Jump to content

jakubek1810

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About jakubek1810

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday October 18

Informacje

 • Steam ID
  76561198161136063
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mazury
 • Gram na serwerach:
  GMod

Recent Profile Visitors

2679 profile views
 1. Przed znakami interpunkcyjnymi nie używamy spacji . "Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie. Niepozdrawiam. Z fartem.
 2. Hans to dobry chłopak, takie wypadki zbyt często mu się nie zdarzają (pewnie przez to, że najczęściej afczy, ale tego nie biorę pod uwagę). Jeśli sytuacja wyglądała tak jak opisał ją Hans, to kara jest zdecydowanie przesadzona. Bywały przypadki, że stali bywalcy robili większe mass rdm'y i nie kończyli z permbanem. Sądzę, że kara ta powinna zostać przynajmniej skrócona, gdyż tak jak Hans wspomniał, ostatniego bana dostał w styczniu 2017 roku, a sam wybryk nie zasługuję na tak surową karę.
 3. 1. Nick, na który została nałożona kara: Jonasz Feldman 2. Steam ID: STEAM_0:1:100435167 3. Administrator, który nałożył karę: Wizio 4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Jonasz&Submit=Search 5. Opis sytuacji: Tak więc, dnia 5 grudnia, gdy grałem na serwerze TTT z Red Laggerem w godzinach wieczornych postanowiliśmy zacząć trollować z racji tego, że zwykła rozgrywka zaczęła nas nudzić. Wydarzenia odgrywały się na mapie ttt_dolls. Pierwszą rzeczą, którą robiliśmy, było to, że jeśli ktoś z nas był
 4. Moim zdaniem kandydat nie nadaje się na administratora - ghostuje, trolluje i generalnie zły z niego człowiek, ale dobrze się z nim grało na ttt i lubię go, więc jestem na tak.
 5. Masz jakichś świadków lub dowód w postaci nagrania? Niestety, ale bez jakichkolwiek dowodów skarga raczej nie zostanie rozpatrzona, a tak na przyszłość to jak kogoś zgłaszasz w nazwie używaj tagu [skarga], tag [ban] jest używany w nazwie, kiedy odwołujesz się od bana. Pozdrawiam Teemo
 6. Skoro tak dobrze znasz regulamin, dlaczego się do niego nie stosujesz? Jeszcze masz pretensje do Edzia, że ci wytyka punkt regulaminu który złamałeś, kiedy wykazujesz zdziwienie powodem bana zupełnie jakbyś nie znał regulaminu. Dodam, że celem gry jest wyeliminowanie zdrajców przez ekipę innocentów razem z detektywem i na odwrót, także nikogo nie będzie obchodzić tłumaczenie "Nie chciałem mu psuć rundy". Co do długości kary, każdy admin wymierza kary jak chcę, jeden może dać za ghosting 2 tygodnie drugi bana permanentnego, czy ulubioną formę Radke, czyli ban na ponad 20 lat. Co do ostrzeżeni
 7. Jeśli chodzi o mnie to wolę serwer z modami, kilka tygodni temu jeden z graczy kupił serwer na którym mieliśmy grać na vanilli, lecz znudził się nam po dwóch dniach, bo każdy wszystko miał.
 8. Cześć, z Raverem znam się pewien czas i trochę o nim wiem, na serwerze gra długo i może wydawać się, że przestrzega on regulamin, ale naprawdę tak nie jest. Raver lubi sobie potrollować, czego jestem naocznym świadkiem bo robił to ze mną. Ostatnio na teamspeaku, kiedy SirFiliper nie był zbannowany i przebywał na serwerze rzucił propozycją, aby wywołać mu bana za zbyt niską karmę przez trollowanie co nie jest zachowaniem godnym naśladowania, a administrator powinien dawać przykład innym. Sam święty nie jestem czego można domyśleć się po mojej historii banów za trolling, ale tu chodzi o dobro se
 9. Taki sam błąd jest na mapie ttt_aircraft czy jakoś tak.
 10. Yor napisał, że nie ma takich uprawnień, aby robić w nim zmiany. Musi to zrobić ktoś kto ma rangę "Administrator Forum", bo raczej oni mają do tego dostęp.
 11. Temat Pointshopa był wałkowany wiele razy i (raczej) nigdy nie zostanie dodany.
 12. jakiś yor jest tryhardem a to ja jestem tryhardem~~ duckboi
 13. Gdyby autokampa nie zabijała na 2 hity w ciało z czego jeden strzał w ciało zadawał z czego pamiętam ok. 70 hp to dało by się na to grać.
×
×
 • Create New...