Jump to content

raver

Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

5 Followers

About raver

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  76561198224518112
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubelskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1430 profile views
 1. Miły i pomocny, a na serwerze nigdy nie jest z nim nudno. Mocne tak.
 2. Dla traitów: https://youtu.be/iGtEH1i78sI?list=PLlHc5zP6BMBjvRTq3SH-4oAxPFfll4z7L 0:49-1:04 Innocent win: https://youtu.be/EGikhmjTSZI 0:47-1:02 (P.S. wiem, że kiedyś było, ale dawno temu)
 3. Player TeraKota changed name to Lech Frajer Gerard: !kick Lech [Server] Lech Frajer poszedł sobie. (STEAM_0:1:95259924) Gerard kicked Lech Frajer
 4. Sytuacja miała miejsce 1,5 roku temu, przed moją przerwą od TTT. Chyba czasu minęło i mogłem się zmienić w tym okresie. Po pierwsze nie przypominam sobie tego, ale nawet jeśli tak było to było to puste słowa. Nawet nie było próby robienia komukolwiek kbana. Po powrocie do TTT nikomu nie próbowałem celowo niszczyć karmy. Zresztą jak ktoś by sobie powiedział "ej zrdmujmy sobie cały serwer" bez chęci prawdziwej robienia tego to można to traktować jako mass rdm? Znasz mnie długi czas, niby tak, ale nie do końca. Bo jak miałem przerwę od gmoda w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu i w sumie już go nie utrzymujemy w ogóle. Na serwerze w tym roku widzieliśmy się może 3,4 razy. To chyba za mało, abyś miał podstawy żeby twierdzić, że wciąż jestem trolem. Na serwer nie wbijasz i nie wiesz jak to wygląda teraz.
 5. 1. Wiek (preferowany >= 16): 16 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:132126192 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Brak doświadczenia jako administrator. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na TTT Strefy Gier gram, z przerwami, od połowy 2015 roku - łącznie (na wszystkich nickach) ok. 900h, toteż zapewne duża część graczy mnie kojarzy. Gram często i bardzo łatwo spotkać mnie na serwerze (https://www.gametracker.com/player/RaVeR™/193.110.121.77:27015/ - wykaz z gametrackera). Staram się pomagać innym i nie uprzykrzać nikomu życia (nie prowadzę z nikim "wojen"). Zbliża się okres wakacyjny i summer sale, więc na pewno każda para rąk do pracy się przyda. Część administratorów jest prawie całkowicie nieaktywna (np. Tryczek ). Myślę, że osoba z taką aktywnością jak moja będzie użyteczna w pilnowaniu serwera, szczególnie podczas napływu nowych graczy. Pozdrawiam, Raver
 6. Moim zdaniem 6 rund na mapę to zbalansowana liczba. Nie za krótko, nie za długo. Uważam, że nie ma powodu do zmiany.
 7. Na tak. Miły, ogarnięty, git.
 8. Kera, odnośnie niemiłego traktowania młodszych graczy to przypomina mi się pewna sytuacja, która miała miejsce niedawno. Byłeś traitem, ale jako, że kolega traitor krzyczał ci na traitor voice czacie postanowiłeś go wydać. Nie wiem czy to jest to "godne" traktowanie młodszych.
 9. Ogarnięty, opanowany, można mu zawsze ufać. Na tak.
 10. ttt_heaven - usuncie to bo ludzie buguja ten budynek co traci kolizje
 11. A ja bym był za buffem kałacha, wręcz uważam, że kałach w pierwotnej wersji jako broń dla traitora za kredyt nie była wcale op.
×
×
 • Create New...