Jump to content

LAN PARTY

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

About LAN PARTY

 • Rank
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

1049 profile views
 1. Gracze i tak pewnie już nie grają na serwerze, więc jak tak Wam trudno rozpatrzeć skargę to już możecie ją odrzucić.
 2. Link do gametracker'a: http://www.gametracker.com/player/Miecio.Pieczykon/193.110.121.77:27015/ Grasz powiedzmy 3 dni i potem nie widać Cię na serwerze przez kolejne 5 dni. Według mnie masz problemy z logicznym myśleniem i ocenianiem sytuacji na serwerze.
 3. Brakuje Ci pliku podanego w okienku. Kiedyś z pewną aplikacją miałem podobnie i musiałem zainstalować biblioteki potrzebne do uruchomienia aplikacji oraz parę plików, których nazwa wyskakiwała mi w okienku.
 4. Wszystko według mnie z powyższej propozycji unormowane i nic nie potrzebuje znerfienia, tudzież buffa, są one zbalansowane. Ograniczanie amunicji w broniach to bezsens jak dla mnie.
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: Majster665 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:108910255 3. Przybliżona data zajścia: Około godziny 15, może krótko przed dnia 29.04 4. Nazwa mapy: ttt_plaza 5. Opis sytuacji: W ciągu dwóch rund na początku rdm'ował innych graczy. Przez niego też chociażby ja i detektywi stracili karmę. 6. Coś od siebie: Liczę na długiego banika dla tego delikwenta. Runda pierwsza: Runda druga: Screeny potwierdzające logi: http://imgur.com/a/CUd8T
 6. 1. Nick osoby oskarżonej: HeadHunter 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:21235578 3. Przybliżona data zajścia: 28.04.2017 - godzina 21 4. Nazwa mapy: ttt_fastfood_a6 5. Opis sytuacji: Padł za zero jako traitor i zaczął wszystkich zabijać na początku kolejnej rundy, więcej poniżej. 6. Coś od siebie: Liczę na długiego bana dla tego osobnika. Screen: https://s2.postimg.org/eifybz6ah/20170428210410_1.jpg I wszystko co na screenie w spoilerze:
 7. Temat napisany w styczniu i dalej bez odzewu ze strony administracji. Tak trzymać!
 8. ttt_gallery https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=908465551&searchtext=ttt_ ttt_lego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=295897079&searchtext=ttt_ ttt_cquest https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=403716183&searchtext=ttt_ ttt_bbicotka https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=176877591&searchtext=ttt_ ttt_vannah https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=442279607&searchtext=ttt_ ttt_datmap https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=222957320&searchtext=ttt_
 9. 1. Nick osoby oskarżonej: RioLongdon_13 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:209963923 3. Przybliżona data zajścia: 21:00 około 4. Nazwa mapy: ttt_sexy_render_b6 - coś w ten deseń 5. Opis sytuacji: Wbił gracz i zaczął jako detektyw wszystkich zabijać, ofiarą padł nawet inny detektyw, który został "załomowany na śmierć xD". 6. Coś od siebie: Demko: http://www104.zippyshare.com/v/Etw02uGB/file.html 1. Nick osoby oskarżonej: Agent47 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:48769872 3. Przybliżona data zajścia: 20:40 około 4. Nazwa mapy: ttt_the_room_v2 oraz ttt_sexy_render_b6 (po zmianie mapy) - coś w ten deseń 5. Opis sytuacji: Gracz był wyjątkowo nieogarnięty i zabijał mnie jak byłem provenem (on był inno), czy też strzelał sobie w beczkę na początku rundy jak ktoś przy niej przebiegał. Ahh to szczęście, akurat byłem traitorem. Poniżej więcej. 6. Coś od siebie: Posiadam demko z jednej mapy i screena z drugiej. Opis z demka niżej. Niecodziennie się takich graczy spotyka, przez których sens gry z rundy na rundę zanika. Runda pierwsza (liczę pod kątem demka) - rzucam kos'a na traitora po czym go zabijam, gracze ogłaszają mnie provenem. Wbiega we mnie oskarżony Agent47 i mnie zabija. Mógł się przestraszyć czy coś, odruch, ale jak widać po kolejnych rundach to była zwykła głupota. Runda druga - 11 fragów jako traitor dla relaksu, tutaj oskarżony nic nie robił. Runda trzecia - nic specjalnego, jedynie mnie kura traita zagryzła i padłem, oskarżony nic nie zrobił, przynajmniej mi. Runda czwarta - nic, byłem dete, spokojna runda. Runda piąta - Agent zabija na środku jakiegoś inno będąc oczywiście inno. Chwilę potem ja odnajduje gracza, który jest na pewno traitem. Rzucam na niego kosa, zabijam, sprawdzam ciało - faktycznie tym traitem się okazał. Jestem provenem. Po jakimś czasie wchodzę do ventów i sobie skaczę, nic nie robię, a Agent ostrzeliwuje mnie "bo rzekomo w niego strzelam". Skoro byłem provenem to stwierdziłem, to było raczej oczywiste, że on jest kolejnym traitorem. Daję na niego kosa i ktoś go wykonuje, okazuje się, że był innocentem, ten ktoś traci karmę i pretensje do mnie. Demko: http://www85.zippyshare.com/v/L3SFm16a/file.html Po zmianie mapy wysadzał beczki i akurat niefortunnie dla mnie musiałem się przy jednej z nich znajdować jak byłem traitem. Reszta na screenach. Widać na nich moje ciało leżące na schodach, akurat po nich schodziłem i widać też ślad po wybuchu na ziemi, bo akurat tam była beczka. http://imgur.com/a/EFSAp
 10. Ja bym prosił uprzejmie o usunięcie utworu z tym parowozem Tomkiem, nie da się tego słuchać.. Coś takiego w moim odczuciu nie powinno znaleźć się na loading screenie.
 11. Pytanie piąte jest według mnie istotne, a Twoja wypowiedź nie jest na tyle przekonująca i rozwinięta, bym mógł oddać pozytywny głos. Masz jakiś tam staż na serwerze, ale też po moich obserwacjach na nim nie wydaje mi się, abyś ogarniał ten tryb na poziomie wystarczającym, by móc sprawować funkcję administratora. Według mnie za wcześnie.
 12. Slay'a byś nie dostał, gdybyś wszystko ładnie opisał. Rozumiem, że chciałeś dobrze, ale czemu dopiero na forum się dowiadujemy tych zamiarów, a na serwerze nie potrafiłeś tego wytłumaczyć w odpowiedzi na reporta mi oraz administratorowi, który dał slay'a? No właśnie, w tym jest sęk. Gdybyś to wytłumaczył to by slay'a nie było. Co do całej sytuacji. Tak Operative, nie patrzyłem na czat, ale też nie zabiłem go momentalnie bez zastanowienia. Gram tutaj już całkiem sporo, bo od 2015, dużo tutaj mam godzin i też czasami chwytam za ciało, by je sprawdzić w bezpiecznym miejscu. Dlatego też nie zabijałem go od razu, stałem za nim i patrzyłem co będzie robił. Byłem detektywem, on był do mnie plecami z małą ilością życia, czułem się dosyć pewnie - nie bałem się, że mnie zabije. Chwilę dałem mu na sprawdzenie tego ciała, zamknął drzwi - okej, ale on biegł z tym ciałem do kolejnych drzwi mimo tego, że już był bezpieczny i mógł je sprawdzić, więc go zabiłem. Nawet jeśli to Ty miałeś dobre zamiary, jakkolwiek to nazwać, to nie potrafiłeś się wybronić w odpowiedzi na reporta, z tego co pamiętam to nawet nic sensownego tam nie napisałeś. Stąd slay.
×
×
 • Create New...