Zamykam, Unban i ban nadany
 8. Otóż ten plik jest stricte pod cheatowanie, szczerze nie widzę innego zastosowania tego pliku, który umożliwia obejście "zabezpieczeń" Garry's Moda i pozwala uruchamiać własne skrypty na serwerach. Wiarygodne... jak na człowieka, który został zbanowany za cheaty. Masz cheaty, ale antycheat zbanował Cię niesłusznie. Chyba już się pogubiłem... Ban zostaje.
 9. 10 miesięcy to kawał czasu, mam nadzieję, że zdążyłeś się "nauczyć i przemyśleć" jak sam wspomniałeś. Również mam nadzieję, że nie zmarnujesz tej szansy. Ban zostaje zdjęty.
 10. Tak jak wspomniał @Kare i @wad321- ten slay nie powinien mieć miejsca. W trybie, który ma opierać się na kłamaniu można nie uwierzyć drugiej osobie, a nawet wręcz jest zalecana ostrożność wobec dosłownie każdego. Bez znaczenia czy ktoś jest graczem czy administratorem. Administracja nie powinna również sprawdzać swoich zgłoszeń lub zgłoszeń na siebie. Tym razem obejdzie się bez żadnych kar dla Lakiego- został źle nakierowany przez @AnalWake, @Gerard aka Max Paynei @kreciq198. Proszę tę ostatnią trójkę o napisanie mi w prywatnej wiadomości waszego toku myślenia w tej sprawie. Temat zamykam.
 11. Ty odpowiadasz za swoje konto, nie kolega, Ban jest zasłużony i nie podlega dyskusji. Myślę, że dasz radę odczekać tę karę. Ban zostaje.
 12. Arczi

  Informacja

  Z dniem dzisiejszym funkcję administratora technicznego i [email protected] przejmuje @Pr!d3. Pozdrawiam Nieaktualne
×
×
 • Create New...