Skocz do zawartości

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

O Arczi

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubuskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

2255 wyświetleń profilu
 1. Arczi

  <BR#3> Zmiana

  "Serwer z otwartymi slotami jest martwy? Dajmy whitelistę na sloty, to załatwi nasze wszystkie problemy" ... Nie
 2. Arczi

  [skarga] Skarga na gracza Doctor PuPu

  Zgodnie z regulaminem działu zamykam tę skargę.
 3. Arczi

  [Skarga] Prestiżowa pandusia

  Witam, cała ekipa dostaje po 2 slaye (ze względu na bardzo późną godzinę) jako ostrzeżenie przed takimi zabawami. Oskarżona dostaje dwa dodatkowe za swoje chamskie odzywki i bycie prowodyrką danej sytuacji. Zamykam
 4. Arczi

  <TTT> Nick A$tor

  Witam, tylko podrzucę to- "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora", Zamykam.
 5. Arczi

  TTT BezspornieNajlepszyGraczTejGry

  Miałem okazję troszku z nim pograć. Wydaje się spokojnym graczem, nie łamie regulaminu, jest pomocny wobec innych. Myślę, że sprawdziłby się w roli operatora.
 6. Arczi

  Wracamy do żywych

  Potwierdzam, forum traktuje indeksuje jako https://hindunames.net/
 7. Arczi

  Problem z brońmi

  W razie braku broni do m24/lugera/tec-9 itd. można zainstalować ten plugin, żeby naprawić brakujące tekstury- https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=286533896
 8. Arczi

  [Perm Gag]

  To ja tylko to zostawię,
 9. Arczi

  >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Pragnę nadmienić, że jeszcze kilka miesięcy temu byłeś permanentnie zbanowany. Niektórzy po tych kilku miesiącach nie mogą dostać unbana, a ty już składasz podanie na administratora. Nie wiem czy [email protected] będzie chciał Ci zaufać i dać uprawnienia administracyjne. Jestem negatywny wobec tego podania.
 10. Arczi

  [ban] Gościu

  Szczerze, to nie widzę tego co próbujesz osiągnąć. Zgodnie z moją znajomością regulaminu to złamałeś go, więc ban według mnie jest jak najbardziej słuszny. To, że adminowi nie wyświetlał się odświeżony awatar i dał ci kilka kicków to nie znaczy, że ciebie nie ukarze Cię banem za ten czyn.
 11. Arczi

  [TTT] Szejdi

  Bardzo ważna cechą administratora jest, że gra od 2014 roku. Ty jak będziesz administratorem będziesz ją spełniał. Jestem na tak.
 12. Arczi

  [TTT] Pitagoras

  Jak najbardziej na tak, jak najbardziej chciałbym zobaczyć PyraGolasa w roli administratora! ;v
 13. Arczi

  [TTT] Świąteczna Bułka

  Bardzo ładne podanie, nie zawiera błędów ortograficznych, ani stylistycznych. W piątym punkcie się naprawdę rozpisałeś, aż 0 zdań (zdanie kończy się kropką). Jesteś rozpoznawalny na serwerze, każdy stały gracz cię kojarzy. Na nie.
 14. Wklejenie tego kodu do konsoli powinno naprawić twój problem:
 15. Zacznę od tego, że serio nie ma potrzeby komplikowania mechaniki rewolweru, gracze (w tym ja) są przyzwyczajeni do bieżącego systemu. A po za tym pomysł z maksymalną ilością strzałów jest trochę do bani- czasami potrzeba więcej strzałów, a czasem po prostu gracze lubią sobie postrzelać do beczek/skrzynek, gdy morderca "zwiedza mapę". • Więcej slamów za znajdźki postaram się wprowadzić wkrótce. • Co do propozycji zmian w rundach specjalnych to zmniejszenie czasu pojawiania się znajdziek podczas "szukajcie, a znajdziecie" jest już w planach. • Odnośnie "wybuchowej rzezi" to nie ma sensu zmieniać, ani szybkości rozgrywki, ani odstępu między rzuconymi granatami- obecny stan jest odpowiadający większości graczy. Choć można byłoby wprowadzić coś dla dwóch ostatnich graczy.
×