Jump to content

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

About Arczi

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

4735 profile views
 1. Hej, co do twojego gaga- jest raczej zasłużony, ja prawdopodobnie postąpiłbym podobnie. Odnośnie Dr3miego- faktycznie w jego przypadku slay nie wystarczy- myślę, że dzień wolnego od serwera jako ostrzeżenie wystarczy. Nie widzę tu faworyzacji, ani jakiejś większej niekompetencji ze strony administratora. Temat zamykam.
 2. Jak będziesz teraz wbijał usuń cheaty, będzie lepiej ci się grało. Pozdrawiam
 3. Więc mówisz, że plugin się mylił, a ty nic nie instalowałeś do garrys moda?
 4. Unban nadany, zapraszam do gry
 5. Pgag zostaje, raczej nie ma wątpliwości. Myślę, że twoje zachowanie przed nadaniem unpgaga powinno się zmienić, nie po.
 6. Hej! Czytając twoje poprzednie "odwołanie" jestem w stanie stwierdzić, że raczej nie nadajesz się obecnie do życia w tej społeczności. Jestem w 100% przeciwko dania tobie unbana w tym momencie. Nie sądzę, że twoja postawa w ciągu 2 dni się znacząco zmieniła. Nawet się dziwie, że możesz nadal normalnie pisać tematy na forum. Tyle ode mnie.
 7. Gracz dostał unbana, a błąd zostanie naprawiony wkrótce.
 8. Niestety nie wiem czemu demko mi się nie zapisało. Z grubsza wyglądało to tak- na początku zauważyłem niecodzienne strzelanie (celownik praktycznie przeskakiwał na przeciwnika i headshot), więc zacząłem cię obserwować. W pewnym momencie zaczęłaś się strzelać z detektywem, nie powiem, z celnością to wspólnego dużo nie miało, lecz nagle w środku walki poruszasz się bez myszki przez około 3s, później strzelasz szybkiego headshota i po tym wszystkim robisz perfekcyjnego bhopa. Po tej akcji wyszłaś, a ja wlepiłem bana.
 9. Jako, że zarzucają tutaj samowolkę oskarżonego to myślę, że powinienem też się w tej skardze wypowiedzieć. Otóż nie powinno się się sprawdzać skarg na samych siebie, jak głosi maksyma nemo iudex in causa sua- nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie. Decyzją w tej sprawie jest utrata rangi operatora przez @edzio72, 20 godzin prac społecznych oraz obowiązek wystąpienia w teatrze jak baletnica w różowym, powiewnym stroju. A poważniej, Danken zluzuj majty... Nie będę się zastanawiał co Cię pokusiło, by poświęcić czas odpowiadający sporej kilkukrotności tych 2 slayów, które są "domyślną" wa
 10. Zamykam, Unban i ban nadany
 11. Otóż ten plik jest stricte pod cheatowanie, szczerze nie widzę innego zastosowania tego pliku, który umożliwia obejście "zabezpieczeń" Garry's Moda i pozwala uruchamiać własne skrypty na serwerach. Wiarygodne... jak na człowieka, który został zbanowany za cheaty. Masz cheaty, ale antycheat zbanował Cię niesłusznie. Chyba już się pogubiłem... Ban zostaje.
×
×
 • Create New...