Skocz do zawartości

Kexan

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kexan

 • Tytuł
  Początkujący poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Podwójny dżihad: kupujesz w bezpiecznym miejscu Death Fake'ra i używasz go. Następnie kupujesz Zdalne Detonowanie czy po prostu rimołta i używasz go na swoim ragdollu. Dajesz pułapkę w odpowiednie miejsce, kiedy nikt nie patrzy i idziesz w ludzi. Kiedy jest odpowiedni moment czyt. paru graczy przy ciele i tobie odpalasz rimołta. Nikt się nie spodziewa natychmiastowego wybuchu, nawet, jak znajdą twoje fałszywe zwłoki.
 2. Kexan

  [TTT] Szejdi

  No też uważam że Szejdi chyba by mógł być, dajmy chłopakowi szansę no. Trochę lat, nie jest taki straszny rozrabiaka. No na tak.
 3. Kexan

  <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Witam bardzo serdecznie, uważam, że użytkownik Steam o pseudonimie PR1D3-SAN # FOR THE HORDE praesent et nunc sit amet odio facilisis facilisis. Nunc laoreet justo quis enim ornare, eget aliquet dui sagittis. Integer maximus lacus vel porttitor sodales. Ut malesuada vulputate rutrum. Sed et mauris posuere, sodales justo a, semper ipsum. Aenean sagittis consectetur eleifend. Pellentesque ac nibh elementum enim faucibus aliquam sit amet sed nulla. Cras efficitur vulputate nisi, id feugiat eros consequat quis. Vestibulum a quam egestas, vestibulum mauris vitae, dignissim felis. Ut sollicitudin ipsum eget justo scelerisque, vitae scelerisque erat condimentum. Mauris eu ipsum sit amet justo varius vehicula sed non tortor. Nunc dictum neque et fringilla aliquam. Quisque finibus mauris arcu, nec euismod est rutrum vitae. Nunc nisl ante, maximus a eleifend id, ornare bibendum tortor. Aenean vehicula gravida magna, sit amet auctor justo laoreet vel jestem na TAK. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich graczy serwera TTT Strefy Gier
 4. Kexan

  [Skarga] Osstv na Wizio.

  Również byłem wtedy. Były z dwie serie slayowania z odpowiedziami, w tym "reporty nie się od zadawania pytań". Jak jest masa "trash reportów", to znaczy, że rzeczywiście musiały nie przekazywać wtedy sensownych informacji, tylko służyły za formę komunikacji, na które Wizio, jak każdy op zareagował stanowczo, zwłaszcza, jak się napisze w taki sposób "bez znajomości". Aczkolwiek takie działanie czysto wg schematu nie jest zbytnio atrakcyjne, bo przypomina się maszynę, co tylko "daje slaye za trash reporty". Osoby z głosem były 3, ale chyba się ograniczyły po skargach. Uważam, że atmosfera się troszkę zrobiła sztywna i jednak osoba z rangą powinna ignorować co najwyżej chamskich natrętów, a nie ciągnąć gracza bez nauczania podstaw poprawnego reporta.
 5. 1. Nick, na który została nałożona kara: [najprawdopodobniej] Hexan 2. Steam ID: ID: STEAM_0:0:47085704 3. Opis sytuacji: Cóż, sytuacja miała miejsce 9 miesięcy temu i nie pamiętam szczegółów sytuacji, podczas której nałożono mi karę. Na pewno po poprzednim pgagu ponownie puszczałem krótkie teksty dźwiękowe, ktoś pisał do obecnego wtedy chyba często AnalWake'a i dawał gaga. Dnia wczorajszego pisałem z nim i poinformował, że kara została mi nadana przez Kerę- wynikało z wiadomości, że owe, kolejne odwołanie może być rozpatrzone, tylko muszę napisać nowe, bo stare jest zamknięte (przekazał od Radke), tyle że na górze czatu za każdym wejściem na serwer wyświelta mi się komunikat, że nadał mi je AnalWake z powodem: "puszczanie bindów". Zapewne musiało mu się pomylić z poprzednim nałożeniem przez Kerę po za grą. Niemniej- mogę się odwołać od obecnej kary, to chcę skorzystać. 4. Coś od siebie: Czas dwudziestodnia międzygagowego pamiętam jako puszczanie lżejszych dźwięków, niż w okresie pregagowym, jednak była większa ilość skarg (czasami, jakby przeszkadzało cokolwiek innego niż własny głos, np. starcie kilku graczy graczy, puszczam wśród martwych muzyczkę związaną z początkiem jakiejś walki na arenie , znana z jakiegoś filmu (jak na innych serwerach uprawnieni puszczają się czasami znane, wgrane na serwer teksty), a znajduje się ktoś, że mu to jednak przeszkadza, a nie wie, że ma kontrolę nad własnymi wyciszeniami i pisze do Anala i gag się pojawia. Co go ostatecznie zmusiło do nadania gagu do odwołania- nie pamiętam. Ale wciąż mi trudno przepraszać za to, że chciałem uatrakcyjnić rogzrywkę efektami specjalnymi, której wykonywanie w GModzie jest trudniejsze niż ceesie, co na dodatek każdy mógł ustawić pod Tabem. Ja nikogo tym nawet nie obrażałem. Minął okres równy roku studenckim. Na pewno w tym czasie odpocząłem od bindów, a stęskiniłem się w tę pochmurną porę roku za grą na serwerze. Dużo się zmieniło, jeśli chodzi o codziennych graczy na sewerze. Chcę ponownie wykorzystać mikrofon, aby nie być jackboxem, a informatorem o zgonach. Jak wiadomo, gracze bardziej reagują na informacje o byciu provenem za zabicie traitora przez mikrofon (bonus do charyzmy i manipulacji) i bindy (bonus do triggerowania osób o charakterze Skalmara z kreskówki Spongebob Kanciastoporty), niż informacje na czacie ( IF przeczyta {"no tu coś napisał że zabił traktora i jest provenem może zapamiętam <zabija> cooo? skąd mogłem wiedzieć?? Jaki TAB?"}). Proszę o ungaga i przyrzekam odpowiednio wykorzystywać komunikację głosową.
 6. @Hans Kloss Same napisy są brzydkie. Na przykład napis "Rudy" na czołgu na wspominanym ttt_cod_stalingrad, które nachodzi na okienka, małe litery, "trójkątne" litery. Rola informacyjna zrozumiała. A wykorzystywanie obrazków jest fajne, zwłaszcza na jakieś śmieszne rzeczy np. jakiś mem, jak Bob Bugowniczy. Z kolei ja coś nie przypominam sobie Kocmo na teenroomie. Lecz z kolei na mapce z fabryką, jak raz dano Shrekta, to czuć było braku poczucia skali.
 7. Kexan

  [PermGag] desu asad

  @Arczi Pamiętam, że na JB zachowywałem się zbyt natarczywie (tu też nie pamiętam dokładnej reakcji graczy) i nie mam zamiaru cofać się od tego. Kiedy na obydwu serwerach miałem PGaga, postanowiłem odpocząć od nich, ciut spoważniałem, ale teraz z kolei zaczepiam czasami graczy, przez co administracja dostaje troll spam na liście reportów, co też oczywiście powienienem zaprzestać. Ja piszę w sprawie ungaga na TTT, abym mógł używać używać mikrofonu, a bindy od czasu do czasu puścić, bo są jakąś odskocznią, która występuje rzadziej niż w np. CS:GO. Nie pomyślałem zaprzestać pisać argumentów w pewnym sensie ad personam, więc masz rację.
 8. 1. Nick, na który została nałożona kara: Kexan 2. Steam ID: STEAM_0:0:47085704 3. Opis sytuacji: Sytuacja wydarzyła się kilka miesięcy temu. Puszczałem przez komunikację audio zdania, które były wydawane przez znanego użytkownika serwisa YouTube, którego produkty zawierają ścieżkę audio zawierającą najprawdopodobniej jego przerobiony realny głos, który brzmi charakterystycznie i jest w stylu, jakby owa osoba była w wieku dojrzewania. Nie przypominam sobie, aby konkretna liczba graczy skarżyła się na ową czynność- pojedyncze osoby mogą dokonać taką blokadę dla samych siebie. Nie jestem winny temu, że wiele osób nie potrafi ignorować przeszkadzające ich rzeczy, które ową ignorancją mogą ich uspokoić. Lecz taką osobą nie był gracz o nicku Marmolada (wtedy jeszcze nie był sprzątaczem). Wprowadzał dodatkowy chaos na czacie głosowym, skarżąc się na bindy. Ja oczywiście go ignorowałem, ponieważ wiem, że jest on graczem o konkretnym stażu i powinien wiedzieć, jak postępować. Lecz widać i było, że jest to gracz o charakterze zawziętej upartości. Po pewnym czasie oznajmił, że złoży skargę osobniku Steamowym o nicku Kera. Owa persona, po pewnym czasie, zewnętrznym sposobem założyła na mój Steme ID karę wiecznego gaga. 4. Coś od siebie: Piszę z prośbą o cofnięcie kary, ponieważ: *Uważam okoliczności za niedorzeczne- jedna uparta osoba z niewykorzystaną możliwością blokady wystarczy, aby można było stałe kogoś zablokować dla wszystkich. *Na serwerze (jak dobrze pamiętam) nie było nikogo o wyższym stanowisku, a Powód nie miał uprawnień. Jeśli poskarżył się, nie pokazując dowodu, uważam karę za tym bardziej bezpodstawną i ukryty pretekst do zaprzestania moich poczynań. Gracze reagują różnie, trzeba prowadzić różnorodną działalność, aby to nie było nudne. Więc najważniejsze- proszę też o podanie stanowiska w sprawie odtwarzania dźwięków.
 9. Kexan

  Złote myśli TTT

  KOS ASH ZAMKNĄŁ DRZWI - jakiś gracz 6 stycznia 2017 Polish Scout: sam muw *DEAD* Chris Kyle: There is no embarrassment, and there's no LakuThere is no lachociągów on the mics here
 10. Kexan

  Propozycje piosenek na zakończenie rundy

  1. Zwycięstwo niewinnych - 00:00-00:14 -00:00-00:13 2. Zwycięstwo zdrajców - 01:41-01:53 - 00:15-00:30 3. Zwycięstwo niewinnych poprzez timeout - 01:41-01:56 - 00:33-00:46
 11. Kexan

  Problem bezpieczeństwa w sieci (w ostatnich czasach)

  Prawda jest taka, że jeśli nic się nie zmienia u nas pod względem zainteresowań, to nie warto się bawić w to. TOR-y, VPN-y (możliwa "inwigilacja" przez, w tym przypadku, prywatne instytucje, na dodatek płatne) będą odbierały nam smak życia. Nie jesteśmy nowi w internecie. Co już mają, to wiedzą, jeśli chcieli. Najkorzystniejsze jest mocne ograniczenie przekazywania internetowi informacji, które chcemy szukać: -zamiast szukać różnych pojęć, wiadomości, to przeglądamy słowniki, pytamy się bliskich -jeśli chcemy śmieszkować, a co dopiero obrażać, to nie podpisujmy się swoim imieniem i nazwiskiem. Ludzie lubią używać Facebooka, bo jest najpopularniejszy, a tam właśnie łamie się ww. barierę. Ostrzega się przed używaniem darmowych programów sieciowych itp., a korzysta się głównie właśnie z takiego darmowego, szeroko pojętego, cosia. Naprawdę- już lepiej jest się chyba komunikować przez Steam na specjalnych kontach. Oczywiście wtedy można się pobawić w korzystanie z innych adresów. Wielu na dodatek ma publiczne profile, a jeśli to są popularniejsze osoby, to możemy się ostro zdziwić, jak mocno sobie pozwalają na głupoty. Przykładów celowo nie będę podawać. Najlepszą możliwość na korzystanie anonimowo z internetu miało kilka pokoleń wcześniej- jeden był dobrze zaznajomiony, to pouczył bliskich i wiedzieli jak korzystać tak od początku. Jesteśmy już dojrzałymi ludźmi, to nie szydźmy zbytnio z dzieci. Kary oczywiście niech będą, ale żadne wyśmiewania. Od dawna w internecie są różne "śmieszne filmiki", gdzie są dzieci. Jedni wyrośli i mają dystans, ale teraz, jak wielu wstawia, patrząc z zewnętrz, dosyć żałosne zdjęcia, albo "bawi się w jutub, bo oni zarabiajo tyle hajsu!", to takie osoby naprawdę mogą mieć przewalone w przyszłości... Nie róbmy im tego, bo bardzo ważne jest dorosnąć do jakiegoś poziomu i żałosne by było dokuczanie, szantażowanie dojrzałej personie głupotami "za gówniarza".
 12. Remote zawsze fajny jest. No i nie daje przewagi w przypadku 1 vs 1. Reszta mi obojętna.
 13. 1. Nick, na który została nałożona kara: Kek-san-ta 2. Steam ID: STEAM_0:0:47085704 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:47085704&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Tak się złożyło, że mam nagrane z dwie trzecie czasu rundy. Niestety bez dźwięku. https://www.youtube.com/watch?v=sM3tWrYj-MY Przed nagraną akcją były podejrzenia na Psiapsiela. Odłożyłem sobie ciało PerLorda na chwilę, a AnalWake wrzucił do chlebiarki. Podejrzane, bo ja detektyw, a on mi zabiera ciało, ale zagrały emocje. Widać to po mojej durnej odpowiedzi. Z dźwiękiem coś się nie udało w nagraniu, ale wychodząc z budynku słyszałem "Alleluja!" od HHG, a Dexter był za wrotami. Jak widać na nagraniu, przeskoczył kilka metrów obok. Nigdy nie byłem świadkiem czegoś takiego (obydwoje mieliśmy zapewne wyższy ping, jak widać kilka sekund po jego zgonie, a tak to mógł być np. teleportation fail jak np. w poprzedniej rundzie bodajże UnsociableGamer mnie zabił swą teleportacją w miejscu, gdzie stałem dłuższą chwilę). I tak, po wyrzuceniu z serwera miałem czarny ekran. No i otrzymałem od pewnego osobnika wiadomość "dobrze ci tak". 5. Coś od siebie: Nie robiłem aż takich RDM-ów. Byłem detektywem, miałem umiarkowany poziom Karmy. Moje działania doprowadziły do karmabana, a że nie widać było, że mnie wyrzuciło z gry z powodu kb, a nie, że wyszedłem sam, to już nie moja wina. Tak jakoś jest, że jak włączę nagrywanie, to gorzej działam w trakcie rundy. Dopiero od bardzo krótkiego okresu (w porówaniu z moim ogólnym czasem grania na tym serwerze także i TTT) czasu odznaczyłem sobie unikanie bycia detektywem. Skumulowało się to i widać to zwłaszcza po odpowiedzi, gdzie jestem świadomy, że powinienem napisać coś w stylu "Zabrałeś i zdezintegrowałeś mi ciało, a wszelkie nękanie czy ograniczanie pracy detektywa powinno się równać silniejszemu wyrokowi kary". Sądzę, że tydzień to zdecydowanie za duża kara w moim przypadku. Dodatkowo przestanę nagrywać, będąc detektywem, aby zmaksymalizować mobilność. W przypadku poczucia, po dłuższym okresie czasu, braku umiejętności jako detektyw, ponownie zaznaczę sobie opcję unikania zostawania nim.
 14. Kexan

  Nazwij broń ze sklepiku.

  Racja, tak trochę głupie, że lista czego nie można i trzeba szukać po wyeliminowaniu już nazwanych i tych podanych. Ale zrobiłem. Kosztem było afczenie (ale udało się dograć!): Wyciszona M16, Pistolet sygnałowy, Nóż, Wyrzutnia Newtona(?), Explosive Mirkowave, Usypiacz, Silenced M4A1, Flash Granade, Barnacle, Poltergeist, S.L.A.M., Radio, TMP, Canibalism, Wabik, Rekombulator, Pain Pills, Teleporter, H&K MP7, AK-47, Turret.
 15. Kexan

  AWP dla Zdrajcy

  To dajmy armatę strzelającą wolno lecącymi piłami spalinowymi, gdzie trzeba szukać paliwa, o! Jednak wiadomo, że czasami trejt jakiś dostanie sleja, inny będzie newbie. Jak uczciwy człowiek czuje, że dostał nieuczcicie po skórze, to włącza tryb uczciwego bycia overpovered. No i kontynuując swoją poprzednią myśl- brakuje po prostu u trejtów broni na większy dystans. Była silna- wydalić. Cichej nie dać. Inne bronie w TS po prostu... są. Awupa jest charakterystyczna. Nie wiem- jak można zmieniać statystyki, to mogą wg mnie być inne. I tak nabój czy dwa, a tamte bronie to po prostu skiny własnych siebie, gdzie można zebrać trochę naładowanych łusek do magazynka.
×