Jump to content

Husarz

Użytkownik
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About Husarz

 • Rank
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod Warszawy...
 • O mnie
  Dziwak

Recent Profile Visitors

2317 profile views
 1. Jak już oznajmiłem na forum administracji rezygnuję z funkcji. Dziękuję za wspólny czas na forum i Arma. Pozdrawiam
 2. Nie jest to mój dział, ale myślę, że Twój nick też pozostawia wiele do życzenia.
 3. Nie jestem pewien czy zmiana nazwy mi się podoba, ale cóż, biznes to biznes
 4. Husarz

  MGS5.

  Oczywiście nie ma nic złego w pytaniu na forum, ale myślę, że w przypadku konkretnych gier najlepiej pytać odpowiedniej pomocy technicznej, gdyż na co dzień pracują z daną grą i najszybciej podpowiedzą.
 5. Husarz

  Mozilla Firefox

  Witam Chciałbym wiedzieć, czy innym także po ostatnim chyba update firefoxa, na połowie odwiedzanych stron (w tym na strefie) wyskakuje komunikat o nieszyfrowanym połączeniu, na początku myślałem, że to sprawka antywirusa, jednak już z nimi to ustaliłem, po próbach, że dotyczy to przeglądarki, gdyż np. w explorerze to nie występuje, a reinstall firefoxa nie pomógł.
 6. Aha, no to rzeczywiście wiele wyjaśnia.... Zapytałbym o powód podszywania się pod kogoś, ale zaraz się to zamieni w dyskusję, a Ty się odwołałeś od bana więc może niech po prostu inni admini i moderatorzy TS3 się wypowiedzą w sprawie odbanowania. Pozdrawiam
 7. No to fajnie, skoro jako admin takie rzeczy robisz, zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal". Nie ja Cię zbanowałem na TS3, więc decyzja zostaje u osoby która to zrobiła. Nie podoba mi się, że ktoś aspirujący do rangi administracji nie odróżnia dobra od zła, nawet jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że róbta co chceta, ale miło, że zauważyłeś niewłaściwość poczynań. Takie moje zdanie, niech inni się wypowiedzą.
 8. Nie jest to co prawdą mój dział, ale moim zdaniem przed rozpatrywaniem podania, powinno się zweryfikować czy Twój awatar nie jest w sprzeczności z dobrym smakiem, który jak rozumiem Strefa Gier w jakiś sposób wymaga.
 9. W oknie uruchamiana wpisz "dxdiag" i w zakładce system spójrz na sekcje producent systemu i model systemu.
 10. Jeżeli się nie mylę, to ban jest na 5 dni, więc nie przesadzaj z tą stratą gracza
 11. Ja tylko się zastanawiam co niektórym strzela do głowy z takimi pomysłami, jak nie jeden coś odwali to drugi. Naprawdę szkoda gadać... Nie ja dałem tego bana, tylko Dawre jeżeli się nie mylę, ale w pełni go popieram. Niech będzie to przestrogą dla kolejnych "dowcipnisiów".
 12. Jak niektórzy (przynajmniej z army ) wiedzą, staram się zwracać uwagę innych na poziom kultury, nawet już nie ze względu na firmę (która daje nam przypominam za darmo serwer, remember!) ale ze względu na innych, nie każdy ma po 15 lat żeby go bawiły takie nicki, niektórzy są nieco starsi i takie rzeczy po prostu irytują i psują wizerunek całej strefy, więc choćby dlatego nasze zachowanie powinno uwzględniać słownictwo na poziomie codziennego życia w pracy/w szkole, bo co robimy w domu to nasza sprawa, a co robimy w społeczności to co innego. Dlatego nawet jak wcześniej nikomu z adminów Tw
 13. Kolega postanowił chyba pobawić się w zagadki, po co interpunkcja, taka jak przecinek czy znak zapytania, niech inni sobie łamią głowę...
 14. Husarz

  konto

  @markooff @dawre @emJ Nie musisz się od razu denerwować gdy ktoś wskaże Ci co robisz źle, człowiek uczy się na błędach, a ja dałem Ci jak myślę, dobrą przestrogę, na przyszłość postaraj się pomyśleć co piszesz.
×
×
 • Create New...